Ah Günüm Günlüğüm..

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Inanmiyorum........
!!!!

:(.....

Ne dicem Mi bile bilemiyorum....

ALLAH mekanini cennet eylesin....

:((((((((

.....

---> Ah Günüm Günlüğüm..

En son konuştuğumuzda 'İşten biraz daha erken çıkabilir misin?' demiştim, sen de 'Patrondan izin isteyen sen olursan çıkabilirim.' diyip gülmüştün. Çünkü patronunla beni ilk tanıştırdığında 'Bu güzel hanım hanımcık kız reddedilmez ki şimdi... E hadi çık bari.' demişti, ondan sonra ne zaman izin istesek kabul etmişti, kaçmıştık biz de. Ne günlerdi be Can...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

ne kadar acimasiz bi dünya bu... insan sevdiklerine istemiye istemiye acida cektirebilir böyle..
her nickini gördügümde seni cok fazla tanımadıqım halde içim kaniyor.. gencecik yasta gittin ama.. allah böle yazmıs kaderini.. gönül isterdiki burda ol ama hayat iişte.. hepimiz birqün gittiqin yere gelcez.. allah seni nur içinde yatırır ins.. rabbimmm yardımcın olsun.. her gece uyumadan önce mutlaka ruhuna fatiha okuyorum. :( ne diyim ki kelimeler yetersiz işte...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

sen yazarsın aşkım çok güzel yazarsın ama hep ayrılık şiirleri yazıyorsun demiştim ...belki birşeyler kopmuş içimden ben yazarım aşkım yazarım ama artık yalnız sana yazarım hanı aşkı ya yaşarsın ya yazarsın derler ya yaşayamadıklarımızı yazarım aşkım.

.hergune bır planımız wardı oysa hanı o kahrolası senı benden alan gun yokmu aşkı hanı o akşam sahile ıncektık gece 2 3 gibi içkilermizi alıcaktık elele gözgöze şarkılar söylıcektık ben o akşam çok yalnız kalkdım aşkım sahıle yakın bır köşede uyuşmuş bır şekılde denize baktım ..öle dalmışken bizim planımızı yapan çiftler gördüm nasıl öfkelendım nasıl kıskandım bizim hayalımız onların gerçekleriydi..bilirsin ben denize aşıktım ve denizsiz yaşayamam derdim..evet yanlış hatırlamıyorsam bır cesaret ayağa kalktım we kahrolası sahıle ındım oturdum kuma ve başladım söylemeye dalgaların yüzüne yüzüne şimdi mutlumusun dedim oysa ben senı ne çok sewerdım sen senden cok sewdığimi aldın ben sımdı mutlumusun dedım oysa bu gece bırlıkte gelcektık sana bak gözlerıme eserın dedim hanı senı cok sewerdimm ya ben deniz dedim artık senden nefret edıyorum artık senden nefret edıyorum dıye bağırdım ağladım herkes bana bakıyordu hepsinden nefret ettım bizim hayallerimiz onların gercekleri olmuştu çünkü ...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Oğlum sen gidemezsin uzaklara. Gel bırakma gözleri yaşlarla. Anlamadım ben bu ne yalan dünya. Uyan n'olursun uyan...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Hala Alışamadık Be oglum :/
Şimdi Kim Savuncak Trabzonu FenerLilere Karşı Kim Damlack Diycek Bana..

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Okuduğum ve okuyacağım bütün duaların sevabı senin ruhuna olsun inşallah Can'ım. Ruhun huzur bulsun inşallah, Allah'ım rahmet eylesin sana. Allah bütün günahlarını affetsin, ahirette azap göstermesin sana inşallah. Amin.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

En yakın zamanda tekrar kabrine gelip, yine ayakucunda dualar edeceğim inşallah Can, göreceksin...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Şimdi bilmek istemedim ne kadar şey varsa biliyorum...ßelkilerin Çaresizliğini ...
Ama İnatla yine...
Ellerini İstiyorum...
Gözlerini İstiyorum
Gülüşünü İstiyorum
Seni geri istiyorum aşkım seni geri istiyorum ...
İşte Çaresizlik bunun adı şimdi hiç bir mesaj sesi heycanlandırmıyor benı bılıyorumkı hıcbırı sen deılsın ve biliyorumki kimse sen deill...Ö Z L E D İ M ::::

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Seni Özledim:

Seni özledim ben biliyormusun..Sana olan bu sevgim hiç bitmeyecek

hiç sona ermeyecek..Herşeye rağmen seni sevmek çok güzel bir duygu..Ben adını bile bilmiyorum bu sevginin..Günlerce koyamadım adını bir türlü bu sevmenin...Tutku değil ki, bu bir gün sona ersin..Aşk degil ki, bir gün bitsin..Seni bu dünyalık sevmiyorum....Belki de seni bu dünyada bir daha göremiyeceğim..Kollarına sarılıp doyasıya koklamayacagım ama, seni cennetin en güzel köşelerinde bekliyorum..Günahlarım için yandıktan sonra sana koşacağım...Belki de nefes, nefes kalacağım ..Terleyeceğim..Ayaklarımdan dermanım kesilecek....Pes etmek yok diye kendime teselliyi, senin gözlerinle vereceğim..Sana öyle bağlanmışım ki zincir değil ki kırasın..Bir mutluluksun belki de...Her bekleyişte daha çok artan.. Her nefeste daha çok sevdaya yanan..Belki de yazdıkça sevgini, daha çok mutluluklara dökülen sevgi bu...İki kişilik bir sevda bu...Özleminde daha çok sevilip herşeyine kabullenme arzusu bu...Bulunduğum yerde duruyorum bir an, her yerde gözlerim seni arıyor... Bulutlara kafamı cevirip senin

gözbebeklerini hatırlıyorum...Gökkuşağının her rengine seninle yaşadığım tüm mutluluklarımı, karanlık bir gecenin ardından doğacak güneşe ise senin kalbine yazdığım tüm umutlarımı bırakıyorum.....

Sevildiğim kadar sevmeyi kendime borç addediyorum...Saran korkulara karşı senin sevdanda yaşadığım mutluluklarımı sunuyorum...İçtiğim her çaya senin tatlı yüzünü, dar sokaklarda yüzü umuttan yoksun çocuklara senin tatlı ve şen yüzünü gösteriyorum..Belki de senin mutluluklarında yaşarken ben hüzünlerimi unutuyorum...Sevmeyi , severken beklemeyi öğreniyorum...

Satır aralarında nefesimi tutup, senin sevdanı içime çekiyorum..Ta ciğerlerime kadar...Seni seviyorum kelimesinin ifade ettiği tüm anlamlara yüklüyorum ismini...Yaşadığım şu anı ise gözbebeklerimdeki ışıltılarda hissebilirsin..

Yarınlarımda seninle yaşabileceğim mutlulukları ise, avuclarımda saklıyorum, orda bulabilirsin...Seni öylesine yürekten seviyorum ki sesindeki güzelligini her gün duymak, sevdanı her şiirin sonuna sığdırabilmek istiyorum..Tek kelimeyle bitmeli sana olan aşkimin siirleri...Bir kuru teşekkür sunamam sana bunca yaşanmışlardan sonra..Sana en büyük hediyem, seni bir ömür boyu sevecek bir kalbi veriyorum...Sende yaşasın bundan sonra...Seninle nefes alıp, senin sevdana kürek çeksin..Acılarında seninle beraber ağlasın..Gülümsediğinde seninle neşe saçsın etrafına...Belki de sıradan bir kaç kelimedir yazdıklarım..

Belki de yazdıgım her harf farklı degildir diğerlerinden...Herşeyi farklı kılan yazdığım her satırda, sevgimi umutlarımla yoğurup senin sevdana armağan etmek...Sevdigimi söylediğimde biraz yüzüm kızarır, mahcupluğun kırmızı tonunda..Sen beraber yaşadığım canımın yarısısın..Ömür boyu gelmeme ihtimalinde bile seveceğim seni...Belki de bu gece bir nefes kadar yakın olacağım...Nerden bilebilirsin ki..Ben canındayım bebeğim....Seni herşeyinle seviyorum..Kalbimin en güzel sultanı.. Korkuyu emziren gecemdek

en parlak yıldızım, günümdeki aydınlığım ve yarınlarımdaki gün ışığım benim...

SEN ve sadece SEN, yüreğimin en güzeL yerindesin

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Mekanın cennett , yüzün nurLa doLsun..... her gece dualarımdan biride sanadiR!... Kardeşim:(

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Şimdi bilmek istemedim ne kadar şey varsa biliyorum...ßelkilerin Çaresizliğini ...
Ama İnatla yine...
Ellerini İstiyorum...
Gözlerini İstiyorum
Gülüşünü İstiyorum
Seni geri istiyorum aşkım seni geri istiyorum ...
İşte Çaresizlik bunun adı şimdi hiç bir mesaj sesi heycanlandırmıyor benı bılıyorumkı hıcbırı sen deılsın ve biliyorumki kimse sen deill...Ö Z L E D İ M ::::

Allah Sabır Versin.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

aminnn...

ßen Seni ßeklerken Kendimi Yenemedim...ßen ßirtek Sana yenildim....Gözlerine yenildim Gülüşüne yenildim....ßen ßirtek Sana kanadım....içimden koparken sen çok ağladım....yaralarım açık secik kan revan....ßen Seni ßeklerken kendimi yenemedim...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Seni soruyorlar...
Öldü mü diyeyim yoksa dönecek mi?
İkisi de imkansız değil mi?
Çünkü biliyorum, asla geri dönmezsin.
Ve biliyorsun, sen benim için asla ölmezsin!

"Seni çok seviyorum Can." İyi ki bunu varlığında da sık sık dile getirmişim, iyi ki...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri