Sanal Aşk Diye Birşey Varmı ?

Var Abiim VaLLaa Ben Onu Bunu BiLMeeeem YaLan DoLan SahTeKaRLıK Ne AraRSa Var İstisNa OLaYıı FeLaNDa KaLMaDııı:):) HeR Seyııın REAL I GuzelDıııır...'

sanal aşkk çok zorr bee....! ama ters etki de yapabilir :D daha çok özlem onu real gözle görme ümidi bide bu yönden düşünelim ;)

şimdi arkadaşlar günümüz aşklarının hepsi böle başlayıp reale dönüşüyo.sonu hüsranla bitende var mutlulukla bitende var.

Bu sanalda herşey yalan diyenlere bi sorcak sorum var.Sizler sadece SANALDAMI sahtekarlık yapılıyo zannediyosunuz?? Real hayatta hiç mi yalan söleyen kişileri tanımadınız.hiçmi sizle çıkarı olan insanları görmediniz??????

sanal aşk dır bır sey yoktur
sanalda bır kac soz soylenır...
sonra asık olunur o sozlere tapılır
daha sonra yuz yuze gelınce butun hayaller suya duser bu kadar basıttır olay sanal la gercek arasında cokk buyuk farklar wardır
mılyonda 1 dır bu sanal ask ıhtımalı

sanal ask diye bişe yoq
günümüzde reel yaşamda bile gercek aşkı bulamazken sanalda mi bulacaz
ben buna gülerim acıkcası ama şöle de bişe var ki
suan biriyle cıkıyorum sanaldan tanıstık farklı yerlerdeyiz ben almanyadayım o türkiyede we uzun zamandır birlikteyiz yaklasık 2.5 senedir
gercekten güweniimiz sonsuz birbirmize
we ben onun icin türkiyedeki evimize geldim ankaraya
türkiyede okumaya basladım bu sene
gercekten inanıorum sonsuuza kadar mutlu olacağımıza
cünkü gercekten cok sey yasadık we ondan kesinlkle süphe etmiorum
kendimden süphe ederim ama hic bi konuda ondan etmm
dicem su ki cevremde cok fazla kişi war böle gerckten sewen
we yakında ewlwnp ayni eve cıkmayi planliorz
allahtan dilerim ki herkes gerceq askı yakalar ve mutlu olur...

bence sanal aşk die bişi yoq.insanlar genelde sanala gerçek kişiliklerini yansıtamazlar.Yansıtan olur ama bunun aşk konusunda olacağını sanmıyorum...

sen o0zamaN YASAMAMıssın bellı yada nebılıyım hep kotulerıne denk gelmıssın acı cekmıssın

askın sanalı realı yoktur tek fark dokunamazsın ..

ama ıstedıkten sonra hıssedebılırsın reel mılyontane kız var cıkabılıcegım ama sanalı tercıh ederım ..

e sevdiğine dokunamadan,onun rahat olup olmadığını gözlerinle görmeden bu aşkın ne anlamı kalıyo ki.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri