DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

panik yok. :)

Kimsenin kimsenin msjini görmeme gibi bi lüxü yok kimseyi engelleyemeyiz..

arkadasimizin yasi kücük sanirsam önemsenmek istiyor..

Saol öykü.

saol cnmXD

atakankcım da çok kıskan bi kardeşim sewdm ama bunu....yeni cicişimmm sevılıosun sewiliosun cicişim..!

sen bakma Naled ediss'e yawasca tanınırsın cicişim..hahaha

hahaha
saol ya tmm geçti o olay:D:D:D
ayrıca bana yardım etsen?olay uzun da pm'de atamıorum.msnimden konuşuruz fun clublara gir orada "metal lovers fun clup"ı bul msnim orda yazıyor sana ordan anlatırım.

Ewet sıra bana gelmiş desenize.....

Merhaba....

Şimdi Sıradan Başlayalım....

Özkan_Ya öskan nasıl anlatılırsın ki sen yhaa...adeta anlatılmaz yaşanır dicem onu da yapmadm bilmıom.. nese sewimli,hoş,yakışıklı,bazen çok sert bazen çok yumuşak aşırı zeki..böle bişi işte benden bu kdr bilen bilir zaten
DieseL_Şaşkın AŞık geneL sorumLumuzzz Çok ii Bİ arki...
Ediziiimmmm_işte benim Kuşum çok sewıyrm kendisini bana göre hoş sohbetli biras bebem biras yaramazım böle bişi işte:)
H.i.m.e.s54(semih)_çok datlu ii bi arkadaş...çok güsel şiir yazıo:)
phoqlu_şeker ama inatçı benden beter cicişim...
kenks_sohbetimiz olmadı ama şekermi şeker...
Fırat_Eğlenceli matrak bi kardeşimiz..
rockbottom_bununlada sohbetim yok ama inatçı..
tur-i sina meraklı bi kardeşimiz..
viLLe_xD tanımıyorum ama çok merak ettim
Raşa_seni tanımıyorm be fıstığım ama iyisindir hiç şüphem yok..
Kei_seni de tanımıyorym be ciciş..tanışmak ümidiyle..ama sende hoşsundur..
Beşiktaş_walla tatlımı tatlı bi üyemiz...
RappeR_qirl_senide tanımıyorum ama merak edıyrm cicişim...
oje_güsel bi üyemiz..
Nefes_nefes kesici:)
-çatlaK_benim gibi goldmuş mawi mawi ama tanımıom bayanı..:)
ladi_nemo_sende hoşsın bebişimm

ŞimdiLik Yeter ya aklıma Kimse Gelmio Başka..

Öskan,diesel,ediz başta olmak üsere hepiiniz çok hoşsunuz sizi sewıyrm!!

:106::106::106::106:

TanısaßiLiRiz ÜsküdaRLı:)

cansum _ 1 ay boyunca sıteye uye olmadan takıp ettıgımm zamanlarda en cok dıkkatımı ceken sıcak kanlı esprıden anlayan
bır arkadas.

mucize _ forumda dertlestıgımız ve butun özellerimi bile tek dostum.

tuğba _ sıcak kanlı cana yakın cok sempatık bırı sorumsuzlugundan dolayı nekadar kavga etsekte yerin çok ayrı şeker :)

tur-i sina _ dini konulara olan hassasiyetı benı büyülüyor cok olgun dusuncelere sahıp yazılarını begenerek takıp edıorum

BjqoLiqh.qzD _ aynı ortamı paylasmaktan keyıf aldıgım bır arkadas cok eglencelı iyi biri.

gece_mavisi ve pitbulju _ forumda arasıra halimi hatrımı soran 2 özel insan bole delıkanlı dostlarımın oldugunu bılmek sevındırıcı

|¤ Pяєnsєs๋. ® _ cok sevdıgım fedakar bır arkadasım

diesel _ defalarca sorun yasadıgım ve kafama takılan bır cok seyde bıkmadan usanmadan yardımcı olan anlayışlı + sabırlı biri.

iiinciii ve eboshh _ pek sohbetımız olmasada ıkısıde cok cana yakın gerçekçi ve sempatıkler forumda hıcbır zaman unutmayacagım arkadaslardan.

buse_LAL _ yalnıs hatırlamıorsam son 4.5 gun ıcınde cok sık gormeye başladım onun oyunlarda eslık ettıgını bılmek cok keyıf verıcı bısı + uysal bırı

Rockßottom _ ilknur"u yapılan roportajda yakından tanıma fırsatım olmustu cok temız kalplı birazda sessiz bir arkadas :p

_PhoqLu_ _ öncekı gunlere gore pek sık karsılasmasakta hafızamdakı yerını çoktan aldı :) biraz gizemli bır arkadasımız bazen suskun bazen konusken heran ne yapacagı bellı deıl :) cok sempatık

üsküdarlı _ sevdiğim arkadaslardan bırı sıcak kanlı samimi şakadan anlayan arkadas..

organiksheker _ sıcak kanlı oldugu gıbı şeker biri çok uysal aynı ortamı paylasmak guzel

fırat _ sevdıgım arkadaslardan bırı guleryuzlu sıcak kanlı sempatık . bazen bellı etmıor ama bana arasıra sınır oluor herhalde:D

Raşa _ pek tanıma fırsatım olmadı ama son gunlerde dıkkatımı ceken bır arkadas emınım temız kalplı bır arkadastır

Nefes _ öncekı gunler baya dıkkatımı cekıordu ama son gunlerde goremıorum kendısını oda sevecen bırıı

lady_nemo _ pozirif hoş birii

kenks _ emeğin karşılıgını veren bir arkadas

keiii _ fazla olmasada yazılarından tanımaya calıstıgım arkadas

viLLee_xD _ son gunlerde sık goruorum yazılarıyla sıcak kanlı ve ıyı dusuncelere sahıp oldugunu gosterıor

RappeR_qiRL _ bır cok konuda yazıları dıkkatımı cektı benı pek tanımasada ben onu tanımaya calısıorum :D sevecen birii

ĎÅŖĶÃЙģĘĻ ve Oje _ ikiside son gunlerde baya dıkkatımı cekıorr tanıma asamasında oldugum arkadaslar ıyı nıhetlerınden suphem yok

daha sevdıgım tanıdıgım yada tanımaya calıstıgım bır cok arkadas var ısımlerı olmayan arkadaslar kırılmasın aklıma geldıkce eklıyecegım..

Son düzenleme:
diesel _ defalarca sorun yasadıgım ve kafama takılan bır cok seyde bıkmadan usanmadan yardımcı olan anlayışlı + sabırlı biri.

eyw :)

Görevimiz.

RappeR_qiRL _ bır cok konuda yazıları dıkkatımı cektı benı pek tanımasada ben onu tanımaya calısıorum :D sevecen birii

teşekkür ederim.:)

ĎÅŖĶÃЙģĘĻ ve Oje _ ikiside son gunlerde baya dıkkatımı cekıorr tanıma asamasında oldugum arkadaslar ıyı nıhetlerınden suphem yok
hi hi yeni yeni açılıyorum daha :D:D
iyi niyetimden hiç şüphen olmasın zaten:d
tşk ediyorum :)

Rockßottom _ ilknur"u yapılan roportajda yakından tanıma fırsatım olmustu cok temız kalplı birazda sessiz bir arkadas

:D
banada sen sessiz gelıyosun ..konusmadığmz için olablrr:D
tşk...

Özkan_Ya öskan nasıl anlatılırsın ki sen yhaa...adeta anlatılmaz yaşanır dicem onu da yapmadm bilmıom.. nese sewimli,hoş,yakışıklı,bazen çok sert bazen çok yumuşak aşırı zeki..böle bişi işte benden bu kdr bilen bilir zaten

teşekkur ederım :)

QrqanikSheker=Aplam Olur Kendisi Çok Seferim Cnm Ben Ona ARtık Cicis dicem:Dhahaha
RockBottom=Süper bi byn admin çok severim
Diesel=çok ii biri her durumda yardımcı
ozkan=anlatmaya kelimeler yetmez

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri