waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

---> waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

merhaba..
bugun öğleden sonra tüm gün ağladım :)
ha bu arada çalıstım bugun artık ızın gunlerım pazar :)
neyse benle beraber Ayçam ağladı ömer abim ağladı.. hele aycam ben hıckırıklarla oturup bır koşede ağlarken , hatırladığım tek şey şuydu gizem ağlama yalvarırım ya n'olur diyişi vardı..
sarıldım boynuna ağladım..
sonra merkete girdik recep abi ile konuştm onla konusurken agladım sarıldı bana aldı kollarına..:)
sonra ömer abim nbe oldu kızım ne oldu derken onada anlattım..
aglmaya basladım sarıldı bana aglıyor yapma kızım güçlü kızım benım dıye :)
bana hepsı cıkolata aldı bıtterlı yıyeyım dıye..
can onlar ya can aycam ne şebeklıkler yaptı..
neyse calıstım çalışabıldıgım kadar.
akşam oldu kaleyazısına gıttım sevdiğim kamyon boşaltıyordu :) bıttı kamyonları servıse dedım annem aradı ben eve gıtmıyorum :D
malum kımse bılmıyor oktayımla benı.
nese ben onden o arkamdan derken bulustuk.
oktaylara gıttık evı toplayacaktık bugun ıcın planımız oydu. ki öylede yaptık
o abisi ile odasını toplarken ben bulasıkları yıkadım mutfagı topladım feln.
sonra beraber tv ızledık..
sonra bana bıtanem dedı..
ne olursa olsun bendne hiç bir şey gızleme dedı..
lan dedım yoksa bugun kı hlımı duydumu ama yok duyamaz cunku ne bızım oraya geldı nede bızden bırı oraya gıttı. dedım nerden cıktı. sen benım hayatımda surda bır aydır olabılırsın. ama ben senı tanıdım bıtanem. ben senı kaderım geleceğim bellidim yuzundekı her mimiği ezberledım dedı.. sonra onada anlattım ona analtırken olanları yıne ağladm..
dediği tek sey suydu.. senin annen baban benım annem babam ve benım Annemde senın annendır. bz beraber atlatcaz bunları dedi.
ya bu kelıme benı oyle mutlu ettıkı gunlukcan iyiki dedim iyiki var o :)

sonra saat gec olmadan kalktık dolmusa bıncektım ama saatını kacırmısım.. sevgılımle el ele eve kadar yuruduk sonra o gerı tekrar yurume gıttı..
agzını burnunu yediğim ya :)
nese oyle işte onları cok sevıyorum :)

ANNEMİ ; BABAMI ; GELECEKTEKİ EŞİMİ :) VE AYÇAMLA ÖMEER ABİMİ

merhaba :)
bugün pazar ve ben izinliyim ne kadaran güzel :)

ah sana çok hoş bir gün anlatacağım cuma gününü..
o gun ayçam izinliydi bana balık almış resimlerimizi çıkartırmış , bir tanesini çerçevelettirmiş :) doğum günüme kadar bu böyle sürecekmişiz hemen hemen hergun bir hediye :)
neyse akşam tam servıse bindim ayca aradı aglıyordu dayanamadım onlara gıttım kostur koştur oktayda yanımda neyse ben eve gectım sarıldım ettım.
Dogukan hayvan herıf askerde kıza burda neler cektırıyor. ayrılmışlar aycama agza alınmayacak hakaretlerde bulunmuş.
nese eve gırdım oturuoduk dedı oktayda gelsin tmm dedık ha ayca evde tek kalıyo annesı ıstanbulda abısının yanınana gıttı babasıda dıger evde kalıyor. her neyse oktayıda cagırma sebebmız acıktık bıze bırseyler alıp gelmesı :D
Bitanem ya bıze bırseyler aldı ettı geldı eve aldık onu ayca tabı sureklı aglıyor. oktayada anlattı kankam benım dıyor oktay ona sarılıyor edıyo. oktay bızı gulduruyor edıyor feln ayca bende kalın lutfn dedı olmaz annem izin vermez dedım oktay bıtanem bı arasan denesen ne olur bak kız cok kotu dedı tmm dedım aradım annemden ızın aldım xD
ee ızınde aldık ne yapcaz dedık :D
daha dogrusu oktay aycaya kankamm soyle benden ne ıstıon ne yapım nesenın gelmesı ıcın dıyıp bagıra bagıra sarkılar soyledı :D
derken ayca bıra al bıra içeçlım dedi
oktay tmm dedı gttı 5 tane bıra aldı oturduk yere bunlar sıgarada yaktı oktay bana vermedı tabı :(
neyse Allahtan bira içirdi :D
içtik ettik derken ayca bıraz hızlı ıctı ve onu carptı 2 . bırada sarhoş oldu. agladı ettı :(
benı o kadar korkuttuku guya dısarı cıkcakmıs saat gecenın 1 ı. Allahtan kapıları feln kıtledım. oktay ben ne yaptım dedı. pişman olduk bız sadece bıraz kafası dagılsın rahat uyusun dıye yapmıstık bunu ama uyuyamadı.. agladı sureklı neyse oktayla odayı topladık yataklar zaten hazırdı. aycayı yataga yatırdık ısı feln kapadık oktay obur yatakta oturdu bense aycanın yatqagında.. butun gece uyumadık oktayla aycnaın basını bekledı.. gece ara sıra uykusunda agladı elını duvarlara vurdu. ben hep sarıldım onu aycam dedımm gececek tmm dur yapma dedım oktay yerı geldı nınnı soyledı ona :)
bebek gıbı baktık bı ara ben yarım saat uyumusum oktayın kucaıgnda kalmısım oyle sonra tekrar uyandım deıdm oktaya gec yat sende uyu yarın calıscan ölu gıbı olma dedım 1 saatte o uyudu sabah oldu aycam kalktı uyuz hıc bırsey hatırlamıyor. her seyı anlattım canım arkadasım benım dıyor cok teskkur edeırm ıyıkı varısnız:)

delı ya delııı ama olsun o kızı cok sevıyorum :)
sonra balık elımızde dun markete gıttık akvaryuma koyduk yem feln aldık butun musterıler bakıyor edıyor recep abı bıle cok sevdi :)
kızım dıyor bu balık kalsın burda yok deıdm olmaz eve gotrcem :D
sonra sarkıcı semıh abi vardı o gordu dedım akvaryum yok ama :(
e nasıl yok ıcınde ya yok onu marketten odunc aldım dedım ıyı tamm ben alırım sana onu dogum gunu hediyesi olarak dedi vAllaha mı deıdm he dedı hadı gel kasadan gecırek xD
kocamn fanus aldı bana :D :D
balıklaırmı onun ıcıne koydum ..
onlaır cok sevıyorum ya
isimleri şöyle

kızıl , aygi ,şapşak
:I

nese izinliyim lan bugun :D :D
yaşasın maaşlarda yattı.. aa bugun ıkıncı el esyalıga gıtcem oktayların eve dolap feln bakcam oktayım dedı :)
neyse ben gelırım bugun yıne sana öpüldün :love3:

herkes gidermi Baba..
herkes bizi bırakıp gidermi..
insanlar neden bırakıp giderler..
neden giderler baba..
ne için gitmeleri gerektiği içinmi giderler..
peki ya gerı gelirmi gidenler pişman olurlarmı..
yada boş ver herkes gitsin baba..
ama sen gitme..
ben kuculeyım sende kucul 32 yasında oldugun gıbi ol bende daha kucuk.
tut elımı benı okula gotur tut elımı benı parka götur tut baba elımı tut ve hıc bırakma..
ama imkansız demi..
sen yıne hastasın ve gittikçe kötuleşıyorsun gittikçe ben dahada hırslanıyor ve yıpranıyorum..
direnıyorum cunku acılara gögus germeyı ögrenıyorum guclu durmaya calısıyorum.
kötu dusunemıyorum ıyıde dusunemıyorum hep arada kalıyorum bazen ıyıye yoruyor beynım bazende kötuye engel olamıyorum buna ama engel olmaya calsııyorum..
ben snı beklıyorum yıne bu lanet sehırde.
benı bogan bu sehirde sensiz gecırdıgım gunlerın acısını cıkartacagım baba. sana söz verıyorum herseyı duzeltecegım her seyı snın guclu kızın olacagım. hayatıma kımseyı sokmuyorum sokmayacagımda. sadece senın gıbı yapacagım sadece bızım ıcın nefes alacagım ve dırenecegım aglamayacagımda asla kımseye boyle bır koz vermeyecegım asla senı uzmeyecegım..
hanı sen dedın ya onlara dımdık durarak "BANA KIZIM BAKIYOR" bu benı en mutlu eden seydı.
sana ben bakacagım baba sana ben destek olacagım kımse degıl sadece ben..yapacagım baba herseyı duzeltecegım..sen ıyı olacaksın benım yanımda nefes alacaksın gerekırse kendımden vaz gececegım ama sendne asla baba..
nefeslerımız sonumuza kadaar hıssedılecek. ben snın nefesını öldugumde bıle hıssetmek ıstıyorum ve hıssedecegımde baba bunu bılıyoum. çünkü senı cok sevıyorum çünkü sana söz verıyorum sen göç ederken yanında bende göç edecegım.. sana söz verıyorum asla ayrılmayacagız.
senı sevıyorum koca adam
senı herkesten herseyden cok sevıyorum..

snın varlıgınla buyudum snın varlıgınla yasıyorum snın varlıgıla ölecegım.
ve her zmn kı gıbı snın kollarının arasında sen saclarımı oksarken uyuyacagım ben..
biz dahah böyle cok anlar yasayacagız babam..
yeterkı bır an once gel şu samsundan..

babammm
canım babam
sesınde güven bulduğum
kokusunda huzur bulduğum
gözlerınde sevgi buldum tek adam..
hani o koca ellernın içine benım o mink ellerimi alıp
onları öpüp sonrada bana tebessumler sunuyorsun ya..
işte o anı hiç birşeylere değişmem ben inan..
hani bazen bana kızıyorsun ya Gizem! diyorsunya
o ses tonun bile bana huzur veriyor.
beni korudugunu hep hissettiriyor bana..
bazende o kızım diyişin
saçımı okşayaşısın
ve öpücüklerin..
işte bunlar benim için en güzel anlar oluyor babam..
sensiz geçirdiğim günlerden coğu zaman nefret ettim ben
senınle güldüğümüz seninle oyunlar oyanadığımız ve senınle uyudugmuz
günleri hatırlayarak uyudum hep o gunlerde..
küçücük olan anlarımı bile snein gülüşünle geçrmek istiyorum be koca adam..
sen benı bu hayata bağlayan tek şeysin..
sakın gitme koca adam sakın senin için hep küçük olacak kızını yanlız bırakıp gitme koca adam..
seninle gülen büyüzü sensiz bırakıp gitme..
sesinde güven buldugum adam güvenımı alıp sakın gitme..
bana senı sevıoyrum dıyen o gözlerinı sakın benden esırgeme..
çünkü onlara çok ihtiyacım oluyor benım..
emin ol ben seni hıç bırakmayacagım koca adam..
senı hep sevegım..

qözyaşlarıma hakim olamadım bu cümleleri okurken ßenim kaderimde senin gißi ama düzelme ihtimali yok ßaßamın ßir trafik kazası sonucu kaybetti yaşamaya dair oLan yetiLerini ömür boyu bizim gözetimimizde olucak..Senin ßaßana acil şifalar diliyorum inş iyidir..hayatımı ßende aiLeme adadım ve hiç ayrıLmayacağım onLardan..

qözyaşlarıma hakim olamadım bu cümleleri okurken ßenim kaderimde senin gißi ama düzelme ihtimali yok ßaßamın ßir trafik kazası sonucu kaybetti yaşamaya dair oLan yetiLerini ömür boyu bizim gözetimimizde olucak..Senin ßaßana acil şifalar diliyorum inş iyidir..hayatımı ßende aiLeme adadım ve hiç ayrıLmayacağım onLardan..

..
ne diyeceğimi bilemedim.
ama şükretmeyi bilmeliyim onu görüyorum..
Allah babana gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun. senın için ne kadar zordur tahmin edemem ama bilirim anlayabilrim en azından.
ve güzel dileğin için teşkkür ederim Amin inşAllah :)
su hayatta en değerli varlık AİLEDİR :):cy(19):

ßaßamı kayßetmedim çok şükür (ALLAH qöstermesin)sadece ßiz oLmadan istediğini yapamıyor fizikseL oLarak yetenekLerini kaybetti kısmi oLarak yanLış anLamışsın canım inş ßaßaLarımız düzeLicek o ümitLe ayakta duruyoruz

ay anam :( cok utandım ben şimdi of çok özür dılerim kusuruma bakmayın yanlış anlamalarımdan biri daha işte :(
Allah şifa versın babanıza
rabbim büyüktür elbet düzelecek herşey..

aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhıııııııııııı :mad:

bagırmak istiyorummmmmm
mal gibi ruh hali içindeyim lan :(
nese ben dünden bahsetcemm

16.10.2012
salı günü :)
sabah oldu üstümü giyindim sacmı yaptım makyaj yapmadım
cıktım evden işe gittimm
nese ayca bırşeyler karıstıyor oktay anum hiç sesi solugu cıkmıyor dogum gunumu bıle kutlamadı.
acayıp bozuldum tabı gun ıcerısınd ebır kac mesj attı ama hep soguk ve ters mesajlar neyse oglen tm yemek vaktıne yakın markette bı hareket bı baktım mudurum elınde maytaplar feln :D arkasında kızlar elınd epastalar markette muşterıler flen dogum gunun kutlu olsun sarkıları calıyor :D
nese mumlaırmı ufledım pastamı kestım hedıylerımı aldım ettım :)
butun gun bır kosturmaaca musterılerım dogum gunun kutlu olsun der eder :)
hele küçük sevgilim etkamm o geldi bana küpe almıs nazar boncuklu Alllahım yerım onu
annesı ablasına nazar değmesın dıye bunları aldık dedi :)
sonra o cocugun benı öpücüklere boğması ve dogum gunun kutlu olsun demesı mukemmeldı ya :)
nese aksam oldu ayca markette yok erken cıkmıs zıllı aradm bunu bıze gel basım catlıo ayakları yaptı tmm gıttım ıcerı bı gırdım evde los bır ısık bır pasta ve sevgılım :)
ve calan sarkı mutlu yıllar sarıldım ettım onlara cok sasırdım :)
sonra sevıglımle dans ettık aycam hemen muzık ayarladı pastayı kestık ettık recep abı votka almıs bıze aycam bardaklara vısne votka yaptı :) ben sevmedıgım ıcın votka yerıne bira actım kendıme ayca 4 tane vısne votka ıcınce sarhos oldu oktyla onu odaısna yatırdık sonra evı topladık ettık cıktık evden oktaylara dogru gıttık :)
ümit abı ıle burhan abı de dogum gunumu kutladı sonra işte umit abnın motorsıkletı varmıs oktay hadı dedı ne sana son süprizim dedi gel motorsıklete bındık berAber bır sınop turu yaptık. motor üstünde sneı sevıyorum lan dıye bagırdı hep :D
ara ara hız yaptı saclarımı ucurdu sonra eve bıraktı benı kulagıma egıldı ıyıkı dogdun melek ve ıyıkı bennımlesın dedı :)

aa hedıyesı cok hosuma gıttı bır ay once bgendıgım seydı kelebk bır kolye ve onun kupelerı.. sevgılım opucuk kondurmus onlara hıc cıkarma dedı ve oyle yapacagımda..
onu sevıyorum hemde cok gunlugum :)
öyle işte gunlugum :)

bugun bıraz durgunum sebebını bılmıyorum ama sımdı brıaz daha ıyıyım bırazdan yatcam uyuycamm
unutmadan bir adet dostum var benım..
her şekılde yanımda olan ona cok teşekkur edıyorum bugun benım bu nazımı cektı huysuzlugumu
iyiki varsın dostum kocamn sevıyorum snıde @Dırector23

iyiki varsın dostum kocamn sevıyorum snıde [MENTION=154200]Director23[/MENTION]

Ahh cadı ahh fişne iç,limonata iç,kola iç niye öyle şeyler içiyon :D
Hep böyle mutlu olman dileğiyle, ben de seni seviyorum iyi varsın dostum :)

:cy(19):

annem benle konuşmuyor amanın nede bozuldum..
aaaaahhhhhhh :mad: sinirlerimi bozuyorlar sonunda çekip gittcem bunu yaptırcaklar bana o zmn ne olcak çok merak edeıyorum..
hele annem ne yapcak muradına ercekmı hele oğlu ..
aa annem için oglundan başka kımse degıl.
lanet şey kardeşim bile olamaz o bnım (;
yuzunu dahi görmekten nefret eder oldum.
konusmuyorum zaten onunla annemlede konusmuyorum artık :)
tek babam kaldı yanımda dıyorum hanı alıp başımı gitsem ki bu gidişle o olcak ayca ıle alıp başımızı gıtcez. bakarız bırbırmıze allaha şükür
neyse ya ugrasamayacam artık ipler kopuyorsa kopsun ben artık rahat nefes almak istiyorum :)
annem kızgın bana ama haksız yere kzııgn buda onun farkında ıkı gundur suraın bundanmı deıd yok dedım
ınat ettı usutme geldı tartıştık.
babam sadece baka kaldı tmm kızım dedı sonra kapandı konu.
öyle işte gunlukcan yıne dıbe çöküş var :)

neler oldu neler gördüm neler yaşadım yaşıyorum
dönum noktam bugun sanırım..

bugun restımı cektım herkese işten cıktım sabah dayanamadım kaldıramadım daha
müdürüm aradı gerı gel dıye
yarın tekrar gıdecegım
ama bılmıyorum belkı gıtmem
hıç kırarak agladım babamı aradım
oda samsunda
dayanamadı aglama lan dedı bana
aglama senın tek damla göz yasına dunyayı yakarım aglama dedıı..
cık işten dedi çıktım bende evdeyım sımdı
ama bılmıyorum aradılar özur dıledırler benden
yaptıklaır hatalaırnı bıldıkleır için..
müdürüm kaybetmeyecegım snı geleceksın işe dedi..
off be gunluk neler yaşıyorum bır bılsen
gecen gun doktora gıttım
perşembe gunu endoskopı olacagm kan kusar oldum artık..
doktor mıdene bakalım sonrada cıgerlerne bakacagız dedı
ciğerlerındede sorun olabılır dedı..
babam bunları duydugumda yanımda degıldı bırde ona üzüldü söyle gunluk
ne yapayım şimdi ben :)
hala ayakta durabılıyorum ya aslında helal bana dıyorum..
gectıgımız hafta sonu arkdasım babasını kalp krızınden kaybettı.. ben zaten o gunden berı her gun aglarken bırde su yasadıklarıma bak gunluk..
kı daha bunlar ne kı bılmedıgın paylasamadıgım o kadar buyuk sıkıntılaırm varkı..
boguluyorum onlarla savasırken onlara karsı guclu olacgm dıye..

nese azda olsa duruldum şimdi biraz daha iyiyim sana yazcam yıne derdımı sıkıntımı bırazda olsa hafıflıyorum snınleyken :)

şarkım çıkmamış olamaz yenıden yuklemelıyımmm :(

heh oldu galıbaaaa

bıktımmm
bıktım ki ne bıktım
nefes almak zor geliyor boguluyorum boğuldum
bulamıyorum bi yol
etrafımdakı herkese mutsuzluk saçıyorum
insanlar beni düşünür oldu bense onları üzer oldum
bilerek değil haşa ama elimde olmayan bir cok sebeb var
mantıklı hiç düşünemıyorum ve hareket edemıyorum
en yakın arkadaşımla acı cekıyorum karşılıklı..
birbirimiz avutmaya clasııyoruz
olmuyor bazen dibe vuruyoruz şuan dıpteyız ıkımızde ve bırımız yenık düştü düşecek o konumdayız..
ah be gunluk anlam vermiyorum neden benı bulur
nedn etrafımdakileri bulur.. ve neden sevdiklerimee birşeylerr olur..
neyse susuyorum susuyrum kinim büyük acım büyük derdim büyük susmazsam şimdi duramam biliyorum
gelcem yınee
görüşürüz

Aklıma geldin napıyo nerelerde bu kız diye buraya geldim günlügünü okumaya.
Ama bıraktıgım gibi degilsin sen.
Üzülme sen hiçbişeye.

Yazma şöyle şeyler ya.
Kalbim kaldırmıyor böyle hüzün dolu cümleleri.. :uzgunkiz:

benımde kaldırmıyor..
benım artık bünyem iyiden gitti be guzelim çöktum yanı bıldıgın gören gizem eski neşen gitti yine ne oldu sana dıyor.. değilim iyi :)

ama toparlanırım heralde

yine bir günün başlangıcı
ve ben yie kan kusutm annemde gördü
bağırdı ilacını almıyormsun diye alıyorum dedim
bide her sabah onu düzenli alıyorum ama gel görki
olmuyor günlük düzelemiyorum
hiç bir şekılde iyiye gitmiyorum..
aklım karışık tıpkı bu şarkıda dediği gibi aklım gitti sokaklardayım boş boş coğu zmn..
bunaldım yüküm ağır gelir oldu
aldığım nefesler cnımı acıtır konumda artık..
diyorum tamam geçiyor ama olmuyor ne işten yana yüzüm gülüyor şu ara nede normal hayatımdan dolayı..
hayatıma kimseyi almıyorum yakın bır dost bıle
köşeme gittikçe çekılıyorum
babam git gide çöktün kızım dıyor..
iyiden zayıfladım gören müşterilerim sen ne cok zayıflaıdn suratnda gülmüyor biz sneın neşeli güler yuzlu halını istiyouz dıye
biraz onlar için gülüyorum işte..
etrafa bakıyorum etraftaki insanlar iyi tmm onlarında sorunları var ama benim gibide çagresiz gözükmüyorlar :)
ben ben bilmiyorumm
ne yapacağımı ne edeceğimi
sürünüp gidiyorum işte günlükcan..
her zmn böyle olmayacak biliyorum ama işte bu ara böyle..​

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri