waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

---> waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

of off suna bak ne hale gelmiş te Allahım ya
mahvolmuş gunlugum
kac yıllık birikimim ya benım bura sabah baktıgımda bu kadar ıncelememıstım sımdı baktımda baya baya tövbe ya
gelde sinirlenme bu işe iyi tamam sılıyorsanız sohbet olanları silin arkadaşım ınsanların konusuna azıcık saygı duyup duzenını bozmayın..
yok ya valla fena bozuldum bu işe..

Öncelikle biliyorum ki bir 'özür'le geri gelecek şeyler değildir anılar ; hele de kelimelere aktarılmış olanlar..
Sanıyorum ki zaten 'sohbet mesajları' silinirken oldu ; bu kötü durum..
Ki bu konuda ne kadar tepki verilse haklısınız ; ki bunu bir üyeden ziyade yazılan şeylere,anılara,anılarına saygılı bir adam olarak söylüyorum.
Ama ; elden birşey gelmiyorsa da sinirlenmek de boşadır belki..

Kötü bir durum ;
Lakin belki bu yeni ve daha güzel anılar yazmana vesile olur.
'Yanlışlıkla' silinen mesajlardan daha güzel anılar.

Saygılar. :)

Bu mesajınıza da neden ben cevap verdim bilmiyorum ama,içimden bunları söylemek geldi sanırım.
Umarım yanlış anlamazsınız.

Öncelikle biliyorum ki bir 'özür'le geri gelecek şeyler değildir anılar ; hele de kelimelere aktarılmış olanlar..
Sanıyorum ki zaten 'sohbet mesajları' silinirken oldu ; bu kötü durum..
Ki bu konuda ne kadar tepki verilse haklısınız ; ki bunu bir üyeden ziyade yazılan şeylere,anılara,anılarına saygılı bir adam olarak söylüyorum.
Ama ; elden birşey gelmiyorsa da sinirlenmek de boşadır belki..

Kötü bir durum ;
Lakin belki bu yeni ve daha güzel anılar yazmana vesile olur.
'Yanlışlıkla' silinen mesajlardan daha güzel anılar.

Saygılar. :)

Bu mesajınıza da neden ben cevap verdim bilmiyorum ama,içimden bunları söylemek geldi sanırım.
Umarım yanlış anlamazsınız.

http://www.duslerforum.org/wall-e-ve-onun-babasina-olan-sevgisi-t319127.html

şuna bakarmısın nasılda berbat ılk zmnlarda yazdıgım guzel anılarımın hiç biri yok ortalarda..
ve bu saygısızlık hemde çok büyük bir saygısızlık..
gereksiz 'sohbet Yorumları' silinsin hiç umurumda bile değil..
sizinde dediğiniz gibi özel anılar var orda , belki üzücü , belki güzel , belkide acı verici ama her ne olursa olsun onlar benim için özel olan anlar güzel olan anlar..
ben çoğu zaman baştan okurdum günlüğüm , ya ağlar yada gülerdim yaşadıklarıma..
şimdi bakınca ise koca bir hiç ve rezillik göruyorum ve bır yetkılı arkadaş gelip istersen konunu kapat yenisini aç diyor:)
böyle bir öneride ondan duymak e pes artık..
hem saygı yok hemde.
bu kadar basit değil azıcık olsun saygı istiyor insan 3 yıl olacak burdayım ve ben böyle bir saygısızlık hiç bir zmn görmedım.
sizide yanlış anlamadım yorum ıcın teşekkurler

Yetkili Bir Arkadaşça Bölümden Sorunlu Kişiye Verilen Görev Doğrultusunda Sohbet İçerikli Mesajlar Silindi.. Ancak Gözden Kaçan Bir İhmal Yanlışlık Hata vs Yüzünden Konun Başka Bir Üye Arkadaşın Konusu ile Birleştirildi Bu Yanlışlıktan Kaynaklanan ve Forumun Arada Hata Vermesinden Kaynaklanan Bir Problem..

Kimsenin Senin Günlüğüne Saygısızlık Yapmak İstemesi Gibi Bir Durum Söz Konusu Değil..
Günlüğünün Bu Durumu Benimde Hoşuma Gitmiyor.. Saygısızlık Amaçlı Bir Öneride Bulunmadım mesajında bahsettiğin yetkili arkadaş olarak.. Aynı Durum Bende de yaşansaydı Bende senin gibi haklı sebeplerden kızardım.. Konu Geri Döndürülemediği İçin şuan bu durumda. Kimse Böyle olmasını istmezdi.. Ben kendi mesajlarımı kendi konumdan kendim sildim mesala..

Senin kadar vakit geçirmedim bu forumda o yüzden sayfalarca uzanan bir günlüğüm yok. Üzüldüğüm Doğru Çünkü Günlüğünün Bu Görüntüsü Hiç Hoşuma Gitmiyor.. Anlayışlı Biri Olduğunu Düşünüyorum Bu yüzden Bu samimiyete güvenerek sana bu tarz bir öneride bulundum. Çünkü mesajlarını yeni konunda ayıklayarak birleştirebilirimdi düşüncem.. Keşke ağzımı açmasaymışım.

Sorun Oluyorsa ve Yaptığım Öneriden vs.. sana saygısızlık ettiğimide düşünüyorsan Yönetime bildir butonundan Özkan'a Bildirebilirsin Mesajımı..

Tekrardan Konu İçin Yetkili Olan Arkadaş Adına Özür Diliyorum , Sana Saygısızlık Ettiysem Kırdıysam Bende Özür Diliyorum Gizem..

Keyifli Forumlar

Son düzenleme:

Üzüldün biliyorum gizem.
Cünkü sende benim gibi döner okurdun eskileri.
Cünkü orda birilerinin birdaha asla yapmayacagı yorumlar vardı.
Zerre kadar üzülmeyi haketmiyorsun. O yüzden üzülme.

Seni cok özledimm hayatım :)

Yetkili Bir Arkadaşça Bölümden Sorunlu Kişiye Verilen Görev Doğrultusunda Sohbet İçerikli Mesajlar Silindi.. Ancak Gözden Kaçan Bir İhmal Yanlışlık Hata vs Yüzünden Konun Başka Bir Üye Arkadaşın Konusu ile Birleştirildi Bu Yanlışlıktan Kaynaklanan ve Forumun Arada Hata Vermesinden Kaynaklanan Bir Problem..

Kimsenin Senin Günlüğüne Saygısızlık Yapmak İstemesi Gibi Bir Durum Söz Konusu Değil..
Günlüğünün Bu Durumu Benimde Hoşuma Gitmiyor.. Saygısızlık Amaçlı Bir Öneride Bulunmadım mesajında bahsettiğin yetkili arkadaş olarak.. Aynı Durum Bende de yaşansaydı Bende senin gibi haklı sebeplerden kızardım.. Konu Geri Döndürülemediği İçin şuan bu durumda. Kimse Böyle olmasını istmezdi.. Ben kendi mesajlarımı kendi konumdan kendim sildim mesala..

Senin kadar vakit geçirmedim bu forumda o yüzden sayfalarca uzanan bir günlüğüm yok. Üzüldüğüm Doğru Çünkü Günlüğünün Bu Görüntüsü Hiç Hoşuma Gitmiyor.. Anlayışlı Biri Olduğunu Düşünüyorum Bu yüzden Bu samimiyete güvenerek sana bu tarz bir öneride bulundum. Çünkü mesajlarını yeni konunda ayıklayarak birleştirebilirimdi düşüncem.. Keşke ağzımı açmasaymışım.

Sorun Oluyorsa ve Yaptığım Öneriden vs.. sana saygısızlık ettiğimide düşünüyorsan Yönetime bildir butonundan Özkan'a Bildirebilirsin Mesajımı..

Tekrardan Konu İçin Yetkili Olan Arkadaş Adına Özür Diliyorum , Sana Saygısızlık Ettiysem Kırdıysam Bende Özür Diliyorum Gizem..

Keyifli Forumlar
öncelıkle forumda bır işlemi sureklı yaptıgın zmn hata cok verıyor.. bunu bende bılıyorum ve bunu su forumda cok vakıt gecıren cogu arkadaş bilir.
yetkili arkadaşın bildiğini sanıyorum yani bilmeli en azından.
neyse günlüğüm RÊZİLL durumda ve bunu yapan kişi benım için iyi konumda degıl halada kızgınım , kızgınlığımında geçeçeğini sanmıyorum
ve ayrıca sen kendın demişsin
Günlüğümün görüntüsü hoşuma hiç gitmiyor , gitmicekte..
ve haklı olarakta kızgınım hemde çok kızgınım ama yapacak bir şey kalmadı artık.. sayesınde yapan arkadaş işini çok iyi yapıp benım gıbı sakın bir kızı bile çileden çıkardıı o derece artık :)
ben şu forumda bu zamana kadar kımseyı şikayet etmedım , etmemde..
dahada günlüğümde bu konu hakkında yorum görmek istemiyorum.. zaten rezıl durumda dahada rezıl bır duruma almasın..

keyıflı forumlar (.

Üzüldün biliyorum gizem.
Cünkü sende benim gibi döner okurdun eskileri.
Cünkü orda birilerinin birdaha asla yapmayacagı yorumlar vardı.
Zerre kadar üzülmeyi haketmiyorsun. O yüzden üzülme.

Seni cok özledimm hayatım :)

aynen öyle yavrum aynen öylee..
he silinmiş etmiş eyvAllah işini yapmış ama Allah aşkına gunlugumu sız bılırdınız nasıl guzeldı.. şimdiyse her girdiğimde sinir oluyorum..
üzüyorlar kuzum işte benı bıle bazen çileden çıkartıyorlar benım gibi sakın bir kızı :)

bende senı çok özledım bitanemm :)

merhabaa
bu karışıklık için özür diliyorum günlükcan senden..
biliyorum sende benımle aynı konumdasın..
neyse uzun zmndır sana ondan bahsedecektimde edemedim.
hep aksilik çıktı en sonda zaten şu durumlar sıktı cnımı..
nese o kim bilşyormusun
bana sureklı Bitanem dıyen ınsan..
nasıl oldu ne zmn oldu biz bilemedik :)
git gel git gel olu verdi işte..
mutlumuyum evet mutluyum.. ha tedirginmiyim evet hemde cok fazla
neden tedirginim çünkü aynı firmada calısıyruz
aynı market altında o sadece söförumuz ve öbur magazaya baglı o kadar.. hergun her aksam beraberız :)
kıms ebılmıyor bır kısı harıcınde aycam zaten o yaptı aramızıda:)
baska kımse bılmıyor gızlı gızlı kacamak kacamak :D
bıraz heyecan verıyor bıze
neyse ıyı bırı suan zaten sevıyelıyız desemde ınanma degılız :D
butun sokaklar bızım gırmedıgımız yurumedıgımız yol kalmıyor
bır gece o uyuttu benı
sesı guzeldır bıde saz calıyor :)
bı aksam bana sarkı soyle dedım tmm dedı aradı kulagına koy telefonu yat sen dedı hem saz caldı bana hemde sarkı soyleıd o gece oyle uyudum gıtti..
sımdı söz verdı saz ögretecek bana
dhaa dogrusu heves ettı sende ogren dedı ben demedım o dedı :D
tmm dedım.
dun gece beraberdık her gece beraberız hemen hemen :)
eve 12 de gırdım kapıda beklıo sonra agac vardı evın orda ona tırmandı delı ya demezsın 23 yasında koca adam dıye 24 une gırecke o ayrı tabı..
nese gunlukcan gıdıom ben sımdı gelcem ınce ayrıntıları anltırım sana
gorusuruzzz
tekrardan özur dılerım gunlukcan snıı bu duruma getırdıklerı ıcın.

merhabaa :)

iyiyimm iyi :D
aslında biraz olacakttan korkuyorum :H
nedenmii onu kızdırdım aslında hep ayça yaptıı..
servıste uyuz ettı onu işte kanka arabayı alalım gezelım, ıkişer tane extra alalım eve gecınce onları içeriz feln dedı bende eyvAllah dostum yaparız deıdm :)
bu sefer o başladı soylenmeye bende erfelekten arkadaslar geldı onlarla bulusurum dedı..
neys ekale yazısına geldık arabaya ılker bındı :H ben ılkere naber lan dıyıp bıtane vurdum oda bana ıyıdır lan dıyıp bıtane vurdu..
o gordu bunu sınır oldu.. arabadan ındık ben ıcerı gırdım bulent abıye yardım ettım az temızlık yaptım oktay cıkıp gıtmıstı
neyse ayca ıle onu aradık dedı gleıyorum bekle tmm dedım ayca vın kactı kanka bu gelince benıde dover snıde neyse ben gıttım dedı
tabıı bılıyor huyunu ıkımızede bagrıo hep :(
ama daha cok bana bagrıo sonra gel buraya dıyıp sarılıp sacımı oksuyor :H
uyuzum kıskancım benım ya..
nese beni caminin orda aldı arkadaasları harbı harbı gelmıs :H arabaya bındık tabı ben ılkten bınmem dedım gözlerını cıkarnca bındım sıkıysa bınme :I
herneyse arabaya bındık arkadaslarıyla tnsıtım arkadaslarına yengenız dıye tanıttı benı utandım :$ nah ne utancam sırıttım :I :I
off hep bu nah ve susak kelımesı ondan gectı haa bıdee aaaaa dıyısı var o :D
sonra eve bıraktılar benı dısarı gezmeye gıttıler adam ol dedım sen eve gır bakayım dedı daa senın hesabını durecem ben dedı :H
yarınn ızınlı oo erfelege anacugunun yanına gıtcek sonra aksam benı almaya gelcek ..
korkuyom vAlla yarın sagı solu bellı olmaz onun :D
ama kıyamazda bana
neşelıyız ya bız tmm kımsecıkler bılmıyor topu topu 5 , 6 kişi biliyor :H
ama onlarda dıyor sız harbı harbı komıksınız ve cok yakısıyorsunuz dıyee
Allahım bozmasın dualar bızle olsun gunlukcan :)
öyle işte beklıoz persembe olsada yatsam uyusam butun gun
havalarda sogdu bıde
uzun kollular gıyıyorum artık ya dusun gunlukcan
hadı optum snı gelcem yıneee :)

558252_4670765852542_12949519_n.jpg

ahh yerım onuuu bır ay bizde kaldılar nerdeyseeeee :)
sude nazım benım dunya tatlısı kuzum :)
prematüre dogdu ama ona ragmen annesı ona çok guzle baktı sımdı 7 aylık olcak hiç mi hiç aglamazdıı
koy odaya tek basına dururdu sesler cıkarırdıı :)
sımdı nerdmeı kendı evındee..
ay nasıldaozledım onun o guzel kokusunu..
):

bu arada bugun çook kotu bır sye oldu hem rezıl oldum hem cnaım yandı
bugun dolmustan tam ınecegım sırada dolmus soforu arabyı surdu ve ben yere dustum :(
ömer abı dolmuscuyla kavga ettı feln :(
oktay bugun ızınlıydı ona mesaj atmıs ayca gızeme boyle oldu topllıyor dıye cocuk erfelekten nasıl gelecegını bılemedııı..
neyse aksam cıkısta beraberdık gırdı koluma topallıyorum bana guluyor :( :D
kecım benım dıyor dolmusa bınseydık dıyo sonra bakkala gırdık beraber :D
bana meyv esuyu aldı ıstmeıom deıdm ıcecen bunu dıo sonra kek aldı yıycen bunu dıyo :D
zorla agzıma tıktı yaa uyuzz :D
neyse gunlukcan bugun anlatılcak guzel ama cok guzle seylerdne bırı nılgun teyzemm dıı :)
bana tam 1000 tl yolladı hesabımaa
yarın okul kayt ıslemlerıydı flen onlarla ugrascaz babamlaa
ersey yoluna gırıo sınırden stresten kurtuluyorum onca derdım vardı sımdı yavas yavas azalıyor
rabbım bu sefer tmm guldurcek yuzumuu
hadı ben gıttım yarın gelcemmmm
kocamn öptum snııı

Erkek arkadaşınla aranda geçen olaylar eminim ki benim gibi tüm okuyanların da içini kıpırdatıyodur. Mutluluğunu burdan hissedebiliyorum :)

Hayırlısını diliyorum hakkınızda, Rabb'im yüzünden gülücüğü eksik etmesin :)

Okul işlerinin vs.nin de yolunda gitmesi dileğimle görüşürüz diyorum, takipçinim :)

Bebek de çok tatlı bu arada ; maaşallah.

Erkek arkadaşınla aranda geçen olaylar eminim ki benim gibi tüm okuyanların da içini kıpırdatıyodur. Mutluluğunu burdan hissedebiliyorum :)

Hayırlısını diliyorum hakkınızda, Rabb'im yüzünden gülücüğü eksik etmesin :)

Okul işlerinin vs.nin de yolunda gitmesi dileğimle görüşürüz diyorum, takipçinim :)

Bebek de çok tatlı bu arada ; maaşallah.

onunla yaklasık 2,5 haftadır beraberız ama koca yıllar gecmıs gıbı dun aksam bırde bana sarkı soyledi oturdugmuz yerde. :) teşekkur ederım hersy ıcın o guzel dılegın ıcın umarım senın şafakta kısa surer :)
okul işini halletım ben bu kadar herseyın yolunda gıdeceğinı zannetmıyordum ama 1 saate bıtırdım herseyıı :)
Teşekkur ederız ablası senı her zmn beklerım günlüğümee :)

onunla yaklasık 2,5 haftadır beraberız ama koca yıllar gecmıs gıbı dun aksam bırde bana sarkı soyledi oturdugmuz yerde. :) teşekkur ederım hersy ıcın o guzel dılegın ıcın umarım senın şafakta kısa surer :)
okul işini halletım ben bu kadar herseyın yolunda gıdeceğinı zannetmıyordum ama 1 saate bıtırdım herseyıı :)
Teşekkur ederız ablası senı her zmn beklerım günlüğümee :)

Rica ederim, umarım öyle çabuk biter, sağol :)

Hepsi kafanda bi planlayıp evden çıkana kadar zaten, en zor iş orası, sonrası halloluyo, sorun çıkmamasına sevindim :)

Rica ederim, her zaman gelirim ben de :)

) En çok okuluna sevindim canım...son konuştugumuzda okul bitti demiştin) Bak Allah biryerden bir kapı açıyor herzaman...biraz sabır biraz şükür lazım..olmuyorsa bile olmadıgında vardır bir hayır deyip tevekkül etmeli...Tatlı bebegi Allah ailesine bagışlasın )

) En çok okuluna sevindim canım...son konuştugumuzda okul bitti demiştin) Bak Allah biryerden bir kapı açıyor herzaman...biraz sabır biraz şükür lazım..olmuyorsa bile olmadıgında vardır bir hayır deyip tevekkül etmeli...Tatlı bebegi Allah ailesine bagışlasın )

Cok sağol ablam :)
aynen öyle bıraz sabretmek gerek :)
teşekkur ederız herşey için ablacımm :)

tumblr_m8jzuuteRA1qjmotho1_500.gif

bugün seni izledimm..
sen ne güzel bir şeymişsin :)

aa
ben bugun ne yaptım sabah biz aynı anda kalktık erkek akrdeşimin alrmı yüzüne :)
4 kişi birden ayaktaydık uzun zamandır ilk defa tüm ailecek :)
hiç birşey yapmadık herkes üstünü giydi kardeşim önden cıktı biz arkasından babamla
annemse evde kaldı
neyse babamla okula gittik nüfus dairesıne gıttık ettık sonra ordan açık öğretim burosuna felan gittik :)
kaydımı yaptırdık kitapları aldık babamla el ele bir oh çektik.
sonra babama ayakkabı aldımm :pp
sonra annemı aradık gel kahvaltı yapalım dışarda diye atladığı gibi geldi..
ilk önce bara gittik mehmetcnaın yanına onlarda orda kahvaltı yapacaklarmış tamda gel bizle yap dedik yok dedi iş arkadaşlarıyla yaptı
onun yanından ayrıldık babam bana patatesli nokul aldı :pp
gittik çay bahcesine oturduk
sohbetimiz ettik güldük hemde çok güldük babamla , annemleee :)
çok sevindiler onların yanında olduğuum ve kaldığım için..
beraber kalktık ordan el ele annemle babam dolmuş durağına bıraktı beni sonra el ele gidiyorlardı ne mi oldu ıkısı donduler arkasına bana senı sevıyoruz kızım dediler..
ya bu var ya buu beni mutlu eden en güzel şey iyiki diyorum iyiki diretmemişim çoğu şeyde iyiki sabretmişim şimdi mutluyum huzurluyum..
çünkü onlarlayım:)
ve hayatıma yeni biri girdi ve mükemmel biri evet tamam daha cok yeni ama bizde zaten yeniyiz yeni olduğumuz için kendımıze sureşler verıyoruz tanıyoruz bir birimizi.. evet her akşam beraberiz xD
ama bazen o arkadaslarına ben arkadaslarıma vakıt ayırıyorum mesela berkoşumla hala gorusuyorum :)
oda kendı normal arkadaşlarıyla
bana yasak koydu bugün dışarı cıkma dedii tmm dedim topallıyon zaten bıraz dinlen dedi :D
eyvAllah dedım
öyle işte mutluyum ve bunu kımsenın bozmasını istemiyorum :)
herkes kendi işine gücüne ve hayatına baklsın dıyorum günlüğümm
ve seni kocamn öpüyoreeeeeee :pp

Hep mutlu ol sen böyle, hep gül gülmek sana çok yakışıyor.
Mutlulugun en güzelini hakediyorsunki :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri