Ölüme bir saat kala...

Ben korkularımdan uzaklaşıp Herkese SENİ SEVİYORUM diye söyleyemediğim kıza sölerdim EĞER ÖLECEKSEM BUNU SÖLEYİP ÖLÜRÜM

son 1 saatim olsa ilk ailemdn haklarını helal etmelerini isterdim sora cıkardım evden giderdim o sınftaki kızı bikere oprdim sora cıktıgım kızın ynna gidrdm herseyi anlatım ozr dilerdim sora annemin arabasını alır bos bieyere giderim yanıma 5 bira 2 paket sigara alırdım hersey icin allahtan af dilerdim sora baslardım icmeye snra son 10 dk kala o sınftki kzn ynna giderdim gne ona sarılp olumu bklrdim o olmde bnm icin en guzl olm olrdu =)

Kimsenin yanına gitmezdim Kimseyi görmezdim Sahilde Kimsenin olmadığı bi Yerde O Dalga Sesleri İle Geçmişimi Gözden Geçirirdim ... benim en sevdiğim ve huzurlu olduğuğum yer orası çünkü sessiz sakin kimse yok sadece ve sadece dalga sesleri ...

son 1 saatim kAlsaa.. önce KüçüKköyümün maçı varsa hemn koşar oraya giderim son 30 Dk'da hiLaLimle Son kez zaman geçirirdim :(

Öncelikle sevgilime kısa bir mektup yazar benim için kendisini de diri diri gömmemesini..Hayatın çok kısa oldugunu elinden geldigince degerlendirmesini, başka sevgililer bulmasını isterdim. (kimse aaa demesin.. sevgilisini gerçekten seven kişi ölümünden sonra bile onun mutluluğunu düşünür.. bencil olmaz)
Sonra aileme bir mektup yazıp onları üzecegim için üzgün olduğumu ama matem tutmamalarını onun yerine hepbirlikte yapmaktan hoşlandıgımız şeyleri ben onlarlaymış gibi yapmaya devam etmelerini ister en son da gider tek başıma metanetle azrailimi karşılardım

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri