Hayatımdan Kesitler

---> Hayatımdan Kesitler

- Arrow (Oliver Queen)

EQrOd9.gif

---> Hayatımdan Kesitler

[MENTION=165522]madem[/MENTION] bizim konuşmaları atma he hahaha hahaha

---> Hayatımdan Kesitler

Beni sevmeyen insanlari hic anlamiyorum. Hadi kiskanirsin tamam cekemezsin boyle falan ama beni sevmemek ney ya. Sevilmeyecek gibi degilim ki ben superim yani hahaha

---> Hayatımdan Kesitler

Bugün çok sevgi doluyum :106: ama en çokta kendime hahaha

---> Hayatımdan Kesitler

“Toplumlar, kendi devletlerinden korkmamalı.
Devletler, kendi toplumlarından korkmalı.
Bina nasıl bir sembolse, onu yıkma eylemi de bir semboldür.
Sembollere anlam kazandıran insanlardır.
Tek başlarına semboller anlamsızdır ama yeteri kadar insanla bir binayı havaya uçurmak dünyayı değiştirebilir.” (V)

---> Hayatımdan Kesitler

Sözler yerine kaba kuvvet kullanılabilse de kelimeler kudretini hep koruyacaktır.
Çünkü kelimeler, anlama ulaşmanın yollarını ve dinleyenlere hakikatin telaffuzunu gösterir..

---> Hayatımdan Kesitler

Asıl olan, yaşadığında ölürmüş insan ve en çokta öldüğünde yaşarmış..

---> Hayatımdan Kesitler

Bugun oyle bir hatirladim ki seni, kapidan giren hayalini sen sanip sarilacaktim :)

---> Hayatımdan Kesitler

Hayir isin kotu yani sıkılamiyorumda oyle bos bos oturmak bile zevkli geliyor. Garip :D

---> Hayatımdan Kesitler

dostun eskisi yenisi olmaz. dostluk yaşlanmaz. eğer gerçek dostluktan bahsediyorsak eğer dostluk mesafe zaman mekan iyi kötü hastalık sağlık hiçbir şey tanımaz. benim sahip olduğum dostlara sizinde sahip olmanız dileğiyle :)

---> Hayatımdan Kesitler

Hani boyle 1000, 10000 parcalik puzzlelar olur ya boyle ugrasirsin cabalarsin yaparsin her seyi. Ama bir parcayi kaybetmissindir. Artik her ne kadar ugrasmis olsanda tamam olmaz o eser. Aslinda butun olayda orda saklidir sen oteki parcalar icin degil o son parca icin ugrasmissindir bunca zaman fakat onu kaybetmissindir bir kere ve asla tamamlayamazsin geri getiremezsin artik onu. Iste sen benim kayip son parcam gibisin. Ben sana sahipken degil kaybettigimde anladim. Anladimki aslinda bunca zaman yerine koydugum her parca senin icinmis. Anladim ama gec anladim. Geriye tek kalan sey bir gun gelirsinde her sey tamam olur umudu oldu o kadar..

---> Hayatımdan Kesitler

Aklımı avla bir gafil kuş gibi mermiye değsin
Ama bu canımı sakla başka bir can yok elimde avucumda
Merhametine dön beni benden çal buna lüzum var..

---> Hayatımdan Kesitler

Hani boyle 1000, 10000 parcalik puzzlelar olur ya boyle ugrasirsin cabalarsin yaparsin her seyi. Ama bir parcayi kaybetmissindir. Artik her ne kadar ugrasmis olsanda tamam olmaz o eser. Aslinda butun olayda orda saklidir sen oteki parcalar icin degil o son parca icin ugrasmissindir bunca zaman fakat onu kaybetmissindir bir kere ve asla tamamlayamazsin geri getiremezsin artik onu. Iste sen benim kayip son parcam gibisin. Ben sana sahipken degil kaybettigimde anladim. Anladimki aslinda bunca zaman yerine koydugum her parca senin icinmis. Anladim ama gec anladim. Geriye tek kalan sey bir gun gelirsinde her sey tamam olur umudu oldu o kadar..

sevmişsin sen

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri