Evlilik olmadan birlikte yaşamak?

---> Evlilik olmadan birlikte yaşamak?

neden olmasın tercih meselesi herkes istediği gibi yaşamakta özgür.

Yaşanır diyen bayanları elinde çocukla 1 yıl sonra serap özgüde izleyebilirsiniz arkadaşlar muhtemelen ağlar şekilde masum rolü oynayacaklardır hazırlıklı olunuz:D:D

yazık be yazık kendınızden utanmuyorsunuz bari ananınızın babanızın hatrı olsun 1 gram...

Olayın dini boyutu var ve hepiniz biliyorsunuz. Bu konuda fazla laf konuşmaya gerek yok. Öte yandan ülkemizde yaşayan insanlar ve özellikle Yüce Türk Milleti tarihte olağanüstü felaketler yaşamıştır. Ve ayakta kalabilmeyi başarmıştır. belki de bu felaketler başka bir toplumun başına gelse kaybolur giderlerdi. Ve biz bunu AİLE sayesinde başarmışızdır. AİLE iki kıytırık imza değildir. Bu imzayı bu kadar hafife alan zihniyetin hiç bir değeri kalmamış demektir. Maddi ve manevi değerin yoksa hayvandan ne farkın var demezler mi insana...

Olayın dini boyutu var ve hepiniz biliyorsunuz. Bu konuda fazla laf konuşmaya gerek yok. Öte yandan ülkemizde yaşayan insanlar ve özellikle Yüce Türk Milleti tarihte olağanüstü felaketler yaşamıştır. Ve ayakta kalabilmeyi başarmıştır. belki de bu felaketler başka bir toplumun başına gelse kaybolur giderlerdi. Ve biz bunu AİLE sayesinde başarmışızdır. AİLE iki kıytırık imza değildir. Bu imzayı bu kadar hafife alan zihniyetin hiç bir değeri kalmamış demektir. Maddi ve manevi değerin yoksa hayvandan ne farkın var demezler mi insana...

Budur.

;)

helal

Durum Neyi Gösterir Şimdi BİLemezSin Ki erkekLer Açısından herzaman SoruN teŞKiL etmez Ama BayanLArımız Adına ToPLum Hiç HoŞ GÖzLe BaKmaZ Ondan DoLayı Ben şahSım Adına DerimKi Gerektiriyorsa yaŞarım Ki yaŞaDıMDa beraber ev paylaŞtım arkadaşım Olmuştu bayan cunku talebe hayatı ama KaLıcı DiL tabi :D

Son düzenleme:

:)güzel demişsinde.senin itiraf bölümündeyaptığın o yorumda doğum gününde sana hediye edilen bayanla gece geçirdiğin yazıyordu.hem bunu yapıp hem de böle konuşman çelişki yaratıyo doğrusu.

Tabi benim kişisel görüşümde evlilik olmadan birlikte yaşanmayacağı yönünde.dinimizce belirlenen kurallar vardır ki bunlara uyduğumuz sürece insanlıktan çıkmamış oluyoruz.

bende javere katılıyorum....benim inancıma ve din görüşüme göre dogru bulmuyorum....bence ilişki yaşanmak isteniliyorsa...evlilik şart...selametle kalın...

:)güzel demişsinde.senin itiraf bölümündeyaptığın o yorumda doğum gününde sana hediye edilen bayanla gece geçirdiğin yazıyordu.hem bunu yapıp hem de böle konuşman çelişki yaratıyo doğrusu.

Tabi benim kişisel görüşümde evlilik olmadan birlikte yaşanmayacağı yönünde.dinimizce belirlenen kurallar vardır ki bunlara uyduğumuz sürece insanlıktan çıkmamış oluyoruz.

Bu konuyla o konunun ne alakası var. O bayan mesleğini yapıyordu ve evlilik çok çok farklı bir olaydır. ****ün altında buzağı aramak senin anlayışına daha uygun bir deyim olur. Çünkü benim ne yaptığım ya da yapmadığım seni asla lgilendirmez. Burada bir konu tartışılıyor ve sen zavallı konuyu kişiselleştirmiş ve nereye getirmişsin...
Anlamadıysan anlatayım tekrar.
Burada bir konu tartışılıyor, benim ne yaptığım ya da yapmadığım değil. Sen konuyla ilgili görüşünü belirt benim gibi.
Olayı kişiselleştirme zavallı arkadaşım....

Konu aÇıLan Konuya YaKLaşımınız Ve yorumunuz
onun bunun ÖzeL hayatı ve yaşadıKLArı diL...

Javer Yaptın yorumun bence hiç GereĞi yok kimsenin ÖzeLi Kimseyi qıyqıyLamaz...

Konu dışına çıkmayın beyler..

yorumunuzu yapın kafi.

Bu konuyla o konunun ne alakası var. O bayan mesleğini yapıyordu ve evlilik çok çok farklı bir olaydır. ****ün altında buzağı aramak senin anlayışına daha uygun bir deyim olur. Çünkü benim ne yaptığım ya da yapmadığım seni asla lgilendirmez. Burada bir konu tartışılıyor ve sen zavallı konuyu kişiselleştirmiş ve nereye getirmişsin...
Anlamadıysan anlatayım tekrar.
Burada bir konu tartışılıyor, benim ne yaptığım ya da yapmadığım değil. Sen konuyla ilgili görüşünü belirt benim gibi.
Olayı kişiselleştirme zavallı arkadaşım....

sakin oL.

Herkesin bu konuda ayri fikirleri görüsleri vardir saygi duymak Lazim tabiki .... Ama benim kanimca saten ters bisey ! Hersey yerli yerinde ve zamaninda olmali ....

Türkiye buna hazır değil :) Başı kapalının üniversiteye, başı açığın camiye giremediği bir ülkedeyiz. Kendi şahsi fikrim olursa bence gerek maddi gerekse manevi yönden bir sakıncası yoktur ev ARKADAŞLIĞININ.

ben kesinlikle yaşanmas diyorum karşıyım çokta moderen bir ailem var ama ben degıl bırlıkte yaşamak evlılıkten önce birlıktelıgede karşıyım şunuda unutmayalımki zaman degışmıyor biz zamanı kendımıze uyduruyoruz
benım bır ailem var ve onları uzmek Allahı uzmektır asla olmaz

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri