Evlilik olmadan birlikte yaşamak?

---> Evlilik olmadan birlikte yaşamak?

Toplumumuzda belli kurallar vardır.Örf ve adetlerimiz vardır.Ülkemizde bu doğru karşılanmaz.Dinimizde hiç...Ama Allah ile kul arasına girmemiz doğru olmaz.Bence evlilik şart.Saygılarımla...

Sevdiğim insanı çok seviyorsam ve güveniyorsam her türlü birlikte yaşarım. Ama bunun da sorumluluğumu üstümde taşırım.

yaşanmaz diyenlerdenim bende....aynı evde yaşamanın bi mantığı olmalı evlilik gibi ;)

yaşanır da üç beş gün yaşanır bu tarz ilişkiler çok sürmüyor ben bayan olsaydım tercih etmezdim...

ßence hiç doqru düsünmüyırsun..!! terbiye ve edep diuye 2 unsur var hayatta bunları unutma..!!

Bence önemlidir evlenmeden önce bir süre aynı evde yaşamak. Çünkü bir insanla sinemada, yemeklerde vs. beraber olmakla aynı evde yaşamak çok ayrı şeylerdir, insanların hiç bilmediğiniz yönlerini öğrenirsiniz. Evlilik gerçekten de önemli bir konudur ve aceleye gelmemesi gerekir diye düşünüyorum, bir kişinin beğenmeyeceğiniz huylarını evlenmeden önce öğrenmeniz çok daha iyidir çünkü evlilik olduktan sonra pek çok insan istemese de katlanmak zorunda kalabilir, özellikle de çocuk olduktan sonra. Bu da mutsuz evliliği ortaya çıkarır, yani bence mutsuz bir evlilik riski olacağına bir süre aynı evde yaşayıp o insanı tam anlamıyla tanımak daha iyi.

bence oolmaz çünkü ben sevdiğim insanla evlenerekjbişiler paylaşmak isterim eğer karşımdakine aşıksam çocuğumda olmasını isterim ama böle durumda zorrr

pek bişey değişmiyo ki ,gene masraflar sana ,gene maç izlemesi kesilen sen :D tek çayın demlenyo işte :D

Asla yaşamam.
Değerlerime,dinime aykırı.
Mantığı olan hiç bir bayanda yaşamaz..
Türk`üz,Müslüman`ız ama özentiyiz malesef.(,

Birlikte yaşamaya karşı olanlara yobaz yaftası yapıştıran arkadaşlar acaba kendi kız kardeşleri bir erkekle birlikte yaşarsa tepkileri ne olur?

Bence önemlidir evlenmeden önce bir süre aynı evde yaşamak. Çünkü bir insanla sinemada, yemeklerde vs. beraber olmakla aynı evde yaşamak çok ayrı şeylerdir, insanların hiç bilmediğiniz yönlerini öğrenirsiniz. Evlilik gerçekten de önemli bir konudur ve aceleye gelmemesi gerekir diye düşünüyorum, bir kişinin beğenmeyeceğiniz huylarını evlenmeden önce öğrenmeniz çok daha iyidir çünkü evlilik olduktan sonra pek çok insan istemese de katlanmak zorunda kalabilir, özellikle de çocuk olduktan sonra. Bu da mutsuz evliliği ortaya çıkarır, yani bence mutsuz bir evlilik riski olacağına bir süre aynı evde yaşayıp o insanı tam anlamıyla tanımak daha iyi.
Su Dusunceye Bak
Bi Laf Söylesem
Herkes BirBirinin Görüşüne Saygılı Olsun Diye Bi Uyarı Gelecek Birinden

Ben Böyle Görüşe ..
Hasbinallahh

Sorsan Müslümanım Elhamdülillah Der
Neyse Onuda Ölçmek Bizim Haddimize Değil

Moderatör tarafında düzenlendi:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri