Unutulmaz Film Replikleri

---> Unutulmayan Film Replikleri

aa eet değiştiriim :pp

-Şiddet, iyilik için de kullanılabilir. -Nasıl olabilir ki bu. Ne denir ki artık buna ? - Adalet ! V For Vendetta

Eğer yanıtlarım seni korkutuyorsa, o zaman korkutucu sorular sormaktan vazgeçmelisin.. (Jules Winfield/Pulp Fiction)

Doğru ya da yanlış diye bir şey yok, sadece popüler fikirler var.. (Twelve Monkeys)

Batman Dark Knight / Batman Kara Şovalye

Gergin görünüyorsun, yaralardan mı? Nasıl olduklarını öğrenmek ister misin? Bir zamanlar karım vardı. Cok güzeldi, senın gibi... Benim cok endişelendiğimi daha fazla gülmem gerektiğini söylerdi. Kumar oynardı tefecilere borçlandı. Bir gün onun suratını yaraladılar. Ameliyat için paramız yoktu. Buna dayanamıyordu. Bende onun tekrar gülmesini istiyordum. Ona yaralarını umursamadığımı göstermek istedim. Elime bir ustura alıp bunları yaptım ve biliyor musun beni görmeye bile dayanamadı. Beni terk etti. Şimdi işin komik tarafını görüyorum. Şimdi devamlı gülümsüyorum.

Son düzenleme:

İyiydi :)

Şeytanla dans edersen şeytan değismez; seni değistirir... (Max California "8 mm.")

''Benim inandığım seye göre insanı öldürmeyen sey tuhaflastırır.'' Joker

Bir gün birisi yanına oturup , ölmekte olduğunu söyleyince ne hissedeceğini düşündün mü? O ağırlığı? Saat artık sizin için tik taklamaya başlamıştır. Bir kaç saniye içinde korkuyla karışık bir şaşkınlık içinde bulursun kendini .. Artık her şeye başka bakıyorsundur. Her şey başka kokuyordur. Artık her şeyin lezzetinin farkındasındır. Bir bardak suyun, ya da parkta bir minik yürüyüşün tadını almaya başlarsın, ilk defa . İnsanların çoğu saatin kendileri için ne zaman duracağını bilme lüksüne sahip değiller. Ve çelişki de buradadır. Bunlar kendi hayatlarının değerinin farkında olmazlar. Suyu içmeye devam ederler, ama o bir bardakj suyun ne kadar lezzetli olduğuna dikkat bile etmezler. Ölümün bilinmesi... her şeyi değiştirir. Şimdi sana öleceğin günü ve zamanı kesinlikle söylersem hayatındaki her şey darmadağın olur. (Jigsaw) (testere 2 )

'Gerektiği zaman ağlamaktan çekinme. Gözyaşları senin söyleyemediklerini söylemek içindir.
Kayıp Nişanlı

Othello

''Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz. İnsanlar göründükleri gibi olmalıdır. Eğer değillerse hiç görünmemelidir.''

''İnsanlar değişti, hayat değişti. Biriyle tokalaştığın zaman beş parmağını da geri alabildin mi diye kontrol etmen gerekiyor.'' Everybody's Fine / Herkesin Keyfi Yerinde

Özgürlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük
(Braveheart)

Dövüş Kulübü

''Satılmış olan araç sayısı = A
Kaza yapma olasılığı = B
Mahkemede ödenecek tazminat tutarı = C
Şimdi A.B.C=X
Eğer X geri çağırma maliyetinden düşükse bunu yapmıyoruz.''

gerçek şeytan içimizdeki şeytandır..içimizdeki şeytan iyi insanların kötülük karşısındaki vurdumduymazlığıdır..
bir gün zina, hıırsızlık, cinayet işleyip şeytana uyduğunuzda; o zaman azizler karanlık kanatlarını açıp tanrının intikamını almak için geleceklerdir..o gün arkanıza döndüğünüzde bizi bulacaksınız..(Şehrin azizleri)

''Bütün gün havlayacak mısın küçük köpek yoksa ısıracak mısın ? ..'' Rezervuar Köpekleri

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri