Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] : Candır o.
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] : Kandır o.
[MENTION=54437]ashli[/MENTION] : Kişisel Gelişim bölümü harici göremiyorum pek.
[MENTION=30416]Bezmi$h[/MENTION] : leylmira'dan dolayı, kanım kaynadı.
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] : Tatlı kız.
[MENTION=152270]eSiL[/MENTION] : Hakkında fikrim yok, hiç görmedim daha önce.
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : Beyefendidir.
[MENTION=155185]mknszkrall[/MENTION] : Eğlenceli biri olduğu kanısındayım.
[MENTION=130374]REiSS[/MENTION] : Yeni görüyorum kendisini. Fikrim yok malesef.
[MENTION=157795]Sisleyy[/MENTION] : Kardeşimdir, hergün yanımda olan. Bir insan iş çıkışıma kadar üşenmeden o kadar yolu teper de gelir mi. Çok seviyorum seni.

bende seni çok seviyorum canımdan öte canımsın sen benim tabikide gelcem seni almaya kurban olurum yoluna :love3:

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] : ablaların bir tanesi o ... :)
[MENTION=153273]Amor[/MENTION] : İyidir kendisi forumda sevdiğim kişilerden ... :)
[MENTION=54437]ashli[/MENTION] : Forumun gothic prensesi.Rivayete göre vimpirmiş kendileri ... xD
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Emine iyidir severim kendisini... :)
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION] : Fatih reyiz ... xD
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : Ayşegül öğretmenim saygılar ... :)
[MENTION=149092]iSTiSNa[/MENTION] : Uzaklarda ama sanki yanıbaşımızda ... :)
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] : Bir kaç kez karşılatık ama tanışma fırsatımız olamadı daha ...
[MENTION=152951]Lykia*[/MENTION] : Bir ara çok aktifti bu aralarsa pek görünmüyor yada ben öyle biliyorum ...
[MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] : Adı üzerinde başka söze ne hacet ... xD

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] tşk parasit aynı sekılde

:) teşekkür ederim Ente... Bu bahsettiğin film " neşeli ayaklar" mı acaba :) sonrasında nickim hikayesine gelince ki vesile ile :) Telaslipenguen Sunay Akın hocamıza ait Veda'ya dair bir şiirin ismi... Bu arada Sunay Akın'ın bundan haberi yok sakın tanıyanlar varsa görmezden gelsinler, maazallah şimdi bir şiirinin adını kullanıyoruz diye telif hakkı konusuna girmesin, gerçi yıllardır bu rumuzu kullanarak bilmeyen bir çok insana bu şiiri reklam ettik, bununda bir bedeli var ama... yinede girmeyelim biz böyle polemiklere :)... sevgi ile...

:) teşekkür ederim Ente... Bu bahsettiğin film " neşeli ayaklar" mı acaba :) sonrasında nickim hikayesine gelince ki vesile ile :) Telaslipenguen Sunay Akın hocamıza ait Veda'ya dair bir şiirin ismi... Bu arada Sunay Akın'ın bundan haberi yok sakın tanıyanlar varsa görmezden gelsinler, maazallah şimdi bir şiirinin adını kullanıyoruz diye telif hakkı konusuna girmesin, gerçi yıllardır bu rumuzu kullanarak bilmeyen bir çok insana bu şiiri reklam ettik, bununda bir bedeli var ama... yinede girmeyelim biz böyle polemiklere :)... sevgi ile...

Mrb yorumu ben yapmıştım ama Ente arkadaşımız alıntı yaptğı için ondan geldi sandınız cevap hakkı bana doğmuş oldu yine

bahsettiğim film mr popper s penguins adındaki film izlemediyseniz tavsiye ederim rumuz konusunda burdan polemik olmaz ama sunay akın ne der bu duruma bilemeyiz tabiki :)

şiir ile

hoş kalın ...

Mrb yorumu ben yapmıştım ama Ente arkadaşımız alıntı yaptğı için ondan geldi sandınız cevap hakkı bana doğmuş oldu yine

bahsettiğim film mr popper s penguins adındaki film izlemediyseniz tavsiye ederim rumuz konusunda burdan polemik olmaz ama sunay akın ne der bu duruma bilemeyiz tabiki :)

şiir ile

hoş kalın ...

:) Sanırım eskiyi hatırlamak yada yeni bir yerin düzenine alışmak adına daha çokça burada kalmalıyım... Lakin turne yoğunluğum bana sadece düşe düşürdüklerimi kısacıkta olsa uyku öncesi yada sahne arası paylaşacak zamanı verebiliyor... Belki şimdilerde değil ama, daha müsait olduğum bir zamanda sözünü ettiğiniz filmide izlemek adına... :) siz Sunay Akın kısmını unutunuz lütfen... Alıntı hususunda yaptığım yanlış anlamanın kusuruna bakmayın...

Bil mukabele efendim...

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] : Seviyorum seni hatun :R

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Canım bacoşum :cy(19):

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] : Hayatım .. Bir Ömrü Yanında Geçirmek İstediğim İnsan .. :love3:

[MENTION=156106]Ente[/MENTION] : Afra , Sevimli Tatlı bir üye .. pek sohbetimiz yok ama azda olsa tanıma şansım oldu ..

[MENTION=157835]eppekci[/MENTION] : tanımıyorum malesef

[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] : Fatih Abim Saygılar :hi: Efendi Kişilik

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] : Kimseyi kırmak üzmek olmamıştır niyetim .. sadece biraz fazla açık sözlü oluyorum .. Düşündüklerini korkmadan çekinmeden söyleyebilmek güzel bir şey ama zor duruma sokacağım aklıma gelmezdi. Gerçekten üzgünüm.. Şahsi düşüncemdi ve yakıştırmıştım art niyetli olmadım hiç bir zaman.. bil istedim.. :ltfeen:

[MENTION=152951]Lykia*[/MENTION] : SusRap profilime girdiğinde kim bu diye saydığım :D sonradan kim olduğunu anladığım sevimli sessiz kendi halinde bir üye :cy(19):

[MENTION=158135]Maviden Uzak[/MENTION] : Tanımıyorum

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] : KayınCan Daimi Mutlu Olmanız Dileklerimle

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] muckkkkkkkkkkkkk

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] : Seviyorum seni hatun :R

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Canım bacoşum :cy(19):

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] : Hayatım .. Bir Ömrü Yanında Geçirmek İstediğim İnsan .. :love3:

[MENTION=156106]Ente[/MENTION] : Afra , Sevimli Tatlı bir üye .. pek sohbetimiz yok ama azda olsa tanıma şansım oldu ..

[MENTION=157835]eppekci[/MENTION] : tanımıyorum malesef

[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] : Fatih Abim Saygılar :hi: Efendi Kişilik

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] : Kimseyi kırmak üzmek olmamıştır niyetim .. sadece biraz fazla açık sözlü oluyorum .. Düşündüklerini korkmadan çekinmeden söyleyebilmek güzel bir şey ama zor duruma sokacağım aklıma gelmezdi. Gerçekten üzgünüm.. Şahsi düşüncemdi ve yakıştırmıştım art niyetli olmadım hiç bir zaman.. bil istedim.. :ltfeen:

[MENTION=152951]Lykia*[/MENTION] : SusRap profilime girdiğinde kim bu diye saydığım :D sonradan kim olduğunu anladığım sevimli sessiz kendi halinde bir üye :cy(19):

[MENTION=158135]Maviden Uzak[/MENTION] : Tanımıyorum

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] : KayınCan Daimi Mutlu Olmanız Dileklerimle

Şekilim ya ondandır :D

bal_böceği Çok sevimli biri.Allah hakkında hayırlısını versin. :)
CaSPeR35 Son konuşmamızda soğuktu ama severim kendisini.
Ente İyi kızdır.
Fatih 34 Fazlasıyla iyi bence .
HaDeS Hocam iyidir valla. xD
Jophiel Fazla tanımam.
waLL~é Ahh maviim benim.Mavi hastalığımız var bizim. :eda:
Wu-Tang Görkem burdaki herkesten ayrıdır.Allah ayırmasın dengesizim. :cy(19):
`MuSTi Oda iyidir :)
~ meRve ~ Oyy beni bırakıp nerelere gittiin sen.Çok özledim. :eda:

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]

Ben kimseye kırılmadım ..üzülmedim.. bana cevap hakkı doğdu kendi usulumce yazdım seninle bir sorunum yok Ayşegül

'DiLek+ Dilek,hiç konuşamıyoruz uzun zamandır.:423423:
Alessandra+ Canım benimm.:cy(19):
Cho :
Ente :
HaDeS:
Harbi_Bela:
Lahuti:
PoSEiDon45:
TaTLı-CaDı:
Wu-Tang+ Ömrüm benim.Sevmeye doyamıyorum seni.
Bu hayatta belki de vazgeçemeyeceğim tek insansın sen.
Seniçokseviyorum hayatım,aşkım,bitanem benim..
Seni cümle cümle, sayfa sayfa anlatsam yetmez.
Kalbime bile sığmıyorken aşkın.

[MENTION=157457]' Beşiktaşk[/MENTION]: Hiç muhabbetim olmadı, koyu bir beşiktaşk taraftarı olduğunu biliyorum sadece.
[MENTION=4428]dieséL[/MENTION]: Toprağım olur kendileri, sohbeti, muhabbeti hoş tatlı insan.
[MENTION=157835]eppekci[/MENTION]: Rastlıyorum forumda, hakkında fikrim yok malesef ki.
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]: Her zaman aynı şeyi söylüyorum belki ama, ağırbaşlı bir beyefendi.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]: Müzik zevklerimizin bazen uyuştuğu abilerimden.
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]: İsmi geçince akan sular durur. Fazla söze gerek yok. Canım, kanım, herşeyim o benim.
[MENTION=155185]mknszkrall[/MENTION]: Eğlenceli bir arkadaşımız.
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION]: O benim pirincim. Hemde en Tosya pirinçlisinden. [MENTION=153273]Amor[/MENTION]'umun gözbebeği, gözünün nuru, sevdiceği :R
[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]: Bir aşk cümlesi fısılda adlı konudaki paylaşımlarından ötürü, yazdıkları dikkatimi çeken arkadaşlarımızdan.
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION]: Artık pek fazla uğramıyor, çok göremiyorum.

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] Eyvvv dallaslıı elekcıı :D :R

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] : bitaneeeeeeeeemmmm
Capriss : bu nıck pek bı yaygın :D hos geldın
[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] : hacı dıkkat et kendıne bu aralar ucuyon :D
eppekci : ölesine girip müptela olanlardan :D
HaDeS : her konuya yorum yazman guzel :D abiim iyidir
larm , LIYA : ikinizide tanımıyorum :)
nestkuik : korefanı bi sitede karşılaştık :) hoss sohbettııır
waLL~é : gizeem samımı dogal bı kız sevıyorum
~meRve ~ : forma ılk gırdıgımden berı hanımlıgı ıle dıkkattımı ceken bı arkadsım :)

[MENTION=150851]AlemiSir[/MENTION]+ ====> ben tatildeyken gelmis tanimiyorum maalesef, umarim tanisiriz.
[MENTION=153273]Amor[/MENTION]+ =====> amor amor, biricik, birtanecik. canimsin can...
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ====> forum genelinde sevilen, neseli sevimli bir kardesimiz.
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] =====>tuaftir ki hic sohbetimzi olmadi ama gonul dostlugumuz var gibi gibi. bana bolca cicek gonderen, sevdigim, degerli bir kardesim.
[MENTION=157835]eppekci[/MENTION] ====> ben yokken gelmis :) izin alipta gelmeliydi ama ne yapalim artik olan oldu, hosgelmis sefalar getirmis :) latife yapiyorum. tanimiyorum.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] ====> forumun en ilimli abisi. :) seviliyorsun abi.
[MENTION=156354]Herodot[/MENTION]+ =====> canim benim, cok ama cok sevdigim birisi ve ozledigim birisi...
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]+ ======> oyyy gulumde varmis profilimde, hosgeldin profilime, hic cikma emi? seni cok ama cok sevyorum canimsin. benim icin cok ozelsin. lolameram ve sen cok ozelsin.
[MENTION=152585]_JOK3R_[/MENTION]+ =====> ben sana ne yorum yapicam be gicik :) yorumsuz kal ceza olarak iste :)
[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION]+ =====> uzun zamandir gorukmeyen kendini ozleten birisi, forumda oldugu surece, sevilen sayilan birisi. sevdigim bir arkadasim.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] teşekkürler cnm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri