waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

---> waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

pazar günü pazar :)
ne yapcaz biliyonmu
kızkıza şarabımızı , votkamızı ve biramızı alacagız tam 8 kız aycamda ev boş orada kalacagız ıcıp kafaları bulup aglayıp zırlayıp oturacagız
dansöz şovu yapacak ayca bıze :)
egleneceğiz vur catlasın patlasın hesabı :)
dertlıyız kederlıyız
bugun selamı abıde ögrendi partiyi
dediği şey cok komıktı
peruk takıp gelebilirmiyim bende partiyeee
hönk dedim nere geliyon xD
valla hanımına derım soylerim ıyı beee dıyor :)
ya bılmıyorum be gunluk ıyı degılım huzursuzum
firmacılarım geliyor onlar da dıyor guzellık snın neyın var yok bırsey dıyorum pekı oyle olsun diyorlar :)
iş yerınde az kaldı patlayacagım bütün yuk omuzlarımda varmı böyle bişey ya
aslınd ayazmam gereken cok şey var çok doluyum ama tutuldu dilim iyimi anlatamıyorum derdımıde yazamıyorumda
off nese gıttım gelcm ben

pazar günü pazar :)
ne yapcaz biliyonmu
kızkıza şarabımızı , votkamızı ve biramızı alacagız tam 8 kız aycamda ev boş orada kalacagız ıcıp kafaları bulup aglayıp zırlayıp oturacagız
dansöz şovu yapacak ayca bıze :)
egleneceğiz vur catlasın patlasın hesabı :)
dertlıyız kederlıyız
bugun selamı abıde ögrendi partiyi
dediği şey cok komıktı
peruk takıp gelebilirmiyim bende partiyeee
hönk dedim nere geliyon xD
valla hanımına derım soylerim ıyı beee dıyor :)
ya bılmıyorum be gunluk ıyı degılım huzursuzum
firmacılarım geliyor onlar da dıyor guzellık snın neyın var yok bırsey dıyorum pekı oyle olsun diyorlar :)
iş yerınde az kaldı patlayacagım bütün yuk omuzlarımda varmı böyle bişey ya
aslınd ayazmam gereken cok şey var çok doluyum ama tutuldu dilim iyimi anlatamıyorum derdımıde yazamıyorumda
off nese gıttım gelcm ben

+ ne güzell. :R

dün pazar günüydüüüüüüüüüü..
bütün gün ders calıştım
inek gibi , artık zamnı çünkü nese kızlar planızmıza devam dedi.. ders calıstıkdan sonra [MENTION=155270]Cin[/MENTION] ile konuştuk :pp sonra ben netten cıktım annem salatamı yaptı duşa girdim hazırlandım akşam 9 da aycayı almaya gıttım ordan diğer kızları almaya gittik :)
sonra içki dünyasına girildi kızlar bira felan aldı ordan eve geçtik işte derken Cin aradı onunla konuştum ve ona söz vermştim yani onun gibi birşey bana bişeyler anlattı alkol almayacaktım ama içeri girdiğimde kızlar acmıstı bıraları hadı vuralım dedıler dedım ıcmeyecegım kızlar sanada aldık yapma etme dıyerek kanıma girdiler içtik..

406680_401655143248077_336790758_n.jpg

bızım kızlarla beraberr sonra coştular tabı bır kacı zum oldu bunlar yetmedı gece 12.30 da ayca dışarı çıktı votka almaya
18715_401848769895381_1137997847_n.jpg

gecenin son vuruşunu votka vişne ile yaptık
biz bunları yaparken kızlar actı müziği oynamya başladılar üst komsu artık yettı dedı aşagıya kpıya geldı ve bız korkudan kapıyı acmadık
sarhoş olan arkadşlardan biri aynen şunu dıyor ben kapıyı açayımm nişanımız var dıyeyım demez mi :D
Allahım kızım otur ne nişanı dıyoruz
oturuyor
sonra tekrar kalkıyor yok gıdıp acayım nişan vr dıyeyım dedı
dedım m.l ne nişanı erkek yok bişey yok ne sacmalıyon adam sormazmı kac kısı ne nişanı bu. bu seferde tutturdu kınam verım dıye biz o arada koptuk tabi :D :D
of aslında cok guzeldı gece 3 te hep beraber yattık uyuduk
sonra sbah işe gittik :)
ve patronumuz bıle dıyorkı butun sınopu sallamıssınız kızlar sızın partıyı konuşyorlar dedii
utandık bıraz :D
ama iyiydi ya
neseee öyle iştee :)
gelırım yinee

dün pazar günüydüüüüüüüüüü..
bütün gün ders calıştım
inek gibi , artık zamnı çünkü nese kızlar planızmıza devam dedi.. ders calıstıkdan sonra [MENTION=155270]Cin[/MENTION] ile konuştuk :pp sonra ben netten cıktım annem salatamı yaptı duşa girdim hazırlandım akşam 9 da aycayı almaya gıttım ordan diğer kızları almaya gittik :)
sonra içki dünyasına girildi kızlar bira felan aldı ordan eve geçtik işte derken Cin aradı onunla konuştum ve ona söz vermştim yani onun gibi birşey bana bişeyler anlattı alkol almayacaktım ama içeri girdiğimde kızlar acmıstı bıraları hadı vuralım dedıler dedım ıcmeyecegım kızlar sanada aldık yapma etme dıyerek kanıma girdiler içtik..

406680_401655143248077_336790758_n.jpg

bızım kızlarla beraberr sonra coştular tabı bır kacı zum oldu bunlar yetmedı gece 12.30 da ayca dışarı çıktı votka almaya
18715_401848769895381_1137997847_n.jpg

gecenin son vuruşunu votka vişne ile yaptık
biz bunları yaparken kızlar actı müziği oynamya başladılar üst komsu artık yettı dedı aşagıya kpıya geldı ve bız korkudan kapıyı acmadık
sarhoş olan arkadşlardan biri aynen şunu dıyor ben kapıyı açayımm nişanımız var dıyeyım demez mi :D
Allahım kızım otur ne nişanı dıyoruz
oturuyor
sonra tekrar kalkıyor yok gıdıp acayım nişan vr dıyeyım dedı
dedım m.l ne nişanı erkek yok bişey yok ne sacmalıyon adam sormazmı kac kısı ne nişanı bu. bu seferde tutturdu kınam verım dıye biz o arada koptuk tabi :D :D
of aslında cok guzeldı gece 3 te hep beraber yattık uyuduk
sonra sbah işe gittik :)
ve patronumuz bıle dıyorkı butun sınopu sallamıssınız kızlar sızın partıyı konuşyorlar dedii
utandık bıraz :D
ama iyiydi ya
neseee öyle iştee :)
gelırım yinee

Ohhh Yarasin Gizemcim xD Dügünüm Var Demedimi Arkin :))

xD Hatirlamiodur Bile ....

Seni Iyi Neseli Gördüm Bu Arada Allah Daim Etsin Cnm

yok hatırlıyor ve kendıne inanamıyor :D :D

eh işte dun sagolsun kızlar kafayı dagıttırdı canım :)
ama bırakmam gerek su yukardakı seylerı arkadaşlarıma sözum var :)

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] ama artık içki yok söz verdi :)yakışanı yap prenses

ohhh pazar gunu iyi dagitmissin :) benimde ihtiyacim var boyle birseye :)

olsun dagitmissin sonucta :)

bu arda biliyorsundur [MENTION=155270]Cin[/MENTION]'i bende cok seviyorum :) beni kandiriyor seni seviyorum diye ama seni daha cok seviyor :) kiskanniyorum valla :) ben artik sormyorum ona beni seviyormusun diye, beni sevmiyor artik :)

isin sakasi bi yana kardesliginiz daim olsun canim.

olsun dagitmissin sonucta :)

bu arda biliyorsundur [MENTION=155270]Cin[/MENTION]'i bende cok seviyorum :) beni kandiriyor seni seviyorum diye ama seni daha cok seviyor :) kiskanniyorum valla :) ben artik sormyorum ona beni seviyormusun diye, beni sevmiyor artik :)

isin sakasi bi yana kardesliginiz daim olsun canim.

evet yınede dağıttım o gün :)

biliyorum onu sevmeyen ölsüün :)
o kadar büyük bi kalbi varki onun ve o kadar temiz emin ol hepimizin yeri ayrıdır herkesı sever o heleki benim bu aksam ona cektırdıklerımden sonra artık eminim bundan zaten emindim :)
uyuzluk yaptım bu akşam ona ama yinede katlandı bana :D
sagol canım benim güzel duan içinde :)

evet yınede dağıttım o gün :)

biliyorum onu sevmeyen ölsüün :)
o kadar büyük bi kalbi varki onun ve o kadar temiz emin ol hepimizin yeri ayrıdır herkesı sever o heleki benim bu aksam ona cektırdıklerımden sonra artık eminim bundan zaten emindim :)
uyuzluk yaptım bu akşam ona ama yinede katlandı bana :D
sagol canım benim güzel duan içinde :)

Daim olsun canim benim.
:) bana artik yuz vermiyo sohbette etmiyo hic demekki kesmiyor sohbetim :) bana ayiracak zamani yok :)
Sen iyi olda o ugrassin :) abiler bunlar icin var. Benide Boyle ceken canim gibi sevdigim bir abim var hergun basinin etini yedigim :) biz bayanlar dunyaya bas eti yemek icin gelmissiz :)

Günlük okumam ama dikkatimi çektin takipteyim Gecmiş olsun bu arada canım +

Daim olsun canim benim.
:) bana artik yuz vermiyo sohbette etmiyo hic demekki kesmiyor sohbetim :) bana ayiracak zamani yok :)
Sen iyi olda o ugrassin :) abiler bunlar icin var. Benide Boyle ceken canim gibi sevdigim bir abim var hergun basinin etini yedigim :) biz bayanlar dunyaya bas eti yemek icin gelmissiz :)
yok çok yogun bu ara ondan
erkenden yattı yavrum ya :D gerçi biraz uyutmadım zor kurtuldu benden
bide şu var o hiç büyümemiş koca sevımli bişey :D
evet biz kadınlar öyleyızdır ama emin ol cin dahada uyuzzzzz:D
Günlük okumam ama dikkatimi çektin takipteyim Gecmiş olsun bu arada canım +

yuppiii bi takipçim daha günlüğüm sizin gibi güzellerle dolsun emii :)
sagolasın :)

yok çok yogun bu ara ondan
erkenden yattı yavrum ya :D gerçi biraz uyutmadım zor kurtuldu benden
bide şu var o hiç büyümemiş koca sevımli bişey :D
evet biz kadınlar öyleyızdır ama emin ol cin dahada uyuzzzzz:D

yuppiii bi takipçim daha günlüğüm sizin gibi güzellerle dolsun emii :)
sagolasın :)

demekki bir tek sana gorunuyor, ben hic gormuyorum bile :)
neyse kendisi bilir. zorla degil ya...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri