Sanal Aşk Diye Birşey Varmı ?

sanal aşk war aslıdan msnden ayrı ayrı şehirlerden çıkanlar çok oluyo ama fazla uzun sürmüyo ya aldatmakla yada aldatılmakla sonuçlanıp bitio sonuçta birbirini göremiolar bu aşkı pek ciddiye almamalarına sebep oluyo yane kısaca yalan ve kandırmaca (kendini kandırmaktan ibaret) :)

yha sanal aşk demek birbirine uzak olmak demek onun elini tutamamak ağladığında güldüünde yanında olamamak demek bence ve bunu kaldrabilmek kişiden kişiye deişir ben sevdiimden ayrı olmaya dayanamam heralde yha ne bilim kötü bişi olduunda yanımda onu isterim msn de cam açarak yada tlfnla konuşarak deilde elimi tutarak beni teselli etmesini isterim...ama büyük konuşmamak gerek gün gelir uzak olmaya dayanabileceim birini severim belki :D :D

kesinlikle elını tutmadığın dokunamadığın birini belkı bedenen hıssedmek mumkundeğil ama yureğinın onun içn carpmasına engel olamassın ınanıyorum!

sanal ask yok değildir elbette vardır bende yasadım ve bana göre olmadıgını anladım
cünkü dokunamamak ve hissedememek gercekten sorun oluyoo
ve adı üstünde sanal gercek olmayan 3 günden fazla dürmüyoo
istisnalarda vardır elbet ama yalan gercek olmayan hayalperest alemine daha da yaklasıorz bence sanal askın icine girince

aşk yalan deilmidir aranızda çoook sevenler oldu bi kızı ve ya erkeği çok sevdiğiniz ayrılmak aklınızdan geçmedi hiç ama ayrılıklarda gördünüz aşk gerçek olsa ne olursa olsun hiç bi aşk bitmezdi

bazen gerçekten seven çıkıo ama bitme olasılığı çok yüksek küçük bi olayda sana pek olabilecek bi gözle bakamdığı için bi anda bırakıp giderler ondan sanal aşk yaşanmamalıdır tabi gerçek aşkı bulanlara da ne mutlu tabi ki bence

bence gercektir ama o kişi aylarca tanıman lazım yoksa 2 gün sonra silinip gidersin o kişşi için ben 5-6 aydır tanıyorum çıktığımı 1 bucuk aydır cıkıyoruz bence sanal aşk var diyorum çok gördük yani sonuçta biticek ama gercekteolan da sonunda bitiyo aynı şey bence dediğim gibi tanımak lazım burda tecrübe konusuyo :D

sanal aşk saçmalık yaa adam istanbulda kız antalyada aşk yaşıolar olurmu öle yaa adamda aldatır kızda aldatır:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri