Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

@ashli Forumun mankeni. :pp Moda neferi. xD
@Ente Çok doğal, canımın içi. :eda:
@Fatih 34 Fatih herkesle muhabbeti olan nadir üyelerden. Herkesçe seviliyor. :cy(19):
@gizliozne Aşık. xD Özletmişti kendini. Şimdi forumda görünce mutlu oluyorum. :Ü
@Rock SouL Forumda en sevdiğim bir kaç kişi arasında. :cy(19):
@Stinko Herşeyim. :love3::eda:
@TaTLı-CaDı Songül'üm sırdaşım. :love3:
@Wu-Tang Görkem anladığım kadarıyla bu ara onu çok mutlu dedin bir ilişkisi var. Daim olsun. :)
@yesil83 Tartışmasız forumdaki en doğal kişi. :) Çok seviyorum seni ve o saf, tertemiz halini. :)
@~ meRve ~ Bu aralar biraz durgun. Özlüyorum onu görmediğim zaman. :M

Buralarda bulunursak seneye sanırım bizde bu listeye girme imtihanını başarırsak seneye girmiş olabiliriz.:3dth8:

Buralarda bulunursak seneye sanırım bizde bu listeye girme imtihanını başarırsak seneye girmiş olabiliriz.:3dth8:

listeye girebilmen icin seneyi beklemen gerekmiyor, birilerinin profilini ziyaret et, otomatikten kendini listede gorursun :) mesela amorun profiline bak, onun listesinde olmus olursun. Amoru alinti yaptigin icin onu ornek verdim.

listeye girebilmen icin seneyi beklemen gerekmiyor, birilerinin profilini ziyaret et, otomatikten kendini listede gorursun :) mesela amorun profiline bak, onun listesinde olmus olursun. Amoru alinti yaptigin icin onu ornek verdim.

Teşekkür ederim bilgiler için.:cy(19):

[MENTION=153486]Altmis Bir[/MENTION]...Seni çok seviyorum öyle böyle degil yani )

[MENTION=153273]Amor[/MENTION]...Arzucum çok cici çok tatlı kibar sohbeti güzel...iyi ki var

[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]...Fatih sakin aklıbaşında beylerimizdendir seviliyor o da...

[MENTION=142652]Feronia[/MENTION]...Tanışmıyoruz

[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]...Diger Fatih) Sohbeti çok güzel, çok degerli ha birde duygusal aslında bakmayın hep güldügüne) yeri çok ayrı...tahmininden fazla seviliyorsun Fatih

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]...Ayşegül çok neşeli bir o kadarda duygusal temiz kalplidir...seviyorum seni hatun xD ( bu da slogan oldu aramızda he )

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]...Nil...canım benim) valla neden seviyorum seni bu kadar bilmiyorum xD ama seviyorum işte...paylaşacagımız çok şey var)

[MENTION=158167]LIYA[/MENTION]...Yeni üyelerimizden, ama o da en sevilenler listemde olacak belli)

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION]...Gizem cici canayakın sevimli güzel kardeşim) seviliyorsun ablası

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]...Sana ne yazayım mubarek ) yakalasam hem döver hem severim seni...hep etrafımda olman lazım o kadar etrafımda yanımda sagımda solumda olacaksın ki ben ölünce bana hatim kampanyasını sen başlatacaksın ) sözün var hem unutma :p

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]...Ayşegül çok neşeli bir o kadarda duygusal temiz kalplidir...seviyorum seni hatun xD ( bu da slogan oldu aramızda he )

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] 'im
Seviliyorsun Hatun xD
Parmaklarına Kurban Annemmmm :connie_rockingbaby:
Teşekkür Ederim düşüncelerin beni fazlasıyla onure etti ..
Forumda Gerçi Çoğu Kişi Neşeli Yüzümü Görmüş Değil xD
Sevmeyenlerde Olabilir yani :R

[MENTION=153486]Altmis Bir[/MENTION]...Seni çok seviyorum öyle böyle degil yani )

[MENTION=153273]Amor[/MENTION]...Arzucum çok cici çok tatlı kibar sohbeti güzel...iyi ki var

[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]...Fatih sakin aklıbaşında beylerimizdendir seviliyor o da...

[MENTION=142652]Feronia[/MENTION]...Tanışmıyoruz

[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]...Diger Fatih) Sohbeti çok güzel, çok degerli ha birde duygusal aslında bakmayın hep güldügüne) yeri çok ayrı...tahmininden fazla seviliyorsun Fatih

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]...Nil...canım benim) valla neden seviyorum seni bu kadar bilmiyorum xD ama seviyorum işte...paylaşacagımız çok şey var)

[MENTION=158167]LIYA[/MENTION]...Yeni üyelerimizden, ama o da en sevilenler listemde olacak belli)

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION]...Gizem cici canayakın sevimli güzel kardeşim) seviliyorsun ablası

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]...Sana ne yazayım mubarek ) yakalasam hem döver hem severim seni...hep etrafımda olman lazım o kadar etrafımda yanımda sagımda solumda olacaksın ki ben ölünce bana hatim kampanyasını sen başlatacaksın ) sözün var hem unutma :p

teşekkür ederim melek abla:)

[MENTION=157457]' Beşiktaşk[/MENTION] : Herşey çok güzel ama bjk hiç olmamış :D
[MENTION=153273]Amor[/MENTION] : Çok iyi birisi sürekli takılıyorum ona yengeye yani :D
[MENTION=156245]gizliozne[/MENTION] : Forum da kimle anlaşamıyorsun deseler seni derdim herhalde :D Pek fazla anlaşamıyorum onla olmuyor da :D
[MENTION=156354]Herodot[/MENTION] : İyi birine benziyor forum oyunlarında karşılaşıyoruz sürekli :)
[MENTION=158221]Hulv[/MENTION] : Yeni üye zaman gösterecek :)
[MENTION=152458]leydi91[/MENTION] : O birtane ya özletti kendini :(
[MENTION=149870]NewCS[/MENTION] : Ahmet Abi iyi birisi.Saygım sonsuz.
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] : gardaş , kardeş , kanka herşey :D
[MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] : Songül bir tane yaa forumdaki en ilk tanıştığım kişi diyebilirim :D İyiki de tanışmışım :D
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] : merve çok iyi birisi hatta fazlasıyla çok iyi birisi :)

Gıcık'ım ki ben :vala_02: ondan :vala_02: [MENTION=24720]35bucuk[/MENTION]

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] duygular karşılıklı olunca daha güzel tabi :)

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]...Sana ne yazayım mubarek ) yakalasam hem döver hem severim seni...hep etrafımda olman lazım o kadar etrafımda yanımda sagımda solumda olacaksın ki ben ölünce bana hatim kampanyasını sen başlatacaksın ) sözün var hem unutma :p[/QUOTE]

Seninde gücün bana yetiyor haa dövecekmiş sevmekden başka firsat vermesin Allah elcağızlarına inşeAllahhhhh....
Evet sözüm söz sen ölürsen Hatm-i Şerifin benden...Sende unutma sende helvami kavurcaksin şimdi ekliom; Her sene ölüm yıl dönümümde Kabristanda baş ucumda görcem...

İnsaAllah Rab ayrı düşürmez bizide bir ömrü beraber geçiririz...

bluee : kubiiiiiii sevgili enişiiiiiiiiiimm :)
[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] : hacım yerı cok ayrı ama iki gündür kızgın gibi bana sebebini biliyorum özürrr hacııııııııııııııııııı :423423:
Fatih 34 : Seviliyor iyidir sessizdir :)
InnoCence : her zaman yanımda olan canımmmm
LIYA : tanımıyorum beni yanlıs anladıgını düşünüyorum tanısa beni severdi.
Lykia* : büşraa :D senin sinirin bana geçti galiba :D
semihlove : tanımıyorum ama mehdı ıle ılgılı konuların dıkkatımı cekıyor
TaTLı-CaDı : songulllllllll nerelerdesın kız :d
waLL~é : sevıyorum bu kıza :D iiiki varsın kkız
yesil83 : hoş geldin profilime :D

Olur mu olur. ^^

LIYA : tanımıyorum beni yanlıs anladıgını düşünüyorum tanısa beni severdi.

Neden sevmeyeyim,
Hiç kimseye önyargı ile yaklaşmam. Sadece banlanma olayından önce konulara yazdığınız için rahatsız oldum.
Neden özel mesajla konuşmuyorlar diye. Sonra sana yazmak için baktım özel mesaj yok kapalı!!!

Seviliyorsun, :love3:

:eda: vallaha

Neden sevmeyeyim,
Hiç kimseye önyargı ile yaklaşmam. Sadece banlanma olayından önce konulara yazdığınız için rahatsız oldum.
Neden özel mesajla konuşmuyorlar diye. Sonra sana yazmak için baktım özel mesaj yok kapalı!!!

Seviliyorsun, :love3:

evet öm kapalı :) tesekkur ederım :eda:

[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] : Tanimam pek, sohbetimiz yok.
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] : Cok tatli bi kiz, yengemiz oluyor ayrica :eda:
[MENTION=157835]eppekci[/MENTION] : Tanimiyorum
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] : Canim :love3:
[MENTION=155185]mknszkrall[/MENTION] : Tanimiyorum
[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION] : Cok iyi birsi, temiz kalpli, olunmasi gerektigi gibi; sevililyorsun :R
[MENTION=151654]SUPERMAN[/MENTION] : Severim :R
[MENTION=116426]TaTLı-CaDı[/MENTION] : Hep Profilimde bu kiz ama hic selam vermiyor.
[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] : Tatli kiz :eda:
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] :Bu kiz benim bitanem, cok severim :124af:​

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] bitanem o seviyorum seni ayrıca tebrik ederim ;)*
[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION] pek tanimiyorum ama nil sevdiğine göre iyi biridir :)
[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] kucugumm o pek konuşmuyoruz ama canı sağolsun :Ü
[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] adam gibi adam sağolsun şakayı kaka etmiyor :50:
[MENTION=157835]eppekci[/MENTION] tanimiyorum ama aktif birisi :)*
[MENTION=156245]gizliozne[/MENTION] sen beni tanimadin omrum ben canım gittin geri geldin ozledim seni :eda:
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ilimli ve barışçıl biri tabi birde aşık:) seviyorum onu :)
[MENTION=26907]Monotros[/MENTION] tanimiyorum
[MENTION=149870]NewCS[/MENTION] nickimi degistirmedi gitti :(*
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] tutkuuya sırılsıklam aşık masallah :)

[MENTION=157457]' Beşiktaşk[/MENTION] anlatmaya kelimeler yetmez de :D en önemlisi Beşiktaş' lı :)
[MENTION=152647]'DiLek[/MENTION] Tanımıyorum :)
[MENTION=153273]Amor[/MENTION] Sıpaydırın kız arkadası :)
[MENTION=54437]ashli[/MENTION] forumun önde gelenlerinden sanırım :D
[MENTION=151672]bluee[/MENTION] tanımıyorum :)
[MENTION=158182]Capriss[/MENTION] tanımıyorum :)
[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] olgun, iyi biri :)
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] tanımıyorum :)
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] büyüğümdür saygı duyarım :)
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] forumda çok sevilen biri gördüğüm kadarıyla :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri