Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] evet canım o . ne kadar okuyabilirsin ?

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] 50 tane okudum. her ne icin okutuyorsan ALLAH kabul eder insaALLAH. kusura bakma bayagi bir gec okudum umarim okumakta gec kalmamissimdir gercektende 3 haftadir cok kotu rahatisizim. kusuruma bakma lutfen.

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] tamam canım zaman sorun değildi. teşekkür ederim Allahta senin dualarını kabul etsin inşallah :R

---> Not Bırakalım

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] amin ins.
benim gunahlarimdan dolayi kendime ettigim dualar kabul olmayabilir ama insanlar birbirlerinin gunahlarindan sorumlu olmadigi icin, birbirine yaptigin dualar kabul olurmus.
karsilikli dua edelim ins.

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] evet canım bunu biliyordum.

Allah Yardımcın Olsun , Sıkıntılarını Gidersin , Gönlünde Olanı Hakkında Hayırlı Eylesin , Kötü İnsanları Senden Çevrenden Uzak Tutsun .. Allah Cennet Hatunu Eylesin :R

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] [MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]

Bağlantım kesildi kusura bakmayın) Yazdım 'herkes görmedi' üzücü bir durum xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] bir gün gelipte herkesin görmemesine üzülcekmiydin )

'hayaL'in sütlaç yapasi geldi kan şekeri düşmüş sanirim ) o yüzden gitti...

Senden de ses cikmayinca bende herkes görmeden çıkıyım dedim hepsi böyle işte hep suç 'hayaL'de )

---> Not Bırakalım

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] Birgün geldi, ogun bugün)) Üzüldüm 'herkes görmeyince..'
Sütlaçından yersek suçunu kapatabilir ancak napalım))

---> Not Bırakalım

Çıkarken beni unutmayin dedi...

Bende sende bizi unutma hakkımızı ayır dedim...Artık yedirirmi bilmem.

---> Not Bırakalım

[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION]

Son günaydın mesajlarındaki resimleri kaldırdım yenilerini ekleyebilirsin resimlerde site adresi vardı gözünden kaçmış sanırım

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] önemli degil canım, benim yazdıklarımı sadece yigit gördü yazdı anladım senin görmedigini xD başka zaman gösteririm sana artık

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] sütlaçtan vazgeçtim süt ve bisküvi ile idare ettim, bugun yapıcam sütlacı, al [MENTION=156426]Elsa[/MENTION]'yı gelin yiyelim...Gelirken [MENTION=154874]leylmira[/MENTION]yıda alın )

---> Not Bırakalım

Benide alın benideeeeeeee alll beniiii xD

sağol Melek'im bu ikisi beni unutmuşlar küstüm onlara haberleri olsun sen diyiverrr xD

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]

---> Not Bırakalım

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] tmam ben derim sen merak etme, seni herkeş unutsada ben unutmam xD

---> Not Bırakalım

Asıl herkesi unutan sensin be [MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]' Âlem'inde....Sen ver bana sütlaçları ben önce [MENTION=156426]Elsa[/MENTION]'ya gider veririm sonra [MENTION=154874]leylmira[/MENTION]ya veririm yazık oda mahrum kalmasın senin sütlacından...nie küsmüsşsen Biz [MENTION=156426]Elsa[/MENTION] ile kulaklarını çekiştirmedik ki çınlattık dimi kız [MENTION=10137]Hayal[/MENTION] sende bizi tehdit ettin sölicem sizi dedikodusunu yapıyorsunuz die dedin...

---> Not Bırakalım

ya biz cahiliz çınlatmak diye biliyorduk çınlattığımızı sandık alala...[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] hiçmi çınlamadı...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri