DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

ben bunu söylemek istiyorum ben burdaki herkesi çok sevdim siz belki farkında olmaya bilirsiniz belki bu kelimeler bile bu katagoride sölenecek kelimeler deil herkesi çok seviyorum oky yorum yok

Evet Sira Bende.. :)

> Aglamaz < Esi Benzeri Olmayan Bi Kardesim. Daha Yeni Olmama Ragmen Bana Herseyi Anlatir Ve Güvenir.Saol Kardesim. Öz Kardesimden Farkin Yok Emin Ol!

> DaNGeR < Danger Kardesimde Ap Ayri Bi Insan. Yeri Gelir Cok Sert yeri Gelir Tam Benim Kafadan. Olsun Ben Onu Öylede Seviyorum. Canımsın Kardesim..

> RoCKer <( Ozkan ) Onu anLatmaya Dil Varmaz Cok Delikanli Her Zaman Agirligini Koruyan Ve Sert Bir Kurucu. Senide Seviyorum Kardesim.

> Tylér < Onun Hakkinda Pek Bilgim Yok Ama Yorumlariyla Olsun Konusmalariyla Olsun Her Zaman Heryerde Tavrini Koruyor iyi Bir Yönetici.

> Crayz_JuniOr < Aslinda Ona Kirginim Ama Yinede Düsüncelerimi Bilmesi Gerekir. Beni Cok Yanlis Taniyor Ve Cok Ön Yargili. Ama Ben o Tanidigi Insanlardan Degilim Bunu Zamanla Görcektir Zaten..

> ©Cyßért??K < Onuda Pek Tanimiyorum Ama Milliyetci Ve Vatanini Seven Bİ Kardesim Hepimiz Gibi..

> Spy < Aslinda Onu anLatmaya Pek Gerek Yok. Post Kasmayi Seven Bi Arkadasimiz. Ayriyetten Komik Sakayla Karisik Ara Sira Laf Sokuyor Bana Ama Olsun Yinede iyi Bi Kardesimiz..

> RAINMAN < Onuda Pek Tanimiyorum Ama Sanirim Atlari Seviyor Sakasinami Takiliyorlar Gercekten at Yarisi Oynarmi Bilmem.. Ayriyetten Görevini Tamamiyle Yerine Getiren Bi Admin.

> byhandsome < Aramiza Yeni Katilmasina Ragmen Kendini Sevdirmeyi Basardi. Hosgeldin Tekrardan Aramiza Kardesim.

> eSpoir < Oda Spynin arkada$i Sanirim. Onuda Pek Tanimiyorum Ama kizlarla Cok iLgileniyor Ama Spynin Arkadasi Fazla Görmüyorum :p :)

Evet Simdi Gelelim Forumumuzun Prenseslerine..

> aLias < Kendisiyle Fazla Bir Muhabbetim Olmadi Ama Cok Güzel Ve Etkileyici Birisi Oldugunu Söylemeden Gecemicem.. Tanismayi Isterim Acikcasi.

> MEL!S < O Bitane 1 Dksi 1 Dksina Tutmuyor. :) Bakiyorum Oyun Bölümünde Gülüyor Egleniyor Siir Bölümüne Bakiyorum üzüLüyor. Pek Cözemedim Acikcasi.

> Dark_dumann < Kardesimin Kiz Arkadasi Benim Gibi Siiri Seven Ve Cok Duygusal Bi Kardesimiz. Bide Unutmadan Ondan Sonra Siiri Seven Benim. :)

> CuShibeLLa < ishabellanin Kuzeni Bir Birlerine Cok Benziyorlar Ve İkiside Bir Birinden Güzel.. Sülalerinde Genetik Bir Hastalik Sanirim Güzellik :p

> PuNk_PRiNCéSs < Oda Aramiza Yeni Katildi Hosgeldi. Cok Güzel Hem Yüregi Hem Kendisi..Baska Bi Bilgim Yok Hakkinda.

> Crayz_eda < oda Benim Gibi Ankarali Bi Arkadasimiz Hep Gülen Ama icinde Daima Bir yarasi Olan Bir Arkadasimiz Belki Yaniliyorum Ama Öyle Hissettim. :)

> ___CrAzY_gIrL_ < Evet Crayz_Junior Arkadasimizin Kiz Arkadasi Ve Ayni Zamanda Hepimizin Kardesi,Bacisi. Hep Yüzü Gülen Ve Junior'a Deli Gibi Asık Bir Kardesim. Umarim Daima Mutlu Ve Huzurlu Olursunuz Ve İliskinizi Evlilige Kadar Götürürsünüz.

> jeLip0n < Evet O Forumumuzun Jelip0n $ekeri Cok Tatli Ve Cok Cana Yakin. Ara Sira Tersligi Tutuyor Ama Yinede Seviyorum o Uyuzu. :)

> crazy_bad_girl < Cok Akilli Ve Bilgisayar Hastasi Bi Kiz Arkadasimiz. Asiri Bilgisayara Düskün Ve Herseyini Ögrenmeye Calisiyor. Donanim iLe ilgili Bi Sorunu oLdugunda Benim Yanimda oL Lütfen Her Türlü Yardimi Yaparim.

> Çölcicegi < Kendisi Hakkinda Bi Yorum Yapmama Gerek Yok. Herkez Kendisini taniyor Forumumuzun Bayan Admini. Cok Agir Terbiyeli Ve Seviyeli O Yüzden Kendisini Tebrik Ediyorum. Agirligini Her Zaman Koruman Dilegiyle..

> Kisgünesi < oda çölciceginin ortakı. Cok Cana Yakın Cok Sakaci Bi Arkadasimiz Ayrica iyi Bi grafiker benden bile.. :) Ben pek anlamam Orta Derecede Yani.

Unuttuklarim Varsa Kusura Bakmasin. Hepinizi Seviyorum Saygilar.

:50:

pckopat

BU FORMDA YENIYIM AAMA KALICI OLAcaGIM KESIN daha dorusu burdan iyi bir yer bulana kadar burdayım(ömür_boyu):D
kımseyı tanımıyorum ama yapılan yorumlardan ıyı oldukları kesınn
saygılarımla
[pc]kopat

Caramio iyidir kendileri ,, mecbur sevioruz kendilerini :D 7 günün 24 saatinde görünce insan ister istemez sevior tabee :D :D

Sonra bide ChatLaq var =) oda manevi ablamdir Cok tatli diillidir :)

...::AyAZ::... abi iidir =) Geyiktir xD

***musty*** oda acaip geyik çocuk :D

imm

mustyim (:) her an benle

evil fairy su ustteki kiz kardesim hemde öz :S (:) bitane o bitane :p

choko === cikolatayiz birlikte o daha tatli :)

1 kisi === cok sicak insana

kalphirsizi === cok guzel dinlio :)

espoir === bana surekli abla diyen :D

Love-Lies === manevi ablam (:)

Erkin == msne eklemis ama bilmiom :D

Diesel === ii kalpli :)

Danger === kopegini cok sevdigini biliom sadce :)

Ozkan == hayrani cok (:) Allah arttirsin

Col cicegi === cok sempatik gelio ayri bi ilgim var ona :$

aklima bunlar geldi (:) geldikce yazam bariben

ayy ne guzel bı konu bu baslatan arkadasa tesekkurler.. fakat ben yenı uyeyım ve kımse benı tanımadıgı gıbı bende kımseyı tanımıyorum halıylee.. oyuzeden ne adıma yapılan yorumları okuyabılıyorum nede bırı adına yorum yapabılıyorum...:(

DaNGéR : çok sewdiqiim biRi eskiden eniştem die sahipLenirkenn ... şimdise kendını kaybetti (:)
OzKaN : bıze karşı ne kadar soğuk oLursa oLSun gerçekten çok ıyı bırı her derımde yanımdaydı halada öle (:) onuda çok sewıorum
jeLißon : çok şeker bir kız onuda çok sewıorum.. :) bazen unutuo benı bende onu ama genede sewerım.. :8:
dark_dumann : admınım kuzum :p buda bnm canım hasta ama )): ama her zaman yerı farkLı.. we ağıR :) admınlıqının başarılarının dewamını dılıorum :)
agLamaz : adanaLı..ıyı bır üye eskı admınlerden...
xCrueLx : buda benım kankamdıR :) onuda çok sewıorum ama bu aralar soğuorum gbi :)
dieséL : anlaltılmaz bırı gerçekten çok ıyı onuda çok sewıorum :) çok dısıplınlı bır admın sert oda %50 ozkan :p
the punk : asLo$$m bu kız bambaşka bırşey sanky kardeşm çok sewıorum onu o bi bi bi bitane..
HaKaN : oda çok iyi biri buraLaR baya kendınden geçti.. aşka karşı olan bir üyemiz..
espoiR : ne kadaR kawga etsekte o benım canımdan kanımdan kuzenımdıR.. (:) her haLı ıLe sewormm ıyıkı war..
göztepeLi : gayet başarılı bır admınımız :) onuda gerçekten çok sewıorum kendısı benım burcumdan çok ınatcı.. başarıların dewamını dllerm o benden ne kdr nefret etsede onunla sorunum yok ;)
aLihandro1984: buda eskı modLarımzdan bır wardı şımdı yok oldu (:)
awfuL giRL : prenses üyelerımızden :) sewecen şeker bir kız
gamze : sewgi dolu şeker bişii :) samımıyetm yok ama sewıorm onuda :)
kaLphirsizi : ne kadar oldukı geleli ? sankı 40 yıldır üyemız gıbı herkesn kaLbnde.. onuda çok sewıorum karıyerıde war işide war :) gayet başarılı bır ınsan + admn..
RAINMAN : bır gelıo bı gıdıo ..
aberyy : yok oldu yok edıldı :)
Dark_girL : kankamın sewgılısı :) çok şeker bır kız onuda sewıorum..
€dizZz : ediz ediz .. (:) onuda çok sewıorum sewgı dolu bırşey gzL admnn hemşom :) we en önemlısı hep yanımda abımm:p
greenberet : iyi biri samimiyetm yok .. gerekte yok :)
aLias: prenses üye
RappeR_3mr3 : edızın arkadaşı sanırsam rapcı arkadaŞLarmzdan..
m3rw3 : gerçekten samimiyetm yok ama ii kız :) çok şeker
harbikiz : harbıde ama çok ınatcı oda çok şekr bır kız (:) onuda sewıorm :)
çöL çiçeği :öz ablam gbi ssewdm biR abLam :) her zmn yanımda yerı farkLı kaLbmmde..
by_notaLone : iyi bir üye eskı zamanlarda daha samımıdık şımdı selam selam.. (:) genede sewerım onu ..
***musty*** : o benım LebLebim cnm çok sewdm bRi (:)
CaRamio : çokolatamdır kendılerı çok şeker bır kız onuda çooook seworumm..
1kisi : o benım baLım baLaRn en gzLii...
moR dumaN: prensesımız az sınırlı :) çokta geweze..
m!CrOpx zN : iyi biri samimiyetm yk göztepeLinin arkadaşı
SoLDieRofTheGoD : özcan dangern kardeşi onu sewıorm :) nıkınde zorLanıormm :D
zıkkımın dıbı : nıkıne glmekten ölüorum..
uguRsuz : yenı geLdi iyi biRi :)
arımaya : şeker bişi :)
cagLa : üyeLermzden..
funny -she : iyidr tanımıorumm kendıLernıı :):)
zipiR bocuk : iyi bir üye deli dolu yşıo hayatı..
yok öle bişi : çatlak o kız bnm canım :D reaLden arkım
ASLI : sıra arkadaşımmm :D dert arkadaşmm :D bisürü anıLarımızz war onu çok sewıorm cnmm o bnm (:)
crazy anqeL : değerıını düşüren bir üye :)
anıL : iyi biri seferım onu ama dstlk kawramını bılmıo:p

akLmaa geLen bnLaR... geLdkcee yazaRmmm :)

Buranın en yakışıklı Admini varmış Kalp Hırsızı ben onun için birkaç satır yazayım istedim sitede ilk günüm ve ilk günümde benim için ilk can dostum diyebileceğim Kalp Hırsızı Tolgahan kardeşim Allah mahçup etmesin ve dost eksikliğini hissettirmesin -Can Dost_ öpüyorum bu arada Tolga (Beni Sev)::D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri