Ölüme bir saat kala...

ben olume bır saat kala butun sevdıklerımle kavga ederdım hepsının benden nefret etmesını ısterdım sonrada bu ulkeyı terketcegımı solerdım bolece kımse oldugumu bılmez ve sevdıgım ınsanlar arkamdan aglayıp uzulmez

O anlarımın son olduğu için bütün yaşadıklarım ve en sevdiğim insanlar film şeridi gibi aklımdan geçerdi sanırım...

ben sevdiklerimle güzel gün geçirirdim en çok istediğim yerlere giderdim hayatımın son gününde bari iyi geçiriyim ama bunları sölerken bile üzülüyorum çünkü bu hayattan gtmk hiç istmyrm

eqer bir saat sonra ölecegimi bilseydim.. ilk basta onume gelene dünyanin degerini bilmesini ve geri kalan zamani allaha bu zamana kadar yasadigim ve yasamadigim butun hersey icin sükrederdim :)

Annemin Ellerini Oper Hakkini Helal Etmesini Istedim :( Sonra Sevgilimin Yanina Gider Onuda Öldururdumki Ayrilmayalim

ben valla eğlenmeme bakardım barda orda burda nasıl olsa bir süre sonra unutuluo ve herkes yaş***** devam edio o yüzden .... yada Allah a yaptığım yanlışları hataları affetmesini dilerdim

ölüme bir saat kala 30 dk yı ailemle,25 dkyı onunla son beş dakkayıda ONUN GÖZLERİYLEEE... geçirmek isterdim...

ÖLee Bi Şee OLsa BiLSem Ben KiMSeYLee Görüşemem DiReq Gideriiim ;)BunaLıııma Gireriim VaLLa:DKıMSeYıı Gormezzz Gözüm.

ölüme bir saat kala;
kırdığım bikaç insandan af dilerdim , aileme ve dostuma veda edemeyeceğim için onlara dk.larca bakıp giderkende not bırakırdım..
''bencillik edip veda etmediğim için özür dilerim ama size SON KEZ diyemezdim''

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri