Sanal Aşk Diye Birşey Varmı ?

Yaa insan hiç yanyana gelmediği birine aşık olur mu cevap verin nolurr kafayı yiyeceğim:( Şu aralar sanal aşk acısı çekmekteyim...

Akıl ve duygular savaş halinde oluyor çok karışık bir durum:19:

yok hiç karısık olmuyor gidiyorsun aşık olduğun kişiye söylüyosun sevdiğini eğer oda sana karsı aynı şeyleri hissediyorsa sorun yok hissetmiyorsa zamana bırakıyorsun biraz acı verebilir ama bunun ilacı yok mecburen çekeceksin

Sağolda sonuçta ortam sanal. O kişi ciddiye almaz bence yani sanal aşk tam bir aptallık. Tabi burdan tanışıp evlenenlerde var ona sözüm yok...

bence aşkın her türlüsü wardır çünkü bundan daha güzel bir şey olamaz!bu sebeple aşkın her türlüsü gerçektir ve güzeldir!sonuçta önemli olan o iki kişinin ne hissettiği!

aslında cok saçma ama oluyo malesef.Ama iki türlü oluyo birincisi sanalda aşık olup buluşuyolar buna bişi demiyorum ikincisi aşkları sanal devam ediyo.Hic anlamıyorum insan yanyana gelmediği birine nasıl güvenir?

olabiliyor :) çevremde gördüğüm için sölüyorum bi arkadşım var netten tanıştılar ayrı şehirdeler 2 ayda yada ayda bi görüşüolar ama çok aşırı mutlular 2 senedir beraberler :) kişisine göre değişiyo doğru bi insansa karşındaki neden olmasın..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri