TÜrban Ünİversİtelerde Serbest Birakilmalimi Neden???

TÜRBAN ÜNİVERSİTELERDE SERBEST BIRAKILMALIMI NEDEN???

• EVET

Oy: 34 68.0%
  • HAYIR

Oy: 14 28.0%
  • Bilgim Yok !

Oy: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Kufur Ettirceksiniz Harbiden Hic Birinizde Kafayok Admindede Yok Abi Mal Mal Kawgasini Ediosunuz 2 Ye Boluosunuz Birbirinizi Ama Farkinda Deilsiniz... Birakin Ya Locked Yapin Surayi !

diyo$unuz ya qözünüZü acıN qeLeceqi qöRün :)

siz qözünüZü acıp BaKın Kim yaptı Kim siyasi simqe haLine qetiRdi diye..eRbakan dan önCe böyLe bi duRum vaRmıydı diye.. BAŞÖRTÜSÜ TAKAN SAĞCIDIR anLayışını Kim yerLeştirdi beyinLere..

avRupa üLkelerinin coqunda biLe Serbest oLan ba$örtünün Türkiye qibi MüsLÜman bi üLkede yasaK oLmasıda qüLünç ..

hani diyoRuz ya eqiTime önem veriLmeLi bir üLke için çoK qeRekLi ..e o haLde neden eqitim qöRmeK isteyenLerin eLinden bu özqürLÜk aLınıyo?? isTemeYen aRkada$Lık Kurmaz Konuşmaz tüRbanLı öqRenciyLe..i$temeYen i$inde çaLıştıRmaz.. ama Kimse , biriLeri istemedi diye eqitimDen mahRum bırakıLamaz..bu Kadar mı zoR hem dinini ya$ayıp hem eqitim haKKını KuLLanmaK.. deniLdiqi qibi ba$örtü $adece ba$ı Kapatıyo beYni diiL..

..........;)

hiçbişeye sayqı duymaK zorunda diiLm ;) ban demedim yazdıkLarımı anLa oKu sonRa bana Konuş..adımı kuLLanıp Karakterime haKaret etme..senin banLanıp banLanmıyacaqını söyLemek bana düşmez

yeter arkdşlar daha fzla uzatmayın hakarete kdr gidiosunuz konuşmalara dikkat ilk we son uyarımm ponipon bnde karşıyım ama bn başörtüye çaput yhada bez parçası deiorum saygımız war sınırları aşmayalımmm

eeide nerden cıkarıdn kopyala yapıstır
sende laf bulamayınca hmen kopyla yapıstır yaptıun diyorsunn:D:D: yazık walla ben ßosuna mitinglere Gitmedim..senin ßilmişlğin kadr benim unutmuşluğum var;)

arkadaslar herkezin düşüncesai farklı olucakki tartışma ortamı olsun .. ama herkez birbirine saygılı olmak zorunda... kimse kimsenin düşüncesini benimsemek zorunda değil.. yeterki hakaret küçük düşürücü sözler olmasın ;)

seLa mm ıLLEt bn geldım tartısma varmıs duyduma gore sakın konuyu kapatın yoksa bn kapatcam

sakın tartısma dewam etmezın !!!!

sorun ıstemıozz bıtmıstır karsı cıkan varsa konussun ama konu kapanmıstır ısnız gucunuzmu yok kavga edıonuz bu saatte

sen ne konuştuqunu biliormusun peqi ??

din we dewlet ayrı !!! bunu artık anlayın ama erdoqan nabıor ... onları birleştiriyor bizim türk halkıda saf gerizekalı ya ...!! inanıor !! ya saat şuan 00:42 we benim amcamM .. şuan yoLda Turk-İş sendikası mitinginde eyleminde .... !! we polislerle kawga ediyolar ankarada !! haberlere iiyi baq we iyi dinLeyin !! ;)

TeKeLi kapattılr ?? türkiye nerden besleniyodu ?? tekelden tekel oLmadan işci daş bile yiyemez !! .. kimse farkında değil ;) ..!!

Queen : sanada bir kaç cümLem war ;) :) ama yanlıs anlama yoq kapiş .!!

satanistlikmiş şuymuş buymuşş bunlar gelip geçer ;) ... tshirtler ? tshirtleride .. kim basıyor biz !! bunlarda gelir geçer ;).

MüLteci cnMsın bea .. iyi konuşmuussuNn .!! Türkiye satıLdı !! ama siz dewam edin daha görmeyin bunları ;) Atatürk'mm ''Ün zamanında süs .. aksesuar .. die takılırmış .. hiç mi dinlemezsiniz büyüklerinizi .. ;) şimdi simge oLdu !!

we bir kaç sözüm daha war .. önceden fabrika yoktu .. tarıM wardı tarımda en önemLi etkenlerden biri tekeLdi !! ..we tütün yapılırdı işcide işlicek kişilere satardı şimdi ne kaldı geriye KOCA BİR HİÇ !! ;)

eline saqlık erdoqan .. .. ;) Türkiyeyi sattın .. sende biletLerini hazırladın pasaportlarını çoq iyi billiyoZ ;)

HERKEZ KONUMUZ TÜRBAN DİYOR AMA TÜRBANIN ..UCU BUNLARA DOKUNUYOR AMACLARI BU ;) ONA GÖRE TAKIN BAŞINIZA O KUMAŞ PARÇASINI

yaşın kac bılmıyorum ama islamda kutsal uğrunda dava verılen bır şeye caput deme gibi bir acizliği gostermen senın kışılını gosterıyo bırdaha kelımelerını dıkkatli kur tartışmanın içerılığıne gore hareket et senın çaput dedığın bez parcası dededığını gururla ımanıyla taşıyan annelerın evlatları koruyo bunu unutma seviyesizleşmeden tartışın beceremıyosanız sadce konuyu takıp edın kuçuk hanım!

p0nip0n etttıgın kelımeye lutfen dıkkat et banLana bılırsın kumas parcası dıon sen takmıyorsun ama bızım annelerımız akrabalarımız tanıdıklarımız takıo o kumas parcası dedıgın sey senden degerlı olabılır lutfen guzel kardesım ettıgın kelımeye dıkakt et ve kumas parcası dedıgın ıcın yha sozunu gerı al yada sen bıLırsın ayıp !!

Gerekene gerekli ceza verilmiştir..

šĤэкiLM!crQ Bu şahsın banı Süresiz oLarak benim tarafımdan değiştirilmiştir.. Poniponunda 3 gün sonra banı açılınca GüzeLce bi uyarı aLıcakk...

Arkadaşlar Devrimci değiliz Sağcı değiliz SoLcu değilizz...
hıı eğerki bazı kişilerin bu saydıklarımla bi alakası varsa onlar reaL hayatta kalır kesinlikle site içinde tartışma yaratacak konulara yer yok..

çünkü her zaman yüz yüze bakıyoruz ...onun için kendimize aile diyosak herkezin görüşüne saygımız olması gerekir..

kırıcı nitelikli aşşalayıcı sözcükler kullanılmış bu yüzden neysen sağccıysan solcuysan hukukcuysan devrimciysen herşey dışarda.. bu böyle olması gerekk..

çünkü seviyeli bi şekilde bi şeyi tartışamıyoruz..

Konuyu tekrardan aktif yapıyorum..
Tek tartışma çıkarsa ki heleki bugün ben yoktum ben oLsaydım p0nip0n sende kurtulamazdın 3 gün banla..

Ban Günlerine karışmıyorum sadecešĤэкiLM!crQ bu şahsın banı beni ilgilendirdiği için süresiz oLarak uzatıyorum...

Bu sadece basit bi uyarı oLsun Seviyesizce burda gelip tartışan herkez... benim tarafımdan sınırsız ban Yer..

3 5 7 10 Günlük banım Yoktur benim..

şimdi herkeze iyi ForumLar..!

Konu açık...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri