Ah Günüm Günlüğüm..

---> Ah Günüm Günlüğüm..

bu güzel kadir gececi dua ettim senin için.. ins kabul olmustur..ALLah rahmet eylesin :(((

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Seni Özledim:

Seni özledim ben biliyormusun..Sana olan bu sevgim hiç bitmeyecek

hiç sona ermeyecek..Herşeye rağmen seni sevmek çok güzel bir duygu..Ben adını bile bilmiyorum bu sevginin..Günlerce koyamadım adını bir türlü bu sevmenin...Tutku değil ki, bu bir gün sona ersin..Aşk degil ki, bir gün bitsin..Seni bu dünyalık sevmiyorum....Belki de seni bu dünyada bir daha göremiyeceğim..Kollarına sarılıp doyasıya koklamayacagım ama, seni cennetin en güzel köşelerinde bekliyorum..Günahlarım için yandıktan sonra sana koşacağım...Belki de nefes, nefes kalacağım ..Terleyeceğim..Ayaklarımdan dermanım kesilecek....Pes etmek yok diye kendime teselliyi, senin gözlerinle vereceğim..Sana öyle bağlanmışım ki zincir değil ki kırasın..Bir mutluluksun belki de...Her bekleyişte daha çok artan.. Her nefeste daha çok sevdaya yanan..Belki de yazdıkça sevgini, daha çok mutluluklara dökülen sevgi bu...İki kişilik bir sevda bu...Özleminde daha çok sevilip herşeyine kabullenme arzusu bu...Bulunduğum yerde duruyorum bir an, her yerde gözlerim seni arıyor... Bulutlara kafamı cevirip senin

gözbebeklerini hatırlıyorum...Gökkuşağının her rengine seninle yaşadığım tüm mutluluklarımı, karanlık bir gecenin ardından doğacak güneşe ise senin kalbine yazdığım tüm umutlarımı bırakıyorum.....

Sevildiğim kadar sevmeyi kendime borç addediyorum...Saran korkulara karşı senin sevdanda yaşadığım mutluluklarımı sunuyorum...İçtiğim her çaya senin tatlı yüzünü, dar sokaklarda yüzü umuttan yoksun çocuklara senin tatlı ve şen yüzünü gösteriyorum..Belki de senin mutluluklarında yaşarken ben hüzünlerimi unutuyorum...Sevmeyi , severken beklemeyi öğreniyorum...

Satır aralarında nefesimi tutup, senin sevdanı içime çekiyorum..Ta ciğerlerime kadar...Seni seviyorum kelimesinin ifade ettiği tüm anlamlara yüklüyorum ismini...Yaşadığım şu anı ise gözbebeklerimdeki ışıltılarda hissebilirsin..

Yarınlarımda seninle yaşabileceğim mutlulukları ise, avuclarımda saklıyorum, orda bulabilirsin...Seni öylesine yürekten seviyorum ki sesindeki güzelligini her gün duymak, sevdanı her şiirin sonuna sığdırabilmek istiyorum..Tek kelimeyle bitmeli sana olan aşkimin siirleri...Bir kuru teşekkür sunamam sana bunca yaşanmışlardan sonra..Sana en büyük hediyem, seni bir ömür boyu sevecek bir kalbi veriyorum...Sende yaşasın bundan sonra...Seninle nefes alıp, senin sevdana kürek çeksin..Acılarında seninle beraber ağlasın..Gülümsediğinde seninle neşe saçsın etrafına...Belki de sıradan bir kaç kelimedir yazdıklarım..

Belki de yazdıgım her harf farklı degildir diğerlerinden...Herşeyi farklı kılan yazdığım her satırda, sevgimi umutlarımla yoğurup senin sevdana armağan etmek...Sevdigimi söylediğimde biraz yüzüm kızarır, mahcupluğun kırmızı tonunda..Sen beraber yaşadığım canımın yarısısın..Ömür boyu gelmeme ihtimalinde bile seveceğim seni...Belki de bu gece bir nefes kadar yakın olacağım...Nerden bilebilirsin ki..Ben canındayım bebeğim....Seni herşeyinle seviyorum..Kalbimin en güzel sultanı.. Korkuyu emziren gecemdek

en parlak yıldızım, günümdeki aydınlığım ve yarınlarımdaki gün ışığım benim...

SEN ve sadece SEN, yüreğimin en güzeL yerindesin

Allah en çok size sabır versin kardeşim..
Belki birçok iş arkadaşı,dostu olabilir..Ama neticede siz seçtiği özeliydiniz ve ikinizin arasındaki bağ başka türden bir yücelikti..

Planlarınız,hayalleriniz,anlarınız ve anılarınız ikinize dairdi..

Allah rahmet eylesin kardeşimize ..Ne iyi bir seçim yapmış ki sizi tercih etmiş..Vefa ile dolusunuz..

Allah metanet ve sabır ihsan eylesin inşallah..

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Her gün hayata katılmak biraz da yakılmak,yanmak

Son düzenleme:
---> Ah Günüm Günlüğüm..

sewgilim bugun mustafa bırtanecık kankınle geldık yanına yıne oturdum sol yanına ellerımı açtım hanı sen benım duamdın ya yıne sana dualar ettım...gecen bayram olduğu gibi dedimkii sana elını opmeye erken geldım bu sefer hanı sekerım o an bır cocuk gelıp şeker getırdı ..araya arıcılar koyma aşkım dedım ben senın elınden ıstıyorum..çiçekler aldık sana çiçekler dikttik annen baban abın teyzen geldı o kadar cok ıstedımkı annenın babanın elını opmeyı ama yabamadım cunku dusmna gıbı goruyolar benıı ama annen aynı sen aşkım cok ıstedım sarılabılmeyı ama cesaret edemedım dişlerimi sıkmaktan baska bırsey yabamadım aşkım üzgünümm ...ewet dedğin gibi annen bır melek ben yanlış zmanda tanıdım sadece bızı tanıstıran bır haber deıll sen olmalıydın sen...

ve şimdi sanki yarın kavıcakmış gibi tuhaf bır sewın var içimde...sen elini uzatacksın sankı hadı op bakalım dıyeceksın bende harcılığımı ısteyeceğim anlımdan öpeceksın bırlıkle elele çocucklar gibi dolaşıp kahkahalar atıcaz sankı..ama her satırın sonuna ılstırdığim sankıler caresizliği ve acizliğimi gun yuzune vuruyor..ama sana sankı demeden sunu soylemelıyımıı senı cokk cokkk sewıyorum we cokk ozledımm sensız bayram elını opücek kımsesı olmayan oksuz cocuklar gibi yetım kalkmış meğer ve bayramlık alamamış cocukların burukluğu ustumde sen yokken bayram yok aşkım mutluluk yok huzur yok ...

Yoruldum ...ßen o Huzur ßulduğum Göğsüne yatıp butun dunyayı unutmayı çok özledim Yine ellerin saçlarımda dolaşsın ıstıyorum ..Gözlerin gözlerime değsin istiyorum...Sol yanına yatıp butun yorgunluğum gıtsın ıstıyorum...Açtım kollarımı gel demeenı beklıorum gel de bana Gell ...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Denizi hiç böyle mavi görmemiştim..Pardon baktığım gözlerin mi...Gülme boğulmayacağım dalgalarında yüzebilirim..Bu ekmek kavgasında durduk bir de sevdalandık...Tabi ki pişman değilim olamam..Sevgi bir eylemse ben eyleme geçtim...Elimde pankartım sana yürüyorum..

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Adam gibi adam kardeşim yokluğunu her an hissettiyorsun toprağın bol olsun kardeşim Allah ım cennetine koyar seni inşallah

---> Ah Günüm Günlüğüm..

özLendin kadir...acın hala taptaze...arada profiline bakıyorum ne görmeyi bekliyorsam...çok seviyorum seni kardeşim inşAllah yerin cennet bahcelerinden birisi oLur...burda olup bana takılsaydın keşke..ama takdiri iLahi iŞte çok uzatmayayım bak yine gözlerim doLdu SuStum

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Yokluğunu en çok hissettiğim zamanlardan biri daha... Oysa bu haberi sana ilk verdiğimde nasıl da sevinmiştin, 'Vayy bee büyüdün mü sen?' demiştin :) Sebebini biliyorsun, eminim. Bugünün hayalini çok kurmuştuk seninle, ne planlarımız vardı. Olmadı işte Can. Bilirsin asiyimdir biraz, boyun eğmeyi sevmem, ama kadere sözüm geçmiyor be Kadir'im, elimden hiçbir şey gelmiyor. Bu yüzden bile utanıyorum yaşadığımdan. Kendimi çok yalnız hissediyorum sen yokken, kimsesiz, biçare... Çareler çaresiz sen yokken. Seni çok özlüyorum, çok.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

62 gun oldu yuzunu gormıyelı sesını duymayalı sana dokunmayalı hanı hıc bırakmıcaktın benı nereye gıdersen gıttttt hanı brlıkte gidicektık deme öyle dıosun bılıorum ama elımde deılll sensızlık cekılır gibi deılll ruh gibi yaşamak nedır bılırmısın sennn

---> Ah Günüm Günlüğüm..

İnsan ağrıyan bir dişinde bile seni hatırlayabilir mi? Hatırlar... Hem de nasıl...

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Cok tuhaftir ama gecenlerde sevdigimi dusunurken olurse ne yaparim diye dusundum.dusuncesi bile beni uzmekten beter etmeye yetti ve bu misralar dokuldu kalbimden.... Simdi bursa bu yorumlarida okuyunca. Anladigim kadari ile sevgilindi galiba kardesim kardesimiz...
Haddim olmayarak o siiri buraya kopyalamak istiyorum.

Kara toprak seni benden
Dahami cok sevdi yarim,
Sardi seni benden once kollarina.
Benden dahami cok yolunu gozlerdi,
Aldi seni koynuna.
Seninle vuslati beklerken yillar yili
Sen benden usanip Kara topraklami yaptin vuslatini yarim.
Ben duslerken giymeyi beyaz gelinligi, gelinin olmak icin.
Sen benden once giydin beyaz kefeni.
Oldumu canim oldumu beni boyle gozu yasli birakip gitmek.
Sen degilmiydin gozundeki yaslar benim icime akiyor diye.
Ozaman soylesene neden gozu yasli biraktip gittin beni?

Daha bitmemisti bitirmekte istemem.....

---> Ah Günüm Günlüğüm..

Artık İçimde ßirşeyler kopmuyor ... Gözlerim durup durup ağlamıyor ve içim acımıyor...Duygularım durup durup canımı yakmıyor ...Hani Sen gittin ya ßilki ßende Seninle ßirlikte gittim buralardan..Söz vermiştik ya hanı birlikte yaşlanıcaz diye kuralı ılk bozan sen oldun benı almadan göçüp gittin evet bılıyorum kader Allah senı yanına erken aldı...Evet ben hala nefes alıyorum Ama ...Sensiz alınan her nefes ölüme bır adım daha yakınlaştırıyor beni...O tprağın altına bende sneınle bırlıkte girdim aslında.. herkes beni yaşıyor ßiliyor... Aslında tam da o gun hislerım öldu sen yoktun hanı gozlerım cıkıp gelmenı beklerken son yasadıklarımız gecerken gozumun onunden öle bırseydıkı hawluna gozlunu bakıp diz çöküp kalmıştım öle konusamıyordum onu bulun dıyebıldım sadece ama ınan senı oyle gormektense mılyonlerca kere ölmek ıstedım hiç ınanmadım senın benı bırakıp gideceğine yanına geldimde ölece yatıyordun yuzun bıraz morarmıştı gözlerin açık gözlerime kılıtlemıstın senı öle gormem gerektı naptınız ona dedim noldu ona ...ßöbreğimi alın kanımı alın canımı alın dedim o yalasın dedım ...Üstüne beyaz bır çarşaf cekınce bittik sandılar o an o çarşafın altına girmek ıstedım. senle bırlıkte yok olmak, ölmek istedim ... müsade etmedıler ordan oraya sürdüler ...Sonra sevdiğimin adamın katıli dediler...İnsanlar çok acımasız aşkım sadece kendı acılarını görücek kadar benciller...ßenimde senle öldüğümü asla bilmediler...Her akşam bir tshortü koklayıp yatmak nedir bılmezler her pazar bır mezarlıkta bulusmak nedir bılmezler ...ßir ölünün nefes alırken çektiklerini bilmezler Ama sen ßiliyorsun ßiliyorum Ve benı orada bekliyorsun ...ßenin senın çıkıp gelmenı ßeklediğim Gißi...Sen Çıkıp gelemedın ama ßen gelicem sana bır daha hıc ayrılmamk üzere sonsuza kadar yanında olmak üzere..

.

Son düzenleme:
---> Ah Günüm Günlüğüm..

Bugün onlara senden bahsettim. Senin için dua ettik Can.

Hala ilk günkü kadar taze bu acı. 2 aydır istisnasız her gece ağlıyorum, hatta bazen kan kusuyorum. Zamanla geçer dedim, olmadı, olmayacak biliyorum. İşin en kötü yanı şu ki ben hala öldüğüne inanamıyorum. Hala en güzel anımda seni arayıp bunu seninle paylaşmak istiyorum, ya da kendimi çok kötü hissettiğim bir an hemen seninle konuşup rahatlamak istiyorum. Telefona sarılıyorum ve o an gerçek bir kez daha yüzüme vuruluyor. Şimdi onu söylemeye dilim varmıyor...

Dualarımdasın Can.

---> Ah Günüm Günlüğüm..

...Beni sana hapsettin, dönülmez uzaklarda, kaderime terk ettin, dayanamam yokluğuna. Beni sana hapsettin, dönülmez uzaklarda, alışamadım inan, inan yokluğuna. Bir sen vardın yüreğime sardığım, canımı paylaştığım, düşlerime hasret yağdı, nerdesin?...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri