Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

• İsrail İle Savaşalım

Oy: 161 42.1%
  • Tüm Ticari İlişkilerimizi Sona Erdirelim.

Oy: 117 30.6%
  • Diplomatik Yollardan Baskı Kuralım

Oy: 104 27.2%

• Kullanılan toplam oy
    382
---> Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

6 asker şehit oldu tamda gemi olayında bu tesadüfmü bunun pkk olmadığı söyleniyor türkiye birşey yapsın artık kaçtane can yanıcak kaç insan ölücek

Çok güzel yazmışsın abla + rep

Oğullarıma ve bütün dostlarıma birinci vasiyetim Şudur ki; her zaman gazaya devam ederek, Din-i Celil-i İslâm'ın yüceliğini yaşatınız. Cihadın kemâline ererek, sancağı şerifi hep yüksekte tutunuz. Her zaman İslâm'a hizmet ediniz. Zira Cenâb-ı Hak benim gibi zayıf bir kulunu ülkeler fethetmek için memur etti. Gaza ve cihadlarınızla Kelime-i Tevhid'i çok uzaklara götürünüz. Hanedanımdan her kim, hak yoldan ve adaletten saparsa mahşer gününde, Rasülü Azam'ın şefâatinden mahrum kalsın. Oğlum! Dünyaya gelen hiç bir insan yoktur ki, ölüme boyun eğmesin. Bana da, Hz.Allah'ın emri ile şimdi ölüm yaklaştı. Bu devleti sana emanet ediyorum. Seni de Mevlâ'ya emanet ettim. (Osman Gazi)

Süpersin....

Asıl şu yazdığın repi hakeden..

((:)

Savaştan niye bu kadar korkarsınız ki ?

Adamlar kan dökmek niyetindeler zaten...

Bu elbet olacak...Bugün değil ise yarınlarda bir günde elbet karşı karşıya savaşacağız..Bunun aksini iddia eden var mı ??

Sanmam... O halde nedendir bu korkak tavırlarımız ??

Elbette kolay birşey değil Dünyanın en güçlüsüne kafa tutup savaşa girmek...
Peki ya şanımız? Şerefimiz ?Onurumuz ? Tarihimiz ?

Bir Kanuni döneminde olsa idik,,Bir Faith döneminde olsa idik,,böyle bir durumda kim tutardı Türk milletini ???

Doğru..O zamanların Türk bilinci ve inanç güçlülüğü yok...İşte bundandır sebep savaşmayalım dememize...

Öyle rahat,öyle keyfi sefa içinde yaşıyoruz ki,,gücümüz yok...İşimize gelmiyor keyfimizin bozulması..

Ölümü göze almışım...
Yıkılmayı göze almışım gerekirse...
Yoksulluğu,sefaleti,,yok olmayı bomba seslerinde uyanmayı,barut kokusuyla solumayı göze almışım...
Herşeyi göze almışım...

Ama yeter artık... Bu zulüm yeter..
Öleceksek ölelim..Yok olacaksak olalım..
Yeter boyun eğdimiz... Yeter boynumuza geçirilen halkayla,,nereye çekilirsek oraya gidişimiz...
Yeter bu kadar..!
YETER..!

Öyle güzeL yazmıssınKi abLa ..

“Müslümanlar, Yahudilerle harp etmedikçe kıyamet kopmayacak. Harp olacak ve Müslümanlar onları yenip öldürecekler. Öyle ki, Yahudiler ağaç ve taşların arkasına saklanacaklar, o ağaç ve taşlar konuşarak, “Ey Müslüman, ey Allah’ın kulu, arkamda bir Yahudi var, gel onu öldür,” diyecek. Sadece ⁄arkad ağacı haber vermeyecek, çünkü bu ağaç, onların ağacıdır.” (Ennihaye, cilt 1, shf. 87, 103, 104, 117, İ​

ısraıl 25 mılyon nufusuyla 70 mılyon ınsana kafa tutuyorda başbakan denilen o şahsiyet bunları göz ardı edip bıdahakı sefere bırakıyor ya daha nedemelıı ıran başbakanı Ahmedinejad kadar olamadı

israılın ne kadar nukleer sılahı olursa olsun İsrail kımdır nedır kaçparalık adamlardırkı Koskoca Türk devletini yok edebilecek
Buna Hangi Devlet Cesaret edebilecek varmı o yurek Savaş Havadan ne kadar olursa olsun karadan bu topraklara elbet gırecekler. 40 kişi ile ÇİN sarayını basan insanların torunlaryız biz soyumuz osmanlıya dayanıyor

ısraıl zaten yok olacak kıyamet alametlerı bunlar ne kadar nukleer sılahları olsada turk devletını yok edebılecek kadar akılları yok

Keşke savaş çıksa Ölümse ölüm Kaderimizde varsa Zaten önüne geçemessin..

savaşalım :)

evet bizden teknolojik acıdan çok güçlüler eminm çok kayıp veririz ama kimse bizi küçük görememz. rehin olarak tuttukları insanlarımızı aç susuz bırakmakta neymiş ! yok bize saldırdılar diolar yuh ya ciceklerlemi karşılıcaklardı !

sözde deil gercek rest istiyorum tayyibten. 2 gün sonra yine ticari ilşkilere devam eder kendisi. olan bizim Türk insanımıza ve ölen kardeşlerimize olur !

savaşalım :S savaşalım mı?

arkadaşlar içinizdeki öfkeyi ve üzüntüyü anlayabiliyorum ama aramızda kaç kişi savaşa girdi ben girmedim merak ederim kaç arkadaşımız g-3 ün sesini bilir bixi yi ,mg3 ü..Hiç sabah oturup kahvaltı yaptığınız arkadaşınız hain bir pusuyla şehit oldumu? o kahpeler vurup kaçarlar belki siz şehit olmamaışsınızdır ama şehit olmayı tercih edersiniz inanılmaz bir acıdır çünkü böyle bir kayıp içinizi yakar sadece askerlik boyunca değil bir ömür boyu...Düşündüğümüz kadar kolay değil savaşmak,savaş hep acı getirir,bu ülkenin anaları hep ağladı kardeşlerimizin devrelerimizin,şehitlerimizin anaları hep ağladı bizim asıl savaşmamaız gereken pkk dır ama onlarda savaşamazlar çünkü ne cinsleri, ne cinsiyetleri nede cesaretleri var.Hiç bir ülke için savaş kolay değildir.Tabii şimdi burda böyle söylüyorum ama o israillli köpeklerin gırtlaığını sıkmak için canımı verirdim.Hemde seve seve savaşmayalım demiyorum ama savaş en son çare bence
ama savaşırsakta korkmuyorum neden mi?çünkü ben hem Müslüman hemde Türküm

Kaynaklarda kıyamet alametleri sıralanırken, fitnenin artması, Yahudilerin Müslümanlara yönelik taşkınlık ve zulmü inanılmaz boyutlara varınca, sabır sınırı taşıp artık bu zulme bir dur demek isteyen Müslümanların kendilerini bulup cezalandırmasından çekinen Yahudilerin bulabildikleri her yere kaçıp saklanacağından söz ediliyor.
Hadis-i Şerif’te, Yahudilerin taşların ve ağaçların bile arkasına saklanacağı, buna karşın Gargat ağacından başka bütün taş ve ağaçların: “Ey Müslüman, Ey Allahın kulu, Yahudi arkamdadır, gel onu öldür” diyeceği ifade ediliyor. (Buhârî, Tecrid, IX, 73; Tirmizî, Birr, 25; Fiten, 2; et-Tâc, I, 25).
Bahsi geçen hadis-i şerif Sahih-i Müslim’de; “Öyle ki Yahudiler taşların ve ağaçların arkasına saklanacak ama ağaç ve taş dile gelerek ‘Ya Müslim! Ey Allah'ın kulu! Gel, bak benim arkamda Yahudi var, buraya gizlendi, benim arkamda, gel onu cezalandır. diyecek. Sadece ‘gargat’ ağacı bunu söylemeyecek çünkü o Yahudi ağacıdır” buyuruluyor. (Kitab-ul Fiten H. 2239).

Gargat+agaci.jpg

yukarıda yazdığım şeylerle ilgili ben öyle askerlik yaptım ben böyle askerlik yaptım gibi cevaplar yazılmasın lütfen çünkü kastım bu değil,
sonuçta;bir Türk dünyaya bedeldir....;)

eyer savaşırsak herşey daha kötü olur bence..

Tüm Ticari İlişkilerimizi Sona Erdirelim.

Savaşalım !

Yakalım ! Vuralım ! Dağıtalım !

AMA NE İLE ?

Boş Laf Karın Doyurmaz Arkadaşlar . Savaşma fikrini savunuyorsanız demekki o kadar insanı gözden çıkarmışsınızdır demektir . Evet Türk Milleti Kökü Sağlam Milletlerden Uluslardan birisidir . Bizim Atalarımız varya Atalarımız Bu vatan için canını değil Herşeyini Vermiştir Herşeyini !

iran'ın bugunlerdekı tavrını gorupte bız neden boyle yapmıyoruz vallahı helal olsun dıyenlere sormak gerek aslında . İrandaki Güç Sende varmı ? Varmı Kardeşim Nükleer Silahın ? İsraiL'in Korkması İçin birşey göster Bana ? F-16 Lar mı ? İsraiL MaLı oLan F-16 'lar . Uydu Sistemimi ? Amerikanın UyduLarı onLar ! Telefon Dinlememi ? Amerikan Teknolojisi ile geliştirilen Cihazlarla mı ! Eskiden de yoktu bu imkanlar bizde ama eskiden amerıkadan avrupadan atılan mermı osmanlı karargahının ortasına otakların göbeğine düşmezdi . Savaş oLSa Katılmazmıyız Elbetteki Katılırız. Kazanmazmıyız ? Elbetteki Kazanırız Biz Türküz Türk ! Kenara Atılacak bir Millet Değiliz Evet Ama Bu Zafer Süreci içerisinde vereceğimiz canLarı Harcayacağımız ZamanLarı DüşünmeLiyiz . Ben Her daim Ezik büzük oLaLım Demiyorum SözLerim hep Yanlış anLaşıLıyor . Ama Yapacaksakda Savaşı hoppalaaa atın mermiyi vurun israiL'i mantığı ile değil . Çalışarak , Aklınızı kuLLanarak Kazanırsınız Savaşı . Psikolojik Savaştır bu . Biz Ne Kadar Hazır oLursak oLaLım Başımızdan 1 Kişi bile bizi satsa bu yüzlerce binlerce askerin ölmesi demektir . Oysa ki 1 Türk Bütün Dünyaya Bedeldir Felsefesi vardır Çoğumuzda . Bir anda kaybetmektense Stratejinizi Kullanırsınız Mantığınızı Kullanır Onları Önce Zayıflatırsınız Sonrada Tepelerine Çökersiniz . Satın Alırsınız Birkaç Ülkeyi Bakın Neler Oluyor . Bizim Başlıca Düşmanlarımızdan biriside İran'dır . Genel Kurmay Başkanlığının Stratejik Düşmanlarımız Belgeselini İzlemenizi Öneririm.

Bu Vatan Can vermeye Değer . Ölmeye Değer . Ama Sonrasında Yine Aynı dalavereLer Dönecekse öLen insanLara AğLayan AnaLara Yazık oLur .

Son düzenleme:

Savaşalım !

Yakalım ! Vuralım ! Dağıtalım !

AMA NE İLE ?

Boş Laf Karın Doyurmaz Arkadaşlar . Savaşma fikrini savunuyorsanız demekki o kadar insanı gözden çıkarmışsınızdır demektir . Evet Türk Milleti Kökü Sağlam Milletlerden Uluslardan birisidir . Bizim Atalarımız varya Atalarımız Bu vatan için canını değil Herşeyini Vermiştir Herşeyini !

iran'ın bugunlerdekı tavrını gorupte bız neden boyle yapmıyoruz vallahı helal olsun dıyenlere sormak gerek aslında . İrandaki Güç Sende varmı ? Varmı Kardeşim Nükleer Silahın ? İsraiL'in Korkması İçin birşey göster Bana ? F-16 Lar mı ? İsraiL MaLı oLan F-16 'lar . Uydu Sistemimi ? Amerikanın UyduLarı onLar ! Telefon Dinlememi ? Amerikan Teknolojisi ile geliştirilen Cihazlarla mı ! Eskiden de yoktu bu imkanlar bizde ama eskiden amerıkadan avrupadan atılan mermı osmanlı karargahının ortasına otakların göbeğine düşmezdi . Savaş oLSa Katılmazmıyız Elbetteki Katılırız. Kazanmazmıyız ? Elbetteki Kazanırız Biz Türküz Türk ! Kenara Atılacak bir Millet Değiliz Evet Ama Bu Zafer Süreci içerisinde vereceğimiz canLarı Harcayacağımız ZamanLarı DüşünmeLiyiz . Ben Her daim Ezik büzük oLaLım Demiyorum SözLerim hep Yanlış anLaşıLıyor . Ama Yapacaksakda Savaşı hoppalaaa atın mermiyi vurun israiL'i mantığı ile değil . Çalışarak , Aklınızı kuLLanarak Kazanırsınız Savaşı . Psikolojik Savaştır bu . Biz Ne Kadar Hazır oLursak oLaLım Başımızdan 1 Kişi bile bizi satsa bu yüzlerce binlerce askerin ölmesi demektir . Oysa ki 1 Türk Bütün Dünyaya Bedeldir Felsefesi vardır Çoğumuzda . Bir anda kaybetmektense Stratejinizi Kullanırsınız Mantığınızı Kullanır Onları Önce Zayıflatırsınız Sonrada Tepelerine Çökersiniz . Satın Alırsınız Birkaç Ülkeyi Bakın Neler Oluyor . Bizim Başlıca Düşmanlarımızdan biriside İran'dır . Genel Kurmay Başkanlığının Stratejik Düşmanlarımız Belgeselini İzlemenizi Öneririm.

Bu Vatan Can vermeye Değer . Ölmeye Değer . Ama Sonrasında Yine Aynı dalavereLer Dönecekse öLen insanLara AğLayan AnaLara Yazık oLur .

+rep

İSraiL nüfusu 7 milyon 26 bin. diplomatik ilişkileri sonlandırdık diyelim.. sonra? insanlarımız öldü. kuru bi özür dilemeyle geçiştirilicek şey mi bu? ya filistinliler? onlar ne yapsın. mutlu bir gün geçirdikleri şüphelidir. çocuklar bomba sesleriyle dünyaya geliyo orda. biz burda rahatız tabi. ama o insanlar.. kundaktaki çocuklara saldıran ********ler onların vebalini elbet ödiycek ama neden şimdi olmasın? savaşmayı bilmiyoruz evett. ama örneğin çanakkale savaşında da kimse bilmiyodu savaşmayı. bu israil durmak bilmicek. artık bi dur demeliyiz. Kimse yanımızda olmayabilir. Tek dayanagımız Allah-û TeaLa'dır.. !

İranda nükLeer siLahtan başka ne varki ? adamlar havada da denizdede çok geride kalmıs fakat adamlar çekinmiyo kimseden bugun adam dediğini yapıyo bizimkiler gibi değilki

evet bu kafayla gidersek kıbrıs bile bize kafa tutmaya başLarr...

direkt çözüm israili dumduz edek sonrada oraya yeni filistin devleti kurulsun

İSraiL nüfusu 7 milyon 26 bin. diplomatik ilişkileri sonlandırdık diyelim.. sonra? insanlarımız öldü. kuru bi özür dilemeyle geçiştirilicek şey mi bu? ya filistinliler? onlar ne yapsın. mutlu bir gün geçirdikleri şüphelidir. çocuklar bomba sesleriyle dünyaya geliyo orda. biz burda rahatız tabi. ama o insanlar.. kundaktaki çocuklara saldıran ********ler onların vebalini elbet ödiycek ama neden şimdi olmasın? savaşmayı bilmiyoruz evett. ama örneğin çanakkale savaşında da kimse bilmiyodu savaşmayı. bu israil durmak bilmicek. artık bi dur demeliyiz. Kimse yanımızda olmayabilir. Tek dayanagımız Allah-û TeaLa'dır.. !

Allah MasumLarın Yanında Her Zaman Vardır . Yapılan zulümlerin cezası elbette kesilir . Çünkü Allah [C.C.] Adaletlidir MasumLarı Korur . Biz burda savaşmayalım gıbısınden bırsey demıyoruz zaten nüfus'u isterse 1 milyon oLSun Benım burda ustune basa basa soylemek ıstedıgım . Ha diyince olmuyor . Ülkem belli bir yere gelmiş durumda her ne kadar hala bazı seyler gerceklesmemıs olsada . Savaşsak ne oLacak peki ? Ekonomimiz zarar görecek, A******iz Şehit oLacak ve Ağa Babası Amerika ile Türkiye arasında iLerde SorunLar Cıkacak . Bu İş 7 milyon Nüfuslu İsrail ile başlar xx milyon nüfuslu amerika ile sona erer. Savaşmayalım Demıyoruz. Savaşamayız Diyip Kendimizi Küçükte Düşürmüyoruz. Biz dıyoruz kı Sız Turkıyeye gelen Israıl mallarına dur dıyın bıraz zayıflasın sonra cokelım tepelerıne . Adamların İçtiği su bıle denız suyu arıtıp ıcıyorlar oyle Lanetlı Bır Mıllet . ülkemde Ordunun Her bir Kurmayı ERGENEKON Adı Altında içeri atılıyor dıgeryandan terör bıze bol bol sehıt verıyor Biz daha dağdaki 3-5 Şerefsizle başa çıkamıyoruz neden ? onLarında Ağa Babası var Çünkü . Anlamalısınız bazı seylerı ..

evet bu kafayla gidersek kıbrıs bile bize kafa tutmaya başLarr...

Kıbrıs Rum kesımı zaten Türklere Rahat vermıyorkı adam akıLLı ? Nden Türkiye Basmıyor Kıbrısı ? Kıbrıs nedır kı ? 1-2 Şehir kadar buyuklugu var 2-3 Bomba ıle oLur bıter .

AMA Bu ıs bu kadar değiL Kıbrısında Ağa Babaları var :) Bazı şeyler bu sekılde donuyor ıste ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri