Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

arkadas kesin ve kesin bakire olmasi lazim düsünsene herkez son model araba kullanmak ister neden son model araba varken ikinci el alayim :DDD

kesinlikle bakire olmasi gerekiyor!

ha yok öyle degilse daha önce yasadiklari olduysa bana bunu bastan söylemesini beklerim

tanrı kadınlara güvenmio güvense zar koymazdı o yüzden ben de güvenmem, yani bakire olmalı kesinlikle

Ben evlenecegim erkeğin bakire olmasını isterim
benim ne kadar namusum varsa elbette onunda namusu vardır
dinimizde bayanlar için namus verilmemiştir,erkekler içinde verilmiştir
namusda cennete girmek için anahtar görevinde bulunacagı kuranı kerimde bahsedilmiştir.
ben bakire olmazsam evlenecegim kişinin nasıl yüzüne bakabilirim ki
namus elmas kadar değerlidir, herkes ona kıbte ile bakar, herkes ona sahiplenmek ister, bu kadar değerliyi şeyi nasıl kaybetmeye göze alanabilir ki?
yaşadıgımız çag ne kadar herşeye müsait görüyorsa,bir o kadar imtihan dünyasında bulundgumuzu unutmamalıyız...(inanlar için)

tanrı kadınlara güvenmio güvense zar koymazdı o yüzden ben de güvenmem, yani bakire olmalı kesinlikle

banlanmışın gerçi ama yinede yazıcam...

birincisi Allah'a, ''güvenmek'' gibi bir eylemi yakıştırmak yanlış olur...
ikincisi senin dediğine göre bakarsak... yaratmak,yaşatmak ve yok etmek onun elinde.. o zaman niye kadınları yok etmior... istese kadınları o ''zar''sız da yaratabilir demi ;)

bu konu kişilik ve inanç meselesi ;)

:160:

kadinlar yaparsa namussuz o...pu oluyor, erkekler yaparsa çapkin oluyorr dımı......ne biçim bi anlayışsa artık iffet konusu günümüzde sadece bayanlar üzerine kurulmuş bir dünya haline gelmiş...

bence bu konulari tartışmadan ziyade iyi algilamak lazim.. eger bekarete önem veriyorsan öncelikle bunu kendinde araman lazım.. sen yapıncaa sorun olmuyorda bayana yada erkeğe gelince sorun arıyorsan sen sorunlusundur.. bence bunu tartışmak lazım yoksa kim neyle evlenirr kimi secer orasi ona kalmiss...

Son düzenleme:
ßen ne iSem Oda öyLe OLuCak...
ßen eRkeGim yaParım Diye ßiŞey yOk yaNi..
aMa ŞuDa vaR namuS SadeCe iki ßaCak araSındaDa degiLdir...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri