Hayatımdan Kesitler

---> Hayatımdan Kesitler

sevgi geçmez zaten kardeşim

Dogru soze ne denir. Her gun Allahin hergunu yeter diyorum istemiyorum artik. Ama olmuyor iste bitmiyor gecmiyor.

Bana en garip gelen yanda su onlarinki bitiyorda biz nasil beceremiyoruz. Sorun belkide bizde cok derinden seviyoruz.

---> Hayatımdan Kesitler

O cu bu cu bir insan degilim. Cok basit bir bakis acisiyla sunu demek istiyorum. Nasil oluyorda Turkiyedeki en cok oy alan partilerden ikisi birlesipte tek bir insanla basa cikamiyor. Ve ustune ustuk bu insani yenememekle birlikte onu suclamaya devam ediyorlar. Tamam erdogan calmis cirpmis olsun diyelimki. Peki bu adam bunlari yaptiysa nasil oluyorda Turkiyenin yarisi bu insani destekliyor. Ya bu ulkenin yarisi kor yada bu iste bir is var. Ayrica deginmek istedigim bir nokta daha var. Chp ve mhp olarak birlesmissiniz ne kadar icler acisi bir durum olsada bu birlesmissiniz. Ee abicim nasil oluyorda beceremiyorsunuz siz tek bir kisiyle basa cikmayi. Ona buna camur atmadan once donup baksaniz bir kendinize belkide bu kadar aciz duruma dusmezsiniz.

---> Hayatımdan Kesitler

Kilicdaroglu: Onumuzdeki secimlerde AKP ile ittifaka sicak bakiyoruz..
:)

---> Hayatımdan Kesitler

Niye boyle her dillendirdigim seyi deneme cabasina giriyorumki sanki. Off cok pis agriyor boynum.

---> Hayatımdan Kesitler

Allons-y

Geronimo

Bazinga

I'm Batmaan.

I'm the Doctor.

Cicicocolala lets go geronimo.

Seklinde attigim nidalar yuzunde bir cok ortamdan atilmis bir insanim hadi beni alkislayin :D anlamiyorum durduk yere boyle bagirinca niye problem cikariyolar :D

---> Hayatımdan Kesitler

Bambara bam bam dat dat.. yarina okul var. Cok uyumsuz yaz tatilinde okul ama yapcak bir sey yok. Asilnda sadece yaz tatiliyle degil genel hayatla uyumsuz okul. Neyse simdi uyumayayim okulda uyurum.

---> Hayatımdan Kesitler

Konusurken ne anlattigini unutma duzensiz uyku abidik gubudik ruyalar ve kafa zonklamasi birde durduk yere basima actigim isler. Teoride benim yasamam hata ama iste arada boyle buga giriyor hayat..

---> Hayatımdan Kesitler

Gelecekteki kendime simdiden not. Mesaj sayisi 1071. Mesaja ulasinca malazgirtin fethi anadolunun kapilari Turklere acildi yazacaksin.

---> Hayatımdan Kesitler

Gaipten gelen seslerle boğusurken kulaklarım
Artık sebebsiz bu bilinmezliği de kucaklarım
Kaçarak gerçeklerden boyun eğdim hayallerime
Gökteki dolunay kahyamdır yıldızlar uşaklarım..

(Madem)

---> Hayatımdan Kesitler

insanların hayatına bir süper kahraman gibi kısa bir süreliğine girmeyi çok seviyorum. sonra çok sövüyorlar arkamdan onları bırakıyorum diye ama olsun. fikir tohumunu at bırak o yetiştirsin o fidanı :)

---> Hayatımdan Kesitler

dostun eskisi yenisi olmaz. dostluk yaşlanmaz. eğer gerçek dostluktan bahsediyorsak eğer dostluk mesafe zaman mekan iyi kötü hastalık sağlık hiçbir şey tanımaz. benim sahip olduğum dostlara sizinde sahip olmanız dileğiyle :)

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION]'ümmm :love3:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri