Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

• İsrail İle Savaşalım

Oy: 161 42.1%
  • Tüm Ticari İlişkilerimizi Sona Erdirelim.

Oy: 117 30.6%
  • Diplomatik Yollardan Baskı Kuralım

Oy: 104 27.2%

• Kullanılan toplam oy
    382
---> Türkiye İsrail'e Karşı Nasıl Tavır Almalı?

ticari ilişkiler sona erdi diyelimm.. israil böylece akıllanıp insanları öldürmekten vaz mı geçicekk? Allah aşkına ya. biraz mantıklı düşünelim. kesin olan şu ki türkiye savaş açmıycaktır. ama israil için tek çözüm savaştır. nüfusu toplasan 10 milyonu geçmeyen bi ülkeden korkup yaptıkları herşeye eyvallah demeyelim artıkk...

LanetLenmiş bir ıRk İsraiLoğuLLarı !!!

ticari ilişkiler sona erdi diyelimm.. israil böylece akıllanıp insanları öldürmekten vaz mı geçicekk? Allah aşkına ya. biraz mantıklı düşünelim. kesin olan şu ki türkiye savaş açmıycaktır. ama israil için tek çözüm savaştır. nüfusu toplasan 10 milyonu geçmeyen bi ülkeden korkup yaptıkları herşeye eyvallah demeyelim artıkk...

LanetLenmiş bir ıRk İsraiLoğuLLarı !!!

..

Savaş'a Girsek Ne oLacak ?

Heriflerde Teknoloji Var TeknoLoji !

Bizim GençLerimiz MühendisLik okuyor ama Mühendiste İş Yok .. Doktor Oluyor Nedense Ülkemizde Tek Çözüm Yurtdışında Tedavi Oluyor ..

Burası Türkiye .. İktidar Sadece Ekonomide İş Yapar .. Ekonomide Türkiye İYİ Evet Ama Sadece Ekonomide .. İslam'ı Savunuyoruz Biz Müslümanız Dıyoruz ama Sadece Biz Müslümanız ! Gerisi Satmış Dinini , İmanını , Soyunu , Sopunu ..

Uyanın Artık ..

Biz Bir HİÇİZ !

En GüzeL Kanıtıda Yukarda zateN ..

İsraiL TeknoLojiSi O kadar EtkiLi ki .. Siz İsraiL'i GizLice BombaLamak İsteseniz AdamLarın eLindeki TeknoLoji iLe o BombaLar Deniz'i Geçmeden Ankaranın Merkezi uLuS'a Düşer .. Almanyanın Herhangı bır bombasını buraya dusurecek teknolojı var adamlarda ..

Boşuna Savaş Diye KonuşmayaLım ..

Atarı Yok Kimsenin Savaşmaya .

Çünkü Sene 1915 DeğiL GemiLerLe GeLSinLer Karadan SaLdırSınLar ..

Ama heLaL oLSun İsraiLOğuLLarına ..

İntikam aLıyorLar ..

Zamanında KoydukLarımızı Bize ÖdetiyorLar ..

helal olsun ..

bizim gençLerimizde Okumak Niyetine Gitsin Orda Burda Ben Milliyetçiyim Diye Bağırsın ..

Fos HepSi Fos ..

Tüm Ticari İlişkilerimizi Sona Erdirelim.

GEREKİRSE SAVAŞALIM...

Savaşmakla sonuca varamayız, yaratıklardan aldığımız silahlardan onlara savaşmak adamlar bizi yerle bir eder.
Savaş çıksın gene onlara muthaç olacaz ellerinde ilaç var en çok ihtiyaç duyulan
Bu işleri zamanında onca devlet arasında ilk türkiye devlet olarak kabul etmeden önce olacaktı!

..

Savaş'a Girsek Ne oLacak ?

Heriflerde Teknoloji Var TeknoLoji !

Bizim GençLerimiz MühendisLik okuyor ama Mühendiste İş Yok .. Doktor Oluyor Nedense Ülkemizde Tek Çözüm Yurtdışında Tedavi Oluyor ..

Burası Türkiye .. İktidar Sadece Ekonomide İş Yapar .. Ekonomide Türkiye İYİ Evet Ama Sadece Ekonomide .. İslam'ı Savunuyoruz Biz Müslümanız Dıyoruz ama Sadece Biz Müslümanız ! Gerisi Satmış Dinini , İmanını , Soyunu , Sopunu ..

Uyanın Artık ..

Biz Bir HİÇİZ !

En GüzeL Kanıtıda Yukarda zateN ..

İsraiL TeknoLojiSi O kadar EtkiLi ki .. Siz İsraiL'i GizLice BombaLamak İsteseniz AdamLarın eLindeki TeknoLoji iLe o BombaLar Deniz'i Geçmeden Ankaranın Merkezi uLuS'a Düşer .. Almanyanın Herhangı bır bombasını buraya dusurecek teknolojı var adamlarda ..

Boşuna Savaş Diye KonuşmayaLım ..

Atarı Yok Kimsenin Savaşmaya .

Çünkü Sene 1915 DeğiL GemiLerLe GeLSinLer Karadan SaLdırSınLar ..

Ama heLaL oLSun İsraiLOğuLLarına ..

İntikam aLıyorLar ..

Zamanında KoydukLarımızı Bize ÖdetiyorLar ..

helal olsun ..

bizim gençLerimizde Okumak Niyetine Gitsin Orda Burda Ben Milliyetçiyim Diye Bağırsın ..

Fos HepSi Fos ..

İnanmayan Gölge Etmesin.

arkadaslar dj programi linkini nereden bulabilirim pek anlamiyorum forumdan yardimci olurmusunuz lutfen tskler

Savaşalım demek öyle kolay değil işte.Savaş basit bişey mi tepemizden bombalar yağacak ailemizden akrabalarımızdan onca insanı kaybedecez,milyonlarca insan ölecek, okullar hastaneler bombalanacak ve daha niceleri.

şimdiki Türkiyeden, ekonomimizden şikayetçi oluyoruz savaş sırasında bunları bile bulamıcaz. bulunduğumuz konumdan daha da geriye gidecez yeniden toparlanabilmemiz belki de imkansızlaşır. resmen rezil bi halde hepimiz ölüp gideriz.

adamların elindeki teknoloji belli resmen dünyayı ele geçirmiş durumdalar. ki bizim ülkemiz daha doğudaki teröristlerle başedemiyor bir de İsraile mi kafa tutacaz? sandığımız kadar güçlü bi ülke değiliz ne yazık ki.

Eğer ki biz GERÇEKTEN Müslüman bi ülke olsaydık ve dinimiz uğruna savaşsaydık bizler 1000 kişi İsrail 2000 kişi bile olsaydı Allahın izniyle yenerdik.ama hepimiz ne yazık ki sadece kimlikte yazdığı kadar Müslümanız.

şahsen beni en çok korkutan şey savaştır.savaş kelimesini duymak bile boğazımda bişeylerin düğümlenmesine yetiyor.

o yüzden ben de savaşa hayır diyorum..

Savaşalım demek öyle kolay değil işte.Savaş basit bişey mi tepemizden bombalar yağacak ailemizden akrabalarımızdan onca insanı kaybedecez,milyonlarca insan ölecek, okullar hastaneler bombalanacak ve daha niceleri.

şimdiki Türkiyeden, ekonomimizden şikayetçi oluyoruz savaş sırasında bunları bile bulamıcaz. bulunduğumuz konumdan daha da geriye gidecez yeniden toparlanabilmemiz belki de imkansızlaşır. resmen rezil bi halde hepimiz ölüp gideriz.

adamların elindeki teknoloji belli resmen dünyayı ele geçirmiş durumdalar. ki bizim ülkemiz daha doğudaki teröristlerle başedemiyor bir de İsraile mi kafa tutacaz? sandığımız kadar güçlü bi ülke değiliz ne yazık ki.

Eğer ki biz GERÇEKTEN Müslüman bi ülke olsaydık ve dinimiz uğruna savaşsaydık bizler 1000 kişi İsrail 2000 kişi bile olsaydı Allahın izniyle yenerdik.ama hepimiz ne yazık ki sadece kimlikte yazdığı kadar Müslümanız.

şahsen beni en çok korkutan şey savaştır.savaş kelimesini duymak bile boğazımda bişeylerin düğümlenmesine yetiyor.

o yüzden ben de savaşa hayır diyorum..

+rep .

Benim İsrailde İsrail Teknolojide Teknoloji dememin sebebi bu .

İsrail Ufacık bi yer beLkide kıbrıstan küçük Ama o Küçücük Yerin arkasında kim var ? Kıbrıs RumLarını neden elegeçiremiyorlar ? AdamLarın Arkası kaLın :M koLay mı Savaş'a Girmek öyLe ..

İsraiL'in kankasını biLmeyen Yoktur Sanırım :) Pkknın Arkasını biLmeyende Yoktur Sanırım :)

Derin Düşünmek Lazım Derin ..

Birşeyler yaşanacak bu ortada ama zaferden çok ne kadar az kayıp verebiliriz bunu düşünmek önemli .

ya sen kendı iç sorunlarını çöz ondan sora oraya buraya yardım götür once pkk sorununu çöz pkk

ısrail bundan 15 gün once diyodu zaten geçerlerse vururuz diye Türkiye nediyodu vurunda görelim
ısrail dediğini yaptı bakalım türkiye ne yapacak

türkiye anca u-18 takımını ısrailden geri çeker macları iptal eder
ısraili kınar oraya buraya israili şikayet eder

ısrail sonuçlarına katlanıcak derler fakat ortada ne fol yok yumurta yok

ısrail başbakanı operasyonu destekliyorum diyo bu organizasyonu düzenleyen asıl sucludur dio bizimkiler hala oraya buraya şikayet ediyo yazık yazık bitirdiniz türkiyeyi

bir zamanlar amerikayı bile haraca bağlayan devlete bakın
görün eserinizi sonumuz yakındır bu şekilde gidersek ;)

teknolojisi iyi olabilir güçlü bi devlet olabilir

biz kurtuluş savaşını eşit şartlarda kazanmadık zaten ozamanda bizde teknoloji yoktu , cephane yoktu ozamanın süper güçlerine cephanesiz başa cıkmış bir milletimiz var değişen ne var peki bizdeki cesaret bizdeki vatan sevgisi bizdeki iman gücü başka hangi devlette var

savaş istiyolarsa istediklerini verelim artık

AMA NEYLE SAVAŞICAZKİ ?

savaşacak ordumuzda yokki yarısını içeri attılar zaten TSK yı da bitirdiler

azcık iran cumhurbaşkanını örnek al da 2 tehtit savur bişi et ey başbakan

bi zamanlar ısrailden üstün cesaretlik madalyası almıstın Tayyip aga göster bakalım cesaretini görsün tüm dünya

bu pkk işinin bunca senedir devam etmesine inanıyomusunuz siz
isteseler 1 günde hepsini temizlerler he ısraile savaş açamıyosan bunu yap

pkk yı yok et ;)

İşte sorun da orda ısraile savaş acamıyosan bunu yapacaksın ki otoriten artsın yeter artık hep geri adım atmaktan bikerede sözünün arkasında dur be adam

zaten pkk sorunun çözemeyen israili nasıl yok edicekki?? bu konuda haklısınız. ama bi savaş çıksa da tek kalmayız yani. suriye iran ve diger arap ülkeleri israil'e saldırmak için bahane arıyo zaten

arap ülkelerinin birşeye karıştığı yok

onlar yıne bize karşı savaşır bi savaş cıksa

iran bi bize destek cıkar

((:)

Savaştan niye bu kadar korkarsınız ki ?

Adamlar kan dökmek niyetindeler zaten...

Bu elbet olacak...Bugün değil ise yarınlarda bir günde elbet karşı karşıya savaşacağız..Bunun aksini iddia eden var mı ??

Sanmam... O halde nedendir bu korkak tavırlarımız ??

Elbette kolay birşey değil Dünyanın en güçlüsüne kafa tutup savaşa girmek...
Peki ya şanımız? Şerefimiz ?Onurumuz ? Tarihimiz ?

Bir Kanuni döneminde olsa idik,,Bir Faith döneminde olsa idik,,böyle bir durumda kim tutardı Türk milletini ???

Doğru..O zamanların Türk bilinci ve inanç güçlülüğü yok...İşte bundandır sebep savaşmayalım dememize...

Öyle rahat,öyle keyfi sefa içinde yaşıyoruz ki,,gücümüz yok...İşimize gelmiyor keyfimizin bozulması..

Ölümü göze almışım...
Yıkılmayı göze almışım gerekirse...
Yoksulluğu,sefaleti,,yok olmayı bomba seslerinde uyanmayı,barut kokusuyla solumayı göze almışım...
Herşeyi göze almışım...

Ama yeter artık... Bu zulüm yeter..
Öleceksek ölelim..Yok olacaksak olalım..
Yeter boyun eğdimiz... Yeter boynumuza geçirilen halkayla,,nereye çekilirsek oraya gidişimiz...
Yeter bu kadar..!
YETER..!

((:)

Savaştan niye bu kadar korkarsınız ki ?

Adamlar kan dökmek niyetindeler zaten...

Bu elbet olacak...Bugün değil ise yarınlarda bir günde elbet karşı karşıya savaşacağız..Bunun aksini iddia eden var mı ??

Sanmam... O halde nedendir bu korkak tavırlarımız ??

Elbette kolay birşey değil Dünyanın en güçlüsüne kafa tutup savaşa girmek...
Peki ya şanımız? Şerefimiz ?Onurumuz ? Tarihimiz ?

Bir Kanuni döneminde olsa idik,,Bir Faith döneminde olsa idik,,böyle bir durumda kim tutardı Türk milletini ???

Doğru..O zamanların Türk bilinci ve inanç güçlülüğü yok...İşte bundandır sebep savaşmayalım dememize...

Öyle rahat,öyle keyfi sefa içinde yaşıyoruz ki,,gücümüz yok...İşimize gelmiyor keyfimizin bozulması..

Ölümü göze almışım...
Yıkılmayı göze almışım gerekirse...
Yoksulluğu,sefaleti,,yok olmayı bomba seslerinde uyanmayı,barut kokusuyla solumayı göze almışım...
Herşeyi göze almışım...

Ama yeter artık... Bu zulüm yeter..
Öleceksek ölelim..Yok olacaksak olalım..
Yeter boyun eğdimiz... Yeter boynumuza geçirilen halkayla,,nereye çekilirsek oraya gidişimiz...
Yeter bu kadar..!
YETER..!

Çok güzel yazmışsın abla + rep

Oğullarıma ve bütün dostlarıma birinci vasiyetim Şudur ki; her zaman gazaya devam ederek, Din-i Celil-i İslâm'ın yüceliğini yaşatınız. Cihadın kemâline ererek, sancağı şerifi hep yüksekte tutunuz. Her zaman İslâm'a hizmet ediniz. Zira Cenâb-ı Hak benim gibi zayıf bir kulunu ülkeler fethetmek için memur etti. Gaza ve cihadlarınızla Kelime-i Tevhid'i çok uzaklara götürünüz. Hanedanımdan her kim, hak yoldan ve adaletten saparsa mahşer gününde, Rasülü Azam'ın şefâatinden mahrum kalsın. Oğlum! Dünyaya gelen hiç bir insan yoktur ki, ölüme boyun eğmesin. Bana da, Hz.Allah'ın emri ile şimdi ölüm yaklaştı. Bu devleti sana emanet ediyorum. Seni de Mevlâ'ya emanet ettim. (Osman Gazi)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri