TÜrban Ünİversİtelerde Serbest Birakilmalimi Neden???

TÜRBAN ÜNİVERSİTELERDE SERBEST BIRAKILMALIMI NEDEN???

• EVET

Oy: 34 68.0%
  • HAYIR

Oy: 14 28.0%
  • Bilgim Yok !

Oy: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizde aksini iddia etmiyoruz....evet atatürk bu vatanı biz TÜRK GENÇLERİNE bıraktı.... başörtülüler siz geri durun,,başı açıklar ve başörtüye karşı duranlar sziindir bu vatan demedi demi???
cumhuriyete zarar werenler asıl sizlersiniz.....kişilerin inanç,,kılık ve kıyafet özgürlüğünü elinden alarak.....bayanların eğitimine engel olarak,sizler yaralıyorsunuz cumhuriyeti....

;)

yorum yapmak istemiyorum bu konuyla ilgili yeterince herkez konuşuyor.. bilinçli olsun olmasın herkez birer cümle yazıyor... mülteci arkadasım bikaç bölümde bu konularla ilgili yorumların dikkatimi çekti.. ok fikir özgürlüğüdür saygımız sonsuz.. ama kimseyi küçük düşürme ..!! alay etme..!! dalga geçme...!! ;)

mülteci sadece sunu sölicem "katılsız kemalist kardesim ac atrih sayfalarına ii bi bak derim atamızın annesinn basındaki neydi eşi latife hanımın sırtına gydigi siya elbise neye bnziodu ayrıca sunu sölicem atam eet ülke bütünlügünn saglanması ve korunması için cok mücadele etti ama tek diil senn bnm türbnlınn acıgın dedeleri babalarıda vardı ve unutmadki basörtüsünü çektigi için adam vuran sütçü imamlarda vardı kurtuluş savasında" lütfen aslınızı inkar etmeyn mümin bir toplumuz dedelermzden ninelerimizden kemallerin annelerinden beri vardır örtü çnkü bzm özümüzdür örtü bukadar gereksz tartışmalara bile gerek yok olayı siz bize cevrmeye hiç gerek yok ltfen birilerinn eline koz vermeyn siz biz die bişi yok eger atamız yasasaydı oda bunu isterdi cnkü o vatan bütünlügü için siz biz deil hepimiz dedi

yav sizin anlama tarzsınız farklı sanırsamm...ßen nededim atatürk'ün annesini zamında onlar süs oLarak
takılıyorduu..€€ şimdi Siyasi Simqe olarak kullanıLıyorr..Acın su qözlerinizde bakın neler yapıyor aKp Türkiye'nin Yarsında coğunu sattıı..Ama nerde sizde o gözlükleri cıkarınn...

neden bi şekiLde ATAmızın annesinden bahsediLiyor.. isteRse kapaLı oLsun Zübeyde haNımın baŞı isteRse acıK..bu neyi deiştiriyoKi.. atamızn annesinn ba$ı acıK diye Kimsenin bası acıK oLmak zorunda diiL..yada kapaLı diye bu herKese örneK oLcak diye bişey yoK

yav sizin anlama tarzsınız farklı sanırsamm...ßen nededim atatürk'ün annesini zamında onlar süs oLarak
takılıyorduu..€€ şimdi Siyasi Simqe olarak kullanıLıyorr..Acın su qözlerinizde bakın neler yapıyor aKp Türkiye'nin Yarsında coğunu sattıı..Ama nerde sizde o gözlükleri cıkarınn...

bütün başı kapalı insanları aynı şeyle suçlayamazsın... hem süs diye başa başörtüsü hiçbi çağda takılmadı.. takılmazda... ;)

işi siyasete dökenlere sizden daha çok karşı başörtülü insanlar.. ama diğerleriyle aynı kefeye konmak..sizlerin sizin gibi dar düşünen insanların kolaya kaçışıdır..

silemiyorsan karalıyacaksın sözünü uyguluyosaunuz çünkü ;)

bana söyLesene benim okuLumda dahi sıınıfımda daHi chp mhp ve biLmem ne rozeTleriyle biRsürü öqRenci doLaşıyor onLar oLmuyoda siyasi simqe başöRtümü oLuyo..??

Irocker bende bunu acıklmaya caslıyorum ama anlyan yok..herkez atatürk'e laf ediyor kardeşim atamız burda olsaydı baklım nasıl olcaktı..Türbanı yasak ediyormuydu etmiyormuydu??

ve sen heR yoRumjunda Türkİye satıLıyo habeRnz yoK diyosun..AKP ZERRE KADAR İLGİLENDİRMİYO TÜRBANI TARTIŞIYORUZ SİYASETİ DEİL

sen ne konuştuqunu biliormusun peqi ??

din we dewlet ayrı !!! bunu artık anlayın ama erdoqan nabıor ... onları birleştiriyor bizim türk halkıda saf gerizekalı ya ...!! inanıor !! ya saat şuan 00:42 we benim amcamM .. şuan yoLda Turk-İş sendikası mitinginde eyleminde .... !! we polislerle kawga ediyolar ankarada !! haberlere iiyi baq we iyi dinLeyin !! ;)

TeKeLi kapattılr ?? türkiye nerden besleniyodu ?? tekelden tekel oLmadan işci daş bile yiyemez !! .. kimse farkında değil ;) ..!!

Queen : sanada bir kaç cümLem war ;) :) ama yanlıs anlama yoq kapiş .!!

satanistlikmiş şuymuş buymuşş bunlar gelip geçer ;) ... tshirtler ? tshirtleride .. kim basıyor biz !! bunlarda gelir geçer ;).

MüLteci cnMsın bea .. iyi konuşmuussuNn .!! Türkiye satıLdı !! ama siz dewam edin daha görmeyin bunları ;) Atatürk'mm ''Ün zamanında süs .. aksesuar .. die takılırmış .. hiç mi dinlemezsiniz büyüklerinizi .. ;) şimdi simge oLdu !!

we bir kaç sözüm daha war .. önceden fabrika yoktu .. tarıM wardı tarımda en önemLi etkenlerden biri tekeLdi !! ..we tütün yapılırdı işcide işlicek kişilere satardı şimdi ne kaldı geriye KOCA BİR HİÇ !! ;)

eline saqlık erdoqan .. .. ;) Türkiyeyi sattın .. sende biletLerini hazırladın pasaportlarını çoq iyi billiyoZ ;)

HERKEZ KONUMUZ TÜRBAN DİYOR AMA TÜRBANIN ..UCU BUNLARA DOKUNUYOR AMACLARI BU ;) ONA GÖRE TAKIN BAŞINIZA O KUMAŞ PARÇASINI

sen atatürkün zamanıyLa şimdiyi bir tutma.. Atatürk Atatürk diye doLaşan gencleride görüyoruz yolda cevirip atatürk ilkelerini sorsan birini bilmezler;) kaLdıki anayasada türbanLa ilqili YASAK maddesi yoq.. bunubu haLe getiRende sayın eRbaKandır.. sağcıLık ya da soLcuLuk bunu biRkaç gruP ypıyoR diye bütün tüRbanLıları aynı Kefeye Koyamazsın Kimsenin eqitim hakkıNı eLinden aLamazsın..yeRi qeLİnce nasılda diyoRuz eitim en önemLi şey diye.. 3 - 5 insan dahi tüRban yüzünden oKuyamıyoRsa bu müsLüman bir üLke oLan TÜRKİYENİN bir ayıbıdıR

siyeset haKkınsa biLdikLerini sıraLamışsın oK ama Türban hani neRde laİkliqin tanımı din devLet işleriNn birbirinden ayrıLması- bundan ibaRetmi meRaq ediyoRum..ve size diyoRum özqürLÜk neRde kaLdı hiçmi öneMi yoK hakLarın huKukun demoKrasinn .. bunLar miLLeti miLLet yapan en önemLi kavRamlar;) kaLdıki Laikliqin eLden gittiqi yoK... VE TÜRBANA LAF ETMENİZ DEMEK DİNİME HAKARET ETMENİZ DEMEK BEN BUNU KALDIRAMAM

al ben atatürkcüyüm sana sayım
Cumhuriyetcilik
laiklik
inkilapcılık
Halkcıklık..
MiLLiyetciliK..
Dewrmicilik..
Dewltcilik Yetermi Sna ;)

derya sen ne konuştuğunu bilmiyorsun bea ;)

Atatürk 'ün zamanıyLa burayı bir tutmuyorum !! karşıLaştırın bu ülkeyi atlar mı bıraktı bize ..?? ATATÜRK bıraktı .!! kardeşim okulda .. kamuda !! türban olmaz !! sen nerden biliyorsunki ilkeleri ..?? haha güldürme beni kızım !! atatürkcü olan herkez .. !! herşeyi eqrisiyle doqrusuyla bilir !! we öqrenmeye çabalar kaldıki sen böyle konuşabiliyosan ..?

TÜRKİYE AÇ !! AÇDA TELEVİZYONA BAK AÇLIKTAN ÖLÜYOLAR NEDEN : SORUN TÜRBAN DEĞİL .. !! EKONOMİ İŞSİZLİK DİZBOYU ... BİR TEK ÇAPUT PARÇASINAMI KALDIK ?! ATATÜRK OLMASAYDI ANAMIZ BELLİ OLURDUDA .. GERİSİ BİLİNMEZ !! GAYRİMECHUL ..;) kapiş tatLım ;)

sen ne konuştuqunu biliormusun peqi ??

din we dewlet ayrı !!! bunu artık anlayın ama erdoqan nabıor ... onları birleştiriyor bizim türk halkıda saf gerizekalı ya ...!! inanıor !! ya saat şuan 00:42 we benim amcamM .. şuan yoLda Turk-İş sendikası mitinginde eyleminde .... !! we polislerle kawga ediyolar ankarada !! haberlere iiyi baq we iyi dinLeyin !! ;)

TeKeLi kapattılr ?? türkiye nerden besleniyodu ?? tekelden tekel oLmadan işci daş bile yiyemez !! .. kimse farkında değil ;) ..!!

Queen : sanada bir kaç cümLem war ;) :) ama yanlıs anlama yoq kapiş .!!

satanistlikmiş şuymuş buymuşş bunlar gelip geçer ;) ... tshirtler ? tshirtleride .. kim basıyor biz !! bunlarda gelir geçer ;).

MüLteci cnMsın bea .. iyi konuşmuussuNn .!! Türkiye satıLdı !! ama siz dewam edin daha görmeyin bunları ;) Atatürk'mm ''Ün zamanında süs .. aksesuar .. die takılırmış .. hiç mi dinlemezsiniz büyüklerinizi .. ;) şimdi simge oLdu !!

we bir kaç sözüm daha war .. önceden fabrika yoktu .. tarıM wardı tarımda en önemLi etkenlerden biri tekeLdi !! ..we tütün yapılırdı işcide işlicek kişilere satardı şimdi ne kaldı geriye KOCA BİR HİÇ !! ;)

eline saqlık erdoqan .. .. ;) Türkiyeyi sattın .. sende biletLerini hazırladın pasaportlarını çoq iyi billiyoZ ;)

HERKEZ KONUMUZ TÜRBAN DİYOR AMA TÜRBANIN ..UCU BUNLARA DOKUNUYOR AMACLARI BU ;) ONA GÖRE TAKIN BAŞINIZA O KUMAŞ PARÇASINI

çok güzel açıklamalar yapmışsın tebrik ederim seni ;)

ama türban diyip durdunuz şey bi bez parçasından ibaret değil..;)

evet AK partinin yaptıklarını bende savunmuyorum.. hataları var kabulümdür.. ben kapalıyım resimlerimi görenler bilir... şunuda söylim her kapalı insan yada başörtüsünü savunan kesim AK parti savunucusu yada onlarınd estekçisi değil... başörtüsünü onlara maal edip bizleri karalayamazsınız ;)

siyaseti tartışıcaksanız farklı bi başlık altında tartışın ak partiningetirdiklerini götürdüklerini türbana baş örtüsünesıçratmayın şunu..!

tatLım keLimesni bana kuLLanma Lütfen:)

ben qayET biLİNcindeyim ne Konuştuqumun..ÇAPUT PARÇASI diyeRek hiçbi şkLde TÜRBAN a Laf edemezsiniz buRda yaptıqınız dşüncenizi savunmaK diiLdir İsLama ve başörTüsüne Laf atmaKtır HERDÜŞÜNCEYE SAYGIM SONSUZ AMA BUNA DİİL SAYGI DUYMUYORUM YORUMLARINIZADA -BEZ PARCASI- tabiRinede

beni tanımazsın etmezsin Karakterim haKkında KonuşmaK sana hiç düşmez ;) adminin imZasını iyi oKu YASAK BAN SEBEBİ şahsa Karşı Konuşmak..

ve Mülteci defaLarca bana kopyaLa yapıştırLa cevap veRdn bu Konular yüzüyüze oLur internetten diil..

herseyi turbana baglamanizin sebebi nedir acaba :)

sunlari soyleyenlerin nufus cuzdaninda ne yazior :) aynen soyle

DINI === ISLAM

bazilariniz ii ogrenmis burdada ezbere yazior kendi dusuncesi daha deil acikcada belli oluyor bu :)

BASORTUSU ZORUNLULUK DEIL ,, SERIAT HIC DEIL

DURUS BICIMIDIR ;)

Ve turkiye hem musluman hemde laik bi ulke olmayi basarir basortusune bole sitem edenler olmasa ;)

basortusu kimseyi laikliginden ,, ozgurlugunden alikoymuyo emin olun

sizin su ASLINIZI INKAR EDEN ISYANKAR TAVIRLARINIZ sebep aslinda herseye .

Ya sen yorumlarımıza düşüncelerimize saygı duymak zorundasın ;) ben sana hakaret etmedim !! ban yemem yanLıs oLur ;) :8:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri