Ölüme bir saat kala...

---> Ölüme bir saat kala...

O Zaman GeLdiginde İtiraf Edecek Birşey BuLamazdım HerhaLde

O Kadar Çoq itiraf Edecek Şeyim Varki Hayatta ... !!!

tek dostum cnm kankim hatimin yanına gider ağlardım yada bi köşede ölümümü beklerdim

tüm ibadetlerimi yerine qetirir aiLemden akrabaLarımdan dostLarımdan heLaLLik aLırım.. ve Kelime-i şehadet qetiririm..

sevdiğim kişilerle konusur meydana çıkar bi şarkı söylerdm

hmm bunu dusununce bıLe sewdkLErımı bıdha qoremıcem dıe qozLErm doLdu yha =( sırf sewdkLerımLe bdha qorusemıcem dıe aqLama komasına qırerdm herALde.. onLra weda edemeden qıtmeyı hıc ısdemezdım onLarLa zmn qecırırdım ama soLemezdım oLceımı fLm.. bnde bı not bırakırdm bı arkının yazDıqı qbı son kez dıemedım dıe.. bırDe tbı kucuk bısı yazarDm O'na..

Sevdiğimi arar ve sadece beni 5dk cık dinlemesini söylerdim ve o 5 dk da ona olan bütün hislerimin tamamıyla gerçek olduğunu söylerdim beni sebebini bilmediğim bi nedenden dolayı terk etmesine rağmen onu hala çok sevdiğimi söylerdim ve sana bir şekilde benim hakkımda bir haber gelirse sakın üzülme ben hiç üzülmüyorum şuan çünkü der ve telefonumu kapattıkdan sonra fırlatırdım

hım ne yapardım eger sevdiğim varsa yanına gider ona sımsıkı sarılır ve onu sevdiğimi söylerdim sonra eve döner ailemle vedalaşıp hazırlık yapardım ( son duamı ederdim , abdet alırdım vs. ) ve ölümü beklerdim

bitti sonunda bu çiLeee derdimmm kendi kendimee , sevqılıme qıdemezdım... dayanamazdım o acıya

ßn Annem Ve Babam birde Ananemin Hakkını Helal Etmesini İsterdim..Annem Beni Dünyaya Getirdi Babam Maddi Durumlarıyla Beni Okutuyor.Para Kazanıp Ekmek qetirior.Ananem ise Brni Büuyütmüş 1 aylıkdan 10 Yaşına Kadar Annem Beni Doğurdukdan Sonra Hastalanmış.3,5 Yaşında Olan Kardeşimle oLurdum ve 5 dk kala SewqiLimin Dudaklarına Yapışıp öLürdüm..

bulunduğum ortamdaki bütün saat bildiren eşyaları atar, kupamla ve kitabımla başbaşa kalırdım heralde...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri