DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

sanaL_ßoy= canım kardesim cok tatLı sewimLi
Mucizé=cnm arkadasım artık yk:eek:

3mocuxx= canım kankym cok tatLı sirin bitanem
kunt1o= karizmatik sewecen en sewdiklerimden biri
özkan= sinirLidir ama iyi kalplidir:D
Sansar!Zz=coq tatLı ck seker bi kız
himes= yakısıkLı qüLeryüzLü sıcakkanlı
dieséL'=ciddi. yardımsever sewimli
bjkqoLik= cok tatLı qüLeç
En!S=iyibiri karizmatik sewecen

cns92Sucuumm benimm..Bana zorla ders çalıştıran bi kişi
pnyzAdaşımm..Konusmalarına ve eski türkçe kullanmasına bayılıyorumm..Çok güldürüo bizi
nonesLeylamız o da bizimm..Öğle tatillerinde telefonla konusurkenn bütün bahçeyi gezmesine bitiyorumm..Hee bide tutku aldırır yemek için o telefonla konusurken biz bitiririz:)
_zeynep_Ben anlatılmaz yaşanır bi insanımm
dieselPek tanışmamış olsakda sesiniz duyuyoruzz.. İyi ve sıcakkanlı biri
ÖzkanÇok ciddi ve sinirli oldugunu sandıgım ama öyle olmadıgını anladıgım biri
Tur-i sinaHiç muhabbetim olmadı ama görüşlerini çok begeniyorumm
RockbottomSıcak kanlı bi arkadaşımız
RappergirlO da sıcak kanlı ve ii biri

Özkan:Gecen yorundan sonra daha İyi Tanıdığım Süper İyi ama Trip kaldıramayan biri...:$Doğruya doğru biras gıcıksn bee canm:D
Gecen msjda kuzenlerimi geçmişim
Kasım_55 :Süper Bi Delikanlı sırdaşım Yakışıklımı yakısıklı...
Carawel:Benim kuşum kuşum..Çok sever,m samet abimi..O da kızları:)Bu aralar aşk acısı çekio canım benm Kolay gelsin abi..
Manyaq_kız-dayı kızı İyidir Hoştur Talıdır biras gıcıktır..

Özqe :yeni tanıdık onu tatlı bi arkadaşa benziyor.

:.çağla:: -- yaşı küçük aklı büyük nadir üyelerden biri...çok seviorum çağlamı;)

tsunami:tam bir gıcık :D şaka şaka,iyidir severim uyuzu..

özkan: özünde iyi biri ama her an herşeyi yapabilir...dikkatli olmak lazım.. :)

diesel: kişiliği ve düşünceleri harika..ayrıca onunla çok yakışıosunuz diesel ;)

hattab--çok aktif katılmasada foruma,,düşüncelerine ve nikine bayıldım :)

akın1903--akınımda yaşı küçük,aklı büyüklerden...bazı görüşlerimiz zıtta olsa,,doğruyu bulacak eminim :D ...seviorum seni akınım :)

fırat:---ıyykk gıcık :D

_zeynep_ :şey forumda çok zeynep var ya :s
tanışıklığımız yok ama ii birine benzio...

h.i.m.e.s.54--harika bi insan :)

-büşra- :çok muhabbetim olmadı..ama biraz sanki ikimiz tarafından da bir negatif elektrik söz konusu :)

cansum _ 1 ay boyunca sıteye uye olmadan takıp ettıgımm zamanlarda en cok dıkkatımı ceken sıcak kanlı esprıden anlayan
bır arkadas.

mucize _ forumda dertlestıgımız ve butun özellerimi bile tek dostum.

tuğba _ sıcak kanlı cana yakın cok sempatık bırı sorumsuzlugundan dolayı nekadar kavga etsekte yerin çok ayrı şeker :)

tur-i sina _ dini konulara olan hassasiyetı benı büyülüyor cok olgun dusuncelere sahıp yazılarını begenerek takıp edıorum

BjqoLiqh.qzD _ aynı ortamı paylasmaktan keyıf aldıgım bır arkadas cok eglencelı iyi biri.

gece_mavisi ve pitbulju _ forumda arasıra halimi hatrımı soran 2 özel insan bole delıkanlı dostlarımın oldugunu bılmek sevındırıcı

|¤ Pяєnsєs๋. ® _ cok sevdıgım fedakar bır arkadasım

diesel _ defalarca sorun yasadıgım ve kafama takılan bır cok seyde bıkmadan usanmadan yardımcı olan anlayışlı + sabırlı biri.

eboshh _ pek sohbetımız olmasada cana yakın gerçekçi ve sempatık forumda hıcbır zaman unutmayacagım arkadaslardan.

buse_LAL _ yalnıs hatırlamıorsam son 4.5 gun ıcınde cok sık gormeye başladım onun oyunlarda eslık ettıgını bılmek cok keyıf verıcı bısı + uysal bırı

Rockßottom _ ilknur"u yapılan roportajda yakından tanıma fırsatım olmustu cok temız kalplı birazda sessiz bir arkadas :p

_PhoqLu_ _ öncekı gunlere gore pek sık karsılasmasakta hafızamdakı yerını çoktan aldı :) biraz gizemli bır arkadasımız bazen suskun bazen konusken heran ne yapacagı bellı deıl :) cok sempatık

üsküdarlı _ sevdiğim arkadaslardan bırı sıcak kanlı samimi şakadan anlayan arkadas..

organiksheker _ sıcak kanlı oldugu gıbı şeker biri çok uysal aynı ortamı paylasmak guzel

fırat _ sevdıgım arkadaslardan bırı guleryuzlu sıcak kanlı sempatık . bazen bellı etmıor ama bana arasıra sınır oluor herhalde:D

Raşa _ pek tanıma fırsatım olmadı ama son gunlerde dıkkatımı ceken bır arkadas emınım temız kalplı bır arkadastır

Nefes _ öncekı gunler baya dıkkatımı cekıordu ama son gunlerde goremıorum kendısını oda sevecen bırıı

lady_nemo _ pozirif hoş birii

kenks _ emeğin karşılıgını veren bir arkadas

keiii _ fazla olmasada yazılarından tanımaya calıstıgım arkadas

viLLee_xD _ son gunlerde sık goruorum yazılarıyla sıcak kanlı ve ıyı dusuncelere sahıp oldugunu gosterıor

RappeR_qiRL _ bır cok konuda yazıları dıkkatımı cektı benı pek tanımasada ben onu tanımaya calısıorum :D sevecen birii

ĎÅŖĶÃЙģĘĻ ve Oje _ ikiside son gunlerde baya dıkkatımı cekıorr tanıma asamasında oldugum arkadaslar ıyı nıhetlerınden suphem yok

daha sevdıgım tanıdıgım yada tanımaya calıstıgım bır cok arkadas var ısımlerı olmayan arkadaslar kırılmasın aklıma geldıkce eklıyecegım..

ek olarak

naz sempatık sakadan anlayan bırıı ıyıkı tanıdım

cıkolata tanımaya basladıgım neselı bırıı

iiinciii anlatılmaz yasanır o derece süper birii

özkan kendisi cok dürüst asabi ama iyi :) sevdigim biri.

dieseL Sinirlendiginde karsisindakinide sinir edebilen, sorun yasandiginda bile sabirli yardimci iyi birisi ;)

turisina cok sevdigim ablam dusunceleri ektileyici

HATTAB dusunceleri, yazilari guzel iyi birisi

cansu cok sevimli sevdigim arkadasim

kunt D.F un bekcisi :D iyi birisi onunla iyi anlasiyorum

TSunami buaralar yok iyi birisi

NaLeD_CoCuQ admin ama cok mutevazi , iyi bir insan

mcstil06 onu cok sevdim iyi birisi :)

akin
son zamanlarda degisti sanki ama iyi birisi

cagla canim kardesim.

unuttugum dierleride iyi insanlardir eminim.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri