DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

DaNGéR : En çok sevdiğim adminlerden birisidir...
OzKaN : Herzaman en iyi adminlik ünvanını almıştır...
Ve çok sevdiğim bir ağabeyimdir...
jeLißon : Bende çok ayrı bir yeri vardır...
Ve çok sevdiğim değerli bir arkadaşımdır...
dieséL : Yeni tanıştığıma rağmen çok sıcak kanlı bir adminimizdir...
göztepeLi :Çok sevdiğim bir admindir...Büyüklüğüyle hep ön plandadır...
awfuL giRL :Melek gibi bir kızdır...
kaLphirsizi : Çok süper bir admindir....
€dizZz : Süper bir insan ve gerçekten çok sevdiğim bir admindir.Çok saygılı ve çok iyi yürekli kendisi aynı zamanda abimdir...
RappeR_3mr3 : Benim kandan bir rapci kendisini çok seviyorum...
***musty*** :Çok değerli bir dostumdur...
1kisi :Şokk prensesdir kendisi:D:Dİyi bir prenses ve kendisini çok seviyom...
zipiR bocuk :Çok iyi huylu bir üye...
ChokopReNSeS:Forumun en sevecen prenseslerinden birisi ve gerçekten çok değer verdiğim ve sevdiğim kişidir...

tşk. anıll :D:107:

melis asqum snde saol :50: :D

mikropp sana da teşkürr :107:

:D:D

meliss km sevmez seni... sevmyen inn ............ :(

:D

Diesel = ağırbaşlı ama arada sapıtan ii adminlerden biri :D
Özkan = Herkesin korktuu kişi özkan :D
Kalp Hırsızı = tanınması gereken nadir insan tolga :D
m!CrOpx zN = yeni tanışdık ama olsun sevdiim üyelerden :D
Göztepeli = deli onur bi öle konuşur bi böle onu da severim :D
Ediz = kvg etmesi zvkli oluo sır dolu bi insan :D
Cruel = arada bnm snrli anıma denk gelen ve anında küsse de onu da seviorum :D
Notalone = bugün tanışdık ii bi insana benzio :D
Danger = konuşurken hafif çekindiim adminlerden biri :D
Melis = snle pek knşmadık ama ii birisin :D
Hakan = bu ara çok fazla knştuum bi insan arada korksam da seviorum :D
ZipirBocuk = neşeli üyelerin en başında gelio :D
Jelibon = herkesle ii anlaşan biri :D
Musty = ii anlaştıım sevdiim insanlardn :D
Göksel = bir yıın anısı var anlat anlat btmio ama onla knşmk çok gzl :D

çoğu kişiyi yazdım sanırım unuttuysam özr dlrm :) :D

Son düzenleme:
Admin burası muhabbet yeri değil demiş arkadaşlar pekı ne yeri burası bize açıklasın maden Kalbımn hırısız konuşmayacak millet tartışmayacakca forumun amacı ne ???:D:D:D

Güzel Yorumlariniz icin Hepinize Ayri Ayri Tesekkür Ederim Arkadaslar.. Ama Cok Muhabbet Olmus..

Böyle Konularda Muhabbet Etmemeye calisalim Rica Ediyorum..

OzKaN : Anlamıyorum onu.. Bazen çok soğuk ..bazen de yakınmş gibi davranıyo.. asabi,farklı biri ..!
DaNGéR : hep samimi görmüşümdür.forumda en değer verdiğim kişilerden. belki de tek kişi :).. realden tanımayı çok istiyorum..!o olmazsa ben de olmam:D
ChokopReNSeS : forumda ilk tanıştığım prenses. biliyorum bazen sevmio beni ama ... janum bidenem.. ajkum..cok sefıorem (:)
the puNk : Melis*mle muhteşem ikili.. başlardaa benmle beraber 3 lü gibi gözüksekte ben hep olayların dışında kalmışımdırr...:) fazla konusmasaktaa hep sevmişimdir aslı*mı (:)
dieséL :Özkan*ın sağ kolu gibi.. öncelerde konusurduk atışırdık.. ama şmdii selam bile alıp vermez olduk.. neden bnde bilmiorm :) severim kendisinii..!!:)!
göztepeLi : Kankamm.. hep arkamdaa hissetim ama hep tersi çıktı dermişim:D:D... oda değişioo.. bazen fazlaa soğuk oluoo :mad: cnm kankam (:)
xCrueLx : Bu da kankamm:).. foruma onun sayesnde geldm.. aynıı şehirde yaşıoruz.. fazla kıskancsın kankaa :mad::D:D
AwfuL_GirL : Aslında fazla konuşmayız çok smaimiyetimiz yok ama burda yakınmş gibi gözüküoruzz.. seviyorum seni Jnm benm mucuxx
kaLphirsizi : karizma adminimiz.. nickinde anlaşılıo çapkın olduğu ^^.. çok tatlı cana yakındırr :)
HaKaN : tam psikopat :D.. yakında fransaya gtcek göremicez uzunca bi süre:(..... karizmadır... kızlar hasta ona :D
çöl çiçeği : çok güzel bi ablam :).. her zaman örnek almışımdır..
RAINMAN: şimdi nerdesin.. ne yapmaktasın bilmiyorum... hep arkamda hissettim onu.. bnde onun arkasındayım her zaman:)
Caramio : çok sıcak kanlıı. tatlı birisi(:) nicki de çok tatlıı ^^
1kişi : Fazla konusmadık.. belki de hicc.. benim hakkımda ne duşunuyo bilmiorm ama .... neşelii sevecen bi kızdrr:)
AnıL : buyumuşte kuculmuş :D hehe şaka kızma^^:)... sevmli rapci bi uyemiz..
m!CrOpx zN : Yeni nickinii yazamadımm:D... komik. esprili.. sıcak kanlıı birisi.. göztepeliinin kankamın arkadası yanii... :)
Arimaya : kucukken çok izlerdm arımayayı :)^^.. snde onun gibi tatlısın...:)
SoLDieRofTheGoD : Danger'n kardesi.. daha 12 yasnda ama bazen yaşından büyük davranmasını bılıooo
ZipiRBocuK : önyargıyla yaklaştm.. ama düşündüğüm gibi çıkmadı.. yanii çok tatlı çok sıcak birisi. :)^^
€dizZz : kankam :)... bi tanedir... küçük sırlarımız varr:D^^... lol :)
zıkkımın dıbı : ^^ :) nick superr ..
ASLI : melis in arkadasıymş.. oda melis gibii gzll ve sevmli..
crazy anqeL : hakkında yanlış düşünceler var ama bn inanmıyorum cnm...:)
harbikiz : cidden harbi bi kız :)... oyunlarda falan ii anlaşmışızdırr ^^
m3rv3: metalci.. deli dolu birisii... sevimlii oda :)
***musty*** : fazla yakınlığımız olmadı.. ama eğlenceliii birisi.. espri anlayışı fazla gelişmiş:D..
aLias : canım benim yaa çok sevdiğim biri.. çok sıcak kanlıı.. forumdaa fazla olmuoo ama hep görüşmüşüzdrr:)
RappeR_3mr3 : rapci :D ediz *n kankası heralde... onunlada bi yakınlığımız olmadı... iyi birine benzio :)
Dark_girl : cruel*n sevgilisii... yengem.. ^^ çok tatlıdır...
Espoİr : hehe delü... kucuk bi oyun oynadık:D:D:D... seviyorum seni ;)
dark_dumann :aramıza dönmeni çok istiyoruz:((:)
agLamaz : eski admin.. nerdeesin sen yaa :mad: :)
mor_duman : yeni geldi ama.. hemen aramızda yer aldıı.. ayakkabı ve pantolon delisi^^... konuları guzel..
funny_she : tanımıyorum ama gözüme çok çarpıoo.. ii biridirr..
yok öle bişi : kaybolduu.. göremiyoruz forumda... :)

ßitti ..:160:

OzKaN : Anlamıyorum onu.. Bazen çok soğuk ..bazen de yakınmş gibi davranıyo.. asabi,farklı biri ..!
DaNGéR : hep samimi görmüşümdür.forumda en değer verdiğim kişilerden. belki de tek kişi :).. realden tanımayı çok istiyorum..!o olmazsa ben de olmam:D
ChokopReNSeS : forumda ilk tanıştığım prenses. biliyorum bazen sevmio beni ama ... janum bidenem.. ajkum..cok sefıorem (:)
the puNk : Melis*mle muhteşem ikili.. başlardaa benmle beraber 3 lü gibi gözüksekte ben hep olayların dışında kalmışımdırr...:) fazla konusmasaktaa hep sevmişimdir aslı*mı (:)
dieséL :Özkan*ın sağ kolu gibi.. öncelerde konusurduk atışırdık.. ama şmdii selam bile alıp vermez olduk.. neden bnde bilmiorm :) severim kendisinii..!!:)!
göztepeLi : Kankamm.. hep arkamdaa hissetim ama hep tersi çıktı dermişim:D:D... oda değişioo.. bazen fazlaa soğuk oluoo :mad: cnm kankam (:)
xCrueLx : Bu da kankamm:).. foruma onun sayesnde geldm.. aynıı şehirde yaşıoruz.. fazla kıskancsın kankaa :mad::D:D
AwfuL_GirL : Aslında fazla konuşmayız çok smaimiyetimiz yok ama burda yakınmş gibi gözüküoruzz.. seviyorum seni Jnm benm mucuxx
kaLphirsizi : karizma adminimiz.. nickinde anlaşılıo çapkın olduğu ^^.. çok tatlı cana yakındırr :)
HaKaN : tam psikopat :D.. yakında fransaya gtcek göremicez uzunca bi süre:(..... karizmadır... kızlar hasta ona :D
RAINMAN: şimdi nerdesin.. ne yapmaktasın bilmiyorum... hep arkamda hissettim onu.. bnde onun arkasındayım her zaman:)
1kişi : Fazla konusmadık.. belki de hicc.. benim hakkımda ne duşunuyo bilmiorm ama .... neşelii sevecen bi kızdrr:)
m!CrOpx zN : Yeni nickinii yazamadımm:D... komik. esprili.. sıcak kanlıı birisi.. göztepeliinin kankamın arkadası yanii... :)
SoLDieRofTheGoD : Danger'n kardesi.. daha 12 yasnda ama bazen yaşından büyük davranmasını bılıooo
ZipiRBocuK : önyargıyla yaklaştm.. ama düşündüğüm gibi çıkmadı.. yanii çok tatlı çok sıcak birisi. :)^^
***musty*** : fazla yakınlığımız olmadı.. ama eğlenceliii birisi.. espri anlayışı fazla gelişmiş:D..
aLias : canım benim yaa çok sevdiğim biri.. çok sıcak kanlıı.. forumdaa fazla olmuoo ama hep görüşmüşüzdrr:)
RappeR_3mr3 : rapci :D ediz *n kankası heralde... onunlada bi yakınlığımız olmadı... iyi birine benzio :)
mor_duman : yeni geldi ama.. hemen aramızda yer aldıı.. ayakkabı ve pantolon delisi^^... konuları guzel..

Küçük sırLarımız var ^^ :D sende bitanesin cnm cok güzeL olmus :)

Tskler bajım =))

> oZKaN < Onu Anlatmaya Benim Kapasitem Yetmio.:) Cok Cana Yakin Cok Sicak kanLi Ve Delikanli Birisi. Sinirli oLunca Yanina Kimse yakLasmio Zaten ben dahiL :p Mümkünse Sinirlenme karde$im.. Canımsın

> DaNGeR < Ve Özkan.. Canım kardesim Her Ne oLursa Olsun Her Kosulda Bana Destek Cikmis Ve Yanimda oLmustur.. Cok Seviyorum Seni Kardesim 1 tanesin..

> goztepeLi < Ve ba$ adminimiz. :) Kardesim Benim Senide Seviyorum Sen Bitanesin.. o Sicak kanLiLigin o matrakLiLigin Kopario Beni.. Kardesimsin.

> xCrueLx < Onun Hakkinda Dicegim Pek Fazla Bisey Yok.. Ona Kırgınım Cok Hemde..

> €d!zzz < deLikanLi Cocuk Saygili Terbiyeli.. Kimsenin Seviyesine İnmeyen.. Her Zaman Agir takiLan Yerine Göre takiLan Bir kardesimiz.. Senide Seviyorum kardesim.

> kaLphhirsizi < o Benim askIm :p Bitane o Cok Matrak Birisi.. Onuda Cok Seviyorum saoLsun Hep Yanimda.. Saka kaLdirabiliyor En Sevdigim özeLLigide Bu.. mJk sana özeL :p

> DarK_dumann < Cok Degerli Bi Insan. Hep Agir takiLan Ve Seviyeli Bir Arkadasimiz.. Ve Suan Hastanede Yatior.. :( Daha Gideli 1 hafta oLmadi Ama Cok özLedik.. Siirlerini Resimli Siirlerini özLEdik.. Umarim Hastaligini Cabuk Yenip Aramiza Sapa Saglam Dönecek Bundan Hic Birimizin Süpesi YOk.. Seni Seviyoruz.

> agLamaz < Kardesim Eski Bir Dostum Ama Bu Aralar Pek Fazla Göremiyoruz.. oLsun Yinede Kardesim , Dostum o benim..

> HaKan < Cok matrak Kardesimiz Ara Sira Tozutuyor Ama oLsun Onuda öyle kabuL etcez napaLim yapacak bi$e yok. :)

> eSpoIR < Onunla Fazla Bi Muhabbetimiz oLmadi.. Ama Seviyeli Ve Olgun Bi Kardesimiz.. bekLedigim Gibi Cikmadi acikcasi.. Onu banLayinca Ögrendim Bunu.. :)

> By_N0TaL0Ne < Photo Shop'u Cok iyi biLen Birisi.. Calismalarini Cok Begeniyorum.. Pek Fazla Muhabbetimiz oLmadi ama deLikanLi Cocuk ;)

> SoLDieRofTheGoD < Danger'in kardesi.. Ayni Zamanda hepimizin Kardesi.. Onuda Seviyorum ;)

> Jimagéﻦ < DuslerForumun Eskilerden Tek kalaN modu. :) Görevini Layikiyla Yerine Getiriyor.. iyi Cocuk ;)

> RappeR_3mr3 < Edizin Kankasi.. Cok Delikanli Ve Saygili Birisi.. deLikanli Cocuk ;)

> m!CrOpx zN < Pek Fazla Muhabbetimiz oLmadi ama deLikanli birisine benzior..

> The_puNk < o Benim Canım.. 1 Tanem Onu Cok Seviyorum..

>ChokopReNSeS < meLis :) Fazla Derinlere inmeye Gerek yok iyi Birisi.. Cok matrak Ve $eker.. Onuda Seviyorum

> jeLißon < o DuslerForumun 1 tane jeLisi. :) Onuda fazla anLatmaya Gerek yok.. Cok Tatli Ve Seker.. Son Zamanlarda Dogru Düzgün Kendime Bile Vakit Ayiramiyorum Onu ihmal ettim farkindayim. Onuda Seviyorum ;)

> awFul_GirL < Pek Fazla Tanimiyorum , Muhabbetim Olmadi Ama iyi Birisi Disardan Gördügüm Kadariyla.. Sakalari biraz Fazla Ciddiye aLiyor Ve yanLis anlasiliyor. Sakalari Fazla Ciddiye aLmazsa iyi oLur bence. ;)

> m3rv3 < Merve :) Ona Ben Tursucu Koca buLacam onLa evlendirecem :) Tursuyu Cok Seviyor.. Cok iyi Birisi Onuda Seviyorum.. Sayili merve. :p

> DarK_girL < " Kardesim " Diye Gördügüm Kisinin Kız Arkadasi.. Hepimizin Bacisı , Kardesi! Cok Saygili Ve Seviyeli Birisi..

> _zZz_ < Onurumun Kız Arkadasi.. Gecen Tanistik Onunlada iyi Birisi pek Fazla Konusmayi Sevmiyor gaLiba Pek Konusmadi.. Ama Onurun Cenesinden Konusmak Nasip oLmadi Kıza.. :)

> CölCicegi < Onun Hakkindaki Düsüncelerimiz Hepimizin Aynı.. Sıcak Kanligiyla Agirligiyla Tebrik Ettigim Birisi.. ;)

> Kisgünesi < Cölciceginin Ortagi. Oda Onun Gibi Agir Ve Seviyeli.. :)

> Caramio < Cok iyi Birisi Ve Cok iyi kaLpli.. Yüzü Hep güLer.. allah aglatmasin.. onuda seviyorum

> MoR_duMan < Cok Seker birisi.. Cok Cana Yakin. Gelir Gelmez Kendini Sevdirdi.. Hep Aramizda oLur Umarim..

> 1kisi < Hemsom Benim Oda Ankaradan. Pek Fazla Muhabbetimiz oLmadi Ama Seviyeli Ve Agir Birisi.. ;)

> harbikiz < Cok iyi birisi Oda.. deLikanli kiz derler ya ondan iste.. Cok Agir Saygili Seviyeli..

> ASLI < Melisin Arkadasi.. Cok Seker Birisi Fazla Tanimiyorum ama iyi biri oLdugu Her halinden belli..

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri