DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

Hadi bakalımmm tekrar ben :)

MeL!S: bu kız benim canımm yaa.bukadar şirin bukadar güzel ve butun her şeyin en isini hak eden bi insan daha olamazz :) dadlumm benm yavru kusumm :D
Danger: o anlatılamaz bi insan ya..onun kadar iyi niyetli,anlayışlı bi insan daha hiç
tanımadım ben..umarım hak ettigi seyler yasayabilir sonunda :)
Jelipon: enamm ben bunu da çok seviorum :) çıtı pıtı çok tatlı bi kızz :)
RoCKeR: hala tam tanımıorum ama az çok tahmin edebiliorum onu.kafa yaa onu takıl hayatını yaşa fln yani :D
@slı: kayboldu ortadan :) iyi kız ama ;)
Tyler: enam bu da pek bi sessizleşti :) nazar mı degdirdik nee. Ne hikaye yazıo ne bişee:) bak bekliorum.içinde bende olcam :D
Cybertürk: etrafımda tanıdıgım en koyu milliyetçilerden biri.bu yönüyle çok taktir ettiğim bi insan ;)
Dely_jojuk:tanıyamadan kayboldu ortadan :D
Yaprak:bir kayıp daha :) sahi nerelerdesin kıs :)
Çöl_çiçegi: bayılayrum bu kıza :) bu ara pek karsılasamıoz ama cok seviom ben onu :)
Kışgüneşi: öle yardıma ihtiyacım oldugum bi gunde yanımdaydıki hakkını ödeyemem ;)
Ağlamaz: artık çözdüm onu tam dengesiz :D çikületa sözü var ama hayla alıcak beklemedeyim.unutmadım ona göre :D
Crayz_junior: az çok bilgim var hakkında :) ii bi insan ;)
Crayz_girl:tam bir sempatik insan :)
Dark_duman: konularımın manyagı :D seviom kıss seni :)
Rainman: muhabbetimiz olmadı hiç ama sanki tanıyomus gibi hissediom onu :D
Espoir: canımın kuzeni benmde kuzenim sayılır ;)
Crayz_angel:canımın arkadası benmde arkadasım sayılır :D
Spy:enam hiç bi fikrim yuk senin hakkın kisirebakma :)
Diesel: fikrim azcık var onun hakkında :D yaptıgı yorumlardan tanıorum onu :) ii bi insan ;)
Punk_prenses:bi anda geldi ve salladı ortalıgı :) gözlerine bayıldım :) sıcakkanlı bi insana bensio ;)
İshabella: Tam çözemedim karakterini ama ii kıs ;)
byhandsome: birden geldi uyum sağladı :) sanki hep vardı :):)

Şimdilik bu kadar unuttuğum biri varsa kusurabakmasın ;)

Son düzenleme:
burda sohbet etmek yasaktır yorum unu yapıyosan ok yoksa sohbet odasınaa...

4 msj silinmiştir..!

alias:çok seferim kıs seni çok ii biridir bu kıs bu sırada böle içten bişi
Crazy_junior:aşkım bitanemyaşama sevincim harika insan hayatımda rastladığım en mükemmel gerçek seni seviyorum :)
Danger:kaynım....:D mükemmel bi insan sevdiğim nadir insanlardan biri :D
RoCKeR:uyus,qıcıqk,bulaşığımmm :) şaka bi yana özkan da bitanedir cana yakın olması en ii bildiğim huyu :p
Mel!S:sevecen şımartıcı meleğim o benim çok sevdiğim biri kıs sefiom ben seni:D
_çiki_lata_:kanksım bidinem arasıra uyusluk papsada bana onu da çok sefiorum yaklaşık 13 sendir hayatımdasın ve hiç çıkma ;)
Jelipon:jelijelipomum o benim tatlımı tatlı fıstıkmı fıstık senide sefiom kıs :)
@slı:pek tanımasam da çok ii niyetli olduna eminim
Tyler:bu da ii yha :D
Cybertürk:bi orda bi orda ara sıra yasaklı :D bi yere gidemes ama ii biiridir
çöl_çiçeği:benim gülsümüm canım sırdaşım bana katlanabilen melek yüzlü insan ;)
kış_güneşi:gülsümümümün ortağı :D onu da seferim gösel paylaşımları var :)
Ağlamaz:forumdaki şımarık velet :D çok ii niyetli bi insan tam kafadan :)
Dark_duman:senide seviom be çok ii çok tatlı iyi niyetli biraz da ormantik bilirim seni :D
Rainman:pek fazla tanışmışlığım olmadı henüz ama yazılarından ii biri olduğu anlaşılmıo değil :)
Diesel:forumun arabeskçisi :D:D onuda seferim çok ii biri mert babacan delikanlı :)enteresan bişi :p
byhandsome:eek:nunlada pek fazla konuşamadık tanışmışlığımız bi kaç yorumdan ibaret ama o da ii biridir :D
oks1907:biraz matrak bi arkadaşımız birazda şakacı sanırım :) (ben unutmadım baq) ;)

UNUTTUKLARIM OLDUYSA AFFOLA
forumlular hepinisi çooook sefiorum unutmayın oke :)

Diesel:forumun arabeskçisi onuda seferim çok ii biri mert babacan delikanlı enteresan bişi

Tskler. :)

Evet Sira Bende.. :)

> Aglamaz < Esi Benzeri Olmayan Bi Kardesim. Daha Yeni Olmama Ragmen Bana Herseyi Anlatir Ve Güvenir.Saol Kardesim. Öz Kardesimden Farkin Yok Emin Ol!

> DaNGeR < Danger Kardesimde Ap Ayri Bi Insan. Yeri Gelir Cok Sert yeri Gelir Tam Benim Kafadan. Olsun Ben Onu Öylede Seviyorum. Canımsın Kardesim..

> RoCKer <( Ozkan ) Onu anLatmaya Dil Varmaz Cok Delikanli Her Zaman Agirligini Koruyan Ve Sert Bir Kurucu. Senide Seviyorum Kardesim.

> Tylér < Onun Hakkinda Pek Bilgim Yok Ama Yorumlariyla Olsun Konusmalariyla Olsun Her Zaman Heryerde Tavrini Koruyor iyi Bir Yönetici.

> Crayz_JuniOr < Aslinda Ona Kirginim Ama Yinede Düsüncelerimi Bilmesi Gerekir. Beni Cok Yanlis Taniyor Ve Cok Ön Yargili. Ama Ben o Tanidigi Insanlardan Degilim Bunu Zamanla Görcektir Zaten..

> ©Cyßért??K < Onuda Pek Tanimiyorum Ama Milliyetci Ve Vatanini Seven Bİ Kardesim Hepimiz Gibi..

> Spy < Aslinda Onu anLatmaya Pek Gerek Yok. Post Kasmayi Seven Bi Arkadasimiz. Ayriyetten Komik Sakayla Karisik Ara Sira Laf Sokuyor Bana Ama Olsun Yinede iyi Bi Kardesimiz..

> RAINMAN < Onuda Pek Tanimiyorum Ama Sanirim Atlari Seviyor Sakasinami Takiliyorlar Gercekten at Yarisi Oynarmi Bilmem.. Ayriyetten Görevini Tamamiyle Yerine Getiren Bi Admin.

> byhandsome < Aramiza Yeni Katilmasina Ragmen Kendini Sevdirmeyi Basardi. Hosgeldin Tekrardan Aramiza Kardesim.

> eSpoir < Oda Spynin arkada$i Sanirim. Onuda Pek Tanimiyorum Ama kizlarla Cok iLgileniyor Ama Spynin Arkadasi Fazla Görmüyorum :p :)

Evet Simdi Gelelim Forumumuzun Prenseslerine..

> aLias < Kendisiyle Fazla Bir Muhabbetim Olmadi Ama Cok Güzel Ve Etkileyici Birisi Oldugunu Söylemeden Gecemicem.. Tanismayi Isterim Acikcasi.

> MEL!S < O Bitane 1 Dksi 1 Dksina Tutmuyor. :) Bakiyorum Oyun Bölümünde Gülüyor Egleniyor Siir Bölümüne Bakiyorum üzüLüyor. Pek Cözemedim Acikcasi.

> Dark_dumann < Kardesimin Kiz Arkadasi Benim Gibi Siiri Seven Ve Cok Duygusal Bi Kardesimiz. Bide Unutmadan Ondan Sonra Siiri Seven Benim. :)

> CuShibeLLa < ishabellanin Kuzeni Bir Birlerine Cok Benziyorlar Ve İkiside Bir Birinden Güzel.. Sülalerinde Genetik Bir Hastalik Sanirim Güzellik :p

> PuNk_PRiNCéSs < Oda Aramiza Yeni Katildi Hosgeldi. Cok Güzel Hem Yüregi Hem Kendisi..Baska Bi Bilgim Yok Hakkinda.

> Crayz_eda < oda Benim Gibi Ankarali Bi Arkadasimiz Hep Gülen Ama icinde Daima Bir yarasi Olan Bir Arkadasimiz Belki Yaniliyorum Ama Öyle Hissettim. :)

> ___CrAzY_gIrL_ < Evet Crayz_Junior Arkadasimizin Kiz Arkadasi Ve Ayni Zamanda Hepimizin Kardesi,Bacisi. Hep Yüzü Gülen Ve Junior'a Deli Gibi Asık Bir Kardesim. Umarim Daima Mutlu Ve Huzurlu Olursunuz Ve İliskinizi Evlilige Kadar Götürürsünüz.

> jeLip0n < Evet O Forumumuzun Jelip0n $ekeri Cok Tatli Ve Cok Cana Yakin. Ara Sira Tersligi Tutuyor Ama Yinede Seviyorum o Uyuzu. :)

> crazy_bad_girl < Cok Akilli Ve Bilgisayar Hastasi Bi Kiz Arkadasimiz. Asiri Bilgisayara Düskün Ve Herseyini Ögrenmeye Calisiyor. Donanim iLe ilgili Bi Sorunu oLdugunda Benim Yanimda oL Lütfen Her Türlü Yardimi Yaparim.

> Çölcicegi < Kendisi Hakkinda Bi Yorum Yapmama Gerek Yok. Herkez Kendisini taniyor Forumumuzun Bayan Admini. Cok Agir Terbiyeli Ve Seviyeli O Yüzden Kendisini Tebrik Ediyorum. Agirligini Her Zaman Koruman Dilegiyle..

> Kisgünesi < oda çölciceginin ortakı. Cok Cana Yakın Cok Sakaci Bi Arkadasimiz Ayrica iyi Bi grafiker benden bile.. :) Ben pek anlamam Orta Derecede Yani.

Unuttuklarim Varsa Kusura Bakmasin. Hepinizi Seviyorum Saygilar.

MeL!S: bu kız benim canımm yaa.bukadar şirin bukadar güzel ve butun her şeyin en isini hak eden bi insan daha olamazz :) dadlumm benm yavru kusumm :D
JnM aLiasJm saoL yavvrmm bnmmm :p

> MEL!S < O Bitane 1 Dksi 1 Dksina Tutmuyor. :) Bakiyorum Oyun Bölümünde Gülüyor Egleniyor Siir Bölümüne Bakiyorum üzüLüyor. Pek Cözemedim Acikcasi... :D
ay ndn çözemedn bnii :D saol jnm snide çhok sefıorm :p

Çöl_çiçegi: bayılayrum bu kıza bu ara pek karsılasamıoz ama cok seviom ben onu

bende seni janım sohbet etmek istediğim kişilerden birisin çok teşekkürler ;)

çöl_çiçeği:benim gülsümüm canım sırdaşım bana katlanabilen melek yüzlü insan

estafurullah şeker ;) eylülümsün sende benim komikimsin :D

> Çölcicegi < Kendisi Hakkinda Bi Yorum Yapmama Gerek Yok. Herkez Kendisini taniyor Forumumuzun Bayan Admini. Cok Agir Terbiyeli Ve Seviyeli O Yüzden Kendisini Tebrik Ediyorum. Agirligini Her Zaman Koruman Dilegiyle..

yorumun için gerçekten teşekkür ederim.. çok mutlu ettin beni.. :)

hepinizi seviyoorum hepiniz seviyeli insanlarsınız herkeze tekrar teşekkür ederim;)

_çiki_lata_:(kısa yazdımı fark ettim):kanksım 13 sene önce pat die girdi hayatıma ve gönlümü almak için çikolata verdi bana :) cnm o bnm yha ilk başlarda pek uyuşamazdık sürekli kavga sürekli kargaşa müzeyyen abla (TUBANIN ANNESİ) bıkmıştı artık bisden ama çaktırmıodu kanksım benim herşeyim oldu zamanla o kadar alıştıkki birbirimize ayrılamaz olduk artık zaman su gibi akıp geçerken bi bütün haline gelmiştik kanksımla onu o kadar çok seviorum ki hala 13 sene önceki tuba var karşımda hala o sıcaklıkla bakıorum ona onun omzuıundan başka omuzda ağlamadım ben hiç bi o cnm kanksım seni çoooook seviyorum hayatımdan hiç çıkma öptm :D:D

elylüleylül_canım içiisi aşkimumya çok sefiom seni ama kıskanıom gülsümden kim oldunu bile bilmiom ama kıskanıom işte :(
sen benim başıma gelen en güzel belasın ne diim ki jünyırla sana çok ama çoook goccuman mutluluklar diliom yüzündeki o şımarıık sewecen çocuksu gülüşün gitmesin hep gül benide üzme biliosun ağlayınca kıyamıom sana hep gül ve bende senin şebeiin olcam namusuum ve şerefim üstüne ahada yemin ediom ba ok sefiom bye haftaya bendesin mucukxladım şap şup

diesel,alias,crazy girl yorumlarınız içn tşkkr edrim;)sizleri çok sewiorummm

Son düzenleme:
elylüleylül_canım içiisi aşkimumya çok sefiom seni ama kıskanıom gülsümden kim oldunu bile bilmiom ama kıskanıom işte :(
sen benim başıma gelen en güzel belasın ne diim ki jünyırla sana çok ama çoook goccuman mutluluklar diliom yüzündeki o şımarıık sewecen çocuksu gülüşün gitmesin hep gül benide üzme biliosun ağlayınca kıyamıom sana hep gül ve bende senin şebeiin olcam namusuum ve şerefim üstüne ahada yemin ediom ba ok sefiom bye haftaya bendesin mucukxladım şap şup

:(:(:( benden niye kıskanıyosun eylülü yavff :(:( kötü oldum şimdi :(

_çiki_lata_
gülsümü kıskanma o bır melek onu tanırsan snde onu çhok sefıceksnn oda snıı gülsümümm bır taneeeeeeee ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri