Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

• İsrail İle Savaşalım

Oy: 161 42.1%
  • Tüm Ticari İlişkilerimizi Sona Erdirelim.

Oy: 117 30.6%
  • Diplomatik Yollardan Baskı Kuralım

Oy: 104 27.2%

• Kullanılan toplam oy
    382
---> Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

Vay be... Gündem bir anda İsrail , Gazze ikilemi oldu... Bütün İstanbul sokağa döküldü. Ne için ?? Gazze'ye yardıma giden geminin basılması vb.
Ben anlamıyorum ya , Filistin başkanının bizim hakkımızda onca söylediği sözlere rağmen , ilk biz yardım koşturuyoruz. Kendi ırkdaşları , Mısır , Suudi Arabistan vs. dururken hooop direk bizim cemaat zıplıyor biz götüreceğiz de biz götüreceğiz... İhlas Haber Ajansı'nın şu an kimlerin elinde olduğunu hepimiz biliyoruz (Fethullah Gülen)... Ve bu Fethullah Gülen'in ne kadar sinsi olduğunu da çoğumuz bilir.
Ya ne gerek var kardeşim ?? Tamam Müslüman kardeşlerimiz eyvallah ama senin ülkenin doğusunda , güneydoğusunda yardıma muhtaç o kadar insan varken kendi milletini bırakıp ne diye başka milletlere yardım gönderirsin ? Bunun mantığı ne ya ? Git Türkmenlere yardım et , git Uygur Türkleri'ne yardım et kan ağlıyo kandaşlarımız kılları bile kıpırdamıyor bizimkilerin. Eyy Tayyip Erdoğan sen değilmiydin İsrail'e her türlü peşkeşi çeken. Hadi şimdi bi daha ''one minute'' de de oyları bi kez topla bakalım... Plan plan plan...
6 şehit vermişiz sokaklara birimiz dökülmedi. Ülke gündemi birden İsrail oldu. Şehitleri hatırlayan yok , kimisi 5 şehitten aşağısı haber niteliği taşımaz der , kimisi sadece Allah rahmet eylesin demekle yetinir. Şehitler için sokağa dökülünsene. Son 11 günde 12 şehit vermişiz , kimsenin umrunda değil. Şimdiki duruma bak İstanbul sokaklarda... Diyecek çok şey var da ayıp olur içime atıyım ben !!

Bence ilişkiler kesilmeli
: artık savaşlar bitsin

bu dünyada Müslüman birliği sağlanmadan yahudilerle savaş beyhudedir. Allah araplara akıl fikir versin...

Savaş bu ülkeyi en az 100 yıl geri götürür...

Diplomatik yol yok...

ticareti kessende bişey değişmez...

Elimiz kolumuz bağlı israille savaşa girsek abd belkide tüm avrupa bize karşı tavır alıcak şu zamanda ne Atatürk var nede osmanlı...Gerçekçi konuşalım hiç bişe yapamıcaz anca televizyona çıkıp hükümet büyükleri KINIYORUZ diyecekler..

allah en dogrusrunu bılır suphesız ama benım fıkrım su dur : sonuna kadar savaşşşşşşşş !!

arkadaslar hadi hep beraber israike sawasmaya gidelim
we hepsini yenelim
:D

savaş savaş istiyoz israili yok edecez savaş savaş!!!

yeter ya isrsille hiç bi şekilde irtibat kurulmasınn:(

savaş savaş istiyoz israili yok edecez savaş savaş!!!

Savaşmak tek çözüm gibi görüksede Mantıklı düşündüğümüzde Türkiye'nin böyle bir savaşa girecek gücü yok. Neden diye soracak olursanız tabiki askeri nüfustan dolayı değil. Dünya Ticaret Merkezi İsrail'in elindeyken ve Amerika çifte politikayla devam ederken değil Türkiye'nin saldırı yapması kılını kıpırdatması bile mucize olur. Bakmayın Başbakanın söylemlerine 2. Davos olayı yapmak amacı.

Eğer şu an Türkiye bağımsız bir ülke olsaydı 7 milyonluk nüfusa sahip olan İsrail'i 7 dakika da haritadan silerdi.

Aslında çoğunuz doğru düşünüyorsunuz.....
HİÇ BİR ŞEY YAPAMAYIZ...

Bizim siyasetçiler birbirlerinin ayağını kaydırıp, iktidara gelip, iktidarın nimetlerinden yararlanmak amacıyla çalışmaktan başka hiç birşey yapmamışlar.Hatta iktidara gelebilmek adına başkalarıyla işbirliği yapıp, el etek öpmüşler.
İsrail ise bizi ele geçirmiş..
Buna güvendiği için böylesine pervasızca davranıyor....
HİÇ BİR ŞEY YAPAMAYIZ....
acı gerçek bu.....

-İsrail İle Savaşalım
-Tüm Ticari İlişkilerimizi Sona Erdirelim.

her 2side..

©ﻕΞתς яΞiš;2355323' Alıntı:
Vay be... Gündem bir anda İsrail , Gazze ikilemi oldu... Bütün İstanbul sokağa döküldü. Ne için ?? Gazze'ye yardıma giden geminin basılması vb.
Ben anlamıyorum ya , Filistin başkanının bizim hakkımızda onca söylediği sözlere rağmen , ilk biz yardım koşturuyoruz. Kendi ırkdaşları , Mısır , Suudi Arabistan vs. dururken hooop direk bizim cemaat zıplıyor biz götüreceğiz de biz götüreceğiz... İhlas Haber Ajansı'nın şu an kimlerin elinde olduğunu hepimiz biliyoruz (Fethullah Gülen)... Ve bu Fethullah Gülen'in ne kadar sinsi olduğunu da çoğumuz bilir.
Ya ne gerek var kardeşim ?? Tamam Müslüman kardeşlerimiz eyvallah ama senin ülkenin doğusunda , güneydoğusunda yardıma muhtaç o kadar insan varken kendi milletini bırakıp ne diye başka milletlere yardım gönderirsin ? Bunun mantığı ne ya ? Git Türkmenlere yardım et , git Uygur Türkleri'ne yardım et kan ağlıyo kandaşlarımız kılları bile kıpırdamıyor bizimkilerin. Eyy Tayyip Erdoğan sen değilmiydin İsrail'e her türlü peşkeşi çeken. Hadi şimdi bi daha ''one minute'' de de oyları bi kez topla bakalım... Plan plan plan...
6 şehit vermişiz sokaklara birimiz dökülmedi. Ülke gündemi birden İsrail oldu. Şehitleri hatırlayan yok , kimisi 5 şehitten aşağısı haber niteliği taşımaz der , kimisi sadece Allah rahmet eylesin demekle yetinir. Şehitler için sokağa dökülünsene. Son 11 günde 12 şehit vermişiz , kimsenin umrunda değil. Şimdiki duruma bak İstanbul sokaklarda... Diyecek çok şey var da ayıp olur içime atıyım ben !!

Siz Milliyetçi gözü ile bakarsınız...
Biz ise...Ümmetçi...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri