Ölüme bir saat kala...

ailemin yanında olurdum ve aşkımı arar onun benim için arkadaştan dahada ileri derecede olduğunu söylerdim saten 1 saat sonra ölcem ne olursa olsun:D

kaybettigim babami Sonkez bir daha görmek isterdim.. öyle sariLmak isterdim ki Hic birarakmamak Fahasina Sonra Annemin eLLerinden Öpmek Onun Kokusunu Doya DoyA ICIme cEKmek Isterdim. !

ben her sn nin değerini bilrdim hiç öyle oturup ölümü beklemezdim yarım saat eğlenir tadını alır yarım saatte allaha dua falan ederdim zararın nerseinden dönülse kardır misali:14:

öLüme 1 saat kala insanlara söyleyemedigm herşeyi söylerdim. Sevgimi veya kırgıınlıklarımı..

ölüme 1 saat kaldığını bilsem..
yarım saatini kırdığım insanların gönlnü almaya çalışrdım..
dier yarım saatinide hep ynında olmak istediim ama olamadığım kişiye içimde ne varsa olduğu gibi anlatmakla gçirirdm..:(
keşke böle bişi olsa..

zaten cennete gidemicem (galiba) cehennemi haketmeye çalışırdım ve hiçbi yakınımı tanıdığımı hatırlamazdım !!

yanlış düşünce tavsiye etmem...bence böyle düşünmek yerine allaha hüüsnizan besle daha iyidir kesinlikle..;)

bende ölümü beklerdim ve herkesten kalbini kırdığım herkesten helallik alırım..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri