Ah Günüm Günlüğüm..

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Doğum Günün Kutlu Olsun Kardeşim.. Kalplerdesin.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Ah geçen sene bu zamanlar... Ah Kadir'im... Ne çok özlendin bir bilsen... Hani doğum günümüz 9 ekimdi, anısı çok büyük. Bu sefer yalnızdım, bundan sonrakilerde de olacağı gibi... Hediyeni hala saklıyorum, kıyamıyorum kullanmaya. Sadece kabrine gelirken sıkıyorum o güzel kokuyu, sanki cennet kokusu, sen gibi... Allah'ım rahmetini senden esirgemesin inşallah. Bugün için, doğum günün diye kat kat sevaplar yazılsın defterine inşallah. İyi ki doğmuşsun ve seni tanımışım. Yaşanan onca güzellik adına, iyi ki vardın... Seni hiç unutmuyorum, unutmayacağım.

Bu gün sana vereceğim en güzel hediye, edeceğim dualardır yine. Binlerce hediye gönderiyorum sana paşam. Doğum günün kutlu olsun...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Yarın doğum günün(11.1o.1989), kutlanacak 4. doğum günün olacaktı, beraber ya da ayrı.
Geçen yıl yanımdaydın o gün, sana yazdığım yazıyı okudun gözlerimin içine bakarak ağladınya hani, içimden parça koptu sanki o an.
Sana ağlamayı yakıştıramazken, ölümü giydin sen üzerine...
Biliyorum hepsi kaderimizde yazılı olanlardı, o güzel günleri yaşayıp bitirmemiz lazımdı günü geldiğinde.
Sen başkasına gitmeliydin ve bunlar yaşanmalıydı. Evet, kaderdi bu kimseyi suçlayamıyoru(z)m...

Senden 18 gün sonra benim doğum günümdü, bana süpriz hazırlamıştınız, dün gibi aklımda her anı.
Ne güzel ve özeldi değil mi ? Beraber iyi bir şeye de vesile olmuştuk o gün seninle. Onlarınki de çok sürmedi ama olsun, güzeldi yaşadıkları.

Ardımdan, "o'ndan helallik almam lazım beni en çok seven o'ydu, askere gideceğim helalleşmem lazım" demişsin, cumartesi günü öğrendim bunu.
Sen gelip benden helallik alamadın ama ben tabutunun başında sana hakımı binlerce kez helal ettim...

Yarın doğum günün, biz yine hatırlıyoruz doğum gününü ve sen varsın gibi kutluyoruz, bu kez içimizden, dualarla...

Yattığın yerde huzurlu ol, Rabbim mekanını cennet kılsın...

Bildiğini sanıp bilmeyenler de d.günü tarihini öğrenmiş bulunsun burdan...

Son düzenleme:
---> Ah Günüm Günlüğüm..

Sewgilim ..Yarın doğum günün ne tuhaf ben senın hiçbir doğum gününde yanında değildim bu ilk olucaktı hanı sözüm ona hazıranda başlamıştım hediyenı yapmaya kısmet olmadı ...yarın hem 11 ayımız bıtıyor hemde yenı bır yıla giriyor olucaktın ve ben yanından hıc ayrılmıycaktın..bu hayatta duyduğum en saçma şey değilmi...Abuk sabuk mesajlarda atmıyorsun suaralar benı araman gerekıyordu ama aramıyorsun ...hani sormuştun ya aşkım en cok neyımı sewiosun diye...Şimdi söyluyorum..
ßen senin en çok gözlerini sevdim derinliğinde kendımı kaybetmeyi..
ßen senin en Çok ellerini sevdim Avuuçlarına bırakmıştım kalbimi...
ßen senin en Çok Saçlarını Sevdimmm içinden umut ayıkladım siyah saçlarını..
ßen senin en Çok Yüreğini Sevdim İçinde ısıttırdın yüreğimi...
ßen Senin en Çok yanımdakı Varlığını ÖZledimM...Soluk Almadan Özlenırmı bır adamın kirpik Uçları kana kana deli deli özledim İşte....Paşammm

Dedikodu yapamıoruz öle Çok şey varkı anlatıcak ..Sensiz güzel günüm yok orayı gec sen benım yaşadığım en buyuk mutluluktun ötesi de yok.. gecen hafta her hafta sonu gittimiz cafeye gittim oturdum yerımıze o hıc sewmedımız acı çaydan soledım bize eline aldım resmımı karşılıkla içtim sankı senle yıne aynı sarkılar çalıyordu göz göze söylediğim tutamadım gözlerimi bıraktım akıttı tuzlu suyunu...haykıra haykıra hıckıra hıckıra çiftler gördüm sen yoktun tek basıma cekıştırmeyı beceremedım elım telefona gitti sana mesaj attım hadı aşkım ben geldim diye sankı gelıcekmişin gibi hem yoluna baktım hem ağladım bu hayatta duyduğum en saçma sey değil mi ?

Son düzenleme:
---> Ah Günüm Günlüğüm..

Kadir Abimmmmmm :(
Dogum günün Kutlu olsun..
Hala aLışmış değiliz SensizLige..
aLışmayıda Düşünmüüyorz..
Seni Seviyorum Abiciimm ~

:M

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Sana burda bu şekildemi rastlayacaktım ben kardeşim. Unutulmadın Kadir hiç unutulmayacaksın.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Geçen Gün maillerini okudum abicim, Foruma attıgın mesajları Gözlerim doLdu ..~
ÖzLedin !
unutulmadın ..

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Şimdi burda olmalıydın be abi..
Çok erken değil miydi bıraktın bizi..
Yüzünde ki masumluğu gördükçe, insanın o değilde ben ölseydim diyesi geliyor..

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Sayın Saygıdeğer Sevgili Günlük..

Bügün Çok Yoğundu.. Önce Düğüne Gittim Arkasındanda Mustafa Ceceli Konseri Derken Çok Yordu Bügün Beni..Ama Çok Eğlendim Herşey Muhteşemdi..

Neyseki Yarın Dinlenip Arkasından oazartesi Günü Tatile Çıkabilirim..
En Güzel Tatil Bu Tatil Olucak..Neyse Artık Gerisini Geldiğimde Yazarım..

Kendine Dikkat Et Günlük..

keşke gitmeseydin o tatile :(

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Buraya yazamıyorum ne zamandır, ama sakın unutuldun sanma. Biliyorsundur zaten, her gün bakıyorum fotoğraflarına, konuşuyorum seninle. Artık sık sık da geliyorsun rüyalarıma : ) Rüyama geldiğinde her şeyi söylüyorum ya buraya yazmama gerek kalmıyor. Hep derdin ya, 'Aynı şehirde nefes aldığımızı bilmek içimi rahatlatıyor, gitme...' diye. Gerçekten de öyleymiş, sadece nefes aldığını bilmek bile yetiyormuş oysa...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

"Üzülme!'' der Mevlana ve devam eder, "Kaybettiğin her şey, başka bir surette geri döner."

Doğru olabilir mi Can?..

Seni çok özlüyorum.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Canım abim ne zamandır birşey yazılmamış ama seni sakın unuttuğumuzu falan düşünme . Şu foruma her girişimde aklımdasın. Hatta daha fazlasında ama gerçekten seni çok özledim/özledik.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Kimseyi üzmek istemiyorum . Ama bugün sana yazacağım. Seni çok özledim/özledik abicim. Sahi kaç gün oldu sen gideli abim? Ne zamandır uzaktasın bizden ? Konuşmayalı kaç gün oldu ? Uzaktadır her şey gökyüzü, deniz. Ama sen daha uzaksın bir türlü yaklaşamıyoruz, her an peşimizden koşan gölgemiz gibi yakınsın bize çok yakınsın her an beraberiz . Hiç unutmadık.

03.03.13​

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Özlemek güzelde özleyipte görememek , kavuşamamak berbat birşey abim.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Neden her şey, herkes seni hatırlatıyor?

Her zaman buluşma noktamız olan D&R mağazasının oradan geçtim bugün, bayılacaktım sanki. Sanki yine orada beni bekliyor olacaktın gibi geldi bir an. Neler oldu bir bilsen demeyeceğim, çünkü biliyorsun, buna eminim. Onca rüya öylesine olamaz değil mi?

Çok saçma, ama benim hâlâ umudum var. Hâlâ günün birinde çıkıp gelecekmişsin gibi geliyor. Sanki sadece birbirimize uzakmışız da görüşemiyormuşuz gibi... Aptalca, ama olsun teselli ediyor işte.

Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun Cano.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Abi kelimesinin yakıştığı nadir insan.. Güzel İnsan, Kıymetli İnsan.
Çok fazla özlendin..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri