Hayatımdan Kesitler

---> Hayatımdan Kesitler

ya öteki insanlar da yada bende güven kavramıyla ilgili bir sorun var. güveniyor musun diyorum evet ama doğruları söylediğin sürece diyor. e arkadaşım ben sana her zaman doğruları söyleyecek olsam niye senin güvenine ihtiyaç duyayım ki ?

---> Hayatımdan Kesitler

"Aşk kime benzer?" dedi.
"Aşk bir neyzene benzer." dedim.
"Aşk bir neyzene benzerse, biz neyiz?" dedi.
"Evet." dedim. "Çok doğru!"
"Aşk bir neyzene benzerse, biz Ney'iz!"

Hz. Mevlana

Butun mutasavviflarin ve felsefecilerin arasinda Mevlananin yeri bende baskadir :)

---> Hayatımdan Kesitler

Olsun arada bakiver fala allah allah elinemi yapisir :D
Iyi tatiller iyi eglenmeler sana buarada askinizi lutfej baska yerde yasayin ayipir gunahtir coluk couk var simdi hahaha
hallederizzzzz arkdasimm :D
sagolllllllllllllll :D
ya birde telden giriyorum istedigim gibi olmuyor foruma girisim :D
sinirlenip kapatiyorummm hemen :D

---> Hayatımdan Kesitler

Sasiyorum..

Ibn Arabi gibi cok buyuk bir felsefeci gelmis ve o sapkinlikla suclanmistir. Hala bir kesim tarafindan suclanmaya devam ediyor.

Ibni Sina gibi hem tip hem mantik hem felsefe alanlarinda kitaplari hala okutulan mutis bir deha gelmis ve Siilikle suclanmistir. Hala bir kesim tarafindan suclanmaya devam ediyor.

Mevlana gibi gonul kapilari butun bir dunyaya acilmis bir mutasavvif bir dusunur gelmis ve kitaplarinda sapiklik ve cinsel iceriklilikle suclanmistir. Hala da bir kesim tarafindan suclanmaya devam ediyor.

Ki bunlar sadece birer numune daha benim bilmedigim ne kadar cok Buyuk Insan kategorisine girebilecek adam gelmis gecmistir. Bu da su sonucu doguruyor. Insan anlamadiklari seylere hic bir utanma yasamadan cok rahatlikla camur atabiliyor. Insan anlamadigi seyleri sacma deyip kestirip atabiliyor.

INSAN TANIMAK YERINE TANIMLAMAK DERDINDE OLDUGUNDAN KENDI DUNYASINDAN BASKA HIBIRSEYI KABUL ETMIYOR.

Peki ne zamana kadar surecek bu kaliplasma sevdasi ?
Eger biri yada birileri el atmazsa epey daha surecege benziyor..

---> Hayatımdan Kesitler

hallederizzzzz arkdasimm :D
sagolllllllllllllll :D
ya birde telden giriyorum istedigim gibi olmuyor foruma girisim :D
sinirlenip kapatiyorummm hemen :D

haa gerçekten çok geçerli bir bahanen var haklısın aynı durumu bende yaşıyorum :D :D neyse o zaman tatil dönüşünde önlere bir yere çekersin artık sıramı :D :D

---> Hayatımdan Kesitler

Bugun yine superdim ya. Harikayim. Kendimi seviyorum. Ama en cokda kendimi sevebilmemi seviyorum. Huu garip oldu biraz. Kendimle cok sacma bir diyaloga mi girdim ne? Aman neyse olur boyle arada :)

---> Hayatımdan Kesitler

Simdi durduk yere mesaj atsa biri bende cevaplasam konussak anlassak garip olur dimi. En iyisi O bana mesaj atsin geri donsun bana cunku ben geri dondum kendime oda gelsin bana. Cok bisi degilki istegim o bana bi adim atsin ben kandiririm yine onu.

---> Hayatımdan Kesitler

Simdi hani yukseklik korkusu diye bir sey ya. Boyle yukarilarda asagi bakinca falan korkuyon. E niye ben yukariya bakinca korkuyorumda asagi bakinca bir sıkınti olmuyor. Sacma..

---> Hayatımdan Kesitler

Gelecekteki kendime simdiden not. Mesaj sayisi 1071. Mesaja ulasinca malazgirtin fethi anadolunun kapilari Turklere acildi yazacaksin.

Puhhh Allah ne etmesin beni malazgirti unuttum ya la..
Geleceteki gecmisteki ve suanki butun benlere sesleniyorum bir kez hatirla diye not biraktigim bir seyi hatirlayayim be. Balik hafizalisin desem degilsin 2 yasindaki halini hatirliyosun kafam guzel olum senin ? (Butun benlerden cevap) Evet..

---> Hayatımdan Kesitler

Mutluluk en çok onun hakkı
Bu yorgun kırık dökük hikayede
Adı bende saklı..

---> Hayatımdan Kesitler

gelecekteki bene şimdiden selamlar post sayısı 1111 olunca 1111 keyfi yazacaksın. malazgirti unuttun bari bunu unutma :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri