Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

tanrı kadınlara güvenmio güvense zar koymazdı o yüzden ben de güvenmem, yani bakire olmalı kesinlikle

ya gelmeyin şu nicke yazılan sözlerle tartışma konularına :D:D

şu bakire kız isterim diyen erkekler genelde niye evlilik öncesi ilişki yaşamış oluyo acaba .. namus kızların üstüne krurulmuş resmen :d erkeklerde olan ne şerefmi :D bakiremisin diye soran erkekler bakirdeler mi de bu soruyu sorma cüretini gösteriiolar o da benim merak konum :D

ya gelmeyin şu nicke yazılan sözlerle tartışma konularına :D:D

şu bakire kız isterim diyen erkekler genelde niye evlilik öncesi ilişki yaşamış oluyo acaba .. namus kızların üstüne krurulmuş resmen :d erkeklerde olan ne şerefmi :D bakiremisin diye soran erkekler bakirdeler mi de bu soruyu sorma cüretini gösteriiolar o da benim merak konum :D

Sana sonuna kadar katılıyorum madem bakire istionuz ne diee ilşki yaşıonz..

Tabiqide bende bakire Olunmasndan yanayım Yane hayatının tek aşkyLa ilişki yaşarsınn ve kendını ona adarsın. Zaten sevmedgn biriyle ilişkye girenın anlamı neki..

Tabiqide bende bakire Olunmasndan yanayım Yane hayatının tek aşkyLa ilişki yaşarsınn ve kendını ona adarsın. Zaten sevmedgn biriyle ilişkye girenın anlamı neki..

erkekler sevmedikleri biriylede ilişkiye girebiliolar canım..;)
onların ilişki olayı sadece ''şey'' olsun yeter,sevmeselerde ilişkiye girebilirler...erkekler şimdi bu lafıma gürleyip,celallenmesinler...;) çünkü onların yaradılışında kadınlara göre daha fazla nefs var...;)

ama kadınlar öle değil,,kadınlar sevmedikleri biriyle ilişkiye giremezler...çünkü olaya biraz daha duygusal yaklaşırlar...
hiç bi bayanın erkeğe tecavüz ettiğini duydunuzmu? burdan anlarsınız ne demek istedimi ;)

Buraya tikLayin bayanLar ;)

Bence Cok Ön Yargilisiniz ErkekLer icin şey oLsun diyorsunuz.. hayat kadınLıgını yapan erkekLermi ??

Lütfen Biraz genis bakın oLaya..

Bunda cinsiyet ayrimi yok mide Ve InsanLik Sorunudur..

:| şoke oldum
Hiç birşey tek taraflı değildir.2 taraflıda suçludur.
Ne kadar kız suçlu olsada oğlan bir o kadar suçludur.

$oke oLma betül

Cinsiyet ayrimi yok

Herkez Tabiki evLencegi kisinin Herseyi iLk bir birlerinde Görmesini Ister.. Ama Bunu Erkek - bayan diye ayirmak BU DEVİRDE Cok yanLis..

$oke oLma betül

Cinsiyet ayrimi yok

Herkez Tabiki evLencegi kisinin Herseyi iLk bir birlerinde Görmesini Ister.. Ama Bunu Erkek - bayan diye ayirmak BU DEVİRDE Cok yanLis..

tam yok,haklısın
Zaten cinsiyet ayrımı yok,kızın böyle bir davranışta bulunmasına şok oldum sadece
Zaten hiç bir devirde olamaz,İnsan isterse kendini en pis yerde muhafaza edebilir.

Buraya tikLayin bayanLar ;)

Bence Cok Ön Yargilisiniz ErkekLer icin şey oLsun diyorsunuz.. hayat kadınLıgını yapan erkekLermi ??

Lütfen Biraz genis bakın oLaya..

Bunda cinsiyet ayrimi yok mide Ve InsanLik Sorunudur..

bak haberde ne diyor...ilk kez!!! hangisi daha çoğunlukta sence? erkeklerin kadınlara tecavüzümü,,kadınların erkeklere tecavüzümü?

ayrıca hayat kadınlığı yapan insanlar para için yapıyor...zevk için değil... ama zevk için onlara para yatıranlar ise erkekler ;)

bakirelik olayına gelince tabii ki erkek-kadın ayırımı yapılamazbu konuda...zina zinadır...günah günahtır ;)

bak haberde ne diyor...ilk kez!!! hangisi daha çoğunlukta sence? erkeklerin kadınlara tecavüzümü,,kadınların erkeklere tecavüzümü?

ayrıca hayat kadınlığı yapan insanlar para için yapıyor...zevk için değil... ama zevk için onlara para yatıranlar ise erkekler ;)

bakirelik olayına gelince tabii ki erkek-kadın ayırımı yapılamazbu konuda...zina zinadır...günah günahtır ;)

Para icinmi..

Yapma ya

Ben onLarin icindeyim her gün

karsimda yanimda 2 ser tane gazino var ..

1. sayfadan beri yorumları okuyorum. Bazılarının söyledikleri çok saçma geldi bazılarına katıldım bazılarınada aşırı kızdım.

Şunu söylemeliyim ki benim içinde bekaret kavramı çok önemli.Ama olaya birde şu açıdan bakmak lazım.Bu olay bekaretten çok vicdan,gurur ve mide ile alakalı.Bir erkeğin bakir olup olmadığını istesenizde anlayamazsınız zaten.Bunu kadınına söyleyip söylememek onun Vizdanına bağlı.Ama bi kadın istediği kadar ben bakireyim desin bunu anlamak 10 dakikaya bakar.Gençlik hatası şu bu boş şeyler.Bence bi insanın başkasından önce kendine saygısı olmasıyla ilgili bu.Ama sevgiliyken ilişki yaşanmasının sorumlusunu ben erkekler olarak görüyorum.Çünkü sevgilisini gerçekten seven bir erkeğin onu incitmekten korkması gerektiğini düşünüyorum.E doğal olarakta böyle birşeyi kattiyen yapmaması gerektiğini.He ama şunuda es geçmemeliyim ki kızda kendine sahip çıkmayı bilmeli.Hiçbirşey birden gelişmez.En basitinden bu olay ortalık yerde gelişebilecek birşey değil.Bu yüzden bayanların erkek arkadaşlarıyla gidecekleri yerleri iyi belirlemeleri gerekiyor.
Diyeceğim şu namus denilen şey yürektedir zihindedir.Beyni namuslu olan bir insanda zaten böyle birşey yapmaz.O zamanda ortada bir sorun kalmaz.
Çok uzattım farkındayım :)
Saygılar..

benim evleneceğim kişinin mutlak surette bakire olması lazım...yoksa hayatta olmaz...büyük konuşmak istemiyorum ama benim ailemden gördüğüm,,adetlerimiz,,geleneklerimiz bana bunu içgüdüsel olarak emrediyor..bence böyle olmalı..saygılar..

Bilmiyorum fazla bir yorum yapmak istemiyorum ama erkek yapınca ERKEK oluyo kadın yapınca ......... oluyorr şaşırtıcı biraz ...

1. sayfadan beri yorumları okuyorum. Bazılarının söyledikleri çok saçma geldi bazılarına katıldım bazılarınada aşırı kızdım.

Şunu söylemeliyim ki benim içinde bekaret kavramı çok önemli.Ama olaya birde şu açıdan bakmak lazım.Bu olay bekaretten çok vicdan,gurur ve mide ile alakalı.Bir erkeğin bakir olup olmadığını istesenizde anlayamazsınız zaten.Bunu kadınına söyleyip söylememek onun Vizdanına bağlı.Ama bi kadın istediği kadar ben bakireyim desin bunu anlamak 10 dakikaya bakar.Gençlik hatası şu bu boş şeyler.Bence bi insanın başkasından önce kendine saygısı olmasıyla ilgili bu.Ama sevgiliyken ilişki yaşanmasının sorumlusunu ben erkekler olarak görüyorum.Çünkü sevgilisini gerçekten seven bir erkeğin onu incitmekten korkması gerektiğini düşünüyorum.E doğal olarakta böyle birşeyi kattiyen yapmaması gerektiğini.He ama şunuda es geçmemeliyim ki kızda kendine sahip çıkmayı bilmeli.Hiçbirşey birden gelişmez.En basitinden bu olay ortalık yerde gelişebilecek birşey değil.Bu yüzden bayanların erkek arkadaşlarıyla gidecekleri yerleri iyi belirlemeleri gerekiyor.
Diyeceğim şu namus denilen şey yürektedir zihindedir.Beyni namuslu olan bir insanda zaten böyle birşey yapmaz.O zamanda ortada bir sorun kalmaz.
Çok uzattım farkındayım :)
Saygılar..

bencede aynen katıLıorum
bence namus 2 bacak arasında oLan bişey deildir
bakire bi erkek kalmış mıdır kie :160:

erkekler şöle dior evlenilecek kız var eğlenilecek ben seniseviyorum hayatım qeleceğimi parLak bi sen oLucaksın:D:160:
zevkLerine bakIoLAR yha 10 dk için değmez:160:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri