»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> »Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

"Her şey çok güzel olacak" masalı yerine, "kötü şeyler de olacak ama yanında olacağım" samimiyetini seviyorum.
/M. Keyes/

İnsanlar başaklara benzer; içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.
Mevlana

"Canımı çok yakmasına rağmen umursamıyormuş gibi yapmak zorunda olduğum anlardan nefret ediyorum."
Death Note

alıntımanlar...I Birgül

Unutma, Her Gidiş Bir Ayrılık Değildir; Çünkü Bazen Ne Kadar Uzağa Gidersen Git, Yüreğin Hep Bıraktığın Yerdedir..
[ W.Butler ]

"Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil; elini çıkardığında tutacak birinin olmamasıdır.."
[Marquez]

"Bir kadın sizinle delice tartışabiliyorsa sevinin. Çünkü susmuş bir kadın için, bitmişsiniz demektir.."
[M.Longston]

"Hiç bir zaman gülmekten vazgeçme, üzgün olduğunda bile.. Çünkü gülüşüne kimin, ne zaman aşık olacağını bilemezsin."
[Marquez]

---> alıntımanlar...I Birgül

Bir gün bir yerde tekrar karşılaşırsak eğer, benimle yeniden tanış.."
[P. Neruda]

Tam unuttum derken yoldaki dilenci bile laf sokar sana, " ALLAH sevdiğine kavuştursun. "
Yılmaz Erdoğan

Bakmayın insanların "Beni çok sevecek birini arıyorum" demesine. Büyük bir sevgiye maruz kalınca hepsi kaçacak delik arıyor.."
[Murathan Mungan]

"Birini sevmek istiyorum; hiç kimseyi sevmediğim gibi. Biri sevsin istiyorum beni, hiç sevilmediğim gibi.."
[Y. Pulat]

"Sahi nedir gençlerdeki bu lens merağı. Gözler de sahte olduktan sonra, insan neye bakıp inanmalı.."
[Müşfik Kenter]

Acı çektikçe insan olgunlaşırmış.. yalan be ! "İlk önce kalbin kırlır, sonra çürümeye başlarsın.."

"Ağaçtan düşen yaprak nasıl ki kurumaya mahkumsa, gönülden düşen de unutulmaya mahkumdur!"
[N.F.K]

"İnsana en çok ne koyar bilir misin? Yanyana oturduğun halde, ona hiçbir zaman 'Seni seviyorum.' diyemeyeceğini bilmek.."
[Can Yücel]

"Gitmesini bileceksin kimi zaman, arkana bile bakmadan! Ve kimi zaman söyleyeceksin sevdiğini, çok geç kalmadan.."
[P. Auster]

Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun!
[Çehov]

"Yalnızlığın en kötüsü, anlamayanların arasında kalmaktır.."
[Mevlana- Rumi]

"Hatırlamak için bir hafızamız varken, unutmak için elimizde hiçbir şeyin olmaması; hayatın bize attığı en büyük kazıktır.."
[Murathan Mungan]

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri