TÜrban Ünİversİtelerde Serbest Birakilmalimi Neden???

TÜRBAN ÜNİVERSİTELERDE SERBEST BIRAKILMALIMI NEDEN???

• EVET

Oy: 34 68.0%
  • HAYIR

Oy: 14 28.0%
  • Bilgim Yok !

Oy: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öff kamuyada qiréckLér soNuNda !

Kamu derken siz ne anlıyorsunuz acaba çok merak ettim. Kamu benim. Kamu sensin. Kamu inaçlı, kamu ateist, kamu başörtülü, kamu başörtüsüz. Kamu ayrım yapmadan tüm Türk milletidir. Bu ne hazımsızlıktır. Bu ne nefrettir. Sizler bu ülkede her yeri babanızın çiftliği mi zannediyorsunuz. SDizler kendinizi "Türkan Saylan çağdaşının dediği gibi" bu ülkenin asli unsurları mı zannediyorsunuz. Hayır efendim. Bu memleketin asli unsurları, Çanakkale Savaşında, İnönüde, Sakaryada, Dumlupınarda ellerinde Kur'an yüreklerinde iman şehit düşenlerin torunlarıdır.

Ağlama karanfil
Beni de ağlatma
Sil gözyaşlarını
Yeşerecek sevdan
Kutlu tohumlarla
Körpe dudaklarda

Aldırma söylenen o sözlere
Sen dağıt etrafa mis kokunu
Umudu sevgiyi özlemlerini
Ve hasretleri

Susadım karanfil
Çöllerde kavrulan
Kurumuş toprak gibi

Kelepçe vurulmuş
Yemyeşil gövdene
Ben özgürlüğe hasret

ya bence bırakılmalı ünide serbest yani herkes eşit böle ayrımlar olmamalı bunları kısıtlıolar sonrada türkiyede neden beyin göçü olu beyin göçünün nedenlerinden biride bu ya ni laiklik açıp tarih kitaplarınızı bakarsanız ilk camilerde kiliselerde ders yapılmaması üzerine çıkmıştır kimse türban karşıdır die bişi olmamış yani

Kamu derken siz ne anlıyorsunuz acaba çok merak ettim. Kamu benim. Kamu sensin. Kamu inaçlı, kamu ateist, kamu başörtülü, kamu başörtüsüz. Kamu ayrım yapmadan tüm Türk milletidir. Bu ne hazımsızlıktır. Bu ne nefrettir. Sizler bu ülkede her yeri babanızın çiftliği mi zannediyorsunuz. SDizler kendinizi "Türkan Saylan çağdaşının dediği gibi" bu ülkenin asli unsurları mı zannediyorsunuz. Hayır efendim. Bu memleketin asli unsurları, Çanakkale Savaşında, İnönüde, Sakaryada, Dumlupınarda ellerinde Kur'an yüreklerinde iman şehit düşenlerin torunlarıdır.

Ağlama karanfil
Beni de ağlatma
Sil gözyaşlarını
Yeşerecek sevdan
Kutlu tohumlarla
Körpe dudaklarda

Aldırma söylenen o sözlere
Sen dağıt etrafa mis kokunu
Umudu sevgiyi özlemlerini
Ve hasretleri

Susadım karanfil
Çöllerde kavrulan
Kurumuş toprak gibi

Kelepçe vurulmuş
Yemyeşil gövdene
Ben özgürlüğe hasret

MOLLA konuştu !

hiç kimseyey karışma hakkmız yok türkiye bi hukuk ülkesi boşörtüsü isteyen ister istemeyn istemez buna karışma hakkımız yoktur!!!!

gereksiz gördüğünüz insanların yorumlarına yorum yapmayın o zaman....
üni.de serbest oldu...
kamuda da olacak...
engelleyecek hiçbirşeyiniz yok....engelleyecek hiçbir gücünüz yok...
Allah cc,,dinini tamamlıyacaktır ;)

pehh

cahiL cesaReti..eLine kLavyeyi aLan Konuşuyo..:) düşünmeden oRdan buRdan duydukLarıyla..

taRtışma diiL Laf yaRıştırması oLmuş..

Konu Tartisma yaratmaya Devam Etcek anLasilan..

Zaten oLay Kapandi Cumhurbaskanimiz Gerekeni Yapti..

Hepinize Zahmet Edip Yorum Yazdiginiz iCin Tsk Ederim

Konu Locked.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri