waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

---> waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

Güzel bi gün geçirmişsin, dolu dolu :)

Ben hiç yaşamadım ama aile denen şey güzeldir, en azından uzaktan öyle görünüyo :)
Hiç kopmaz aranızdaki bağ umarım.

Geçmiş olsun ayağın, dikkat et kendine :)

Güzel bi gün geçirmişsin, dolu dolu :)

Ben hiç yaşamadım ama aile denen şey güzeldir, en azından uzaktan öyle görünüyo :)
Hiç kopmaz aranızdaki bağ umarım.

Geçmiş olsun ayağın, dikkat et kendine :)

çok sağol tatlım :)
umarım sende bir gün yaşarsın çünkü gercekten çok güzeldir o duygu ve kavram :)
teşekkurler canım benımm hersey için :)

çok sağol tatlım :)
umarım sende bir gün yaşarsın çünkü gercekten çok güzeldir o duygu ve kavram :)
teşekkurler canım benımm hersey için :)

Rica ederim, sen de sağol :)

Artık oluru kalmadı ama Allah nasip ederse artık kendi kurcağım aile kavramında bunları tatmaya çalışırım :)

Rica ederim :)

Aile saadeti Allah nazardan saklasın
Sevindim gizemcim ailenin tadını her gün doya doya çıkar benden sana tavsiye :)

Aile saadeti Allah nazardan saklasın
Sevindim gizemcim ailenin tadını her gün doya doya çıkar benden sana tavsiye :)

aminnnnnnnnnnnnn :)
sagol tatlım
bend eöyle yapamaya çalışıyorum güzelim hergunumu onalrla doya doya gecırmeye calsııyorum desemde su ara bıraz ıhmal ettım xD
ama olsun her ızın gunum onlara aitt :)

edemiyorum günlükk şuan küfürleri yagdırmak o kadar çok istiyorum ki..
şu dakıkaya kadar herşey cok guzeldı ha hala guzel amaa varya suan annemın dedıgı bırsey şuan tepemın tasını öyle attırdıkı..
yemınle sınırden aglıyorum yeminle aglıyorum günlükk
seytan dıyor cık al elıne butun delıllerını cık karsılarına bır bır vur yuzleırne yaptıkları şRfszliklerii hersyeı ya herseyı vur kır agızlarını yuzlerını gerekırse hay tövbe hay tövbe Rabbım tövbeee
sen yardım et sen bana akıl ver..
oysa sana dun olanları anlatcaktım bugun olanları guzel gıden olayları hayatımı..
ama kulagımıza glen ufak vee o kadar serfsz bır yalan vrkı ortada..
kardeısm duysa yok ya yemınle s.ktr olup gıtcez bu sehırden babam gelsın koydum kafaya ya ben bakaırm babama it gibi calısır bakarım ben aıleme..
neyse gunlugum gelcm gececek bu gelcemm anlatcam hersyıı ama guzel olan seyleri cunku bılıyorum gececekk

Moralinin bozuk olduğunu biliyodum konuştuğumuz üzre, ama konusundan haberdar değildim. Yalanlar ve insanın bunlara karşı konuşamadıkları gerçekten çok can sıkıcıdır. Tam olarak ne olduğunu bilmesem de, sadece bu durumdan yola çıkarak biraz anlayabiliyorum ne hissettiğini. Umarım bazı gerçekler farklı şekilde ortaya çıkar. Düzelmesini umuyorum yolunda gitmeyen şeylerin.

Ben böyle zamanlarımda ne yapıyorum biliyo musun? Doğal olarak bilmiyosun :)
Daha kötü şeyleri düşünüyorum, daha kötü olan durumları. O zaman az da olsa rahatlatıyo insanı, ama bazı yapılanlar yedirilmiyo biliyorum, düşündüğün an yine sinirlerin yükseliyo.

Neyse bugünkü konuşma umarım biraz düşünmemeni sağlamıştır :)
En son söylediğin gibi, her şey geçcek. Geçene kadar güzel şeyleri düşünmeye bak, gayet güzel giden ilişkini, babanı vs. :)

Seviliyosun :)

Moralinin bozuk olduğunu biliyodum konuştuğumuz üzre, ama konusundan haberdar değildim. Yalanlar ve insanın bunlara karşı konuşamadıkları gerçekten çok can sıkıcıdır. Tam olarak ne olduğunu bilmesem de, sadece bu durumdan yola çıkarak biraz anlayabiliyorum ne hissettiğini. Umarım bazı gerçekler farklı şekilde ortaya çıkar. Düzelmesini umuyorum yolunda gitmeyen şeylerin.

Ben böyle zamanlarımda ne yapıyorum biliyo musun? Doğal olarak bilmiyosun :)
Daha kötü şeyleri düşünüyorum, daha kötü olan durumları. O zaman az da olsa rahatlatıyo insanı, ama bazı yapılanlar yedirilmiyo biliyorum, düşündüğün an yine sinirlerin yükseliyo.

Neyse bugünkü konuşma umarım biraz düşünmemeni sağlamıştır :)
En son söylediğin gibi, her şey geçcek. Geçene kadar güzel şeyleri düşünmeye bak, gayet güzel giden ilişkini, babanı vs. :)

Seviliyosun :)

dün gecekı konuşmaa evet benı mutlu ettı kafamı dagıttı
ıyıkı varısnız sızler ve cok guzel bır zmnda gırdınız hayatıma , neşe kattınız :pp
yerm sızı canlarım benım :love01:

evet herşey geçecekk bende bılıyorum Allahıma bın şükür ilişkmm cok guzl gıdıyor babam ıse ıyı olcak gelcek yanımaa
sende seviliyorsun fıstıgımmm :)

hııı
naberrr
ohoo neler oldu bir bilsen yağmurt altında ıslanmalar , sabah kahvaltıları , alışveriş planları , araba alma planı , ev alma planı vs vs vs.. :D
he birde toplantıı
dur yağmur olayından bahsedeyım..
annemi aradım aksam dışardayım dedim izin aldım :)
dışarı cıktık Oktayla tam gezıyoruz sahilde tam bir cay bahcesine gidip oturcaz yagmur bastırdı hemd eöyle böyle değil dolmuş duragına gidene kadar sucuk olduk hem o hem ben :pp
dolmuş gelmedı taksi tuttu cok parası var ya bey efendinin neymiş hasta olcakmışız. peh zaten sucuk olduk baştan aşağıya ıslandık.
nese eve bıraktı benı babam oktaya gel oglum ustunu kurula dedı tabı babam sevgilim olduğunu bilmediği için çagrdı :$
oktay yok amca taksi beklıyor dedı atladı gitti. babam normal iş arkadaşım olarak biliyor tabi annemde :$
nese o gun gectı bıttı ertesı gun yıne eve gecıyoruz bu sefer sohbetımız su elden dusme araba almam lazım
böyle olmaz yagmurda feln gereklı evınde uzak kış gelıyor olmaz araba almalıyım dedı beraber alalım dedım yok dedı o zmn bınmem dedım bıraz tartıstık ettık derken orta yolu bulduk tmm dedı alırız araba senın ustune olur dedı beraber oderız ben arkadaslara derım ayarlarız dedı :D

sonra kahvaltıya çagırdı benı bı sabah abisiyle tanışmam için :D
tmm dedim sabah erkenden kalktım hazırlandım annem aksamdan börek yapmış onlarıda aldım sonra fırından bırseyler aldım kapılarına gittim :D
fosur fosur uyuyorlarmıs zıle bastım burhan abı aha oglum kız geldı kalk kalk deıd nese kalktılar ettıler kahvaltımız yaptık ettık burhan abıyle tanıstım :)
cok sessız ben cok konustum tabı her zmn kı gibi :D
neyse hakkımdakı düşünceleri tam senlik oğlum iki çatlak bulmuşsunuz birbirinizi cana yakın kız güzelde hadi hayırlısı olsun ama önce bana bulun bana düğün yapcaz demiş xD
sonra bı aksam yıne eve yuruyoruz satılık ev yazısı görduk :D
bu sefer tutturdu ılerde ev almak lazım bitanem ben bı ara anamın yanına gideyim yatırımlara bakayım sonra azıcık bi yerlerımı toplayayımda ev alayım dedı ne evı dedım dediği şuydu bizim evimiz :) ev almadan zaten evlenmeyız en azından rahat oluruz kira derdimiz olmaz dedi ulan çok mutlu ettı benı oyle dıyıncee :)
öyle işte güzel planlarımız var ama nasıl gerçekleştircez işte ona zamn dedik :)
annesı gılden bahsedıyor bana hep
sonra ılerkı zamnlardan beraber dertleşiyoruz beraber küfür ediyoruz :)
ay sonuna paramızı nasıl denk getiririz diyoruz xD
bu ay onların eve alışveriş yapcaz
kışın için hazır çorbalar feln alcaz sonra oktaya bir kaç kıyafet alcaz etcez onlar burhan abiyle bakmışlar ama begenememişler :)
bana KEÇİM diyor hep
neden çok inatmışım
bazen kızdırıyorum yumruklaırnı sıkıyor sonra sarılıyor sacımı karıstırıyor xD

bugun izinliydim özlemle dışarı cıktım dediği şu erkek görurum yanınızda duyarım s. agzına
yuh deıdm ne erkeği ya olmaz oyle sey dedım adam ol dıyor bana ya xD
ah gunlugum bazı guzellıkler oluyor bazı huzunlukler huzunluklere yer yok bugun onlara baska bır gun yer vercem :)
öptum senı kocamn mutlu , huzunlu ama guzel gunler dileğiyleee :12032mc0:

548162_4756165787487_2052319599_n.jpg

bu resmi ekleyesim geldi :)
o gün nede mutluydum okul kaydı için fotograf feln çekinmiştim.
annem bana tulum almıştı hediye olarak :)
sonra akşam dışarı çıkmıştım :pp
ayçam her anımı çekmişti buda onlardan biriydi :)
nasılda gülümsemişim ama demi gözlerim parlıo lan xD

neden bılıyormusun çünkü o gün hayatıma oktayda Girmişti
bir ay oldu gunluğüm bu foto çekileli ve sevdiğim evlnemeyi düşündüğümüz adam o zmn girmişti hayatıma..
ciddiyiz lan biz xD :) kaç gundur görüşmedik pazar gününden beri :)
yarın beraberiz bugun aradı burnumda tütüyorsun nasıl birşeysin her gun görsemde özluyorum senı saatlerce yanyana olmak sana bakmak şarkı söylemek istiyorum deyip durdu :)
bugun o ızınlıydı abısıyle koye gıttıler feln aksam gl yanımıza dedı abım beklıyor ,dedım yok anneme sözum var tmm dedı ama yarın beraberız dedii.
tamam bitanesi dedim kapadık telefonu.
hiç görmedım bugun onu dunde sadece 10 dakıka gördum o arada yine keçim deyip durdu bana :pp

perşembe doktora gtcem mıdeme baktırcam cok cnaım yanıo bu ara
ya yazacak bırsye bulmadım annem turk kahvesı yaptı onu ıceyım barı öptum kocaman Görüşmk üzre :love3:​

Maşallah maşallah tütütütütttüüüü :vala_02:

Hep mutlu olman dileğiyle dostum :)

hııı
naberrr
ohoo neler oldu bir bilsen yağmurt altında ıslanmalar , sabah kahvaltıları , alışveriş planları , araba alma planı , ev alma planı vs vs vs.. :D
he birde toplantıı
dur yağmur olayından bahsedeyım..
annemi aradım aksam dışardayım dedim izin aldım :)
dışarı cıktık Oktayla tam gezıyoruz sahilde tam bir cay bahcesine gidip oturcaz yagmur bastırdı hemd eöyle böyle değil dolmuş duragına gidene kadar sucuk olduk hem o hem ben :pp
dolmuş gelmedı taksi tuttu cok parası var ya bey efendinin neymiş hasta olcakmışız. peh zaten sucuk olduk baştan aşağıya ıslandık.
nese eve bıraktı benı babam oktaya gel oglum ustunu kurula dedı tabı babam sevgilim olduğunu bilmediği için çagrdı :$
oktay yok amca taksi beklıyor dedı atladı gitti. babam normal iş arkadaşım olarak biliyor tabi annemde :$
nese o gun gectı bıttı ertesı gun yıne eve gecıyoruz bu sefer sohbetımız su elden dusme araba almam lazım
böyle olmaz yagmurda feln gereklı evınde uzak kış gelıyor olmaz araba almalıyım dedı beraber alalım dedım yok dedı o zmn bınmem dedım bıraz tartıstık ettık derken orta yolu bulduk tmm dedı alırız araba senın ustune olur dedı beraber oderız ben arkadaslara derım ayarlarız dedı :D

sonra kahvaltıya çagırdı benı bı sabah abisiyle tanışmam için :D
tmm dedim sabah erkenden kalktım hazırlandım annem aksamdan börek yapmış onlarıda aldım sonra fırından bırseyler aldım kapılarına gittim :D
fosur fosur uyuyorlarmıs zıle bastım burhan abı aha oglum kız geldı kalk kalk deıd nese kalktılar ettıler kahvaltımız yaptık ettık burhan abıyle tanıstım :)
cok sessız ben cok konustum tabı her zmn kı gibi :D
neyse hakkımdakı düşünceleri tam senlik oğlum iki çatlak bulmuşsunuz birbirinizi cana yakın kız güzelde hadi hayırlısı olsun ama önce bana bulun bana düğün yapcaz demiş xD
sonra bı aksam yıne eve yuruyoruz satılık ev yazısı görduk :D
bu sefer tutturdu ılerde ev almak lazım bitanem ben bı ara anamın yanına gideyim yatırımlara bakayım sonra azıcık bi yerlerımı toplayayımda ev alayım dedı ne evı dedım dediği şuydu bizim evimiz :) ev almadan zaten evlenmeyız en azından rahat oluruz kira derdimiz olmaz dedi ulan çok mutlu ettı benı oyle dıyıncee :)
öyle işte güzel planlarımız var ama nasıl gerçekleştircez işte ona zamn dedik :)
annesı gılden bahsedıyor bana hep
sonra ılerkı zamnlardan beraber dertleşiyoruz beraber küfür ediyoruz :)
ay sonuna paramızı nasıl denk getiririz diyoruz xD
bu ay onların eve alışveriş yapcaz
kışın için hazır çorbalar feln alcaz sonra oktaya bir kaç kıyafet alcaz etcez onlar burhan abiyle bakmışlar ama begenememişler :)
bana KEÇİM diyor hep
neden çok inatmışım
bazen kızdırıyorum yumruklaırnı sıkıyor sonra sarılıyor sacımı karıstırıyor xD

bugun izinliydim özlemle dışarı cıktım dediği şu erkek görurum yanınızda duyarım s. agzına
yuh deıdm ne erkeği ya olmaz oyle sey dedım adam ol dıyor bana ya xD
ah gunlugum bazı guzellıkler oluyor bazı huzunlukler huzunluklere yer yok bugun onlara baska bır gun yer vercem :)
öptum senı kocamn mutlu , huzunlu ama guzel gunler dileğiyleee :12032mc0:

Okudum ya ben bunları nasıl mutlu oldum simdi.
Kötü bi günün ardından gülümsettin beni :)
Yazmaya devam et hep burdan alayım haberlerini.
Allah mutlulugunu daim etsin hayatım :)

Okudum ya ben bunları nasıl mutlu oldum simdi.
Kötü bi günün ardından gülümsettin beni :)
Yazmaya devam et hep burdan alayım haberlerini.
Allah mutlulugunu daim etsin hayatım :)

oyy yerım seni hep yazarım hep :)
sende mutlu ol hep ki benim Güzellik abidem

ayaklarım ellerim :(
of offf..
ayçam geçen gun bana topuklu bot aldı doğum günü hediyem olarak.
aslında doğum günümede daha var ama aldı işte neyse giy bunları dedi tmm dedim dün markette giydim onları oda topuklu giydi butun gun ayağımda onlarla gezmek canıma okudu. he canıma okuyan bir diyer insan oktaydı :(
bana bir bagırdı sen kendıne ne eziyet edıyonda mıllet sana nasıl bakıyorduda.
oha ya oha dedi :( ömer abı aramıza girdi yapmayın felan dedi serviste az daha bana dalıyordu ya susak xD
neyse servısı bıraktık sonra beraber dık işte xD
neyse bana bır kutu verdı bu ne dedım al dedı bundan sonra bunları gıycen canım benım ya abısıne bana ve kendısıne ayakkabı almıs :)
spor ayakkabı bugunde onun gonlu olsun dıye onları giydim :)
sonra karar aldık kumbara alacagız ve elımıze gelen gecen butun bozukları onun ıcıne atacagız onların evıne koycaz kumbarayı kıtleyecegız :) geleceğimiz için biriktireceğiz :)
neyse bırde dun dolmuşu kacırdık bızım eve kadar yürüdük benim tabi ayaklarım acı içinde oktay oh ıyı oldu yuru bakım dıyıp durdu xD
arada acıyor halime elımden tutup cekıyordu :pp
bazen sarılıyor bazen bana susak sevgilim keçim diyip bagrıo :)
dun boyle gecti :)
bugunse işe gittim sevdıcegım sabah servıs egeldı bızım oraya ayagıma bakıyor heh dıo adam akıllı giyinmişsin diye :D
neyse butun gun calıştık ettik :)
aa dun ustume kaynar su dokuldu benım bırde tam marketten cıkarken :( ramazan hemen soguk su tuttu bacaklarıma feln sonra gıttı evınden esofman getırdı :)
oktay dıyor sana kursun döktürcem dıyee xD
nes ebugunde calıstık ettık derken tam cıkışta akşam bıcaıg temızlerken parmaklaırmı kestim :(
serce parmagımla yuzuk parmagım yarım saat kanım durmadı o derece kestim ..
Allahtan oktayın habeır yok yoksa acımaz döver beni ya..
o yarın ıznlı soylemeyı dusunmuyorum carsamba gunu gorur ancak yada yarın benı eve gotururken :D
of ya yıne azarı yıycem iyimi gunlukcan :)

nese gelırım bı ara ne olup bıttı yıne anlatırım öpüldün kocaman :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri