SaçmaSapanGünlük.

---> SaçmaSapanGünlük.

Atlattınız işte sağ salim çoookça geçmiş olsun nazlımm :)

---> SaçmaSapanGünlük.

Atlattınız işte sağ salim çoookça geçmiş olsun nazlımm :)

WнιтєRσσт;3522017' Alıntı:
Geçmedi geçmiyor ki. M.l gibi seviniyorum ben de bugün babam eve gelecek diye. Ne eve gelmesi? Yine yoğun bakıma kaldırdılar.

Sabah okula gitmek için kalktığımızda telefon çaldı annem de hastaneye gidiyordu babamı eve getirmek için. İşte telefonda bir sorun çıktığını, babamı bugün taburcu edemiceklerini söylediler. Okul falan umrumuzda değil giyinip hastaneye gittik. Odasında babamı göremeyince öldü sandım ya :S Dün gece yine ritm bozukluğu geçirmiş Allahtan odasındaki diğer hasta uyanmış da doktora haber vermiş. Yine elektro şok uygulamışlar yoğun bakıma kaldırmışlar.
Saat 11 de görüşmemize izin verdiler annem ağlama diye tembih etti ama ne çare? Yine o lanet makinelere serumlara bağlamışlardı öyle yatıyordu. Kim babasını öyle görüpte ağlamaz ki? Yüzü yine mosmordu. Ordan ağlaya ağlaya çıktık anneannemlere gittik anneannem de ağladı.
Sonra saat 4 te tekrar görüşmemize izin verdiler. Yeniden anjio için hazırlıyorlardı 2-3 dakika kalabildik yanında açıkçası hiç iyi görünmüyordu yüzü hep mordu. Allahtan anjio iyi geçmiş stendde sorun yokmuş sorun kalbin zayıf olmasındanmış. 6 ay sonra pil takacaklarmış. O pil takılıncaya kadar bir daha ritm bozukluğu geçirmesin diye ilaçlar verilecekmiş.

O hastanelerden hastanelerin boğucu havasından sedye görmekten hepsinden nefret ediyorum. Yine gelirim görüşürüz.

---> SaçmaSapanGünlük.

Babama ne kadar düşkün olduğumu sende bilirsin. O yüzden yazdıklarını görmezden gelemedim açıkçası. Babamı ben bir kere ameliyathane de gördüm ben o da benim apandisit ameliyatından çıkmamı bekliyordu.
Hiç hastalandığını bilmem hatta sağlık karnesi var mı onu bile bilmiyorum.
Şimdi bunları okurken zorlandım gerçekten. Babamı düşündüm. Sonra kendimi senin yerine koydum. Herhalde bende yanına giremezdim babamın ablan gibi.
Şuan ki duygularını hiç tatmamış biri olarak ne kadar yardımcı olabilirim sana bilmiyorum ama güçlü bir kızsın sen Nazlı. Bu güne kadar neler geçti hayatından yılmadın hiç.
Pozitif düşünmeye bak. İsyan etmemeye çalış. Babanın şuan ki haline bile şükret. Eminim ki iyi düşünürsen sonucu da iyi olacak. Babanda en kısa zamanda size ve öğrencilerine kavuşacak.
Çok zor bir durum olsa gerek. Allah acil şifalar versin..

---> SaçmaSapanGünlük.

Baban işine geri dönmemeli nazlı artık bundan sonra kendine çok çok iyi bakmalı
Sende sakin ol hep pozitif düşün..

---> SaçmaSapanGünlük.

Keşke benim babam da senin baban gibi sağlıklı olsaydı ama ben daha 8 yaşındaydım babam ilk kalp krizini gözlerimizin önünde geçirmişti.

Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Bunları yazarak Buğra kadar sen de şaşırttın beni tekrar teşekkür ederim. Yanlış anlaşılmasın acitasyon falan değil bu yaptığım buraya yazdıklarımı telefonlarda arkadaşlarıma, akrabalarımıza yüzlerce kez anlatıyorum ama iki yüz defa daha anlatabilirim çünkü anlatmazsam patlayabilirim. Resmen mahvolduğumu hissediyorum ya.

Allah hiçbirinize yaşatmasın bizim yaşadıklarımızı.Okuyan herkes ''Allah acil şifalar, uzun ömürler versin'' desin yeter çünkü en çok duaya ihtiyacımız var.

Babamla bugüne kadar yaşayamadıklarımızı yaşayabilmemiz için daha uzuun senelere ihtiyacımız var.

---> SaçmaSapanGünlük.

Baban işine geri dönmemeli nazlı artık bundan sonra kendine çok çok iyi bakmalı
Sende sakin ol hep pozitif düşün..
Bence de dönmemeli ki dönemez bu haldeyken. Sürekli ritm bozukluğu geçiriyor kalbi bu kadar krize dayanamamış güçsüzleşmiş.

Biz düşünüyoruz şimdi evde uyurken ritm bozukluğu geçirirse hangimizin haberi olacak? Babam ölürse kimse beni toparlayamaz off Allahım yardım et

---> SaçmaSapanGünlük.

Keşke benim babam da senin baban gibi sağlıklı olsaydı ama ben daha 8 yaşındaydım babam ilk kalp krizini gözlerimizin önünde geçirmişti.

Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Bunları yazarak Buğra kadar sen de şaşırttın beni tekrar teşekkür ederim. Yanlış anlaşılmasın acitasyon falan değil bu yaptığım buraya yazdıklarımı telefonlarda arkadaşlarıma, akrabalarımıza yüzlerce kez anlatıyorum ama iki yüz defa daha anlatabilirim çünkü anlatmazsam patlayabilirim. Resmen mahvolduğumu hissediyorum ya.

Allah hiçbirinize yaşatmasın bizim yaşadıklarımızı.Okuyan herkes ''Allah acil şifalar, uzun ömürler versin'' desin yeter çünkü en çok duaya ihtiyacımız var.

Babamla bugüne kadar yaşayamadıklarımızı yaşayabilmemiz için daha uzuun senelere ihtiyacımız var.

Böyle bir durumda kim olsa yanında olurum. Böyle bir durumda sende benim yanımda olurdun bunu bildiğim için yazmaktan kaçınmadım doğrusu. Şaşırmana gerek yok yani. Sağlık bu başka bir şey değil.
Acıtasyon yaptığını düşünen varsa o onun ayıbıdır zaten. Sen yazarak,anlatarak bir nebze olsun rahatlıyorsundur hiçbir şeyi bilmesem de bunu bilirim.
Allah sana ve tüm sevdiklerine uzun ömür versin. Tekrar geçmiş olsun. Dua edeceğim emin olabilirsin. İyi akşamlar dilerim.

---> SaçmaSapanGünlük.

Bunlar normal şeyler Nazlı. Üzülme diyemem ama paniğe kapılma fazla diyebilirim. Deprem gibi düşün. Babanda deprem meydana geldi ve sonrasında artçı depremler meydana gelmeye devam ediyor ve edecekte. Diyorum ya babam kalp kapakçığı değiştikten 3-4 ay sonra kalp krizi geçirdi. Damarları tıkanmış halbu ki sigara migara bişey içmedi 3-4 ay'da olabiliyor yani. Bende Anjiyoları da pek takma çünkü anjio dedikleri belinden ufak bir kesik alıp içine kablo uzatıyorlar kamera oluyor ucunda tıkanan yeri gösteriyor ve o tıkanıklığı açıyor. Bunun Cd'sini de tutarlar ellerinde hatta alıp bakabilirsin rahatlatabilir. Allah acil şifalar versin. Baban zor günler geçiriyor ama annen haklı, arkadaşların haklı metanetini bozmaman gerek. En büyük moral SİZ oluyorsunuz. Ameliyat sonrasında yaşıyorum çok şükür demez hasta olan kişi o moral pek vermez şükredip geçer ama çevresindekiler asıl morali verir.

Ben gittiğimde zorla girdim kaçarak çıktığımda babamın boynunda 4-5 serum takılı ve kan alıp veriyordu bileklerinde de vardı ayrıca. Sadece gözünü açtı beni gördü gülümsedi ve uyudu. Sonrasında ben yıkıldım zaten. O An kimse beni bu kadar yıkamaz hayatta buna şahit oldum. Ve hala babam benim olmadığım yerlerde hep anlatırmış ;

Hayatta herşeyden biraz moral aldım ama o gün Emre'yi karşımda görünce en büyük morali ondan aldım onun sayesinde direndim diyormuş.

Allah acil şifalar versin inşAllah.

---> SaçmaSapanGünlük.

Bunlar normal şeyler Nazlı. Üzülme diyemem ama paniğe kapılma fazla diyebilirim. Deprem gibi düşün. Babanda deprem meydana geldi ve sonrasında artçı depremler meydana gelmeye devam ediyor ve edecekte. Diyorum ya babam kalp kapakçığı değiştikten 3-4 ay sonra kalp krizi geçirdi. Damarları tıkanmış halbu ki sigara migara bişey içmedi 3-4 ay'da olabiliyor yani. Bende Anjiyoları da pek takma çünkü anjio dedikleri belinden ufak bir kesik alıp içine kablo uzatıyorlar kamera oluyor ucunda tıkanan yeri gösteriyor ve o tıkanıklığı açıyor. Bunun Cd'sini de tutarlar ellerinde hatta alıp bakabilirsin rahatlatabilir. Allah acil şifalar versin. Baban zor günler geçiriyor ama annen haklı, arkadaşların haklı metanetini bozmaman gerek. En büyük moral SİZ oluyorsunuz. Ameliyat sonrasında yaşıyorum çok şükür demez hasta olan kişi o moral pek vermez şükredip geçer ama çevresindekiler asıl morali verir.

Ben gittiğimde zorla girdim kaçarak çıktığımda babamın boynunda 4-5 serum takılı ve kan alıp veriyordu bileklerinde de vardı ayrıca. Sadece gözünü açtı beni gördü gülümsedi ve uyudu. Sonrasında ben yıkıldım zaten. O An kimse beni bu kadar yıkamaz hayatta buna şahit oldum. Ve hala babam benim olmadığım yerlerde hep anlatırmış ;

Hayatta herşeyden biraz moral aldım ama o gün Emre'yi karşımda görünce en büyük morali ondan aldım onun sayesinde direndim diyormuş.

Allah acil şifalar versin inşAllah.

---> SaçmaSapanGünlük.

Haklısın zaten biliyorum böyle ritm bozuklukları olacak olduğu zaman acile gidip elektro şok uygulatıp eve geri gelecekmiş doktor böyle söyledi. Allahın izniyle 6 ay böyle sabredecez sonra zaten pil takılacak, pil elektro şok görevini görecekmiş.

Babana da, babama da Allah acil şifalar versin çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Dualarını eksik etme..

---> SaçmaSapanGünlük.

Günlüükk babam bugün eve geldii kavuştuk sonunda çok Şükür ya :Ü

Ben sabah okula giderken telefon geldi taburcu edileceğini söylediler annem hastaneye ben okula gittim. Ablam olacak insan gelmediği için Türkana mesaj attım bizim apartmanın altında bekliyorum gel beraber gidelim diye. Nasıl da yağmur yağıyor aman Allahım saç falan kalmadı xD Neyse gittik iktisatı anlamadan geri geldik. Bu arada sınıfta evliler var kadın çocuğunu okula gönderip kendi okula geliyomuş xD Ondan başka da bir sürü evli var xD Türkan da nişanlı zaten onu da evlendircez yakında daha 19 yaşında olmasına rağmenn xD Ablamla bize soruyolar sizde yok mu diye xD Yok diyoruz bizim işimiz olmaz iyiyiz böyle xD

Neyse eve geldiğimde babamı gördüm ya karşımda nasıl rahatladım anlatamam. Sarıldık babamla feci özlemişim öyle böyle değil. 15 gün rapor vermiş doktor ondan sonra emekli olmıcam deyip duruyor. Belki başka memuriyete geçermiş ama emekli olmam sıkılırım ben evde deyip duruyor. Razıyız biz her şeyine :)

Günler sonunda mutluyum ya İnşAllah böyle de sürüp gider :) Yine gelirim günlükcüm görüşürüz.

---> SaçmaSapanGünlük.

Yol boyunda olurdu yazın hep babama dur baba derdim xD Durmazdı tabi bunuda ekleyim de xD

---> SaçmaSapanGünlük.

Öyle tabi vardır bir bildiği belki arabada yersen benim gibi yol tutar miden bulanır falan xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri