Sevdaselin_ce

---> sana

Birinin peşindeyim ben; tanımsız bıraktığım birinin. Sessizliğin doyurduğu, biçimli ve endişeli birinin. Düşüncelerimi zapteden, kelimelerimi korkutan birinin. Yanında huzurlu uyuduğum, mutlu uyandığım birinin. Onunla olmakla, onunla birlikte yaşamakla gizli bir gurur duyduğum, asla kıskançlığa ya da sahiplenmeye dönüşmeyen bir tutkuyla bağlandığım birinin. Onu arıyorum göğe her baktığımda; bir melek gibi uzanıp yüzüme dokunacağını tasarlıyorum. Bütün aşkların payına düşen şiddetten arınmış, başkalarına aynı/ birbirimize farklı koktuğumuz bir sevginin yolu bu. Cesaretimi ondan alıyorum pervasızca ve yine ona ben cesaret veriyorum mücadele ruhunda. Bir sır gibi saklıyoruz misafirliğimizi. Hüzün bitince geri döneceğiz çağımıza. İnsanlığa karışmaya hazır yapışık kalpler taşıyoruz aşkımızda. Bizim aşkımız hakikaten beden gücü gerektiriyor akıl kadar. Yapacak çok işimiz var. Dövüşecek çok düşmanımız var. Kucaklayacak çok arkadaşımız var. Bizim sebebimiz bu. Bizim fazlalığımız bu. Belki de iksirimiz. Kanayan yüzlerle çevrili bir gezegende, fırtınaya karışan bellek tozlarımızla, erdemlerimizle, ideallerimizle ayaktayız. Yalan söylemiyorum

Bir nedeni yok. Yalnızca öptüm.

Küçük İskender'e ait bu manidar paylaşıma bende eşlik edeyim dedim sevdaseli... Turne programım dolayısıyla uzun zamandır giremiyorum yoksa bu konu başlığınızda biriken o kadar çok kelamım var ki paylaşacak en yakın zamanda eşlik etmek adına... gelmesemde kısa süreli girişlerimde göz ucuyla bakmaktayım bilesiniz... Bu arada Adana'lı olduğunuzu farkettim ki eğer orada yaşamakta iseniz sevdaseli 2 ve 3 aralık günleri gündüz 12:30 akşam 19:30 saatlerinde Seyhan Kültür Merkezinde sahneleyeceğimiz tiyatro gösterimimize aileniz veya eşiniz dostunuzla müsait olursanız misafirim olarak iştirak edebilirsiniz...

eşlik ettiginiz için çok teşekkür ediyorum turne diyorsunuz tam olarak neyle meşgulsünüz özlendiniz bilginiz olsun bu başlık altında biriken kelamlarınızı okumak için sabırsızlanıyorum umuyorum daha uzun zaman beklemek zorunda kalmam evet adanalıyım adanada yaşıyorum bu nazik ve şık davetinize iştirak edemiyecegim için inanın çok üzüldüm öyle çok isterdimki annem hasta ve bırakıp evden çıkamıyorum yinede çokkkk teşekkür ediyorum telaslipenguen

---> sana

Aşkın ßir Alev Olsa Yakar mı ßu Canımı Uzanamam ßen Sana ßu Acıtır Canımı​

---> sana

eşlik ettiginiz için çok teşekkür ediyorum turne diyorsunuz tam olarak neyle meşgulsünüz özlendiniz bilginiz olsun bu başlık altında biriken kelamlarınızı okumak için sabırsızlanıyorum umuyorum daha uzun zaman beklemek zorunda kalmam evet adanalıyım adanada yaşıyorum bu nazik ve şık davetinize iştirak edemiyecegim için inanın çok üzüldüm öyle çok isterdimki annem hasta ve bırakıp evden çıkamıyorum yinede çokkkk teşekkür ediyorum telaslipenguen

Ben Tiyatro oyuncusuyum sevdaseli, şu anda Kerbela konulu gösterimiz için anadolu turnesindeyim...********n rahatsızlığına üzüldüm Allah şifa versin geçmiş olsun inşaallah... Ben gittiğim her şehre samimiyetine inandığım olası dostlarıda davet ediyorum sevdaseli bu da öylesi bir davet idi, inşaallah anneniz sağlığına kavuşur ve bir daha ki sizin şehrinize uğradığımızda eşlik edersiniz bize... şu an kuliste yazmaktayım :) inanın bende özledim paylaşımları... ben teşekkür ederim...

---> sana

hüzün denizlerimin sakin koyuydun hep
içimdeki her gelgit de sana sığındım hep ...

---> sana

nasıl da süslü püslü geliyorsun aklıma,bakmaya doyamıyorum..hele sereserpe uzanışın yok mu seni anlatan bir cümlenin kuytusunda,biri görecek diye aklım çıkıyor..çıplak ayak dolaşıyorsun bazen odamda,tam işe güce dalmışken aklımı alıyorsun başımdan..hiç bir şey söylemiyorsun çok zaman,söylediklerini ise ben duymuyorum..aynı cümlenin içine düşüyoruz bazen,aynı fikirde buluşuyoruz ,aynı öznenin ardına saklanıyoruz ve aynı güneşin altında yalnızlıktan üşüyoruz hala..ikimizin toplamı "biz" olmaya yetmiyor,hangimizi çıkarsak eksik kalıyor hayat,çarpanlarımıza ayrılmak için geç ve bölünmek için hala çok erken..
nasıl da süslü püslü geliyorsun aklıma ve nasıl da salına salına gidiyorsun yanına hiç bir şeyi,hiç kimseyi almadan..ve nasıl da güzelsin sana dair kurulan bir cümlenin kuytusunda sereserpe uzanırken..

---> sana

Ben Tiyatro oyuncusuyum sevdaseli, şu anda Kerbela konulu gösterimiz için anadolu turnesindeyim...********n rahatsızlığına üzüldüm Allah şifa versin geçmiş olsun inşaallah... Ben gittiğim her şehre samimiyetine inandığım olası dostlarıda davet ediyorum sevdaseli bu da öylesi bir davet idi, inşaallah anneniz sağlığına kavuşur ve bir daha ki sizin şehrinize uğradığımızda eşlik edersiniz bize... şu an kuliste yazmaktayım :) inanın bende özledim paylaşımları... ben teşekkür ederim...

selam telaşlıpenguen ne kadar renkli bir mesleginiz var ama çok yogun ve yorucu dimi turnede olmak bu sıcak ve samimi davetiniz beni öyle mutlu ettiki keşke mümkün olabilseydi de sizi izleyebilseydim anneme şifa dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum inşallah bir dahaki turnede sizi izleme şansım olsun diliyorum umuyorum yazılarınızada yakın zamanda kavuşuruz

---> sana

nasıl da süslü püslü geliyorsun aklıma,bakmaya doyamıyorum..hele sereserpe uzanışın yok mu seni anlatan bir cümlenin kuytusunda,biri görecek diye aklım çıkıyor..çıplak ayak dolaşıyorsun bazen odamda,tam işe güce dalmışken aklımı alıyorsun başımdan..hiç bir şey söylemiyorsun çok zaman,söylediklerini ise ben duymuyorum..aynı cümlenin içine düşüyoruz bazen,aynı fikirde buluşuyoruz ,aynı öznenin ardına saklanıyoruz ve aynı güneşin altında yalnızlıktan üşüyoruz hala..ikimizin toplamı "biz" olmaya yetmiyor,hangimizi çıkarsak eksik kalıyor hayat,çarpanlarımıza ayrılmak için geç ve bölünmek için hala çok erken..
nasıl da süslü püslü geliyorsun aklıma ve nasıl da salına salına gidiyorsun yanına hiç bir şeyi,hiç kimseyi almadan..ve nasıl da güzelsin sana dair kurulan bir cümlenin kuytusunda sereserpe uzanırken..

[MENTION=157694]kaff[/MENTION]; çok teşekkür ediyorum mutlu ettiniz

---> sana

içimden geldi,karaladım..bir anda dökülüveriyor bazen kelimeler..

---> sana

**Evde kedi köpek beslemekle hayvansever
olunmaz ;
hayvansever dediğin
benim gibi koynunda yılan
besleyecek

---> sana

**çünkü aklım acıyor.
çünkü sevdiğime dokundukça bölünüyorum.
çünkü isyanım bir komplo
çünkü altkatta biri dolaşıyor.
çünkü iktidardan iğreniyorum.
çünkü her masalda biraz bizden var.
çünkü terkedenin sesi unutulur. ilkin.
çünkü dönemem. çünkü dönmez / dönemez.
çünkü titriyorum.
çünkü tren devrildi ölü çok.
çünkü ağrı bütün vücuda yayılıyor.
çünkü vurulduk.
çünkü kolaj zehri çoğulluyor.
çünkü birbirimizi işitmiyoruz.
çünkü birbirimizi istemiyoruz.çünkü suçu üstümüze aldık.
çünkü sanki teslim olduk.
çünkü kolay ölmeyeceğiz.

---> sana

balksz1gn.png

---> sana

hepimizin bir asistanı var sonunda vurduğumuz
aşk ile çekememezlik arasında hep ihtiyaç duyduğumuz!

*Yasallığın kaybolduğu noktalarda insan vücudunu özlüyor etini özlüyor. Söyleyecek sözüm yok. Yeni bir sevdaya tutulana kadar yerçekimsiz ortamda şizofreni dersleri alacağım...

*’’onlar biliyordu biz bir bütündük. kırılmış bir bardaktan etrafa saçılmış cam parçalarıydık. üstümüze basmaya çalışanın ayağını kanatmak ödevimizdi’’

*Çünkü hayat

ölümün insana oynadığı en trajik en mükemmel en acımasız oyunuydu.

Senin için ölüyordum. Durum buydu.

** anladım ki:
aşk naftalinlenmiyormuş meğer eğer kanıtlanmıyorsa suçun!

**buz tutmuş bir ruhum ben!
erirsem geri dönemem!

**Ne idüğü belirsiz kelimeler takip ediyor beni gidip saklandığım anlamlarda
Hoş bir yan yok!
Belki de ;
ölümü biraz teşvik etmeli!

**büyük yavanlığın zaman
kazandığı susuz gezegenlerin
arazisi! tarifsiz lanetlenişlerin
kuvvetli masumiyetiyle alay
eden merhale! talan...

**tutkuydun..tattın ve O'dun..çıplakdın..gormesemde gözlerimi alabılen dereceden bır çıplaklıkdı bu..gerçek olansın sanırsam Kanat'larımda sakladıgım..

---> sana

Yanıtsız kalabilir mi ten
İyi niyetle sorulmuş bir soruyken aşk
Sorusuz kalabilir mi aşk
Kötü niyetle sunulmuş bir yanıtken ten
Cevap veriyorum:
...Ten nedir aşk varken? !

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol