Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

Şuanda belki çok rahat cvp lar verebiliriz belki ama durum sonradan belli olursa bazı güvensizlikler başlar saten kız arkadaşınla uzun süreli bi ilişkin varsaa bu bence ortadan kalkar..

tamam karşı çıkılmasına saygım var ama belkide söyleyememiştir.. bide bayanlar yönünden bakalım.. seni kaybetmek istemiyodurr. söylemesi çok güç geliyodur içinde her zaman bi şüphe vardır acaba söylesem yine tekmi kalcam diyee ..

hata oLduğunu herkez biliyo ve kabullenemiyecek kadar büyük bi hata herkez bunun bilincinde ama bilmiyorum ben oLsam eğerki uzun süreli bi beraberliğim varsa ve çok önceden olduysa bu olay çok kesin konuşmayım + bide seviyosam onunda beni sevdiğine inanıyosam bu olay söz konusu bile beLki oLamaz..! belki dönülür o dönemlere ama sonuçta oda bi insan ve hatanın o yönü veya bu yönü yoktur.. affetmek bi kere sadece allaha masustur affedemezsin onun allahhla arasında olan bişeydir.. sende onun kocası olcaksan o senindir ve her zaman onun yanında oLman gerek.. eksikliğini belli ettirmemen gerekk.. söliceklerim bu kadar.

Beatil rhyme teşekkürler çok güzel anlatmışsın ne der hadiste
HASBİYALLAHU VE NİMEL VEKİL
ALLAH HER ŞEYE KAFİDİR O EN GÜZEL VEKİLDİR

SENDEN NE GELECEKSE GELSİN ALLAHIM SENKİ RAHMETİNLEDE KAHRINLADA ÇOK GÜZELSİN VESSELAM.

ya affedılırr belkı..pişman olan biri amaa...bu pişmanlk ne biçm bişey bilmyoruzz ..sole dusnun eger pişmansa bunu baştan soler..gidıpte son dakkada denlmez..ben inanyorumkı bu pişmanlktan cok korkyla acıklamadrr...yanı pişmansaa o ana kadr pişmanlıgı nerdeydı..? ya insan canına kanına nefsm dedgne aşkm dedgnee son andamı pişmnlgnı soler ....onca zman herşynı dıen kısı son dakkada itrf edıo...ben bunu kabl etmmemm..ama başta olsa beLkii;)

ya affedılırr belkı..pişman olan biri amaa...bu pişmanlk ne biçm bişey bilmyoruzz ..sole dusnun eger pişmansa bunu baştan soler..gidıpte son dakkada denlmez..ben inanyorumkı bu pişmanlktan cok korkyla acıklamadrr...yanı pişmansaa o ana kadr pişmanlıgı nerdeydı..? ya insan canına kanına nefsm dedgne aşkm dedgnee son andamı pişmnlgnı soler ....onca zman herşynı dıen kısı son dakkada itrf edıo...ben bunu kabl etmmemm..ama başta olsa beLkii;)

ilknur diyorum ya .. sen bi bayansın senin daha iyi anlaman gerek son pişmanlık tabiki çare değildir..

ama yorumumda dediğim seni kaybetcek korkusundan belki söyleyemez saten bir yara almış bide seni kaybetmesi daha çok yara vericek..

söylenmesi gerek ama ben böyle düşünüyorum...

bilmıorum ya..... vaLLa ben okurken cok etkılendım bole dusndum flan baya dusndum.. hanı ben olsam flan gibisnden kendmı koyamadım bilee..hadı siz erkeklrrı azcıkda olsa gectm ama kızlar yanı bizlerr cok dıkt etmlyzz... bunun affı olmyor gordgmz gibi.. ya birde zaten namus annen için baban için eşin için tasnmaz..BENM NAMUSUm benm içindırr...ben namusu ben için tasrm o bu şu dıyee dyıllll.. bu yuzden ALLHA duşrmesn vallaa...

Kız için önemLi .. ne demeK pişmanLık biR hata hata yaptıysa ceRemesinide ceKeceK o zaman...!! Kendisinin isteğiyLe oLmuşsa KesinLikle pişmanLık ya da toLerans diye bişey söz Konusu Olamaz .. bi anLık Karar veRip sonRa hata yaptım affet durumu nasIl oLur ya.. Kız baKire oLur zaman ne oLursa oLsun bu böyLedr böyLe oLmalı taviz veriLecek bi Konu kesinLikLe deqill !!

katılıyorummmmm ...ben bile kız olarak bole dusnyorum..gerisii yoq....yaprken heçmı dusnmyorr yaa yokk kesınlıkle affıı olmaz..anca 1sanss zorla olmşşturr....onuda afftmem son gece ya son gecemı denlırr onca zamn pişman olup dıemıomu ...kalsın ozmanda pişman olmasn olyorsa da co0kk gec...babasının kapsına gidnce anlarr:)

bu konuda biraz geri kafalıyım galiba bakirelik önkoşul ?????? nasıl yanı nedemek istedın:S azcık acsana anlayamadım merk ettm:=)

he şimdi oldu...yaa benm turkcem fazla yok sende ole dynce nedıo dedım:D .....eger gerı kafalılıksa bende gerı kafalıymmm hemıdee vallahh co0000000000000000000oooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:)

bakireliğini kaybeden kişi ileridede aldatabilir benim düşüncem böyle..

bu yanlis :) genelleme yapamayiz hicbi zaman ...

Kiz bakire olmali bu boyledir... buyukte konusmamak gerekir basimiza gelebilir .. hatadir yapmistir geri donusu yoktur yada istemis yapmistir... pismanliktir onemli olan... pisman olan insanda bidaha yapmaz. butun sorumluluk burda erkege duser.. YA ALIR YANINA BENIMSIN der yada BIRAKIR .

ama erkege gelince... benden oncesi beni ilgilendirmez.. bakir deilmis diye ayrilik noktasina gelmem. oncedende soledim simdide soluyorum

bu konuda kiz-erkek esitligi yok benim gozumde :)

KIZ KIZ OLMALI :)

yoruma kapaliyim lutfen bu benim dusuncem.. yanlis anlasiliorum cunku (:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri