»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> alıntımanlar...I Birgül

Bir ülkeyi tanımak istiyorsanız, o ülkede insanların nasıl öldüğüne bakın. - Albert Camus

Armut deyip geçmeyin, onun ilk hecesi çoğu kişide yoktur! - Necip Fazıl Kısakürek

"Bir adam ayrıldığı kızın arkasından 'zaten hiç sevmedim' diyorsa; cümlenin başındaki adam kelimesi için özür dilerim." - Elif Şafak

"Belki de ayrılık, yeterince sevmeyenler için bir sondur?.. Çünkü, bittiğinde gitmek kolay; ama aşk ayrılıkta belli olur." - Bob Marley

"Mum olmak kolay değildir... Işık saçmak için önce 'yanmak' gerek." - Hz. Mevlana

Dibe vurduğunu sanıp, bir dip daha olduğunu keşfedebiliyordu insan." - Charles Bukowski

"Meğer susmak; insanın içiyle konuşmasıymış, geç farkettim." - Kahraman Tazeoğlu

"Sana tekrar döneceğimi sanabilirsin.Bende çocukluğumda radyonun içinde insan var sanıyordum.Artık büyüdüm.Neyin içinde insan var,biliyorum"

"Beni mahveden şey; bana yalan söylemiş olman değil, sana bir daha inanmayacak olmamdır." - Victor Hugo

Elbette bir insanı sevebilirsiniz, eğer onu yeterince tanımıyorsanız." - C. Bukowski

"En büyük dürüstlük: Herkese her halini göstermekten korkmuyor olmaktır." - James Hetfıeld

"Hayatta inanman gereken birtek şey varsa oda şudur "Çıkarları uğruna seni incitmeyecek tek kişi yoktur."

Sen kendini biliyorsan, bil ki kendini bilmezlerin söyledikleri anlamsızdır. Unutma; gereksiz eleştiri sadece gizli hayranlıktır. - Aytmatov

"İlkelerine bir kez olsun ihanet eden insan, hayatla olan saf ilişkisini yitirir."

Andrei Tarkovski

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri