Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

---> Evleneceğiniz erkeğin yada ßayanın bakir(ßakire) olmasını ister misiniz?

yorum yok... Düsünceleriniz cok yanlis simdi bişi sorucam sızlere bu olaya bakirelige önem gosterenlere... kiz vardir hatayla bir sefer yapmiştir ve pısmandir.. bide kiz vardir bakire dir fakat ayıptır soylemesi sureklı farkLı ters ıLıskı yasıyordur !! simdi soruyorum sızlere hangısı daha namuslu??? bır sefer olupta namusunla oturana mi yoksa hıc olmamıs ama surekli farkLı ters ıLıskı yasıyanmı ??? cevap istiyorum.. bakireligi fazla elestiren bence bakire degıldır. bence ınsanoglu her zaman hata yapar fakat hatalardan ders cıkarmak vardır.. önyargılı olmayin kizlar ve erkekler... kizlar sizinde basınıza gelecek sey olabılır bana olmaz demeyın hıcbırzaman.saygılarımla

evet çok doğru arkadaşım.....
erkeğin nasıl yaşam hakkı varsa oda insanoğludur...oda ana baba çocuğudur.
tanıdığımız bir çok kız var.
aynı yukarıdaki arkadaşın dediği gibi....
ve sayısız sevgilisi oldu.yazın evleniyor.
kızlarımızı el birliğiyle sahtekarlığa itmeyelim.
haaaaa erkek, kızı tertemiz namuslu isterse.....
kızında hakkıdır,namuslu bir koca....tabi hastalık taşımayan,tertemiz bir erkek...

Namusuna sahip çıkamayan hiç birşeye sahip çıkamaz.

Bir erkek mi? Bakir mi ?
Rahipler, papazlar dışında kalmadı galiba.

Buradaki bekaret acaba bedeninin bakir olması mı yoksa ruhunun mu bakir olması?

ben kesinlikle bakire isterim bende asla zinaya bulaşmadım bulaşanıda istemem bunun da hatasını kabul etmem tek edilecek hata şanssız bir evlilik yapmış olması.

Evet kızlarda bakirelik önemli ise erkektede aranmalı bence

İyi ama bakire olması daha önce ilişkide bulunmadığı manasına gelmez ki..
bakiredir ama defalarca ters ilişki yaşamış olabilir..
bunu da çıkıp kolay kolay söylemez evleneceği erkeğe..ama bakire olduğunu söyler..

kızların insafına kaldık arkadaşlar:)

İyi ama bakire olması daha önce ilişkide bulunmadığı manasına gelmez ki..
bakiredir ama defalarca ters ilişki yaşamış olabilir..
bunu da çıkıp kolay kolay söylemez evleneceği erkeğe..ama bakire olduğunu söyler..

kızların insafına kaldık arkadaşlar:)
öyle bişey varsa oda onun günahı artık ne yapabiliriz biri bakire diye ona bu acaba ters ilişkiye grimiş olmasın diye de şüpe edemeyizki sürekli

Tabiki bakire olması daha doğru olur.Ama eğer bir hata yapmışsa ve pişman olmuşsa bize yakışanda onu örtmek olur.

ben büyük konuşmayayım seven insanın ne yapacağı belli olmaz ama bu hatasını örtmem ben. ama şuanki düşüncemle kesinlikle kabullenmem böyle edepsizlik olmaz benim için.

öyle bişey varsa oda onun günahı artık ne yapabiliriz biri bakire diye ona bu acaba ters ilişkiye grimiş olmasın diye de şüpe edemeyizki sürekli

ben de onu diyorum ya, onlara güvenmekten başka seçeneğimiz yok...yoksa isteseler her halükarda bizi kandırabilirler.

ben de onu diyorum ya, onlara güvenmekten başka seçeneğimiz yok...yoksa isteseler her halükarda bizi kandırabilirler.

ama işte açık açık anlatamıyorumki yeri değil burası :D nasıl diyim bakire olmadığını öğrenme şansımız yoksa güvenmek zorundayız ama bunu biliyorsam arkadaşım olur ama kesinlikle evlenmeyi istemem. ha istemem ama çok fena aşık olurum dayanamam belki taviz verebilirim bu konuda büyük konuşmuyorum.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri