Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] evet canim kistircam bigun ama suan canimla ugrasiyorum :) bi Su can acimi atlatayim sira ona gelecek :)

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] Yeni uyemiz hayvan sever
[MENTION=154200]Director23[/MENTION] Aslan kardeşim ağır abiii :vala_02:
*
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] İlkim güzelim mutlu ol inşallah :love3:

[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] & [MENTION=153703]Wu-Tang[/MENTION] Bida yaramazlık yapmayın :1a9: mutluluklar :connie_rockingbaby:
[MENTION=28695]kingodisco[/MENTION] Sen kimsiniz :D

[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] Çağan topragim severim iyidir :)

[MENTION=19247]PureLove6[/MENTION] Ahmet ilaçlarım bitti :D
*
[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] toprak
*
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] Gülistan :eda:

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] canım kardeşim :)
+​

@Armas Yeni uyemiz hayvan sever
@Director23 Aslan kardeşim ağır abiii :vala_02:
*
@Ente İlkim güzelim mutlu ol inşallah :love3:

@Jophiel & @Wu-Tang Bida yaramazlık yapmayın :1a9: mutluluklar :connie_rockingbaby:
@kingodisco Sen kimsiniz :D

@KızıLAteş Çağan topragim severim iyidir :)

@PureLove6 Ahmet ilaçlarım bitti :D
*
@sEmih toprak
*
@sevdaseli Gülistan :eda:

@Thundeers canım kardeşim :)
+​

Teşekkür ederim,kardeşim :)

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] Teşekküre bile gerek yoktu aslında, gerçekler)
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Teşekkür ederim özelimmm benim) Yiğit kıskanıyor bizi xD Şu yazdıklarını görünce de kıskanacak.

Kimden taraf olacağımı şaşırttınız xD

ayca35=Tanışmadık ama sanırım çok iyi birisi.

AyPerisi= Çok tatlı kibar nazik birisi.

eppekci=Tanışmadık. Ama avatarı güzel. :D

eslem61=Tanışmadık. Eminim iyi birisidir.

LocKe Tanışmadık. Eminin iyi birisidir.

sEmih Hemsehrimi severim. :)

She=Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış birisi :)

Stinko= Bilemedim kusura bakmasın. :)

Thundeers= Kardeş can kardeş o :)

uLuTaN=Forumdaki aşık insan. Hep mutlu olun.:)

[MENTION=158825]Armas[/MENTION] Yeni uyemiz hayvan sever
[MENTION=154200]Director23[/MENTION] Aslan kardeşim ağır abiii :vala_02:
*
[MENTION=156106]Ente[/MENTION] İlkim güzelim mutlu ol inşallah :love3:

[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] & [MENTION=153703]Wu-Tang[/MENTION] Bida yaramazlık yapmayın :1a9: mutluluklar :connie_rockingbaby:
[MENTION=28695]kingodisco[/MENTION] Sen kimsiniz :D

[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] Çağan topragim severim iyidir :)

[MENTION=19247]PureLove6[/MENTION] Ahmet ilaçlarım bitti :D
*
[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] toprak
*
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] Gülistan :eda:

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION] canım kardeşim :)
+​

çok teşekkür ediyorum bitanemmmm:eda::eda::eda:

telefondan baktigimda farkli liste, pc den baktigimda farkli bir liste :) telefondakileri yorumlamistim simdide pc deki ziyaretlerimi yorumlayayim :)

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] ===> can can kendisi, canim benim. komsum, kardesim.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] =====> taktir ettigim kisilik. olgunlugu, sinirleri alinmis olmasi
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] =====> gorkem dolayisiyla taniyorum ama bir oyunda biraz sorulastik :) iyi birine benziyor, cana yakin ve cok guzel bir kiz resimlerinide gordum ama gorkemle aralarindaki buzlar erimis gibi hissettim :)
[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] ====> mesefeli olmaya calisan, iyi birisi. paylasimlari guzel. yakinda askere gidecek bir kardesimiz.
[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] ======> liya liya liya :) kelebegiyim ben onun :) gullerinide senide cok seviyorum canim.
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] =====> sevdigim bir kardesim. son zamanlarda fazla sohbet edemiyoruz.
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] =====> sevdaseli, gul seli.... guller arasinda bir gul, peygamber efendimiz s.a.v. min temsil eden gulleri cok seviyor umarim Muhammed Mustafa s.a.v. efendimiz gullerle karsilar cennet kapisinda.
[MENTION=154468]Vivaldi[/MENTION] ====> bir onceki yorumda tanimadigimi yazmistim ama bir yorumda gordum by ceqiciymis, bir kac kere yorumunu gormustum, yorumlarini begendigim bir kardesim.
[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] ====> yigitbircan, abican :) seni cok seviyrum, gonderdigin ilahileri, sarkilari seviyorum. herkesi sevmeni seviyorum :) carli gibisin :) carlinin melekleri gibi etrafinda birsuru bayanlar var :)
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION]+ ======> topragim benim, dadasim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bende baktım sımdı profılıne benıde yorumla hahaha

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bende baktım sımdı profılıne benıde yorumla hahaha

baktim gorunmuyorsun ama :) hadi yorumlayayim.

durustce yorumlamami ister misin?

seni simdilerden en basta oldugundan daha cok seviyorum. onceleri bukadar kaynamamisti kanim. ilk zamanlar simarik diyordum :) ama simdi gercektende cok seviyorum seni, gercektende sitenin nese kaynagi olarak goruyorum.
forumun olmazsa olmazlarindansin.

bak, simdi bende senin profiline bakicam, sende beni yorumla ozaman :) icinden geldigi gibi ama.

telefondan baktigimda farkli liste, pc den baktigimda farkli bir liste :) telefondakileri yorumlamistim simdide pc deki ziyaretlerimi yorumlayayim :)

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] ===> can can kendisi, canim benim. komsum, kardesim.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] =====> taktir ettigim kisilik. olgunlugu, sinirleri alinmis olmasi
[MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] =====> gorkem dolayisiyla taniyorum ama bir oyunda biraz sorulastik :) iyi birine benziyor, cana yakin ve cok guzel bir kiz resimlerinide gordum ama gorkemle aralarindaki buzlar erimis gibi hissettim :)
[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] ====> mesefeli olmaya calisan, iyi birisi. paylasimlari guzel. yakinda askere gidecek bir kardesimiz.
[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] ======> liya liya liya :) kelebegiyim ben onun :) gullerinide senide cok seviyorum canim.
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] =====> sevdigim bir kardesim. son zamanlarda fazla sohbet edemiyoruz.
[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] =====> sevdaseli, gul seli.... guller arasinda bir gul, peygamber efendimiz s.a.v. min temsil eden gulleri cok seviyor umarim Muhammed Mustafa s.a.v. efendimiz gullerle karsilar cennet kapisinda.
[MENTION=154468]Vivaldi[/MENTION] ====> bir onceki yorumda tanimadigimi yazmistim ama bir yorumda gordum by ceqiciymis, bir kac kere yorumunu gormustum, yorumlarini begendigim bir kardesim.
[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] ====> yigitbircan, abican :) seni cok seviyrum, gonderdigin ilahileri, sarkilari seviyorum. herkesi sevmeni seviyorum :) carli gibisin :) carlinin melekleri gibi etrafinda birsuru bayanlar var :)
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION]+ ======> topragim benim, dadasim.

canımsın benim çok teşekkür ediyorum çok mutlu ettin:eda::eda::eda:

baktim gorunmuyorsun ama :) hadi yorumlayayim.

durustce yorumlamami ister misin?

seni simdilerden en basta oldugundan daha cok seviyorum. onceleri bukadar kaynamamisti kanim. ilk zamanlar simarik diyordum :) ama simdi gercektende cok seviyorum seni, gercektende sitenin nese kaynagi olarak goruyorum.
forumun olmazsa olmazlarindansin.

bak, simdi bende senin profiline bakicam, sende beni yorumla ozaman :) icinden geldigi gibi ama.

önyargılarını yıkabildiysem ne mutlu :) başta herkes olumsuz düşünür benim iççin :)

baktım gördüm yorumluyorum : çok uzun yorumlarını bazen atlıyarak okuyorum :) ama düşüncelerine değer verdiğim birisin..merak ettiğim insanlar arasındasın..hala ismini bilmiyoruz :(

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Tesekkür ederim sende benim icin öylesin canim ablacugum :)

önyargılarını yıkabildiysem ne mutlu :) başta herkes olumsuz düşünür benim iççin :)

baktım gördüm yorumluyorum : çok uzun yorumlarını bazen atlıyarak okuyorum :) ama düşüncelerine değer verdiğim birisin..merak ettiğim insanlar arasındasın..hala ismini bilmiyoruz :(

ben olsam bende atlayarak okurdum :) kisa tutamiyorum. ozetini cikaramiyorum :) cok sagol canim yorumladigin icin. seviliyorsun :):cy(19):

[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION], icimden gelenleri yazdim canim senin icin. mutlu olmana cok sevindim.

@LIYA ======> liya liya liya :) kelebegiyim ben onun :) gullerinide senide cok seviyorum canim.

Bende seni seviyorum. :)

yesil5.png
Hemde bu kadarrrr :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri