Hayatımdan Kesitler

---> Hayatımdan Kesitler

Çocuk: Kaşığı eğmeye çalışma. Bu olanaksızdır. Bunun yerine sadece gerçeği anlamaya çalış.
Neo: Ne gerçeği ?
Çocuk: Kaşığın olmadığı gerçeği.
Neo: Kaşık yok mu ?
Çocuk: O zaman eğilenin kaşık olmadığını anlayacaksın. Eğilen yalnızca sensin.

THERE İS NO SPOON..

---> Hayatımdan Kesitler

Simdi onumde iki secenek var. Bildiklerimi anlatmak ya da susup daha cok ogrenmek..

---> Hayatımdan Kesitler

2 aydan fazladir geceleri uyuyamiyorum. Uyusamda hemen uyaniyorum sabah berbat halde oluyorum. Bunda da vardir bir is. Gunduz oyle olmuyo ama oglen 2 saat uyusam zimba gibiyimde iste ne ara uyucan uyutmuyolarki.

---> Hayatımdan Kesitler

Of be garip bi his var icimde. Boyle hemen sinav gelsinde bitsin istiyorum. Universiteyde burslu kazanmisim para tikir tikir yatiyor okul bana araba almis takimelbise ismarlatmisim ohhhh missss :D

---> Hayatımdan Kesitler

Secimlerde; Gelin vatandaslar! Hayatinda bir kez bile olsun telefonun zil sesini Kill Bill deki islik ve Kurtlar Vadisindeki muzik yapanlar olarak birleselim, birlik olalim, ulkeyi daha ileriye tasiyalim diye miting yapsam, en kotusunden ana muhalefet partisi olurum gibime geliyor. Herkes mi yapar ya, vay canina anasini.

---> Hayatımdan Kesitler

Sevin la beni. Sıkılıyorum yavas yavas kendime tapan bir narsist olmaktan azcik siz ilgi gosterin cunku ben harikayim tatadaammm..

---> Hayatımdan Kesitler

Ah ah sacmalama gunleride geride kalacak. Her sey oturdu kafamdada bi universite eksik hangisine gitsem bi onu bilemiyorum. Galatasaray, koc, bahcesehir cazip. Hele bahcesehir denkz kiyisindaymis o cok hosuma gitti. Ama iste bide devlette okumanin faydalari var. Atanmada falan daha rahat ediyormus insan. Hemen savci hakim bulul bir yerden bu konuyu halletmeliyim.

---> Hayatımdan Kesitler

Simdi. Simdi hesap kitap vakti.
30 agustosta babam gelcekmis uc dort gun dursa bir iki gunde arkadaslarla vedalassam eder 5 eylul. Bes eylul.
Baslarim kafami tam motivasyon etmeye mental olarak son bir iki civiyide cakarim etti 8 eylul. Sekiz eylul. Sekiz eylul ile program baslar. Gece 5 saat gunduz 1 saat uyurum. Gunde 4 saat kitap okur, 1 saat konu calisirim. Yarim saatte test cozsem yeter o bana. Sonra hergun sirayla bir ygs bir lys yaparim uc saatte ordan desek geriye dokuz bucuk saat kalir. Bir bucuk saat spor. Sekiz. Sekiz saatin 3 u yol yemek falan. 5. 5 saatin, 1 saati meditasyon yapsam, 2 saati arastirip bisiler bulsam, 1 saatte Kitap okurum geriye kalan zamandadam 1 saat ne yapsam ki. Onu da ayarlarim iste. Her neyse 8 eylulden 10 ekime kadar uzun bir deneme surumu olur bu o zamana kadar her seyi dakikasi dakikasina oturttururum. Eksikleri falan duzeltirim. Derken 10 ekimden gayri ne olacaksa olur artik. Her gun bu programi uygulasam fizigi toplarim sakatligim belki iyice gecer, ders calismis olurum ailemin ici rahat eder, bide derece yapmaya emin adimlarla gitmis olurum.

Not: gece gece iyi plan yaptim unuturum ben bunu sabaha forumu birakacagim zaman bunu bir yere not alayim .

---> Hayatımdan Kesitler

Uyuyamiyorum. Uyuyamayinca avaralik yapiyorum. Kafa gitti gene benim ama hayirlisi.

---> Hayatımdan Kesitler

Muzik mi? Tabiki hayatimin kitaplar ve filmler/diziler ile birlikte yuzde doksanini olusturuyor ama biraz ozele inersek ney ve keman sesi.. Iste o ikisi bitiriyor beni. Cok defa ney veya keman dinlerken kahkahalar attigim yada gozlerimin doldugu olmustur.. Belkide ney insana kemanda insanin yasattigi duygulara ses oldugu icindir kim bilir.

---> Hayatımdan Kesitler

HerteLden Diğer Bölümlere Uymayan, Yerini buLamadığınız Konuları Bu Bölümde Paylaşabilirsiniz..

Bunu diger bolumlere uyumayan, yatagini bulamadiginiz konular... seklinde okudum be vay canina anasini.

Bos bos takiliyorum burda uyumam lazim galiba ama olmuyo iste neyse. Iyi geceler sana yani bana oluyo amaaan hepimize butun benlere iyi geceler sans daima sizinle/seninle/benimle/bizimle olsun derdim ama biliyosun yani biliyorum sansa inanmayiz biz pek. Cok konustum daha dogrusu yazdim bide yazarken usenmiyorumda haa hade eyvallah.

---> Hayatımdan Kesitler

Kafamin icinde bir karadeniz turkusu caliyor ama hangisi cozemedim. Demekki insanin kafasinda kendinden bagimsiz muzik de calabiliyormus ilginc..

---> Hayatımdan Kesitler

Kaos Teorisinin Temel Onermeleri,

Düzen düzensizliği yaratır.
Düzenin anlayamadığımız hali(kaos) varsa ki -illa ki olmalıdır- bundan dolayı düzensiz diyemeyiz. Yani düzenin dışına çıkmak imkânsızdır.
Düzensizliğin içinde de bir düzen vardır.
Düzen düzensizlikten doğar.
Yeni düzende uzlaşma ve bağlılık değişimin ardından çok kısa süreli olarak kendini gösterir.
Ulaşılan yeni düzen, kendiliğinden örgütlenen bir süreç vasıtasıyla kestirilemez bir yöne doğru gelişir.

Kaos, fraktallar, kuantum, evrim, felsefe.. zihin gozlerimin onunde perde acildikca dudak kilitlerim daha sıkı kapaniyor.
Bilgi meşalesinin ateşi büyüdükçe, şaşkın gözlerimizin önünde daha fazla karanlık açılıyor.

---> Hayatımdan Kesitler

Insan herhangi tanimlayamadigi yada anlamdiramadigi seyi Sacmalik, Aptalca, Celiskili/Tutarsiz, Mantiksiz gibi kelimlerle tanimlamaya anlamdirmaya ve beynindeki bu karmasayi gidermeye calisirmis. Kim bilir sacmalik dedigimiz mantiksiz diyerek bir koseye attigimiz nice cumleler nice fikirler belkide kendi benligimizi ve kainat bakisimizi degistirebilirdi. Asiri geveze bir insan olarak itirafta bulunmaliyim ki dinlemenin ne kadar onemli oldugunu daha yeni anladim.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri