TÜrban Ünİversİtelerde Serbest Birakilmalimi Neden???

TÜRBAN ÜNİVERSİTELERDE SERBEST BIRAKILMALIMI NEDEN???

• EVET

Oy: 34 68.0%
  • HAYIR

Oy: 14 28.0%
  • Bilgim Yok !

Oy: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adam siya$i paRtinin RozetLeriyLe okuLumda doLaşıyo o $orun oLmuyo ama ba$örTüye siyasi simqe diYe anLam yükLüyolar pess:)

kopyala yapıstır yapmazsam aqzımdan cok kötü szöler cıkacağı icin.öLe Yaptım artıkın Sen 32.Gün İzle ßakim Nasıl Rezil Ediyorlar üniversite öqrenciLerii.Türßanlıları.Her Zaman..Laiklik üLke İcin Türßana HayıR......

Walla Tayyip istediğini Yapıyor..Atatürk oLsaydı Tayyipi Pencereden Aatar dı Diyorlar ßence Pencereden Değil Türkiyeden Atardı?

Yoo O işte Haneye Girdiğin İcin ona ßişi DeniLmez ama TopLum icinde TakıLması Tuahf ßence Cünkü Türßan NediR.. AnLamını ßilen varMi????

Şu yazdıklarını okuda biraz kendinde gül :D tayyip e laf söyliyceğine azcık aynaya bak :D adam tek başına bütün partilerin aldıgından fazla aldi ;) adam geldi faizler düştü herşey yoluna girdi türkiye ilerliyo ;) birisine laf söylerken ondan üstün olmalısın... dinime küfreden müslüman olsa :D

türbanın açıklaması diyosun o senin iğrenç dediğin şeyi senin dinin emrediyo ;) yapmıyosun tamam anladik ee bize ne karışıyosun :D görüntü kirliliğiymiş :) ben gördüm mü gurur duyuyorum ;)

ağzından çıkıcak kötü sözleride bekliyoruz ayrıca ;) :D Rezil olan warsa oda sen ve senn gibi saçma sapan düşünenlerdir ;)

Son düzenleme:
adam siya$i paRtinin RozetLeriyLe okuLumda doLaşıyo o $orun oLmuyo ama ba$örTüye siyasi simqe diYe anLam yükLüyolar pess:)

başörtüsüne siyasi simge diyenin inancı eksiktir arkadaşım....boşver sen....kendilerini ne kadar yırtsalarda türban serbest olacak....Allah cc her zaman doğru olana yardım eder....zulmedene de azabını tattırır...;)

arkadaşım...eğer dinin islamsa aç bi kuranı kerimin mealini oku derim..... özellikle nur suresinde örtünme hakkında geniş bilgi alabilirsin....rahman cc der ki : ''RESULUM KADINLARA SÖYLE CİLBAPLARINI GİYSİNLER,BAŞÖRTÜLERİNİDE GÖĞÜSLERİNE KADAR ÖRTSÜNLER'' haaa benim dinim islma değil,diyorsan,,kuranı kerime inanmıyorum diyorsan o başka... o daha bi beter durum... ona bişi diyemem... eğitim için ülke gelişimi için türbanlı türbansız olayına girilmemesi lazım....eğer daha iyi bir ülke,gelişmiş ülke istiyorsanız türbanı istemiorum die bağırmayın.... bir çok bayan türban yüzünden okuyamadı,,okuyanlar çalışamadı... Allahın cc emrine karşı çıkana da ,,,Allahın cc emrini uygulamaya çalışanlara engel olana da yazıklar olsun!!!!!!!!!

:183:

Şu yazdıklarını okuda biraz kendinde gül :D tayyip e laf söyliyceğine azcık aynaya bak :D adam tek başına bütün partilerin aldıgından fazla aldi ;) adam geldi faizler düştü herşey yoluna girdi türkiye ilerliyo ;) birisine laf söylerken ondan üstün olmalısın... dinime küfreden müslüman olsa :D

türbanın açıklaması diyosun o senin iğrenç dediğin şeyi senin dinin emrediyo ;) yapmıyosun tamam anladik ee bize ne karışıyosun :D görüntü kirliliğiymiş :) ben gördüm mü gurur duyuyorum ;)

ağzından çıkıcak kötü sözleride bekliyoruz ayrıca ;) :D Rezil olan warsa oda sen ve senn gibi saçma sapan düşünenlerdir ;)

sölediklerine kelimesi kelimesine katılıorum...

bu böyledir arkadaşlar bizim insanımıza gerçekten yaralı birşeyler yapmaya çalışanlar yaranamıyor bundan önceki muhaliflerin ne halt ettikleri belli bu adam geldi birşeyler getirdi he millet baktı kibu adam birşeyler yapıyor hemde yaralı birşeyler hemen bir prowakasyon yaratmaya çalışıyolar kardeşim laiklik illa başörtüsü olunca mı laiklik olmaktan çıkıyor be derimi he bir taraflı düşünmeyelim karşı tarafıda düşünelim eğer sen kendini düşünerek hareket edersen bir yerde biri gelir vurur kafan indirir seni birbirimizin dinin inanç ve görüşlerine saygı dyaraktan herşeyin üstesinden gelebiliriz laiklik dediğinizde orada bahsetmiyormu eşitlik kavramından muhtemelen ki cevabın evet olacak o halde bu nasıl eşitlik ki kardeşim sen başı açık dolaşırken bir başkası başörtüsü takınca zoruna gidiyor aşağı inirmeye çalışıyorsun ben derimki onlar sana saygı duyaraktan başı açık dolaşmana bişe demiyorlarsa sende onlara karışma
kısacası; " keser gibi olma hep bana hep bana rende gibi olma hep sana hep sana testere gibi ol bi sana bi bana" herşeyin üstesinden anca ozaman rahatlıkla gelebilirsin
esen kalın

diyo$unuz ya qözünüZü acıN qeLeceqi qöRün

siz qözünüZü acıp BaKın Kim yaptı Kim siyasi simqe haLine qetiRdi diye..eRbakan dan önCe böyLe bi duRum vaRmıydı diye.. BAŞÖRTÜSÜ TAKAN SAĞCIDIR anLayışını Kim yerLeştirdi beyinLere..

avRupa üLkelerinin coqunda biLe Serbest oLan ba$örtünün Türkiye qibi MüsLÜman bi üLkede yasaK oLmasıda qüLünç ..

hani diyoRuz ya eqiTime önem veriLmeLi bir üLke için çoK qeRekLi ..e o haLde neden eqitim qöRmeK isteyenLerin eLinden bu özqürLÜk aLınıyo?? isTemeYen aRkada$Lık Kurmaz Konuşmaz tüRbanLı öqRenciyLe..i$temeYen i$inde çaLıştıRmaz.. ama Kimse , biriLeri istemedi diye eqitimDen mahRum bırakıLamaz..bu Kadar mı zoR hem dinini ya$ayıp hem eqitim haKKını KuLLanmaK.. deniLdiqi qibi ba$örtü $adece ba$ı Kapatıyo beYni diiL..

bu konuda rckere katılıyorum

diyo$unuz ya qözünüZü acıN qeLeceqi qöRün

siz qözünüZü acıp BaKın Kim yaptı Kim siyasi simqe haLine qetiRdi diye..eRbakan dan önCe böyLe bi duRum vaRmıydı diye.. BAŞÖRTÜSÜ TAKAN SAĞCIDIR anLayışını Kim yerLeştirdi beyinLere..

avRupa üLkelerinin coqunda biLe Serbest oLan ba$örtünün Türkiye qibi MüsLÜman bi üLkede yasaK oLmasıda qüLünç ..

hani diyoRuz ya eqiTime önem veriLmeLi bir üLke için çoK qeRekLi ..e o haLde neden eqitim qöRmeK isteyenLerin eLinden bu özqürLÜk aLınıyo?? isTemeYen aRkada$Lık Kurmaz Konuşmaz tüRbanLı öqRenciyLe..i$temeYen i$inde çaLıştıRmaz.. ama Kimse , biriLeri istemedi diye eqitimDen mahRum bırakıLamaz..bu Kadar mı zoR hem dinini ya$ayıp hem eqitim haKKını KuLLanmaK.. deniLdiqi qibi ba$örtü $adece ba$ı Kapatıyo beYni diiL..

bu konuda rckere katılıyorum

flood ne demek:D bu arada yanlış bişey yaptıysam özür dilerim abicim :):42::29::40::67:

Son düzenleme:
mersi prenses :)

ya aslında niye öyle oldu anlatıyım Ben rocker ın yazdıklarını alıntı yapmayı unuttum sonra düzeltmeye çalıştım alıntı yaptım sayfa açıldığında 2 tane mesaj olmuş.benmsuçum değil ben masumum:D

bide bu sitede gönderilen mesajlar silinmiyomuş normalde silino e böle kaldı işte :)

Son düzenleme:

sana sadece qülüyorum tayyip sizin o beynizi öle bir yıkamısski Farkıdna deqilsiniz Tayyip Türkiyenin Yarısnı sattı be adam resmen türbana siyasi simge olarak öne sürüyor cıkarın su at gözlüklerinizide neler yapıo tayyip he m ßikere Türban Hristiyanlardan Gelme Kuranda da Yazmıyor Sadece İncirde Yazıyor.neyse ne anltsam boş ßikere İszin beynleriniz yıkmaışlar :(yazıkk..:160:

sana sadece qülüyorum tayyip sizin o beynizi öle bir yıkamısski Farkıdna deqilsiniz Tayyip Türkiyenin Yarısnı sattı be adam resmen türbana siyasi simge olarak öne sürüyor cıkarın su at gözlüklerinizide neler yapıo tayyip he m ßikere Türban Hristiyanlardan Gelme Kuranda da Yazmıyor Sadece İncirde Yazıyor.neyse ne anltsam boş ßikere İszin beynleriniz yıkmaışlar :(yazıkk..:160:

arkadaşım bi kere o İNCİR değil İNCİL...... ayyrıca sana kuranda örtünmek varmı yokmu ispatıyla yazdım.....demi?? tekrar yazııorum...
RESULUM KADINLARA SÖYLE CİLBAPLARINI ÖRTSÜNLER...BAŞÖRTÜLERİNİDE GÖĞÜSLERİNE KADAR ÖRTSÜNLER....
bence araştırmadan kendinden emin yorunlar yapma ;)

arkadaşım bi kere o İNCİR değil İNCİL...... ayyrıca sana kuranda örtünmek varmı yokmu ispatıyla yazdım.....demi?? tekrar yazııorum...
RESULUM KADINLARA SÖYLE CİLBAPLARINI ÖRTSÜNLER...BAŞÖRTÜLERİNİDE GÖĞÜSLERİNE KADAR ÖRTSÜNLER....
bence araştırmadan kendinden emin yorunlar yapma ;)
asıl sen arastırmadan yorum yapma kuranda ben basörtü ile ilgili hic bir sey görmedim.Demek Cok ßiliyorsun AnLat Baskrım Başörtüsü Neden Cıkıt Cok ßilmişş..Hadi ßaklım..Size laf Anlatmak Deweye Hendekten Atlatsam Daha İyi ..

ya örnegin telsimin sahibi telsimi satıyosa tayyip napsın ;) türkiyenin yarısını sattı diyon ne çok biliyosun sen :D gel seni yapalim başbakan :D

hadi diyelimki sattı bunun başörtüyle alakası ne ki sen tayibe laf söylüyosun :)

yılan kendi eğrisine bakmaz deveye boynun eğri dermiş seninkide o hesap :D önce kendine bak sora konuş :) sen neye inanırsan inan bnm dinimin emrettiği bişeye laf söylemeye hakkın yok.. millet yazın sahilde üstü başı açık güneşleniyo kimse karışıyomu ? onları tartışmıyoruzda gelmiş başörtüsünü tartışıyoruz işte bu hep sen ve senin gibi düşünemeyen saçmalayan insanlarin yüzünden... hadi cnm sana byby senin düşüncelerine artık cevap bile yazmam sen kendine sakla düşüncelerini..

başörtü serbest kalınca hahhah diye o biçim gülücem senin gibiler hahhahhahaha

asıl sen arastırmadan yorum yapma kuranda ben basörtü ile ilgili hic bir sey görmedim.Demek Cok ßiliyorsun AnLat Baskrım Başörtüsü Neden Cıkıt Cok ßilmişş..Hadi ßaklım..Size laf Anlatmak Deweye Hendekten Atlatsam Daha İyi ..

senin gibi dini yarım olanlar konuşuyo ya bide ! sakın bir daha böyle çok bilmiş gibi laflar kullanma burda! hele böyle bir kişiye asla! haddini aşma ! bu kadar derim ben ! şimdi sen küfürde edersin nede olsa dinin yarım ;) beynamaz :D

ATAM,bu güzel Cumhuriyeti onlara şuınlara yaşlılara yobzalara değil..biz gençlere emanet etti,ve yüreğimizde aklımızda ruhumuzda onun düşüncelerini onun ülküsünü onun sevgisini taşıyorsak,ATAM'ızın rahat uyumasını istiyorsak,biz gençler emanet ettiği türkiye cumhuriyetini sonuna kadar korumak ve kollamak zorundayız...O bize güvendi sadece, "TÜRK GENCLİĞİ"dedi bize bıraktı bu cennet vatanı..hiç bir zaman pes etmeyeceğiz ve türkiye cumhuriyetini hak ettiği ve atamızın görmek istediği çağdaş uygarlık ve bilimler seviyesine çıkartacağız...ßizler Kemalin Torunlarıyız Katıksız Kemalistiz ve ve Yurt severliği $eref haysiyet meselesi olarak görürüZZz..Anlıyan Anladı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri