AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

günmzde tartışlcak siyaset sol ve sağ deildr ülkenn yönetmi halkın refah düzeyidir

---> AKP'ciler Bakın.

Ayrıca bi tutturmusunuz sskyı batırdı diye. demirel bir yasa ile erken emeklilik getirince ssk nın tüm gelirleri şaştı kadın 38 erkek 42 yasanın çıktığında 3 milyon insanı ertwesi gün emekli yaptılar .ssk nın müdürünün bunda suçu ne .

Keşke ssk müdürü olarak kalsaydı -)

---> AKP'ciler Bakın.

уαяєη;2908504' Alıntı:
Keşke ssk müdürü olarak kalsaydı -)

Siyasi tartışmalar kapak laflarla olmuyo. sizin özelliğiniz bu. biz açıklama yaparız. siz kapak yaptıgınızı sanırsınız. ben burda ssk müdürünün de üstü var diyorum. anlamamakta hala direniyosunuz.

---> AKP'ciler Bakın.

Hubenya. Gerçekten savunduğun şeye inanıyormusun ? Herşeyiyle karşılaştırıp bu yorumları mı yapıyorsun ? sadece merak :)

---> AKP'ciler Bakın.

Siyasi tartışmalar kapak laflarla olmuyo. sizin özelliğiniz bu. biz açıklama yaparız. siz kapak yaptıgınızı sanırsınız. ben burda ssk müdürünün de üstü var diyorum. anlamamakta hala direniyosunuz.

Kapak yapmak mı ?

Ben bunu gerçekten böyle düşünerek söyledim -)

En koyusundan Akp'liyim.

Açıklamalarına,düşüncelerine, saygı duyuyorum fakat katılmıyorum.

Mümkünse benim düşüncelerimede saygı duyun olmaz mı ?

---> AKP'ciler Bakın.

уαяєη;2910182' Alıntı:
Kapak yapmak mı ?

Ben bunu gerçekten böyle düşünerek söyledim -)

En koyusundan Akp'liyim.

Açıklamalarına,düşüncelerine, saygı duyuyorum fakat katılmıyorum.

Mümkünse benim düşüncelerimede saygı duyun olmaz mı ?

Arkadaşım

Saygı dyuyorum elbet.Bu ülkede demokrasi var. 15-20 tane, belki daha fazla parti var. istediğine oy atmakta serbest bırakılmışsın 1946 dan bu yana. Ona lafım yok :) Bende koyu CHP liyim.

Tamam öle istiyor olabilirsin ama ben yolsuzlukların(k.k. sskdayken) Demirel yüzünden olduğunu anlatmaya calıstım. Yani senin burda yaptığın yanıt bulamadıgı için kapak yapmaya calısmak. en azından çıkıp buna karşıt bir görüşü savunabilirdin.

" Olur mu sen AKPCİSİN . Ne saygısı sattınız ülkeyi haketmiyorsunuz "

:)

En sinir olduğum şey benim adıma konuşulması. Bidaha yapmazsan sevinirim.

Hubenya. Gerçekten savunduğun şeye inanıyormusun ? Herşeyiyle karşılaştırıp bu yorumları mı yapıyorsun ? sadece merak :)

CHP yi savunuyorum. Yanlış tarafları yok mu? Elbette var. Ama oy atmamı engellemez.

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

En sinir olduğum şey benim adıma konuşulması. Bidaha yapmazsan sevinirim.

Benim o kadar sinir olduğum yorumlar oluşuyor ki ama saygı duymasını biliyorum + seni anlatmadım ki neden atladın birden :)

CHP yi savunuyorum. Yanlış tarafları yok mu? Elbette var. Ama oy atmamı engellemez.

Ben sana neyi savunuyorsun demedim, yorumlarınla ilgili demiştimde neyse anladım

---> AKP'ciler Bakın.

Benim o kadar sinir olduğum yorumlar oluşuyor ki ama saygı duymasını biliyorum + seni anlatmadım ki neden atladın birden :)

Ben sana neyi savunuyorsun demedim, yorumlarınla ilgili demiştimde neyse anladım

*benim adıma konuştun demin. "yok ne saygı duyması sen akpcisin falan diye. onu dedim. Neyse konuyu saptırmayalım

*yorumlarımda yazdıklaırımı savunuyorum. sanırım sordugun oydu(?)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri