»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> alıntımanlar...I Birgül

Hiç kimse, başka birinin sırtındaki yükün ağırlığını bilemez." George Herbert

"Anlamasan da olur. Kimse anlamasa da olur. Gerçek hürriyet budur. Ben anlıyorum. Anlatamasam da olur."

Oğuz Atay

Bir kadının elinden hayallerini almak,bir kaplanın yanından yavrusunu almak kadar tehlikelidir." - A.Huxley

"En derin denizlerde boğula boğula becerirsin tek bir nefesle yaşamayı." - Friedrich Nietzsche

"Özlediğiniz tenin kokusu, başka vücutlara sindiği zaman yanar aslında canınız." - Louis Aragon

"Bir ilişkide güvensizlik varsa, ordaki sevgi yalandır. Ve güvenilmek, sevilmekten daha büyük bir iltifattır!" - P. Coelho

Ya hatalarınla yüzleşir Ya da hatalarınla yüzsüzleşirsin. Cahil olmak ayrı, Pislik olmak ayrıdır." – Dostoyevski

"Yara en çok avucunun içindeyse sana aittir! Sıkarsın avucunu, canın yanar ama senden başka kimse bilmez neden acıdığını." - Jean Christophe

"Hiç kapıldın mı o hisse, gitmek istersin hani, ama aynı zamanda da kalmak gelir içinden." - Scent Of A Woman

"Beni sev ya da benden nefret et, ikisi de benim yararıma. Seversen hep kalbinde olurum. Nefret edersen hep aklında." – Aragon

"Sen onun hayatında bir seçenek isen, onun senin hayatında bir öncelik olmasına müsade etme." - Paul Auster

“Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.” - Necip Fazıl Kısakürek

Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir." - Paul Auster

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri