Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

---> Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

Evet önce benimle olmalı erkeğim olacak kişi.
O vücuduna dokunurken yoksa aklıma başka kadınlarla birlikte olduğu düşüncesi gelir. Tek ve ilk benim olmalı .
Bakir değilse k.bakmasın yüzüne bakmam.

---> Evleneceğiniz erkeğin yada ßayanın bakir(ßakire) olmasını ister misiniz?

Minik bir yanım ister fakat önemli olan o anları unutmuş olması. Anılarını milim milim hatırlamıyor ve beyni de kalbi de reddediyorsa, problem yok. Adam benim olmuş zaten derim.

---> Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

Bende kendimi hediye paketi misali sevgili kocama saklamak istiyorum.

:D

önemli değil benim için. sormazdım karşımdakine bakir misin bakire misin diye hiçbir şekilde.

Ani yasamaya bakmali

Lafa gelince ölümü bile göze alanlar bu konuya neden toleransli davranmaz .Ha birde namus kavramı denince neden hep akla kadın gelir.çoğu erkek her gördüğü kadını ellemek ister ama ellenmemis kadın ister .erkekler bakır kalırsa kadınlarda bakıre kalir

farketmez :D

Benim İçin Önemli Ama Bakir Değilse de Yapacak Bir Şey Yok :)

Son düzenleme:

Bayana o denli el surmemis bi erkek olarak evleneceğim insanada o denli el sürülmemiş isterim ayrıca durum söz nişan konumundaysa gerekli testlere girmesini isterim sonuçta teknoloji gelişti ve piyasada haddinden fazla kirli siz anladiniz ne demek istediğimi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eski/Yeni yorumlara baktıkça gülesim geliyor :Ç
8 yıl olmuş konu açılalı..

Yıllar geçsede ana fikir değişmez,
Herkes koklanmamış gül ister..

her bakire olmayan kızı önüne gelenle düşüp kalkmış kız zanneden, her bakire kızı da hayatında eline erkek eli bile değmemiş zannetmek baslı basına bi slaklık olmakla beraber
türkiye'deki bütün erkekler bakire kızla evlenmek isteyen erkek modeli olarak ergenliğine başlar. bu bizim genlerimize toplum tarafından kodlanmıştır. fikir yürüttükçe, gördükçe, dinledikçe, gözlemledikçe ve düşündükçe bu kodlarda bazı değişimler olması mümkündür. ancak şu apaçık bir gerçektir ki, bakire kızla evlenmek isteyen yetişkin bir erkek, bu isteğinin sebeplerini hiç düşünmemiş, bu isteğini hiç temellendirmemiştir. tek istisna gerekçe "evlilik dışı ilişkiye karşıyım, ben yaşamıyorum ve yaşayan birisini de istemiyorum" olabilir. bu, öyle ya da böyle, temellendirilmiş bir görüştür.. evlilik dışı ilişkinin etkileri kadın-erkek ayrımı gözetmeksizin irdelenir, katılırsınız veya katılmazsınız ama işte "saygı" duyabilirsiniz. ama çıkıp da "erkeğe her şey mübah lakin çocuklarımın anacığı bakire olsuuun" diye içi boş slogancılık yapan kişinin sonra da "tercih efendim saygı duyunuz" demesi çok komiktir. fikirlere saygı duyulur, tartışılır ama sloganlara saygı duyulmak zorunda değildir. ve "bakire kızla evlenmek isteyen erkek" istisnai durumlar dışında slogancılık yapmaktadır. bakire kız isteyen erkeklerin belki yüzde 90'ı bakir değildir ve ben bu yüzde 90'ın görüşlerinin içini doldurduğuna daha hiç rastlamadım.. benim icin farketmez namus edep ahlak denilen şey bir zardan ibaret olamaz

her bakire olmayan kızı önüne gelenle düşüp kalkmış kız zanneden, her bakire kızı da hayatında eline erkek eli bile değmemiş zannetmek baslı basına bi slaklık olmakla beraber
türkiye'deki bütün erkekler bakire kızla evlenmek isteyen erkek modeli olarak ergenliğine başlar. bu bizim genlerimize toplum tarafından kodlanmıştır. fikir yürüttükçe, gördükçe, dinledikçe, gözlemledikçe ve düşündükçe bu kodlarda bazı değişimler olması mümkündür. ancak şu apaçık bir gerçektir ki, bakire kızla evlenmek isteyen yetişkin bir erkek, bu isteğinin sebeplerini hiç düşünmemiş, bu isteğini hiç temellendirmemiştir. tek istisna gerekçe "evlilik dışı ilişkiye karşıyım, ben yaşamıyorum ve yaşayan birisini de istemiyorum" olabilir. bu, öyle ya da böyle, temellendirilmiş bir görüştür.. evlilik dışı ilişkinin etkileri kadın-erkek ayrımı gözetmeksizin irdelenir, katılırsınız veya katılmazsınız ama işte "saygı" duyabilirsiniz. ama çıkıp da "erkeğe her şey mübah lakin çocuklarımın anacığı bakire olsuuun" diye içi boş slogancılık yapan kişinin sonra da "tercih efendim saygı duyunuz" demesi çok komiktir. fikirlere saygı duyulur, tartışılır ama sloganlara saygı duyulmak zorunda değildir. ve "bakire kızla evlenmek isteyen erkek" istisnai durumlar dışında slogancılık yapmaktadır. bakire kız isteyen erkeklerin belki yüzde 90'ı bakir değildir ve ben bu yüzde 90'ın görüşlerinin içini doldurduğuna daha hiç rastlamadım.. benim icin farketmez namus edep ahlak denilen şey bir zardan ibaret olamaz

Çok güzel anlatmışsın gerçekten. +rep

Herkes bakire/bakir biriyle evlenmek ister ancak, günümüzde böyle olan insanların sayısı sanırım çok az. Şahsen ben, böyle bir hata yapmadım ve yapmam da. Evleneceğim kişinin de böyle olmasını isterim, ancak gerçekten seviyorsam bakir değilse de sorun haline getirmem.
Ben, benim için değerli olan insanları tanıdıktan sonra bazı özelliklerimi yok edebiliyorum ve değiştirebiliyorum,
önemli olan onun da benden sonra değişmiş olması.
Gerisi problem değil, canı sağolsun. :Ü

Bence önemli değil,namusun simgesi olarak görülmemelidir.Önemli olan kişinin başkasının fikrine kapılmadan kendi fikirleriyle hareket etmesidir.

Cevap: ---> Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

Bu konuda hala geri kafaliyim. Bayan da erkek de Allahın emrettigi sekilde yani sadece evlenince yasamalidir

Evlenene Kadar O Kızla Bu Kızla Gez Toz Yat Kalk , Sonra da Gel Bakire Kız İste ...

Bakirsen istersin doğal hakkın .. Bakir olmayan birinin bakire istemesi kadar saçma bir durum yok..

Bu konuda Nazlı'nın da dediği gibi ben de geri kafalıyım. Ama genel olarak yorumlamak gerekirse bakir olmayan birinin bakire birini istemesi kadar aciz bir durum yoktur. Elbette bakirlik ve bakirelik sadece sembolik bir durumdan ibaret değildir. Aynı zamanda da zihniyette önemlidir.

Bu sözlerimi lütfen kendini bilen erkekler üzerine almasin.Su internette nice kizlari ifsa eden alcaklara sorsanda bakire istiyorum der.Her türlü pisligi,sapkinligi düsünüpte ve uygulayipta,namuslu kiz aramak kadar düşkünce ve acizce bir zihniyeti kabul etmiyorum.Adam gibi,efendice yasayip harama,yanlisa düsmeyen erkegin tercihine saygim sonsuz.Ama akli fikri baska türlü calisan,her türlü naneyi yemis bir erkegin bakire bayanla evlenmeyi istemesi bence yine bir sapikliktan ibarettir.Bayanlari böyle siniflandiran zihniyetlerden nefret ediyorum.Erkekte adam gibi namusluca yasayacak,her önüne gelenle,her istedigini yapmayacak.Erkek yapinca mutlu olup,bayan yapinca hor gören zihniyeti kabul etmiyorum.Namusa öyle bakanlarida kabul etmiyorum.Köse baslarinda ,kuytularda ne igrenclikler dönüyor.O zaman onlar namuslu mu oluyor?İnsan kendini bilecek.Namusu önce beyninde tasiyacak,yasatacak.Ben ''sadece bayanlarin'' bu sekilde horlanmasina karsiyim.Her iki cinste bakir olacak bedenen ve zihnen.

Gece gece nerden gördüm bu konuyu yorumlarınızın çoğunu okumasaydım daha iyiydi . Sizi bakireyim diye kandırmak isteyen birinin çok kolay kandırabileceğini biliyorsunuzdur umarım herkese kolay gelsin :)

Nasılsa öyle bulur, çoğu insan tek taraflı beklentide özellikle kadın konusunda. Ben nasılsam karşımda ki de öyle olmak zorunda.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri