Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

eet belki haklısın hatta haklısında ama derdmi anlamıosunuz arkdslar erkkler nasıl bzm için önmli die bagrınıolarsa bzler içinde önmli olmalı onlar bzden cokmu üstünde onların için önmli olan kavram bizim için basit olsun yapmayın

ARKADAŞIN TEPKİSİNİ ANLIYORUM VE HAK WERİORUM ASLINDA....TOPLUMA YERLEŞMİŞ OLAN ERKEKTİR YAPAR...KIZ YAPAMAZ.....ERKEK YAPINCA O ERKEKTİR....KIZ YAPINCA O ........(yazmaya terbiyem müsade etmio)
BU DÜŞÜNCEYİ ORTADAN KALDIRABİLMEMİZ İÇİN BAYANLARIN DA BU KONUDA TEPKİLİ OLMALARI LAZIM.....

napim peki.. seviorum tmmi benden once iliskiye girmis... bunun icin ayrilmam ayrilamam ben demek istedigim bu...

ama erkek ayrilir ayrilio kabul eden cok az bu durumu... ve buda neye dayanio kulturumuze iste

cnm bnbm saten işte sorun orda başlıo ok saten sen haytına bilmeyerek almışın bu adamı sewiosunda onn günahıda vebalide yardanla arasında kalıo buna bişi demiorum ama suna kırılıorum onlar bizim için önmli die die toplum baskısı oluşuo ama biz bizim içimn farketmes dersek adamlar yapar yapar gelir sonrada pişmanm oldu bikere der anltmak istedgm bu

sen haksızsın demiyorki kimse.. erkek yada kadın aynı koşullarda olmalılar ama ne kadar olabiliyruzz
işte burda toplum devreye giriyor :)
[/QUObu konuda aynı koşullarda olamamızın sebeide kadın yapncaa itilip kakılması erkk yapınca paşa olmasından kaynaklanıo bide bayan olursak bu konuya erkkler kadar bzde özen göstermessek nolcak erkklern egemen oldugu toplum gönlünce yapacak edecek ve kadına kabullnmek düşecek

cnm bnbm saten işte sorun orda başlıo ok saten sen haytına bilmeyerek almışın bu adamı sewiosunda onn günahıda vebalide yardanla arasında kalıo buna bişi demiorum ama suna kırılıorum onlar bizim için önmli die die toplum baskısı oluşuo ama biz bizim içimn farketmes dersek adamlar yapar yapar gelir sonrada pişmanm oldu bikere der anltmak istedgm bu

tmm sustum (:) senin dedigin gibi olsun... herkes hatta test yaptirsin kiz erkek bakiremi deilmi diye ... sonra kimse guvenmesin birbirine sonra sonra sonraa....................... (:)

bu konuda aynı koşullarda olamamızın sebeide kadın yapncaa itilip kakılması erkk yapınca paşa olmasından kaynaklanıo bide bayan olursak bu konuya erkkler kadar bzde özen göstermessek nolcak erkklern egemen oldugu toplum gönlünce yapacak edecek ve kadına kabullnmek düşecek

türkiyede yaşıyorsan bu tür konulara uzak olmaman gerekir... ama dediğin gibi bizlerde bunlarları kabullenerek erkeklerin hakimiyet kurduğu toplumun ilerlemesinde öncülük yapıyrz :)

ARKADAŞIN TEPKİSİNİ ANLIYORUM VE HAK WERİORUM ASLINDA....TOPLUMA YERLEŞMİŞ OLAN ERKEKTİR YAPAR...KIZ YAPAMAZ.....ERKEK YAPINCA O ERKEKTİR....KIZ YAPINCA O ........(yazmaya terbiyem müsade etmio)
BU DÜŞÜNCEYİ ORTADAN KALDIRABİLMEMİZ İÇİN BAYANLARIN DA BU KONUDA TEPKİLİ OLMALARI LAZIM.....

ewet tşk edrm yani tabiki tepkili olmalılar bayanlarda erkkler gibi secici olmalı saten siz secici olursanız sizinde karsınıza böle insanların cıkma ihtimali azalıo ama siz önmsemiosanz osaman hakketten üzücü ne bu toplum baskısı ne dayatma hiçbiri deişmez

tmm sustum (:) senin dedigin gibi olsun... herkes hatta test yaptirsin kiz erkek bakiremi deilmi diye ... sonra kimse guvenmesin birbirine sonra sonra sonraa....................... (:)

artık gercekten bişi dememe gerek kalmamış boşa yazmışım hakikaten sen zaten böle gelmiş böle gder diyenlerdenmişin nese sana bi faydamız olamamış inş. okuyan bi kaç kişinn fikrini deiştrebilmişizdr aslen sen zaten hala konuya haikim olamamısın

flood yasaktır arkadaşım 1 önceki mesajını değiştir istersen ;) sonraki uyarım daha ağır olur!!!

ewet tşk edrm yani tabiki tepkili olmalılar bayanlarda erkkler gibi secici olmalı saten siz secici olursanız sizinde karsınıza böle insanların cıkma ihtimali azalıo ama siz önmsemiosanz osaman hakketten üzücü ne bu toplum baskısı ne dayatma hiçbiri deişmez

dikkatinizi çekerim burada seçmek deyimi kullanırken iyice ölçülüp tartılmalı nitekim kavun değil ki bu olay kontrol edip alasın neyse halin çıksın falin de demiyorumburada olayı sadece bayanlara yıkmakta doğru değil erkek olarak bizlere görevler düşmüyor değil nitekim olayda biz erkeklerinde suçu büyük ben derim ki bir hataya başvurulacaksa tek taraflı ve o anı düşünerek karar verilmemeli insanlar geleceğinide düşünmeli zaten sizlerinde dediği gibi kişi ar ve namusuna önem veriyorsa bu gibi olaylarda daha dikkatli davranır ama kişi için ar ve namus bir anlam ifade etmiyorsa varsın sonucuna katlansın derim

dikkatinizi çekerim burada seçmek deyimi kullanırken iyice ölçülüp tartılmalı nitekim kavun değil ki bu olay kontrol edip alasın neyse halin çıksın falin de demiyorumburada olayı sadece bayanlara yıkmakta doğru değil erkek olarak bizlere görevler düşmüyor değil nitekim olayda biz erkeklerinde suçu büyük ben derim ki bir hataya başvurulacaksa tek taraflı ve o anı düşünerek karar verilmemeli insanlar geleceğinide düşünmeli zaten sizlerinde dediği gibi kişi ar ve namusuna önem veriyorsa bu gibi olaylarda daha dikkatli davranır ama kişi için ar ve namus bir anlam ifade etmiyorsa varsın sonucuna katlansın derim[/QU

kesnlkle kndi sonucuna kndi katlnsın ama secme konusundada eger biini yasamınıza sokmak istemiorsanz yanınıza yaklaşmsına bile izin vermessnz siz bi erkk olarak ısık almadgnz hiç bi bayana yaklaşamssınız secmek derken bunu kastetmiştim aslında azcok insanlar belli edio kndini kimi hayatınza dahil etcemze ii karr vermelyz

kesnlkle kndi sonucuna kndi katlnsın ama secme konusundada eger biini yasamınıza sokmak istemiorsanz yanınıza yaklaşmsına bile izin vermessnz siz bi erkk olarak ısık almadgnz hiç bi bayana yaklaşamssınız secmek derken bunu kastetmiştim aslında azcok insanlar belli edio kndini kimi hayatınza dahil etcemze ii karr vermelyz

benimde burada anlatmak istediğimde buydu zaten erkek bayan farketmes birinin yanına sokulmak istiyorsa ve bunun sonucunda birşeyler yaşamak istiyorsa sonunu düşünerek yaşamalıniteki"her koyun kendi bacağından asılır"

Ben allahın bildigini kuldan saklamam arkadaşlar çok geniş bir insanda degilim ama bence bakirlik veya bakirelik iki bacak arasına sıkıstırılmamıs.Hata insana mahsus ama akılda insana mahsus ben durumumu özkan biliyordu onunla konusmustum ben belki inanmayanlarınız olur ama bakir biriyim ama takıntı degil merak etmedim şimdiki konustugum arkadasım evlenip bosanmıs kızı olan bir insan ama ben onu sevdim çünkü o allah aşkıyla yanıp tutusan birisi ben onun imanını sevdim allaha aşkına hayran kaldım oda benim için aynı şeyleri söylüyor budur ötesi bos ve yalan. Dünya yalan ahirete yatırım yapmalıyız arkadaslar günahlardan kendimizi sakınmalıyız böyle basit şeylerden değil teşekkür ederim özkan konu çok güzel.

QUOTE=sparol;440382]Ben allahın bildigini kuldan saklamam arkadaşlar çok geniş bir insanda degilim ama bence bakirlik veya bakirelik iki bacak arasına sıkıstırılmamıs.Hata insana mahsus ama akılda insana mahsus ben durumumu özkan biliyordu onunla konusmustum ben belki inanmayanlarınız olur ama bakir biriyim ama takıntı degil merak etmedim şimdiki konustugum arkadasım evlenip bosanmıs kızı olan bir insan ama ben onu sevdim çünkü o allah aşkıyla yanıp tutusan birisi ben onun imanını sevdim allaha aşkına hayran kaldım oda benim için aynı şeyleri söylüyor budur ötesi bos ve yalan. Dünya yalan ahirete yatırım yapmalıyız arkadaslar günahlardan kendimizi sakınmalıyız böyle basit şeylerden değil teşekkür ederim özkan konu çok güzel.[/QUOTE]

:4::4::4:

evleneceğim kişinin cinsel geçmişi

onun evleneceğim kişi olabilme yetileri ile ilgili bir durum değil
ve olmamalıdırda

hepnızın yorumlarınııı tekk tekk okudummm....admın ozkann carımo vs vs ismlernı bilmedgım bir cok arkdslarımdaa cogu yanı cok guzl anltmışşlarr....kesınLıkLE VE KESINLIKlee bakıree olmalıı....kadında ayrı 1 onemde beLkı amaa ben erkektede bunu isterdım..nasıl erkekleer[karım benmle olsun ilk duyguyu benmlee yasasın vs vs ilk duyguyu eşıtt olalım birbirmızee karsı acık olalım dıyıp guven beklyorsaaa] ben aynı şeyı erkektende beklerım..erkegnde bakıresıı varr benm gozumdee....yanı biLmyorum din ACISINI ama buu benm gozumdee tamamennn anormal olurr...erkek yapmşş kızz yapmamışş...erkektekı mıdede asla olmazdaa kadındakı mıde deylmıı...yanıı kesnlıklee her taraftan bakırelık soz konsnda olmalı....;) birde su var dıyelmkıı ilk gundee soledıı affedememm benn...zaman içinde herşynı afdermm neblym onun için caba verrırım herşeynlee ama o durumda o gecede o gundee aSLA....

yorum güzel ama biraz daha arastırmalısın seni takdir ettim bencede erkek kadından bakirelik istiyorsa erkekte aynı şeyi yapabilmeli EMPATİ derler psikolojide mantık akıl (us) bizde ama herseyi biz yıkıyoruz böyle olmamalı bence

ya bi kere pişman olup olmamak önemli...
yapmasa daha iyi olurdu tabi ama,,yine de böle bişey yaptığı için o insan hakkında olumsuz düşüncelere yer veremeyiz...pişman ollup olmaması çok önemli bence...
Allahımın cc affetmediği tek günah şirk koşmaktır...
yaradan cc sonsuz merhametiyle her günahımızı bağışlıyor....içten bi yakarışla,gözyaşlarıyla tövbe eden birini Allah cc affediyor,sen mi affetmiyorsun?
ayrıca böle bişeyi yaşayıp pişman olan bi kızla evlenecek olan erkek,bakire olmadığını öğrenince evlenmekten vazgeçiyorsa gerçek sevgi o değildir derim...sonuçta bir hevestir bu...et parçası ;) ona değilde kişiliğe önem weren biri bence bu durumu sorun etmez(pişmanlık duyanlar için sölüorum bunu)
ama ohh iyi yapmışım diyenler için ise size hakweriorum boşayın gitsin :D

off sen ne güzeL konuşuyosun öLe yaa ...

katılıyorum ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri