Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Bende seni seviyorum. :)

yesil5.png
Hemde bu kadarrrr :)

cok tatlisin :)

telefondan baktigimda farkli liste, pc den baktigimda farkli bir liste :) telefondakileri yorumlamistim simdide pc deki ziyaretlerimi yorumlayayim :)

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] ===> can can kendisi, canim benim. komsum, kardesim.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] =====> taktir ettigim kisilik. olgunlugu, sinirleri alinmis olmasi
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] =====> gorkem dolayisiyla taniyorum ama bir oyunda biraz sorulastik :) iyi birine benziyor, cana yakin ve cok guzel bir kiz resimlerinide gordum ama gorkemle aralarindaki buzlar erimis gibi hissettim :)
[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] ====> mesefeli olmaya calisan, iyi birisi. paylasimlari guzel. yakinda askere gidecek bir kardesimiz.
[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] ======> liya liya liya :) kelebegiyim ben onun :) gullerinide senide cok seviyorum canim.
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] =====> sevdigim bir kardesim. son zamanlarda fazla sohbet edemiyoruz.
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] =====> sevdaseli, gul seli.... guller arasinda bir gul, peygamber efendimiz s.a.v. min temsil eden gulleri cok seviyor umarim Muhammed Mustafa s.a.v. efendimiz gullerle karsilar cennet kapisinda.
[MENTION=154468]Vivaldi[/MENTION] ====> bir onceki yorumda tanimadigimi yazmistim ama bir yorumda gordum by ceqiciymis, bir kac kere yorumunu gormustum, yorumlarini begendigim bir kardesim.
[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] ====> yigitbircan, abican :) seni cok seviyrum, gonderdigin ilahileri, sarkilari seviyorum. herkesi sevmeni seviyorum :) carli gibisin :) carlinin melekleri gibi etrafinda birsuru bayanlar var :)
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION]+ ======> topragim benim, dadasim.

Allah iyliğini versin emi ) Güldürdün beni...çarlinin MeLekleri eyle mi )

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] Teşekküre bile gerek yoktu aslında, gerçekler)
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Teşekkür ederim özelimmm benim) Yiğit kıskanıyor bizi xD Şu yazdıklarını görünce de kıskanacak.

Kimden taraf olacağımı şaşırttınız xD

leylmira görüyorsun dimi )) Kimden yana olacağina karar veremiyor fıstığın )
Fazla sürmez P
Elsa aip olmuyormu hem hı biz seninle hısımız benim kayınçonun yafuklususun ...leylmiranin nesi oluyorsun hı?) Tabiki benden yana olacaksin.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Allah iyiliğini versin senin xD

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]bak kendin yazmışsın şaşkın diye hadi beni geç Gayeyi şaşırtmasaydın xD

[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION] : Arada bir uğruyor hoş gelmiş :)
[MENTION=17366]Buğra[/MENTION] : Yanlış mı geldiniz :D ilk defa görüyorum :D
[MENTION=153097]differentgirl[/MENTION] : Papsım oğlum yaa denk gelemiyoruz burda kırcam bacaklarını :D karaelmas38 : tanımıyorum..
[MENTION=158737]Mjoy[/MENTION] : İğrenç espirilere bayılır :)
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] : Değerlisin iyi ki varsın en zor zamanda gelip yardım edersin desteklerin için çok saol :vala_02:
TaylanGlates : Emomuydun sen :D
tolgaer30 : Tanımıyorum
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] : Gözleri güzel bahtıda güzel olsun :)
[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] : Şenay kız nerde benim avatar :mad: Güzel gözlerin hatrına bi avatar yaw :98xz7:

Allah iyliğini versin emi ) Güldürdün beni...çarlinin MeLekleri eyle mi )

versin demi? amin :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Allah iyiliğini versin senin xD

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]bak kendin yazmışsın şaşkın diye hadi beni geç Gayeyi şaşırtmasaydın xD

versin versin :) yalan mi ama?

[MENTION=158215]Bezmish[/MENTION] : Arada bir uğruyor hoş gelmiş :)
[MENTION=17366]Buğra[/MENTION] : Yanlış mı geldiniz :D ilk defa görüyorum :D
[MENTION=153097]differentgirl[/MENTION] : Papsım oğlum yaa denk gelemiyoruz burda kırcam bacaklarını :D karaelmas38 : tanımıyorum..
[MENTION=158737]Mjoy[/MENTION] : İğrenç espirilere bayılır :)
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] : Değerlisin iyi ki varsın en zor zamanda gelip yardım edersin desteklerin için çok saol :vala_02:
TaylanGlates : Emomuydun sen :D
tolgaer30 : Tanımıyorum
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] : Gözleri güzel bahtıda güzel olsun :)
[MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] : Şenay kız nerde benim avatar :mad: Güzel gözlerin hatrına bi avatar yaw :98xz7:

sagol canim benim, seninda ALLAH bahtini guzel eylesin kardesininde :)

AliceWonder+ ashli+ ayca35 AyPerisi+ eppekci eslem61+ HaDeS+ InnoCence+ KızıLAteş
Wu-Tang+

sevılıonuz..

Fatih 34 -
Morpheuses -
mylıfe

bir tane Admin , iki tane moderatör, heyet kurup teftişe geldiler galiba :3dth8:

' Beşiktaşk: Adamın hammaddesi :D çok koyu bir Beşiktaş lı ve süütcü xD
3gKhNn5: Yeni üye ilk izlenimim olumlu :D umarım kalıcı olur
AliceWonder: Sohbetimiz olmadı ama iyi biridir.
bal_böceği: Benden nefret ediyor. Sebebini ise henüz çözemedim xD
GokLeRiNdeRDi: Malatya lı hemşehrim :)
HaDeS: Abim, iyi bir Beşiktaş lı :)
Herodot: Sadece Beşiktaş lı olduğunu biliyorum :)
InnoCence: Çok iyi biri, saygı duyarım ablamdır.
Thundeers: Forumun çapkınıymıs xD İyidir :)
Wu-Tang:Sohbetimiz olmadı ciddi biri gibi.

[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] nefret degıl :D sebebını hatırlamıorum ama gıcık oluyorum nedense. muhakkak bana ters bıse demıssındır yoksa kolay kolay gıcık olmam kımseye..kusra bakma sevmıorsam yuzune solerım :D

[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] nefret degıl :D sebebını hatırlamıorum ama gıcık oluyorum nedense. muhakkak bana ters bıse demıssındır yoksa kolay kolay gıcık olmam kımseye..kusra bakma sevmıorsam yuzune solerım :D

hmm.. Ben hiç bir zaman bir bayana durduk yere ters bir şey söylemem, söylemişsem de kesinlikle şaka olarak söylemişimdir. Böyle bil yani :D Zaten hiç kimseye zorla kendimi sevdiremem değil mi? xD

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] Yeni uyemiz hayvan sever
[MENTION=154200]Director23[/MENTION] Aslan kardeşim ağır abiii :vala_02:
*
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] İlkim güzelim mutlu ol inşallah :love3:

[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] & [MENTION=153703]Wu-Tang[/MENTION] Bida yaramazlık yapmayın :1a9: mutluluklar :connie_rockingbaby:
[MENTION=28695]kingodisco[/MENTION] Sen kimsiniz :D

[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] Çağan topragim severim iyidir :)

[MENTION=19247]PureLove6[/MENTION] Ahmet ilaçlarım bitti :D
*
[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] toprak
*
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] Gülistan :eda:

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] canım kardeşim :)
+​

Caanım benimm sende hep mutlu ol :R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri